Головна » 2017 » Червень » 5 » Міста і райони. 14 травня - 4 червня. Калуш, Долина
20:41
Міста і райони. 14 травня - 4 червня. Калуш, Долина

КАЛУШ
1 ліга

3 тур

"Чайка" Перевозець - "Штурм" Сівка-Калуська - 1:2             
"Тризуб" Старий Угринів - Негівці - 1:2             
"Будучність" Довге-Калуське - Станькова - 10:1             
Студінка - Підгірки - 1:0             
"Тріумф" Довгий Войнилів - Гуменів - 4:2             
Перекоси - "Сокіл" Голинь - 0:3
4 тур
Гуменів - "Будучність" Довге-Калуське - 2:2             
Станькова - Перекоси - 1:4             
"Штурм" Сівка-Калуська - "Тріумф" Довгий Войнилів - 0:4             
"Сокіл" Голинь - "Тризуб" Старий Угринів - 5:2             
Підгірки - "Чайка" Перевозець - 0:0             
Негівці - Студінка - 2:2
5 тур
"Будучність" Довге-Калуське - ФК "Перекоси" - 2:1
ФК "Гуменів" - "Штурм" Сівка-Калуська - 3:1
ФК "Студінка" - "Сокіл" Голинь - 1:4
"Тризуб" Старий Угринів - ФК "Станькова" - 6:0
"Тріумф" Довгий Войнилів - ФК "Підгірки" - 0:1
"Чайка" Перевозець - ФК "Негівці" - 1:0
6 тур
Станькова - Студінка - 0:6
"Сокіл" Голинь - "Чайка" Перевозець - 5:0
Перекоси - "Тризуб" Старий Угринів - 2:0
"Штурм" Сівка-Калуська - "Будучність" Довге-Калуське - 1:4
Підгірки - Гуменів - 2:0
Негівці - "Тріумф" Довгий Войнилів - 3:2

    І В Н П М О
1 "Сокіл" Голинь 6 6 0 0 28-3 18
2 ФК "Студінка" 6 4 1 1 15-8 13
3 ФК "Підгірки" 6 4 1 1 8-3 13
4 ФК "Негівці" 6 3 1 2 12-12 10
5 "Тріумф" Довгий Войнилів 6 3 1 2 13-8 10
6 "Будучність" Довге-Калуське 6 3 1 2 19-8 10
7 ФК "Перекоси" 6 3 0 3 15-11 9
8 ФК "Гуменів" 6 2 1 3 8-11 7
9 "Тризуб" Старий Угринів 6 2 0 4 14-13 6
10 "Чайка" Перевозець 6 1 2 3 3-9 5
11 "Штурм" Сівка-Калуська 6 1 0 5 8-20 3
12 ФК "Станькова" 6 0 0 6 2-39 0

2 ліга
3 тур

Кропивник - Збора - 1:4          
Довпотів - "Чорний Ліс" Грабівка - 1:0          
"Хвиля" Середній Бабин - Кадобна - 4:1          
Копанки - Дубовиця - 2:0          
Підмихайля - Войнилів - 0:1          
"Рух" Вістова - Завадка - 8:0          
ФК "Пійло" - Боднарів - 1:1 
4 тур
"Чорний Ліс" Грабівка - Підмихайля - 3:2          
Завадка - Кропивник - 0:4          
Дубовиця - ФК "Пійло - 0:1          
Боднарів - "Рух" Вістова - 3:1          
Войнилів - "Хвиля" Середній Бабин - 1:1          
Збора - Довпотів - 4:0          
Кадобна - Копанки - 4:1 
5 тур
Кропивник - Боднарів - 4:3
"Чорний Ліс" Грабівка - Збора - 3:3
Довпотів - Завадка - 4:2
"Рух" Вістова - Дубовиця - 2:0
Копанки - Войнилів - 2:0
ФК "Пійло" - Кадобна - 5:0
Підмихайля - "Хвиля" Середній Бабин - 0:3 
6 тур
Збора - Підмихайля - +:-
Боднарів - Довпотів - 2:2
"Хвиля" Середній Бабин - Копанки - 1:2
Дубовиця - Кропивник - 4:0
Завадка - "Чорний Ліс" Грабівка - 1:1
Войнилів - ФК "Пійло" - 1:4
Кадобна - "Рух" Вістова - 2:2

    І В Н П М О
1 ФК "Пійло" 6 5 1 0 15-3 16
2 Збора 6 4 1 1 13-5 13
3 Боднарів 6 3 2 1 17-8 11
4 Копанки 6 3 1 2 7-12 10
5 "Рух" Вістова 6 3 1 2 17-7 10
6 "Хвиля" Середній Бабин 6 3 1 2 13-6 10
7 Довпотів 6 3 1 2 12-12 10
8 Кропивник 6 3 0 3 15-14 9
9 "Чорний Ліс" Грабівка 6 2 2 2 10-13 8
10 Войнилів 6 2 2 2 9-12 8
11 Кадобна 6 1 2 3 12-20 5
12 Дубовиця 6 1 0 5 6-11 3
13 Підмихайля 6 1 0 5 6-13 3
14 Завадка 6 0 2 4 4-20 2

ДОЛИНА
1 ліга
Група A

6 тур

"Нафтовик" Яворів – "Свіча" Міжріччя – 1:2
"Рубань" Велика Тур'я – "Динамо" Гузіїв – 2:1
7 тур
"Свіча" Міжріччя – ФК "Тяпче" - 1:2
"Динамо" Гузіїв – "Нафтовик" Яворів - -:+ (результат 2:1 анульовано ч/з виступ дискваліфікованого гравця)
8 тур
"Нафтовик" Яворів - "Рубань" Велика Тур‘я - 1:5
ФК "Тяпче" - "Динамо" Гузіїв - 3:1
9 тур
"Рубань" Велика Тур‘я – ФК "Тяпче" - 3:0
"Динамо" Гузіїв – "Свіча" Міжріччя - 2:1

    І В Н П М О
1  "Рубань" Велика Тур'я 7 6 0 1 21-7 18
2  ФК "Тяпче" 7 5 1 1 17-7 16
3  "Динамо" Гузіїв 8 3 1 4 18-12 10
4  "Свіча" Міжріччя 7 2 0 5 12-15 6
5  "Нафтовик" Яворів 7 1 0 6 7-34 3

Група Б
6 тур

ФК "Станківці" – "Колос" Белеїв – 5:0
"Прикарпаття" Гошів – "Фаворит" Сокулів – 11:0
7 тур
"Фаворит" Солуків – ФК "Станківці" - 1:2
"Колос" Белеїв – ФК "Тисів" - 0:2
8 тур
ФК "Тисів" – "Фаворит" Солуків - 4:0
ФК "Станківці" – "Прикарпаття" Гошів - 1:4
9 тур
"Прикарпаття" Гошів – ФК "Тисів" - 2:3
"Фаворит" Солуків – "Колос" Белеїв - 3:3

    І В Н П М О
1  "Прикарпаття" Гошів 7 5 1 1 32-3 16
2  ФК "Тисів" 7 5 1 1 21-9 16
3  ФК "Станківці" 7 3 1 3 11-10 10
4  "Фаворит" Солуків 8 1 2 5 8-29 4
5  "Колос" Белеїв 7 1 1 5 6-23 3

2 ліга
4 тур

"Колос" Якубів – "Прикарпаття" Кропивник – 1:3
ФК "Витвиця" – "Сокіл" Тростянець – 1:2
"Свіча" Новошин – "Велдіж" Шевченкове – 3:3
5 тур
"Сокіл" Тростянець – "Свіча" Новошин - 1:1
"Прикарпаття" Кропивник – ФК "Витвиця" - 1:0
ФК "Одиниця" – "Колос" Якубів - 6:0
6 тур
"Велдіж" Шевченвове – "Сокіл" Тростянець - 0:0
"Свіча" Новошин – "Прикарпаття" Кропивник - 5:2
ФК "Витвиця" – ФК "Одиниця" - 1:2
7 тур
"Прикарпаття" Кропивник – "Велдіж" Шевченвове - не завершено
ФК "Одиниця" – "Свіча" Новошин - 1:3
"Колос" Якубів – ФК "Витвиця" - 1:3

    І В Н П М О
1  "Свіча" Новошин 6 4 2 0 23-8 14
2  ФК "Одиниця" 6 3 2 1 17-11 11
3  "Сокіл" Тростянець 6 3 2 1 11-8 11
4  "Велдіж" Шевченкове 5 2 3 0 13-6 9
5  "Прикарпаття" Кропивник 5 2 1 2 14-17 7
6  ФК "Витвиця" 6 1 0 5 6-17 3
7  "Колос" Якубів 6 0 0 6 5-24 0

БРАМКИ

Переглядів: 233 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: