Головна » 2014 » Вересень » 1 » Міста і райони. 28-31 серпня (Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Галич, Рогатин)
16:21
Міста і райони. 28-31 серпня (Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Галич, Рогатин)

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

11 тур
ТДВ БМФ-"ІФ-буд-Сокіл" - Вовчинець - 2:4
Хриплин - Крихівці - 0:4 
"Ярковиця" - "Благо" - 2:2 
Микитинці - "Громадський Форум" - 3:0
"Штурмовик" - "Легіон" - 4 вересня

Cтановище команд
                      І  В  Н  П     М     О
Крихівці         11  9  1  1  43-13  28
Микитинці      11  8  2  1  30-8  26  
"Легіон"         9  8  1  0  37-8  25 
"Благо"          11  6  3  2  29-14  21      
Хриплин         10  5  0  5  20-18  15
Вовчинець     11  3  1  7  14-22  10  
"Штурмовик"  9  3  0  6  15-28  9 
"Ярковиця"     10  1  1  8  10-34  4  
"Громадський форум" 7  0  1  6  6-31  1 
ТДВ БМФ-"ІФ-буд-Сокіл" 6  0  0  6  5-33  0

Бомбардири (після І кола): Лукинів (Крихівці) - 13, Вонс ("Легіон") - 8, Вістовський ("Благо") - 7, Федина (Крихівці) і Лучко ("Штурмовик") - по 6, Золотарчук, Калакука і Яцишин (усі - Микитинці), Николишин (Хриплин) і Скринник ("Легіон") - по 5 голів.

ГАЛИЧ

1 ліга. 13 тур
"Північ"

Тустань - Кінашів - 0:3
Більшівці - Задністрянськ - +:-
Нараївка - Бовшів - 0:11
Слобода - Медуха - 1:5

Становище команд
                       I   В  Н  П   М     О
Бовшів           12  9  2  1  52-9  29
Яблунів          11  9  1  1  37-15  28
Більшівці        11  8  2  1  18-7  26 
Кінашів          12  8  1  3  30-13  25
Медуха          11  5  0  6  26-24  15  
Задністрянськ 12  4  0  8  13-12  12 (знято)
Тустань          11  2  1  8  12-46  7
Слобода         12  2  1  9  7-37  7
Нараївка         12  1  1  10  10-42  4

"Південь"
Вікторів - Крилос-2 - 3:2
Комарів - Дубівці - -:+
Кінчаки - Блюдники - 2:1
Крилос - Маріямпіль - 1:7
Залуква - Мединя - 3:3

Становище команд
                   I   В  Н  П   М     О
Мединя      13  9  3  1  43-16  30
Маріямпіль 13  9  2  2  41-17  29
Вікторів      13  7  3  3  28-21  24
Блюдники   13  7  1  5  28-24  22
Дубівці       13  5  1  7  27-26  16
Крилос       13  5  0  8  19-33  15
Кінчаки       13  5  0  8  16-37  15
Залуква      13  4  3  6  21-29  15
Крилос-2     13  4  1  8  16-36  13
Комарів      13  3  0  10  17-17  9 (знято) 

2 ліга. 11 тур
"Північ"

Придністров'я - Острів - 0:1
Старий Мартинів - Бринь - 0:0
Ганівці - Височанка - перенесено

Становище команд 
                     І  В  Н  П    М    О
Н. Мартинів   9  7  1  1  34-10  22 
Ганівці          8  5  1  2  20-17  16
Ст. Мартинів  10  4  3  3  13-15  15
Бринь            9  3  4  2  19-15  13
Придністров'я 10  3  2  5  25-25  11 
Височанка    8  2  2  4  17-20  8
Острів          10  1  1  8  6-32  4

"Південь"
Підшумлянці - Вигівка - -:+
Насташино - Скоморохи - 9:1
Куропатники - Дем'янів - 2:7
Курів - Жалибори - 5:1

Становище команд
                      І   В  Н  П      М    О
Вигівка          11  11  0  0  38-10  33
Насташино    11  7  1  3  26-17  22
Курів             11  6  1  4  26-18  19 
Жалибори      11  4  1  6  23-21  13
Підшумлянці  11 4  0  7  12-12  12 (знято) 
Куропатники  11  3  1  7  18-32  10
Дем'янів         11  2  3  6  19-33  9
Скоморохи     11  2  3  6  14-33  9

Детальніше - Галицька РФФ

РОГАТИН

Суперліга. 15 тур
Лучинці - Черче - 4:1
Помонята - Добринів - 1:4
Верхня Липиця - Липівка - 2:2
Васючин - Юнашків - 2:5
Рогатин - Бабухів - 1:0
Долиняни - вільні від гри

Матч 6 туру
Юнашків - Помонята - 4:0

Становище команд
                  І  В  Н  П    М     О
Добринів   14  10  2  2  32-16  32
Лучинці     14  8  4  2  35-15  28  
Липівка     14  8  3  3  32-21  27
Рогатин     14  7  3  4  25-18  24
Юнашків   14  6  2  6  33-22  20
Долиняни  13  5  3  5  26-27  18
Бабухів     14  5  2  7  24-22  17 
В. Липиця 13  4  4  5  20-25  16
Помонята  13  3  2  8  19-37  11
Васючин   13  3  1  9  31-53  10
Черче       14  2  2  10  20-40  8
Обельниця знята

1 ліга. 15 тур
Підкамінь - Букачівці - 0:4
Потік - Пуків - 3:1
Нижня Липиця - Чесники - 2:2
Жовчів - Кліщівна - 1:1
Підвиння - Козарі - 0:2
Путятинці - вільні від гри

Матч 14 туру
Козарі - Букачівці - 0:1

Становище команд
                    I   В  Н  П     М    О
Букачівці     14  12  0  2  53-17  36 
Н. Липиця    14  9  3  2  32-16  30 
Кліщівна      14  9  2  3  38-20  29
Чесники       14  7  5  2  21-16  26 
Козарі          13  6  0  7  17-21  18
Жовчів         13  5  1  7  16-20  16   
Потік            14  4  2  8  22-24  14 
Підкамінь     14  3  3  8  19-32  12   
Путятинці      13  2  6  5  9-20  12 
Пуків            14  3  2  9  13-24  11   
Підвиння      13  3  0  10  10-26  9 
Світанок       знято

2 ліга. 13 тур

"Схід"
ВЧернів - Загір'я - 0:3
Конюшки - Явче - матч не завершився
Колоколин - Сарники - 3:2
Вишнів - Вербилівці - -:+ (0:3)
Діброва - вільна від гри

"Захід"
Приозерне - Яглуш - 2:2
Фрага - Заланів - 4:1
Беньківці - Воскресинці - 0:4
Залужжя - Руда - 1:1
Долиняни-2 - вільні від гри

Детальніше - Футбол Рогатинщини

ТИСМЕНИЦЯ

Прем'єр-ліга. 15 тур
Старий Лисець - Чорнолізці - 1:0 
Радча - Черніїв - 5:2
Старі Кривотули - Підлісся - 0:2
Липівка - Єзупіль - 0:1
Загвіздя - Драгомирчани - 4:0
Клубівці - Чукалівка - 0:2

Матч 12 туру
Радча - Старий Лисець - 1:1

Становище команд
                       І   В  Н  П   М     О
Черніїв           15  9  2  4  39-27  29 
Ст. Лисець     15  9  2  4  35-24  29 
Єзупіль          15  8  4  3  26-17  28  
Підлісся         15  7  5  3  27-15  26
Загвіздя         15  7  4  4  28-14  25
Клубівці          15  7  3  5  29-27  24
Ст. Кривотули 15  7  3  5  21-23  24 
Чорнолізці      15  7  1  7  30-32  22
Радча            15  4  6  5  29-28  18 
Драгомирчани 15  3  0  12  12-39  9
Чукалівка       15  2  3  10  12-33  9
Липівка          15  1  5  9  18-27  8 

Бомбардири (після 1-го кола): М. Іванишин (Загвіздя) - 8, Вікуловський (Черніїв) і Р. Дмитрів (Ст. Лисець) - по 7, Р. Назарук (Ст. Кривотули) і Макогоняк (Клубівці) - по 6, Гайдейчук (Чорнолізці), Пентелюк (Клубівці), Самойліч (Ст. Лисець), Скорик (Підлісся) і Є. Качур (Єзупіль) - по 5 голів.

1 ліга. 14 тур
Березівка - Стриганці - 5:0
Вільшаниця - Стебник - +:-
Тязів - Павлівка - 1:2
Милування - Одаї - 3:0
Пшеничники - Нові Кривотули - 1:1
Підлужжя - Довге - 2:3

Cтановище команд
                         І   В  Н  П   М    О
Пшеничники     14  9  3  2  28-17  30
Березівка         14  8  4  2  33-11  28
Довге               14  8  2  4  41-23  26
Підлужжя         14  7  3  4  28-24  24  
Стебник            14  7  1  6  30-32  22
Милування       14  6  2  6  34-27  20
Павлівка           14  6  2  6  24-32  20 
Нові Кривотули 14  5  3  6  24-32  18  
Одаї                 14  5  2  7  23-29  17
Вільшаниця      14  5  2  7  14-23  17 
Тязів                 14  5  1  8  26-26  16 
Стриганці          14  0  1  13  15-48  1 
Сілець              знято

Бомбардири (після 1-го кола): Можджак (Довге) і Капраленко (Березівка) - по 8, Волосянко Д. (Стебник) і Легун (Милування) - по 7, Адамчук (Одаї), Левицький (Довге), Турик (Пшеничники) і Юрчак (Павлівка) - по 6 голів.

ТЛУМАЧ

1 ліга. 19 тур
Олеша - Ісаків - 2:2 
Живачів - Грушка - 0:2 
ФК "Тлумач" - Прибилів - 0:1 
Колінці - Палагичі - 1:0
Королівка - Надорожна - 2:1 
Остриня - Нижнів - 1:4
20 тур
Остриня - Королівка - 1:2
Надорожна - Колінці - 2:1 
Палагичі - ФК "Тлумач" - 2:1 
Прибилів - Живачів - 2:2 
Грушка - Олеша - 3:0 
Нижнів - Підвербці - 3:0

Становище команд 
                    І   В  Н  П    М     О
Нижнів        18  15  0  3  79-33  42    
Грушка       19  14  1  4  46-24  43  
Прибилів     19  12  4  3  58-26  40 
Живачів      18  12  2  4  47-23  38  
Колінці        18  9  2  7  22-25  29   
Королівка    19  8  2  9  20-31  26 
ФК "Тлумач" 18  6  5  7  27-18  23     
Остриня      19  6  5  8  35-39  23 
Палагичі     19  5  3  11  26-39  18  
Надорожна 19  5  3  11  26-55  18   
Ісаків          18  4  5  9  30-33  17    
Олеша        18  4  2  12  21-59  14 
Підвербці    18  2  2  14  14-46  8 
Жуків         знято

2 ліга. 13 тур
Група А

Гарасимів - Яківка - 1:2 
Хотимир - Бортники - 2:0 
Озеряни - Пужники - 0:2 
Гринівці - Живачів-2 - 3:0

Cтановище команд
                   І  В  Н  П    М     О
Гарасимів  13  9  2  2  44-11  29
Яківка        12  9  1  2  37-10  28 
Хотимир     13  8  0  5  36-23  24
Бортники    17  7  3  3  40-13  24
Пужники    12  7  1  4  38-11  22
Гринівці     13  5  1  7  22-35  16
Озеряни    13  2  0  11  14-55  6 
Живачів-2  13  0  0  13  4-77  0

Група Б
Вікняни - Локітка - 8:3 
Олешів - Петрилів - 3:0 
Братишів - Гостів - 1:0 
Антонівка - Буківна - 0:2

Cтановище команд. 1 коло
                 І    В  Н  П    М     О
Буківна    13  10  3  0  46-12  33 
Вікняни    13  8  1  4  35-18  25 
Гостів       13  6  4  3  38-28  22
Антонівка  13  6  3  4  23-24  21
Братишів  13  6  0  7  31-29  18
Олешів     13  4  3  6  21-27  15 
Петрилів   13  2  4  7  17-33  10
Локітка     13  0  2  11  17-57  2


БРАМКИ

Переглядів: 596 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 4
4  
Напишіть (хто знає) вірний результат Радча - Черніїв (Тисменицький р-н)??????????

3  
Радча-Черніїв результат мені подобається але там помилка, насправді навпаки....

1  
Звідки берете інфо по Тисменицькому р-ну. Ніяк не можу знайти....

0
2  
Станом на цю хвилину всі результати матчів є на сайті ФФУ (Розділ "Турніри", підрубрика "Архів змагань"). А загалом з оперативними результатами допомагають самі учасники змагань.

Ім`я *:
Email *:
Код *: