Головна » 2015 » Вересень » 24 » Міста і райони. 20 вересня. Частина ІІ
11:05
Міста і райони. 20 вересня. Частина ІІ

КОСІВ
14 тур
Малий Рожен - Вербовець - 2:0
Трач - Яблунів - 5:2
Пістинь - Старі Кути - 11:0 (13 березня)
Березів - Шешори - 2:2
Слобідка - Тюдів - 3:3

Становище команд
                       І   В  Н  П    М    О
Пістинь          14  14  0  0  78-9  42
Березів          14  10  1  3  54-16  31
Шешори         14  9  2  3  37-22  29
Слобідка        14  8  1  5  44-28  25
Трач               14  7  1  6  35-43  22
Тюдів             14  6  1  7  44-29  19
Вербовець      14  6  1  7  33-26  19
Мал. Рожен    14  4  1  9  19-50  13
Яблунів          14  2  0  12  12-55  6
Ст. Кути          14  0  0  14  8-86  0

Детальніше - vk.com/football_kosiv

НАДВІРНА
1 ліга. 16 тур
Ланчин - Камінне - 2:0
Лісна Тарновиця - Гаврилівка - 5:2
Назавизів - Красна - +:-
Волосів - Перерісль - 3:4
Тисменичани - "Нафтовик" Битків - 3:2

Становище команд
                         І    В  Н  П    М     О
Тисменичани    16  12  2  2  31-13  38
Волосів            16  10  3  3  44-28  33
Перерісль         16  8  3  5  26-19  27
Гаврилівка        16  7  3  6  36-39  24
Камінне            16  7  2  7  21-19  23
Назавизів          16  5  5  6  20-22  20
Ланчин             16  5  4  7  28-33  19
Ліс. Тарновиця  16  5  2  9  23-27  17
Битків               16  5  2  9  12-26  17
Красна              16  2  2  12  8-20   8 (знята)

2 ліга. 19 тур
Молодків - Саджавка - 9:0
Зелена - Лоєва -  1:0
Пасічна - Пнів - 0:2
Добротів - Парище - 3:2
Середній Майдан - Стримба - 5:2
Гвізд - Фитьків - 2:4

Становище команд
                         І   В  Н  П     М     О
Фитьків            19  14  3  2  56-33  45
Парище            19  13  2  4  58-20  41
Добротів           19  11  3  5  59-21  36
Гвізд                19  9  4  6  41-31  31
Саджавка         18  9  2  7  46-42  29
Молодків          19  9  2  8  54-57  29
Стримба           19  8  2  9  43-47  26
Пнів                  18  6  2  10  29-40  20
Зелена             18  6  2  10  31-49  20
Сер. Майдан     18  4  3  11  31-47  15
Пасічна            19  4  3  12  19-37  15
Лоєва                19  3  4  12  20-63  13

Детальніше - Футбол Надвірнянщини

РОГАТИН
Суперліга
Матчі не проводилися

Становище команд
                   І   В  Н  П     М     О
Лучинці      17  12  4  1  43-14  40
Липівка       16  10  0  6  45-27  30
Рогатин       16  9  3  5  38-21  30
​Бабухів      17  8  6  3  34-25  30
Н. Липиця   17  8  3  6  49-35  27
Добринів     16  8  2  6  25-22 26
Букачівці     16  6  2  8  25-31  20
В. Липиця   16  5  4  7  26-28  19
Юнашків      16  3  5  8  25-34  14
Помонята    16  4  1  11  26-47  13
Долиняни    17  2  0  15  22-75  6
Васючин     з н я т о

1 ліга
Матчі не проводилися

Становище лідерів
                   І    В  Н  П     М    О
Конюшки    18  16  1  1  74-14  49
Загір'я        18  13  3  2  54-20  42
Кліщівна     18  13  0  5  46-30  39
Воскресінці 18  10  0  8  54-38  30
Козарі         18  9  3  6  37-35  30
Черче          18  9  2  7  43-35  29
Пуків           18  8  4  6  28-28  28
Жовчів        18  7  1  10  30-40  22

2 ліга 
Матчі не проводилися

Становище лідерів
                   І   В  Н  П     М     О
Яглуш        19  15  2  2  44-17  47
Залужжя    18  15  1  2  44-13  46
Руда          18  11  3  4  48-20  36
Явче          18  9  4  5  45-26  31
Підкамінь   18  9  2  7  27-27  29
Сарники      18  8  5  5  31-20  29
Фрага         17  7  2  8  32-36  23
Беньківці    19  7  2  10  30-34  23

Детальніше - Футбол Рогатинщини

РОЖНЯТІВ
Вища ліга. 15 тур

Брошнів - Нижній Струтин - 2:1
Лоп'янка - Вільхівка - 5:4
Суходіл - Сваричів - 1:3
Рожнятів - Цінева - 5:0
Берлоги - вільні

Становище команд
                      І    В  Н П     М     О
Сваричів       14  12  1  1  45-15  37
Рожнятів       14  12  1  1  39-5  37
Ниж. Струтин 14  8  1  5  36-22  25
Вільхівка       15  6  2  7  27-32  20
Лоп'янка        15  6  1  8  28-40  19
Суходіл         14  4  2  8  34-41  14
Брошнів         14  5  2  7  19-26  17
Берлоги         14  4  1  9  26-47  13
Цінева           15  1  1  13  22-48  4

2 ліга. 18 тур
Ясень - Петранка - 2:2
Дуба - Верхній Струтин - 1:1
Іванівка-Ясеновець - Закерничне - 2:8
Вільхівка-2 - Креховичі - 1:3
Спас - Сливки - +:-
Небилів - Вербівка - +:-

Становище команд
                     І    В  Н П     М     О
Закерничне  18  15  2  1  81-19  47
Креховичі     18  15  1  2  53-16  46
Небилів        18  13  3  2  48-25  42
Ясень           18  11  2  5  42-27  35
В. Струтин    18  6  4  8  32-31  22
Дуба             18  6  3  9  40-43  21
Вербівка        18  6  2  10  32-41  20
Вільхівка-2    18  4  6  8  26-67  18
Спас              18  5  1  12  23-47  16
Петранка       18  4  4  10  27-32  16
Сливки          18  4  3  11  26-49  15
Іваніквка-Яс.  18  3  1  14  30-63  10

Детальніше - Футбол Рожнятівщини

СНЯТИН
1 ліга. 21 тур
Стецева - Прутівка - 4:2
Підвисоке - Задубрівці - 2:1
Залуччя - Джурів - 3:1
Будилів - Потічок - 4:0
Устя - Борщів - 0:1
Вовчківці - Видинів - 2:1
Белелуя - вільна

Становище команд
                   І    В  Н  П    М     О
Вовчківці    19  18  0  1  77-14  54
Будилів      19  13  1  5  48-16  40
Видинів      19  12  0  7  42-21  36
Підвисоке   19  11  4  4  40-21  37
Борщів       19  10  4  5  34-21  34
Белелуя     19  8  3  8  32-40  27 
Прутівка     20  7  4  9  34-39  25
Задубрівці  20  5  7  8  26-32  22
Залуччя      19  6  4  9  24-47  22
Потічок       19  5  1  13  15-44  16
Устя            20  4  3  13  20-54  15
Стецева      19  4  5  10  28-41  17
Джурів        17  2  2  13  22-52  8

2 ліга. 21 тур
Трійця - Попельники - 2:1
"Стара Сеньйора" Заболотів - Балинці - 1:2
ФК "Кулачин" Снятин - Іллінці - ?
Любківці - Ганьківці - 1:0
Красноставці - Келихів - -:+
Рудники - Олешків - +:-
Новоселиця - Русів - ?

Становище команд
                      
І    В  Н П     М     О
Рудники        21  16  3  2  63-27  51
Русів            20  14  4  2  45-15  46
Трійця           21  12  3  6  43-23  39
Снятин          20  11  4  5  48-31  37
Балинці         21  11  3  7  40-34  36
Попельники   21  11  2  8  44-32  35
Іллінці           20  10  2  8  44-46  32
Ганьківці        21  9  4  8  35-30  31
Новоселиця   20  9  3  8  34-31  30
Любківці        21  7  2  12  34-43  23
Келихів          21  6  3  12  34-56  21
Красноставці  21  4  1  16  26-63  13 (знято)
Олешків         21  3  4  14  30-39  13 (знято)
Заболотів       21  2  2  17  22-73  8

Детальніше - Футбол Снятинщини

ТИСМЕНИЦЯ
Прем'єр-ліга. 20 тур
Черніїв - Чукалівка - +:-
Павлівка - Драгомирчани - -:+
Пшеничники - Лисець - 0:3
Клубівці - Загвіздя - -:+
Підлісся - Чорнолізці - 0:3
Єзупіль - Липівка - 3:0
Старий Лисець - Радча - 2:1

Становище команд
                       І    В  Н  П    М     О
Чорнолізці      20  17  2  1  54-12  53
Загвіздя          20  12  3  5  47-22  39
Черніїв            20  11  4  5  56-27  37
Павлівка         19  11  4  4  33-16  37
Лисець            20  11  3  6  33-18  36
Єзупіль           19  10  2  7  35-30  32
Драгомирчани 19  7  8  4  27-22  29
Ст. Лисець      20  7  6  6  43-38  27
Підлісся          20  8  2  10  31-31  26
Клубівці          20  8  2  10  25-35  26
Липівка           20  4  8  8  23-40  20
Радча             20  5  2  13  34-49  17
Пшеничники    19  2  0  17  14-79  6
Чукалівка        20  1  2  17  10-46  5 (знята)

1 ліга. 18 тур
Милування - Старі Кривотули - 3:1
Тязів - Березівка - 1:4
Довге - ФК "Угринів" - 1:6
Підлужжя - Стебник - 3:3

Становище команд
                        І   В  Н  П    М     О
Березівка        16  8  6  2  37-24  30
Ст. Кривотули 14  8  2  4  31-21  26
Милування      15  7  2  6  34-24  23
"Сокіл" У         15  7  2  6  25-33  23
Підлужжя        14  6  3  5  35-26  21
ФК "Угринів"    15  6  3  6  34-30  21
Стебник           14  5  6  3  34-23  21
Тязів               15  4  5  6  26-25  17
Довге              16  3  5  8  27-32  14
Марківці          14  3  0  11  24-69  9
Одаї               знято
Стриганці        знято

Просимо вибачення у читачів за помилки, які супроводжували турнірні таблиці Тисмениччини впродовж кількох останніх тижнів.

ТЛУМАЧ
1 ліга. 20 тур
Буківна - Олеша - 3:1
Грушка - Ісаків - 2:0
Живачів - Остриня - 2:1
Нижнів - Королівка - 2:1
Прибилів - Надорожна - 3:1
Гарасимів - Колінці - 1:7

Становище команд
                     І    В  Н  П    М     О
Живачів       20  14  3  3  51-18  45
Грушка        20  13  3  4  46-28  42
Остриня       20  11  5  4  52-26  38
Прибилів      19  9  5  5  46-26  32
Нижнів         20  8  5  7  44-43  29
Колінці         20  8  3  9  31-28  27
Ісаків           20  7  6  7  34-35  27
Надорожна   20  6  7  7  28-27  25
Королівка     20  7  3  10  35-36  24
Буківна        19  5  8  6  29-27  23
Гарасимів     20  2  5  13  28-70  11
Олеша          20  2  1  16  21-81  7

2 ліга. І етап
Група А

Становище команд
                     І   В  Н  П     М     О
Братишів      14  13  1  0  55-12  40
Вікняни         14  9  4  1  38-9  31
Гостів           14  8  2  4  49-29  26
Локітка         14  7  2  5  33-35  23
Палагичі       14  6  1  7  32-32  19
"Єдність" Гр. 14  4  0  10  17-53  12
Петрилів       14  2  2  10  19-37  8
Олешів         14  0  2  10  6-40  2 (знято)

Група Б

Становище команд
                         І    В  Н  П    М     О
Бортники          16  11  2  3  42-13  35
Хотимир           16  10  2  4  36-15  32
Жуків               16  10  2  4  43-17  32
Яківка              16  9  4  3  35-12  31
Пужники           16  8  2  6  28-17  26
Озеряни           16  6  2  8  27-34  20
"Дністер" Підв. 15  5  1  9  24-49  16
ФК "Підвербці"  15  2  3  10  14-41  9
Живачів-2         16  1  0  15  12-63  3

БРАМКИ

Переглядів: 242 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: