Головна » 2013 » Липень » 23 » Міста і райони. 21 липня. Івано-Франківськ, Богородчанщина,Тисмениччина і Тлумаччина
17:41
Міста і райони. 21 липня. Івано-Франківськ, Богородчанщина,Тисмениччина і Тлумаччина
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Друге коло чемпіонату розпочнеться 25 серпня.

Становище команд
                    І  В Н П     М     О
"Легіон"        9  7 0 2  25-10  21
Крихівці       9  6 2 1  17-7    20
"Благо"         9  6 0 3  29-13  18
Микитинці     9  5 1 3  28-17  16
Опришівці     9  5 1 3  23-13  16
"Удар-Громадський
форум"         9  4 1 4  13-10  13
Угорники      9  3 2 4  25-36  11 
"Ярковиця"  9  2 0 7  12-30   6
Вовчинець   9  2 0 7  9-33     6 
Хриплин       9  1 1 7  6-19     4

БОГОРОДЧАНЩИНА

Кубок. 1/4 фіналу

Монастирчани – Глибівка - 1:3 (перший матч - 0:6)
Маркова-Бабче – Дзвиняч - 3:1 (0:2)
Космач – Горохолина - 1:2 (3:3)
Грабовець - Старі Богородчани – 1:1 (0:3)

1 ліга 
Становище команд
                          І  В  Н П    М     О
Глибівка             7  6  1  0  17-4  19
Іваниківка          7  4  2  1  23-4  14
Дзвиняч              7  4  1  2  22-9  13 
Маркова-Бабче   7  3  2  2  8-6    11 
Ст. Богородчани 7  2  2  3  12-13  8 
Підгір'я               7  2  0  5  8-29   6  
Саджава            7  1  2  4  8-14   5  
Горохолина        7  1  0  6  9-28   3 

2 ліга
Становище команд
                         І  В  Н  П   М     О 
Космач              6  5  0  1  18-7   15 
Старуня            6  5  0  1  15-10  15 
Грабовець         6  4  1  1  14-4   13  
Росільна            6  2  0  4  8-13   6 
Глибоке             6  1  1  4  5-16   4  
Монастирчани    6  0  0  6  9-17   0 


ТИСМЕНИЧЧИНА

Прем'єр-ліга. 13 тур
Ст. Лисець - Клубівці - перенесено
Братківці - Вільшаниця - +:-
Ст. Кривотули - Єзупіль - 1:4
Підлісся - Чукалівка - 3:1
Драгомирчани - Радча - 1:5
Милування - Черніїв - 0:1

Становище команд
                        І   В  Н  П    М      О
Підлісся           13  11 1  1  34-11  34
Братківці          13  8  4  1  18-8   28
Черніїв             13  9  0  4  38-21  27
Єзупіль            13  8  1  4  28-16  25
Чукалівка        13  7  3  3  22-17  24
Вільшаниця      13  6  1  6  30-40  19 
Милування       13  6  0  7  32-20  18
Загвіздя           12  5  2  5  20-15  17 
Радча               13  4  1  8  20-28  13 
Ст. Кривотули   13  4  1  8  16-31  13 
Старий Лисець  12  3  1  8  17-28  10  
Драгомирчани   13  3  1  9  23-39  10  
Клубівці           12  1  0  11  8-32    3

1 ліга
Друге коло розпочнеться 18 серпня.

Становище команд
                    І  В  Н  П     М     О
Чорнолізці    9  7  1  1   31-10  22
Лисець         9  6  0  3   18-12  18
Сілець          9  5  2  2   20-13  17
Ганнусівка    9  4  4  1   16-8   16
Липівка         9  4  4  1   15-9   16
Стебник        9  3  0  6   15-14  9
Березівка      9  2  3  4   12-19  9
Н. Кривотули 9  2  2  5   11-19  8
Стриганці      9  2  1  6   14-24  7
Пшеничники  9  1  1  7   9-33    4

ТЛУМАЧЧИНА


1 ліга. 13 тур
Надорожна - Прибилів - 1:3
Палагичі - Королівка - 1:1
Підвербці - Живачів - 0:3
Олеша - Жуків - 2:5
Вікняни - Ісаків - +:-
Колінці - Грушка - 0:0

Становище команд

                   І    В  Н П     М      О       
Нижнів         12  7  2  3  28-15  23
Грушка        12  7  2  3  24-13  23
Королівка    12  7  2  3  19-11  23
Прибилів      12  7  2  3  25-19  23
Вікняни       12  5  4  3  20-17  19
Колінці        12  4  7  1  18-10  19
Ісаків          12  5  3  4  22-13  18
Підвербці     12  5  3  4  18-15  18
Жуків          12  5  1  6  22-17  16
Живачів       12  5  1  6  18-15  16
Надорожна  12  4  2  6  17-17  14

Палагичі      12  1  1  10 10-41   4
Олеша         12  1  0  11 13-51   3
Петрилів      знято

2 ліга. 13 тур
Група А
Антонівка - Братишів - 1:9
Олешів - Локітка - +:-
Буківна - Гринівці - 3:0
"Нижнів-Агро" - Остриня - 0:2

Становище команд
                      І   В  Н  П     М     О
Остриня         13  11  1  1  49-11  34
Братишів        13  6  4  3  37-26  22
Буківна          13  6  2  5  34-24  20
Олешів           13  6  2  5  22-34  20
Локітка          13  5  4  4  23-21  19
"Нижнів-Агро" 13  3  4  6  23-32  13
Антонівка       13  3  3  7  18-33  12
Гринівці          13  2  0  11  12-38  6

Група Б
Петрів - Живачів-2 - -:+
Хотимир - Гостів - 5:3
Гарасимів - Бортники - 2:0
Пужники - Яківка - 2:2

Становище команд
                І    В  Н  П    М      О
Бортники  13  10  2  1  24-9  32
Гарасимів  13  8  2  3  35-21  26
Пужники   13  7  3  3  28-20  24
Хотимир    13  6  3  4  32-22  21
Гостів       13  6  2  5  30-24  20 
Яківка      13  4  6  3  25-20  18
Живачів-2 13  2  0  11  5-48   6
Петрів       13  0  0  13  1-16   0

28 липня буде зіграно заключний тур першого етапу у 2-й лізі. На другому етапі по чотири кращі команди з двох груп із врахуванням "золотих очок" розіграють 1-8 місця. Решта команд в аналогічний спосіб боротиметься за 9-16 позиції.
Переглядів: 494 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
2  
думаю що ні, просто наматч немогли 11 назбирати і вирішили не виходити

1  
А шо з Вільшаницею невже знялась. буде дуже жалко хороша команда

Ім`я *:
Email *:
Код *: