Головна » 2015 » Травень » 25 » Міста і райони. 21-24 травня
15:21
Міста і райони. 21-24 травня

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
4 тур

"Феміда" - Вовчинець - 5:1
"Легіон-1" - Хриплин - 15:3
"Легіон-2" - Крихівці - 1:5
Перенесений матч
"Інваспорт" - "Легіон-1" - 1:7 

Становище команд
                    І  В  Н  П    М   О
"Легіон-1"     4  4  0  0  33-5  12
Крихівці        5  4  0  1  15-5  12
"Феміда"      4  3  1  0  12-4  10
Микитинці     5  2  2  1  12-7  8
"Благо"         3  2  0  1  11-12  6
Вовчинець    5  2  0  3  9-11   6
"Легіон-2"     4  1  1  2  12-11  4
"Штурмовик" 3  0  0  3  1-12  0
"Інваспорт"    3  0  0  3  3-15   0
Хриплин        4  0  0  4  7-33  0    

БОГОРОДЧАНИ
Кубок. Попереденій етап
Глибоке - Саджава - 1:3 (д. ч.)
Монастирчани - Горохолина - 2:0
Іваниківка - Богородчани - 1:3

5 тур 
Старуня - Монастирчани - 1:2
Росільна - Горохолина - 2:1
Іваниківка - Старі Богородчани - 3:2
Глибівка - Глибоке - 8:0
Дзвиняч - Богородчани - 0:2
Саджава - вільна від гри

Становище команд
                            І  В  Н  П    М   О
Глибівка               4  4  0  0  16-3  12
Ст. Богородчани   5  4  0  1  16-7  12
Богородчани        5  4  0  1  10-2  12
Росільна               5  3  0  2  9-11  9
Монастирчани       4  2  1  1  4-4  7
Іваниківка             5  2  0  3  6-10  6
Саджава               4  1  1  2  6-6  4
Старуня                5  1  1  3  6-9  4
Дзвиняч                4  1  0  3  5-8  3    
Глибоке                5  0  2  3  5-19  2
Горохолина           4  0  1  3  3-8  1

Детальніше - БРФФ

ГОРОДЕНКА
Кубок. І етап

Копачинці - Топорівці - 5:3
Острівець - Семенівка - 1:1, по пен. - 3:4
Михальче - Чернятин - 2:1
Росохач - Котиківка - 1:8
Городниця - Стрільче - 2:4
Кунисівці - Колінки - 4:3
Лука - Олієво-Королівка - 4:3
Поточище - Чортовець - -:+
Сороки - Тишківці - 3:1
Виноград - Воронів - 5:5, по пен. - 5:3

1 ліга. 5 тур
Воронів - Глушків - 3:0
Чернятин - Чортовець - 2:0
Семенівка - Стрільче - 1:3
Топорівці - Олієво-Королівка - 2:3
Колінки - Тишківці - 2:6
Ясенів-Пільний - Рашків - 1:0
Торговиця - Котиківка - 2:1

Становище команд
                             І  В  Н  П    М   О
Чернятин               5  5  0  0  11-3  15
Воронів                 5  4  0  1  15-8  12
Рашків                  5  4  0  1  6-2   12
Яс.-Пільний           5  3  2  0  17-2  11
Семенівка             5  3  1  1  19-6  10
Торговиця              5  3  1  1  9-6   10    
Стрільче                5  2  1  2  8-7   7
Тишківці                5  2  0  3  10-14  6
Чортовець             5  2  0  3  9-16  6
Ол.-Королівка        5  1  1  3  7-15  4
Колінки                  5  1  0  4  8-14  3
Котиківка               5  1  0  4  4-10   3
Глушків                 5  0  2  3  2-13  2
Топорівці               5  0  0  5  4-16   0

2 ліга. 3 тур
1 зона

Виноград - Лука - 0:1
"Ямгорів" Серафинці - Росохач - 3:2
Сороки - Острівець - 2:1
2 зона
Копачинці - Поточище - 5:3
Семаківці - Михальче - 1:1
Городниця - Кунисівці - 7:1

ДОЛИНА
1 ліга. 4 тур

Гузіїв - Міжріччя - 1:1
Гошів - Вигода - 2:2
Одиниця - Белеїв - 6:3
Надіїв - Велика Тур`я - 1:7
Тяпче - Тисів - 4:3
 Яворів - вільний від гри

Становище команд
                        І  В  Н  П  М  О
Вел. Тур'я         4  2  2  0  11-4  8
Одиниця           4  2  2  0  10-5  8
Вигода             4  2  2  0  5-3  8
Міжріччя           4  1  2  1  10-6  5
Гошів                3  1  2  0  6-4  5
Белеїв              4  1  2  1  9-8  5
Тяпче                4  1  2  1  7-7  5    
Тисів                 3  1  1  1  7-5  4    
Гузіїв                 3  0  2  1  3-5  2
Яворів               3  0  1  2  1-4  1    
Надіїв                4  0  0  4  5-19  0

2 ліга. 3 тур
Розточки - Кропивник - 5:1
Витвиця - Станківці - 0:3
Шевченкове - Кальна - 3:0
Тростянець - Новошин - 1:6
Солуків - Слобода-Долинська - 3:1
Новичка - вільна від гри

Детальніше - Долинський футбол

КАЛУШ
1 ліга. 5 тур
Вістова - Гуменів - 0:1
Копанки - Старий Угринів - 3:0
Тужилів - Сівка-Калуська - 3:4
Студінка - Негівці - 4:2
Перекоси - Станькова - 2:3
Довге-Калуське - Голинь - 0:0

Становище команд
                     І  В  Н  П   М    О
Станькова     5  5  0  0  18-5  15
Студінка        5  3  1  1  9-4   10
Д.-Калуське   5  3  1  1  8-4   10
Вістова         5  3  0  2  13-4   9
Тужилів         5  2  2  1  10-6   8
Голинь           5  2  2  1  6-8   8
Перекоси       5  1  2  2  5-7   5
Копанки         5  1  1  3  4-7   4
С.-Калуська   5  1  1  3  6-10   4
Негівці           5  1  1  3  4-12   4
Ст. Угринів     5  1  1  3  4-13  4
Гуменів          5  1  0  4  3-10  3

2 ліга. 4 тур
Група А

Підмихайля - Новиця - 2:2
Грабівка - Пійло - 2:1
Середній Бабин - Бабин-Зарічний - 0:0
Боднарів - Перевозець - 2:2
Група Б
Довпотів - Томашівці - 2:1
Довжка - Кропивник - 0:2
Кулинка - Верхня - 1:5
Войнилів - Довгий Войнилів - 0:3

Детальніше - Калущина футбольна

КОЛОМИЯ
Кубок. 1/8 фіналу

Верхній Вербіж - Струпків - 2:1 (д. ч.)
Печеніжин - Угорники - 1:2 (д.  ч.)
Сопів - Мала Кам'янка - 2:1
Черемхів - Підгайчики - 2:1
Голосків - Лісний Хлібичин - 2:1
Іванівці - Семаківці - 4:1
Велика Кам'янка - Жукотин - 0:4
Коршів - Дебеславці - 3:0

1 ліга. 6 тур
Верхній Вербіж - Підгайчики - перенесено
Мала Кам`янка - Коршів - 1:2
Матеївці - Воскресинці - 1:0
Семаківці - Угорники - 2:5
Сопів - Лісний Хлібичин - 3:2
Печеніжин - Струпків - 1:1
Дебеславці - Жукотин - 1:2

Становище команд
                     І  В  Н  П   М   О
Угорники       6  6  0  0  24-4  18
Сопів            6  4  2  0  18-7  14
Жукотин        6  4  1  1  11-5  13
Струпків        6  3  2  1  9-3   11
Печеніжин     6  2  2  2  11-8  8
Дебеславці    6  2  2  2  13-11  8
Л. Хлібичин    6  2  1  3  4-7  7
Матеївці         6  2  1  3  3-10  7
Воскресинці   6  1  2  3  3-5  5
В. Вербіж       5  1  2  2  2-4  5
Підгайчики     5  1  2  2  4-7   5
Коршів           6  1  2  3  4-12  4
Семаківці       6  1  1  4  8-15  4
М. Кам`янка   6  1  0  5  4-21  3

2 ліга. 4 тур
Старий Гвіздець - Мала Кам'янка-2 - 3:2 
Джурків - Королівка-Корнич - 2:3 
Спас - Ковалівка - 2:0 
Черемхів - Ворона - +:- 
Лісна Слобідка - Торговиця - 2:1 
Голосків - Ценява - 0:0 
Велика Кам'янка - Іванівці - 0:2

Становище команд
                      І  В  Н  П   М    О
Черемхів        5  5  0  0  17-3  15
Спас               5  4  0  1  16-4  12
Голосків         5  3  2  0  9-2   11
Вел. Кам'янка 5  3  1  1  10-7  10
Ліс. Слобідка  5  3  1  1  5-8   10
Іванівці           5  3  0  2  13-3   9
Ценява           5  2  2  1  5-3    8
Королівка-
Корнич            5  2  1  2  9-11   7
Торговиця       5  2  0  3  11-15  6
Джурків          5  1  2  2  9-10   5
Ст. Гвіздець    5  1  1  3  6-12   4
Ковалівка        5  1  0  4  4-11   3
Ворона            5  0  0  5  1-13   0
М. Кам'янка-2  5  0  0  5  3-16  0

Детальніше - Футбол Коломийщини

КОСІВ
1 тур

Пістинь - Березів - 5:0
Трач - Тюдів - 5:3
Вербовець - Шешори - 2:2
Малий Рожен - Старі Кути - 4:2
Слобідка - Яблунів - 1:0
Матч 1-го туру
Старі Кути - Яблунів - 1:4

Детальніше - vk.com/football_kosiv

НАДВІРНА
Кубок. 1/2 фіналу

Перерісль - Лісна Тарновиця - 0:0 (перша гра - 1:1)
Волосів - Тисменичани - 0:4 (1:1)

1 ліга. 3 тур
Камінне - Гаврилівка - 3:0
Красна - "Нафтовик" Битків - 0:2

2 ліга. 3 тур
Парище - Саджавка - перенесено
Стримба - Пнів - 3:0
Фитьків - Лоєва - 8:1
Гвізд - Молодків - 0:2
Середній Майдан - Зелена - 4:1
Добротів - Пасічна - 4:0

Детальніше - Футбол Надвірнянщини

РОГАТИН
Суперліга. 4 тур

Липівка – Васючин - 12:0
Букачівці – Рогатин - 1:2
Верхня Липиця – Юнашків - 1:1
Помонята - Добринів - 0:2
Долиняни – Нижня Липиця - 2:6
Лучинці – Бабухів - 3:3

Суперліга. Становище команд
                  І   В  Н  П   М   О
Лучинці      4  3  1  0  12-4  10
Липівка      4  3  0  1  21-6  9
Н. Липиця   4  3  0  1  14-9  9
Юнашків    4  2  2  0  8-3   8
Бабухів      4  2  2  0  9-5   8
Рогатин      4  2  1  1  11-6  7
Букачівці    4  2  0  2  7-7   6
В. Липиця   4  1  1  2  8-8   4
Добринів     4  1  1  2  5-6   4
Помонята   4  1  0  3  8-10   3
Долиняни    4  0  0  4  6-17  0
Васючин     4  0  0  4  1-28  0

1  ліга. 4 тур
Воскресинці - Колоколин - 6:0
Путятинці - Козарі - 1:5
Підвиння - Пуків - 0:1
Черче - Чесники - 4:2
Конюшки - Кліщівна - 2:1
Загір’я - Жовчів - 10:2

2 ліга. 4 тур
Руда - Заланів - не завершено (2:1)
Фрага - Беньківці - 2:2
Яглуш - Явче - 4:0
Залужжя - Чернів - 2:1
Сарники - Підкамінь - 2:1
Приозерне - вільне від гри

Детальніше - Футбол Рогатинщини

РОЖНЯТІВ
Вища ліга. 3 тур

Брошнів - Рожнятів - 0:2
Вільхівка - Берлоги - 3:4
Лоп'янка - Нижній Струтин - 2:4
Суходіл - Цінева - 6:4
Сваричів - вільний від гри 

Становище команд
                    І  В Н П    М   О
Рожнятів      4  3  1  0  7-0  10
Сваричів      3  2  1  0  9-1   7
Суходіл        4  2  0  2  15-12  6
Вільхівка      3  2  0  1  7-5  6
Брошнів       4  2  0  2  7-6  6
Ниж. Струтин 4  2  0  2  8-9  6
Лоп'янка       3  1  0  2  3-6  3
Берлоги        3  1  0  2  4-13  3
Цінева          4  0  0  4  6-13  0

2 ліга. 3 тур
Верхній Струтин - Спас - 3:2
Закерничне - Ясень - 3:0
Вербівка - Петранка - 1:5
Креховичі - Сливка - 6:0
Небилів - Дуба - 4:1
Іванівка-Ясеновець - Вільхівка-2 - 2:2

Детальніше - Футбол Рожнятівщини

СНЯТИН
Кубок. Попередній етап

Балинці - Стецева - 1:2
Ганьківці - Белелуя - 2:5
«Стара Сеньйора» Заболотів - Трійця - -:+
Новоселиця - Задубрівці - 1:1
Іллінці - Підвисоке - 2:3
Русів - Рудники - 2:3
Красноставці - Попельники - 1:1
Любківці - Олешків - 3:2
ФК «Кулачин» Снятин - Келихів - 4:3
Залуччя - Устя - 1:1
Потічок - Джурів - 1:0

1 ліга. 5 тур
Видинів - Потічок - 3:1
Вовчківці - Джурів - 8:2
Устя - Задубрівці - 1:1
Будилів - Прутівка - 3:0
Залуччя - Белелуя - 0:5
Підвисоке - Стецева - 1:1
Борщів - вільний від гри

Становище команд
                 І   В Н П    М    О
Вовчківці   5  5  0  0  21-4  15
Задубрівці 5  3  1  1  11-5  10
Будилів      5  3  0  2  8-3   9
Белелуя     5  3  0  2  14-10  9
Видинів      5  3  0  2  13-11  9
Підвисоке  4  2  2  0  6-2   8
Борщів      4  2  1  1  9-4   7
Стецева      5  2  1  2  8-6   7
Прутівка     5  2  1  2  7-8   7
Джурів        4  1  0  3  9-19   3
Устя            5  0  1  3  3-12  1
Залуччя      4  0  1  3  2-12   1
Потічок       4  0  0  4  2-13  0

2 ліга. 5 тур
Олешків - Попельники - 1:2
Русів - Келихів - 1:2
Новоселиця - Ганьківці - 2:1
Рудники - Іллінці - 5:1
Красноставці - Балинці - 1:5
Любківці - Трійця - 2:1
ФК «Кулачин» Снятин - Заболотів - 2:1

Становище команд
                    
І   В Н П    М    О
Снятин          5  4  0  1  8-7   12
Рудники        5  3  1  1  16-8  10
Попельники   5  3  1  1  11-5  10
Русів            5  3  1  1  6-3   10
Новоселиця   5  3  0  2  13-7  9
Іллінці           5  3  0  2  13-15  9
Келихів         5  2  2  1  11-9   8
Трійця           5  2  1  2  7-5   7
Балинці         5  2  1  2  11-13   7
Олешків        5  1  2  2  13-14  5
Любківці        4  1  0  3  5-10   3
Красноставці 4  1  0  3  7-13   3
Заболотів       5  1  0  4  9-16  3
Ганьківці        5  0  1  4  3-10   1

Детальніше - Футбол Снятинщини

ТИСМЕНИЦЯ
1/8 фіналу
Павлівка - Лисець - 1:1, по пен. - 4:3
Тязів - Радча 
Милування - Загвіздя - 2:5
Довге - Чукалівка - 4:1
Підлісся - Черніїв - 3:3, по пен. переміг Черніїів
Єзупіль - Чорнолізці - 0:1
Підлужжя - Липівка - 0:0, по пен. - 4:3
Старі Кривотули - Клубівці

Прем'єр-ліга. 4 тур
Пшеничники - Черніїв - перенесено
Чукалівка - Клубівці - перенесено 
Лисець - Павлівка - 0:1
Загвіздя - Підлісся - 3:0
Драгомирчани - Єзупіль - 0:1
Чорнолізці - Старий Лисець - 3:1
Липівка - Радча - 4:2

Становище команд
                      І  В  Н  П    М   О
Павлівка         5  4  0  1  14-3  12
Чорнолізці       5  3  2  0  10-2  11
Загвіздя         5  3  1  1  13-4  10
Єзупіль           5  3  1  1  6-5  10
Лисець           5  3  0  2  9-4  9
Клубівці          4  2  1  1  6-7  7
Драгомирчани 5  1  3  1  4-2  6
Ст. Лисець      5  1  3  1  8-8  6
Підлісся         5  2  0  3  7-8  6
Черніїв            4  1  2  1  10-7  5
Липівка           5  1  1  3  5-15  4
Пшеничники    4  1  0  3  3-8  3
Чукалівка        4  0  2  2  3-10  2
Радча             5  0  0  5  4-19  0

1 ліга. 4 тур
Тязів - Стриганці 
Стебник - Старі Кривотули 
Підлужжя - Одаї 
Марківці - ФК "Угринів" 
Милування - Березівка - 2:1
"Сокіл" Угринів - Довге

ТЛУМАЧ
1 ліга. 6 тур

Буківна - Королівка
Нижнів - Прибилів - 1:1 
Живачів - Колінці - 1:0 
Грушка - Надорожна - 2:1 
Олеша - Остриня - 1:2 
Гарасимів - Ісаків - 2:6

Становище команд
                   І  В  Н  П   М    О
Грушка        6  4  1  1  17-9  13
Надорожна  6  4  1  1  10-2  13
Живачів       5  4  0  1  13-7  12
Ісаків           6  3  2  1  17-11  11
Остриня       6  3  1  2  13-9   10
Колінці         6  3  0  3  5-8   9
Прибилів      5  2  2  1  10-8    8
Нижнів         6  1  4  1  14-13  7
Буківна        5  1  2  2  6-6     5
Королівка     5  1  1  3  9-10   4
Гарасимів     6  0  2  4  11-23  2
Олеша          6  0  0  6  3-22   0

2 ліга. 4 тур
Група А

Вікняни - "Єдність" Грушка - 5:0
Олешів - Братишів - 1:6
Локітка - Петрилів - 3:0 
Палагичі - Гостів - 0:3
Група Б 
Жуків - Підвербці - 2:2 
Хотимир - Пужники - 3:1 
"Дністер" Підвербці - Озеряни - 2:2 
Бортники - Живачів-2 - 7:1   

БРАМКИ

Переглядів: 428 | Додав: bramki | Рейтинг: 3.4/5
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: