Головна » 2013 » Липень » 22 » Міста і райони. 18-21 липня
09:56
Міста і райони. 18-21 липня
ВЕРХОВИНЩИНА

6 тур
"Лісгосп" - Верх. Ясенів - 1:3
Буковець - Криворівня - 0:4
Ільці - "Черемош" - 0:12

Становище команд
                    І В Н П   М   О
"Черемош"    6 4 1 1 28-8  13
Криворівня   6 4 1 1 14-4  13
Верх. Ясенів 6 4 0 2 8-5    12
"Лісгосп"       6 3 0 3 11-9  9
Ільці            6 2 0 4 7-23  6
Буковець     6 0 0 6 8-27  0

ГАЛИЧИНА (Галицький р-н)

1 ліга. 7 тур
Задністрянськ - Жалибори - 8:0
Дем'янів - Бовшів - 1:1
Вікторів - Комарів - 1:2


Становище команд 
                      І   В Н П   М   О
Задністрянськ 5  3 1 1  15-6  10
Бовшів            4  3 1 0  6-2   10
Дем'янів          5  2 2 1  8-6   8
Комарів           5  2 2 1  9-8   8
Вікторів-
Височанка       5  1 0 4  7-11 3
Жалибори        4  1 0 3  4-15 3
Мединя           4  0 2 2  4-6   2
Більшівці        знято
Яблунів           знято

2 ліга. 10 тур
Тустань - Медуха - 0:0
Крилос - Маріямпіль - 6:1
Вигівка - Насташино - 2:3
Водники - Загір'я - 5:0
Залуква - Дубівці - 2:3
Нараївка - Сокіл - +:-

Становище команд
                 І  В  Н  П    М      О
Медуха     9  8  1  0  20-3    25
Залуква    10  6  1  3  21-17  19
Дубівці      10  6  1  3  21-20  19
Насташино 9  6  0  3  24-12  18
Крилос      10  5  3  2  32-14  18
Маріямпіль 9  5  0  4  19-12   15
Нараївка   10  5  0  5  9-10    15
Водники    10  4  1  5  15-11  13
Тустань     10  3  3  4  10-11  12
Вигівка      10  3  1  6  10-16  10
Загір'я       9  1  1  7  11-43  4
Сокіл        10  0  0  10  3-26   0

3 ліга. 11 тур
Кінчаки - Ганівці - 3:1
Межигірці - Курів - 0:3
Острів - Колодіїв - 3:2
Придністров'я - Куропатники - 3:2
Підшумлянці - Бринь - 0:0
Крилос-2 - Ст. Мартинів - 2:0


Становище команд

                    І    В Н П   М      О
Кінчаки        11  9 2 0  41-12  29
Блюдники     8  6 2 0  20-5   20
Крилос-2       9  6 1 2  17-6   19
Курів            9  6 1 2  17-9   19
Бринь           10  4 2 4  24-13  14
Колодіїв        10  4 2 4  24-22  14
Підшумлянці  10  4 2 4  13-12  14
Куропатники 10  4 0 6  27-34  12
Ст. Мартинів  10  2 5 3  15-17  11
Острів           10  3 1 6  13-29  10
Ганівці          10  2 2 6  12-21  8

Придністров'я 9  2 0 7  11-31  6

Межигірці      10  0 2 8  6-28   1

Детальніше: Галицький футбол.

ГОРОДЕНКІВЩИНА

1 ліга. 12 тур
Воронів - Серафинці - 1:3
Семенівка - Вербівці - 1:1
Колінки - Чортовець - 1:0
Лука - Яс.-Пільний - 1:5
Топорівці - Торговиця - 2:1
Котиківка - Чернятин - 0:3
 
Становище команд
                      І    В Н П    М     О
Яс.-Пільний     11  9 1 1  40-15  28
Чернятин        12
  9 1 2  38-16  28
Серафинці      11  8 1 2  28-13  25
Торговиця      11  6 2 3  31-22  20
Чортовець      11  6 1 4  21-20  19
Воронів          11  4 1 6  18-43  13
Вербівці         11  3 4 4  23-22  13
Колінки          11  3 4 4  25-33  13
Ол.-Королівка 11  3 2 6  19-22  11
Лука              11
  3 2 6  32-38  11
Котиківка       11  3 1 7  16-22  10
Топорівці        11  2 1 8  12-29  7
Семенівка     
11  1 3 7  15-33   6

2 ліга. 1 коло
1 підгрупа
В матчі Сороки - Глушків (4:0) господарям зарахована технічна поразка (-:+).

Становище команд
               І  В  Н  П     М     О
Рашків     8  6  1  1  36-12  19
Глушків    8  5  1  2  10-6   16
Тишківці   8  4  2  2  20-14  14
Острівець 8  4  1  3  17-15  13
Слобідка  8  4  1  3  21-20  13
Сороки     8  3  1  4  15-17  10
Виноград  8  3  0  5  16-15  9
Росохач    8  2  2  4  7-17  
Рогиня      8  0  1  6  8-34    1

2 підгрупа
Становище команд
                     І  В  Н  П   М      О
Пробабин      9  7  1  1  27-12  22
Поточище      9  6  1  2  29-7   19
Семаківці      9  6  1  2  22-11  19
Стрільче        9  5  3  1  29-12  18
Кунисівці       9  5  0  4  20-15  15
Михальче      9  4  2  3  24-23  14
Копачинці      9  2  3  4  20-17  9
Городниця     9  2  0  7  18-31   6
Раковець       9  2  0  7  13-38   6
Чернелиця     9  0  1  8  7-43    1


ДОЛИНЩИНА

Кубок. 1/4 фіналу
Міжріччя - Белеїв - 2:4
1/2 фіналу (перші матчі)
Розточки - Одиниця - 2:2
ФК "Долина" - Міжріччя - 0:2

1 ліга. 1 коло
Становище команд

                        І    В  Н  П     М      О
"Свіча" Тяпче   11  10  1  0  60-13  31
ФК "Долина"     11  9  0  2  36-21  27
Міжріччя           11  6  4  1  40-20  22
ТФК Тяпче        11  6  1  4  26-26  19
Велика Тур'я    11  5  3  3  22-20  18
Яворів              11  4  2  5  24-27  14  
Надіїв               11  4  1  6  13-20  13 
Гошів                11  3  3  5  18-28  12
Тисів                11  3  0  8  12-30   9 
Ст. Мізунь        11  2  3  6  21-31   9 
Солуків            11  2  1  8  19-37   7
Белеїв              11  2  1  8  16-36   7 
 
2 ліга. 12 тур
Княжолука - Раків - 6:1
Кропивник - Гузіїв - 1:2
Слобода-Долинська - Новошин - 1:5
Одиниця - Розточки  - 0:2
Шевченкове - Станківці - 3:0
Підліски - Підбереж - 1:2

Становище команд 

                         І   В  Н  П     М     О
Новошин           11  10 0  1  47-11  30 
Розточки           11  9  1  1  35-11  28 
Княжолука        11  7  1  2  36-11  25
Сл.-Долинська  11  7  0  4  26-17  21 
Одиниця           10  7  0  3  22-14  21
Гузііїв               10  5  2  3  24-13  17 
Підбереж          11  5  1  5  22-27  16
Раків                12  4  2  6  27-34  14     
Шевченково     10  4  0  5  13-19  12 
Кальна             10  4  0  6  21-31  12    
Станківці          11  2  0  9  19-45  6 
Підліски            10  0  1  9  9-40   1  
Кропивник        10  0  0  10 11-39  0
 
Детальніше: Долинський футбол.

КАЛУШ (місто)

Матч 9-го туру
«Червона Валіза» – Збора - 1:6

Становище команд
                              І В Н П   М   О
"Євробуд-Олімпія" 5 4 1 0  18-4  13
Збора                    5 4 0 1  10-4  12
"Дністер"               4 2 1 1  8-7    7
Хотінь                   3 0 0 3  1-5    0
"Червона Валіза"   5 0 0 5  4-21  0
"УТОГ-Іскра"         знята

Детальніше: ФК "Калуш".

КАЛУЩИНА

Кубок. 1/4 фіналу
Перекоси - Студінка - 2:4 (перша гра - 1:4)
1/2 фіналу
(
перші матчі)
Гуменів - Студінка - 2:1
СтаньковаД. Калуське 1:0

1 ліга. 1 коло
Становище команд 
                   І    В  Н  П   М       О
Станькова   11  9  1  1  29-13  28
Верхня        11  8  1  2  29-12  25
Д. Войнилів  11  7  0  4  18-19  21
Д.-Калуське 11  5  3  3  24-17  18
Студінка      11  5  2  4  23-27  17 
Голинь         11  5  1  5  25-16  16
Вістова        11  4  3  4  19-16  15
Гуменів        11  4  1  6  15-22  13 
С.-Калуська 11  3  4  4  16-18  13
Ст. Угринів   11  3  0  8  12-23   9 
Перекоси     11  2  1  8  12-25   7
Підгірки       11  2  1  8  12-26   7  

2 ліга
1 зона. 11 тур
Б.-Середній
Кадобна4:1
Боднарів
- Підмихайля3:1
Бережниця - Бабин-Зарічний - 0:2
ДобровляниНовиця - 0:3
Перевозець - Грабівка - 1:3

Становище команд
                   І    В Н П   М      О
Грабівка      11  8 1 2  30-13  25
Б.-Зарічний  10  8 1 1  19-2   25
Перевозець 11  7 2 2  24-12  23
Боднарів     11  6 1 4  25-18  19 
Підмихайля  11  6 1 4  20-16  19
Новиця        11  3 3 5  22-25  12
Кадобна      11  3 2 6  20-22  11 
Б.-Середній 10  3 1 5  16-21  10
Добровляни 11  2 1 8  12-32  7
Бережниця  11  1 1 9  12-39  4

2 зона. 12 тур
Копанки - Лука 1:2
Слобідка - Томашівці12:1
Дубовиця - Завадка - 3:0
Негівці - Войнилів - 1:3
 
Становище команд
                    І   В Н П    М      О
Войнилів      11  8 1 2  33-9    25
Копанки       11  7 1 3  23-12  22 
Лука            11  6 4 1  26-9   22
Негівці         11  6 2 3  29-15  20
Станькова-2 11  6 2 3  28-16  20
Слобідка      11  5 2 4  31-18  17
Довпотів       10  5 2 3  14-11  17
Дубовиця     11  3 3 5  16-19   11 
Завадка       11  3 0 8  12-23   9 
Томашівці     10  2 1 7  9-49     7  
Довжка        11  0 0 11  6-46   0


КОЛОМИЙЩИНА

Друге коло чемпіонату і першості стартує 4 серпня.

1 ліга
Становище команд
                   І    В  Н  П    М      О 
Струпків      13  8  5  0  38-10  28
Жукотин       13  8  4  1  19-6   28
Коршів         13  8  0  5  37-17  24
Воскресинці 12  7  3  2  19-11  24  
Семаківці     13  6  4  3  19-10  22
В. Вербіж     13  6  4  3  21-18  22 
Л. Хлібичин  13  6  3  4  22-19  21
М. Кам'янка  13  6  2  5  16-17  20
Дебеславці  13  4  4  5  11-18  16 
Угорники     13  5  0  8  18-34  15  
Іванівці       13  3  1  9  12-32  10
Спас            13  3  0  10 11-26   9 
Молодятин   13  2  3  8  14-22   9 
Шепарівці    13  1  1 10  7-24     4

2 ліга
Становище команд

                           І    В  Н  П    М     О  
Печеніжин           12  9  2  1  20-8    29
Матеївці               12  7  4  1  37-13  25
Лісна Слобідка     12  7  4  1  24-9   25
Велика Кам’янка  11  7  1  3  30-15  22
Ценява                11  5  4  2  18-14  19  
Королівка-Корнич 11  5  3  3  14-19  18
Черемхів              11  5  2  4  22-17  17 
Годи-Добровідка  12  5  1  6  15-19  16 
Ковалівка            12  3  4  5  18-19  13 
Джурків               12  2  3  7  19-30   9  
Сопів                   12  2  3  7  12-27   9
Голосків               12  2  2  8  12-24   8  
Підгайчики          12  0  1  11 12-38    1  
Ворона                знята

Детальніше: Футбол Коломийщини.

КОСІВЩИНА

9 тур
Слобідка - Рожнів - 2:4
Хімчин - Старі Кути - 2:3
Пістинь - Тюдів - 5:0
Яблунів - Вербовець - 1:2
Шешори - Березів -
3:4

Становище команд

                  І  В Н П    М      О
Вербовець  9  7 1 1  23-7   22
Березів       9  7 1 1  27-16  22
Пістинь       9  6 3 0  36-11  21
Рожнів        9  6 1 2  21-16  19
Ст. Кути      9  4 1 4  21-20  13
Тюдів         9  4 1 4  18-21  13
Хімчин        9  3 0 6  17-22  9
Шешори      9  2 1 6  15-20  7
Слобідка    9  1 1 7  9-28    4
Яблунів      9  0 0 9  9-35    0

Детальніше: http://vk.com/football_kosiv.

НАДВІРНЯНЩИНА

1 ліга. 11 тур 
Красна - Волосів - 3:0
Камінне - Пнів - 4:2
Лісна Тарновиця - Назавизів - 3:2
Перерісль - Гаврилівка - 2:2

Становище команд
                        І  В Н П   М     О
Гаврилівка        8  4 3 1  16-11  15
Красна             9  4 2 3  16-11  14
Перерісль         8  3 4 1  19-10  13 
Тисменичани     9  3 4 2  18-11  13
Камінне            8  3 2 3  15-13  11
Фитьків            8  3 2 3  14-18  11
Л. Тарновиця    8  2 4 2  16-15  10
Назавизів         8  2 3 3  15-18   9 
Волосів             8  2 2 4  14-19  8  
Пнів                  8  1 2 5  10-27  5   
"Нафтовик" Б    знятий

2 ліга. Перенесені матчі
Білі Ослави - Зелена - 5:3
Парище - Саджавка - 2:1

Становище команд
                        І   В Н П    М     О
Парище             8  5 3 0  25-12  18
Б. Ослави          8  5 2 1  22-15  17 
Стримба            8  5 0 3  28-10  15
Саджавка         8  4 1 3  16-10  13
Гвізд                 8  4 1 3  21-25  13
Пасічна             8  3 2 3  15-15  11
Серед. Майдан  8  2 2 4  10-18  8 
Молодків           8  2 1 5  11-20  7
Зелена              8  0 0 8  10-33  0  
Верх. Майдан   знято

Детальніше: Футбол Надвірнянщини.

РОГАТИНЩИНА

1 ліга. 9 тур
В. Липиця - Помонята - 0:2
Васючин - Долиняни - 5:5
Лучинці - Черче - 3:1
Н. Липиця  - Добринів - 2:2
Вербилівці - Обельниця - 1:7
Юнашків - Потік - 2:1

Становище команд 
                         І  В Н П    М      О
Обельниця        9  6 2 1  19-6    20
Юнашків            9  5 2 2  18-13  17
Лучинці             9  5 1 3  15-12  16
В. Липиця          9  4 4 1  14-12  16
Помонята           9  5 0 4  20-7   15
Добринів            8  4 3 1  16-11  15
Долиняни          9  3 3 3  21-20  12
Васючин            9  3 2 4  22-20  11
Потік                 9  3 1 5  18-16  10
Черче                9  2 2 5  17-21  8
Вербилівці         8  1 1 6  9-32    4
Н. Липиця          9  0 3 6  10-29  3

2 ліга. 9 тур
Беньківці - Бабухів - 1:4
Пуків - Путятинці - 2:3
Кліщівна - Приозерне - 9:0
Підвиння - Залужжя - 6:0
Козарі - Світанок - 3:2
Букачівці - Липівка - 0:1

Становище команд

                 І  В Н П    М    О
Бабухів     9  7 2 0  20-5   23
Липівка     8  7 1 0  25-9  22
Підвиння   9  5 4 0  26-8  19
Світанок   9  5 2 2  23-18  17
Букачівці  9  5 1 3  15-11  16
Козарі       9  5 0 4  13-14  15
Кліщівна    8  4 1 3  28-11  13
Путятинці   9  3 1 5  15-21  10
Пуків         9  2 1 6  19-22  7 
Беньківці   9  2 0 7  14-18  6
Залужжя    9  0 2 7  9-39   2
Приозерне  9  0 1 8  13-43  1 

2 ліга. 7 тур
"Схід"
Жовчів – Конюшки 1:1
Сарники – Чесники - 0:1
Діброва – Руда 1:1

Становище команд
                І  В Н П    М   О
Жовчів     7  6 1 0  19-6  19
Конюшки  7  5 1 1  17-6  16
Чесники   7  5 0 2  14-8  15
Діброва    7  3 3 1  10-8  12
Руда        7  3 2 2  15-12 11
Сарники   7  2 1 4  7-9    7
Явче        6  1 1 4  4-10   4 
Загір'я      6  1 1 4  6-13  4
Княгиничі 6  1 1 4  5-14  4 
Чагрів      6  0 1 5  7-17   1

"Захід"
Воскресинці – Григорів - 6:1
Підкамінь – Чернів - 1:0
Фрага – Яглуш - 2:3
Заланів – Долиняни-2 - 2:2

Становище команд
                   І  В Н П   М    О
Підкамінь     7  7 0 0  19-4  21
Воскресинці 7  6 1 0  23-3  19
Фрага          7  4 1 2  29-9   13
Яглуш          7  3 2 2  21-12  11
Колоколин   6  3 1 2  23-12  10
Журів          6  3 0 3  17-12  9
Чернів         7  2 0 5  6-19   6 
Заланів        6  1 1 4  8-19   4
Долиняни-2  7  0 1 6  4-26   1
Григорів       6  0 1 5  5-33   1

Детальніше: Футбол Рогатинщини.

РОЖНЯТІВЩИНА

Кубок. 1/16 фіналу
Рожнятів - Брошнів - 2:2, пен - 4:3
Ясень - Цінева - 0:2
Креховичі - "Карпати" Лоп'янка - 1:2
"Скала" Лоп'янка - ФК "Перегінське" - 1:6
Спас - Вільхівка - 1:6
Камінь - Закерничне - 1:1, пен. - 1:3
Вербівка - "Лімниця" Перегінське - -:+
Петранка - Берлоги - 1:2

1 ліга. 1 коло

Становище команд
                      І    В Н П    М      О
Цінева            13  9 3 1  24-13  30
Небилів          13  9 2 2  36-10  29
Н. Струтин      13  8 2 3  26-16  26
Сваричів        13  8 1 4  24-11  25
"Перегінське" 13  8 1 4  36-24  25
"Лімниця" П    13  8 0 5  19-16  24
Брошнів         13  5 3 5  17-15  18
Рожнятів        13  5 2 6  23-18  17
Берлоги         13  5 2 6  18-18  17
Ясень            13  5 0 8  11-18  15
Закерничне   13  3 1 9  19-28  10
Вільхівка       13  2 3 8  17-37  9
"Карпати" Л   13  3 2 8  18-32   8 
Петранка       13  1 2 10 14-46  2

2 ліга. 1 коло
Становище команд
                       І  В Н П     М       О
Сл.-Рівнянська 8  7 0 1  25-8    21
Рівня                8  6 1 1  19-4    19 
Суходіл            8  5 1 2  19-19  16
Камінь              8  4 1 3  16-17  13
Спас                 8  3 3 2  26-16  12
"Скала" Л         8  3 1 4  13-17  10
В. Струтин        8  2 1 5  11-20   7
Креховичі         8  1 2 5  14-22   5 
Дуба                 8  0 0 8  9-29    0
Вербівка знята з першості

Детальніше: Футбол Рожнятівщини.

СНЯТИНЩИНА

1 ліга. 12 тур

Борщів - Потічок - 1:0
Видинів - Устя - 4:1
Вовчківці - Тулуків - 7:1
Задубрівці - Залуччя - 2:1
"Єдність" Балинці - Підвисоке - 2:1
Княже - Белелуя - 4:1
 
Становище команд
                  І    В Н П     М      О
Видинів      11  10 0 1  39-11  30
Прутівка     11  8 2 1  22-9   26
Княже        11  8 0 3  29-17  24
Вовчківці   11  6 2 3  33-10  20
Белелуя     12  5 2 5  17-23  17
Задубрівці  11  5 1 5  19-21  16
Підвисоке   12  4 2 6  16-26  14
Устя           11  4 1 6  16-23  13
Залуччя     11  3 2 6  11-15  11
Потічок       11  2 2 7  10-19  8
Балинці      11  2 2 7  12-22  8
Тулуків      11  2 2 7  10-25   8
Борщів       11  2 2 7  10-25   8

2 ліга
Група А. 10 тур
Русів - Келихів - 7:0
"Лідер" Снятин - Прутівка-2 - 9:1
Шевченкове - Стецева - 1:2
Завалля - Красноставці - 0:3

Становище команд

                     І    В Н П    М      О
Стецева        10  8 1 1  43-16  25
Красноставці 9  7 2 0  36-7    23
«Лідер»         10  6 0 4  42-21  18
Русів             9  5 2 2  23-9    17
Шевченкове  10  5 1 4  19-14  16
Завалля        10  2 3 5  17-19   9
Келихів         10  1 0 9  18-45   3
Прутівка-2     10  0 1 9  10-77   1

Група Б. 12 тур
Попельники - "Чайка" Іллінці - 1:1
Джурів - Новоселиця - 3:2
Трійця - Любківці - 4:0
"Карпати" Балинці - "Стара Сеньйора" Іллінці - 2:0

Cтановище команд 
                    І    В Н П    М     О
Новоселиця  11  7 0 4  27-16  21
Трійця          11  6 3 2  30-16  21
Джурів         11  6 3 2  18-10  21
«Стара 
Сеньйора»   10  5 1 4  12-20  16
Попельники  10  4 4 2  16-8    16
Любківці      11  4 2 5  12-15  14
Балинці        11  4 1 6  16-16  13
Олешків       10  2 2 6  13-23   8
«Чайка»       10  0 3 7  10-30   3

Детальніше: Футбол Снятинщини.
Переглядів: 462 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: