Головна » 2015 » Вересень » 24 » Міста і райони. 16-20 вересня. Частина І
07:59
Міста і райони. 16-20 вересня. Частина І

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
"Феміда" - "Інваспорт" - 6:0
"Благо" - "Штурмовик" - 4:0
"Інваспорт" - Хриплин - 4:3
"Легіон-1" - Микитинці - 3:1
"Легіон-2" - "Феміда" - 1:4
Хриплин - Крихівці - 2:3

Становище команд
                     І    В  Н  П    М     О
"Легіон-1"     14  14  0  0  77-19  42
Крихівці        14  12  0  2  56-14  36
"Феміда"       16  11  1  4  57-26  34
"Благо"         13  9  0  4  41-26  27
Микитинці     14  7  2  5  33-19  23
"Легіон-2"      16  6  1  9  39-44  19
"Штурмовик" 15  4  1  10  13-44  13
Вовчинець    14  2  1  11  16-26  7 (знято)
Хриплин        14  2  1  11  33-74  7
"Інваспорт"    16  2  1  13  18-91  7

БУРШТИН
15 тур

 

Становище команд
                      І    В  Н  П    М     О  
Вигівка          13  11  1  1  53-13  34 
Демешківці    13  10  0  3  33-22  30 
Дем'янів        13  7  3  3  33-16  24 
Н. Мартинів   13  6  3  4  25-20  21
​Слобода        13  6  2  5  29-26  20 
Тенетники      13  5  1  7  27-31  16 
Ст. Мартинів  13  4  1  8  13-31  13  
Насташине     8  1  0  6  9-25  3 (знято)
Куропатники   13  0  1  12  12-46  1

Детальніше - БМФФ

БОГОРОДЧАНИ
18 тур
Саджава – Росільна - 1:3 
Монастирчани – Іваниківка - 1:2 
Старі Богородчани – Дзвиняч - 3:2 
Глибоке – Богородчани - 0:4 
Горохолина – Глибівка - -:+
Старуня - вільна

Становище команд
                             І    В  Н  П    М   О
Глибівка               16  14  1  1  51-12  43
Богородчани         16  14  1  1  44-9  43
Росільна               17  11  1  5  34-28  34
Ст. Богородчани   17  11  0  6  45-25  33
Іваниківка             17  8  1  8  30-24  25
Саджава               16  7  2  7  26-23  23
Монастирчани       16  6  2  8  16-21  20
Старуня                15  4  3  8  20-28  15     
Дзвиняч                16  4  1  11  22-40  13
Горохолина           15  1  2  12  14-51  5
Глибоке                 17  1  2  14  14-56  5

Детальніше - БРФФ

ГАЛИЧ
1 ліга
"Північ"

21 тур        
Дубівці - Бовшів - 3:2
Медуха - Придністров'я - 7:0
Курів - Жалибори - +:-
Межигірці - Більшівці - 0:0
Кінашів - Скоморохи - +:-
Нараївка - вільна

Становище команд
                    І    В  Н  П    М     О
Бовшів        19  17  1  1  61-16  52
Медуха        19  14  3  2  47-19  45
Дубівці         20  13  2  5  44-30  41
Курів            19  11  2  6  31-39  35
Більшівці      19  11  2  6  36-40  35
Кінашів         19  9  4  6  40-27  31
Нараївка       19  6  3  10  32-33  21
Межигірці      19  5  3  11  11-42  18
Жалибори     19  4  2  13  21-28  14 (знято)
Придністров'я 19  3  2  14  22-48  11
Скоморохи     19  0  0  19  5-25  0 (знято)

"Південь"
21 тур      
Височанка - Блюдники - 2:1
Маріямпіль-2 - Кінчаки - 2:1
Комарів - Вікторів - 0:2
Острів - Крилос - 1:7
Бринь - Маріямпіль - 2:2
Мединя - Залуква - 5:0

Становище команд
                   І    В  Н  П    М     О
Вікторів      21  18  3  0  63-14  57
Мединя      21  18  2  1  66-13  56
Маріямпіль 21  14  2  5  74-21  44
Комарів      21  11  7  3  46-25  40
Крилос       21  11  5  5  50-36  38
Височанка   21  8  0  13  22-43  24
Блюдники   21  7  3  11  35-42  24
Бринь          21  5  5  11  29-45  20
Кінчаки        21  5  3  13  36-55  18
Залуква       21  4  5  12  28-55  17
Маріямпіль-2 21  2  4  15  26-52  10
Острів          21  2  2  17  11-88  8

Детальніше - ГРФФ

ГОРОДЕНКА
23 тур
Олієво-Королівка - Котиківка - 4:4
Чортовець - Глушків - +:-
Тишківці - Стрільче - 1:3
Колінки - Рашків - 2:2
Чернятин - Торговиця - 4:1
Топорівці - Ясенів-Пільний - 2:4
Воронів - Семенівка - +:-

Становище команд
                              І   В  Н  П    М     О
Рашків                 23  16  3  4  48-22  51
Чортовець            23  17  0  6  78-41  51
Чернятин              23  16  2  5  60-25  50
Яс.-Пільний          23  14  2  7  73-27  44
Семенівка             23  12  3  8  72-38  39
Торговиця             23  12  2  9  52-49  38    
Стрільче               23  10  6  7  52-32  36
Воронів                 23  10  1  12  37-81  31
Тишківці                23  9  4  10  45-46  31
Колінки                 23  7  5  11  44-56  26
Ол.-Королівка       23  6  6  11  43-60  24
Глушків                 23  6  4  13  35-51  22
Топорівці               23  4  0  19  34-81  12
Котиківка               23  1  4  18  19-100  6

2 ліга. І етап
Група А

Становище команд
                      І   В  Н  П    М     О
Сороки          10  7  0  3  25-12  21
Лука              10  6  2  2  13-6  20
Острівець      10  5  2  3  20-13  17    
Серафинці     10  5  2  3  18-16  17
Росохач        10  2  1  7  10-29  7
Виноград       10  0  1  9  6-16  1

Група Б
Становище команд
                      І   В  Н  П    М     О
Городниця     10  7  1  2  28-11  22
Семаківці       10  7  1  2  22-9  22
Копачинці      10  6  1  3  14-17  19    
Поточище      10  4  1  5  9-14  13
Кунисівці       10  1  1  8  5-21  4
Михальче      10  0  3  7  4-10  3

ІІ етап. 4 тур
 

Становище команд
                   І  В  Н  П  М  О
Сороки        2  1  1  0  4-2  4
Лука             2  1  0  1  3-2  3
Семаківці     1  1  0  0  1-0  3    
Городниця   2  1  0  1  5-5  3
Копачинці     2  1  0  1  4-5  3  
Серафинці    1  0  1  0  1-1  1  
Острівець     2  0  0  2  3-6  0

ДОЛИНА
1 ліга. 18 тур
Тисів - Гузіїв - 2:1 (13 вересня)
Гошів - Тяпче - 1:1
Вигода - Яворів - 6:1
Велика Тур`я - Міжріччя - 0:0
Белеїв - Одиниця - 1:0

Становище команд
                        І    В  Н  П    М     О
Тяпче              16  12  3  1  43-18  39   - ЧЕМПІОН! 
Гошів               16  7  7  2  36-22  28
Вигода             16  7  4  5  34-30  25
Вел. Тур'я        16  7  4  5  28-27  25
Тисів                16  6  5  5  34-32  23
Гузіїв               16  4  6  6  30-31  18    
Міжріччя          16  4  5  7  29-28  17
Одиниця           16  4  3  9  25-31  15
Белеїв              16  3  7  6  30-31  16
Яворів              16  3  2  11  24-60  11    
Надіїв                з  н  я  т  о

2 ліга 
Матч 18 тур
Витвиця - Новичка - +:- 
Кропивник - Станківці - 3:2
Розточки - Слобода-Долинська - +:-
Шевченкове - Новошин - 0:3
Солуків - Кальна - 4:1

Становище команд
                         І   В  Н  П     М     О
Розточки          16  13  2  1  35-13  41
Солуків            16  11  2  3  46-15  35
Станківці          16  10  0  6  39-18  30
Новошин           16  9  2  5  31-20  29
Шевченкове      16  8  2  6  33-22  26
Сл.-Долинська  16  7  2  7  30-32  23
Кальна             16  6  2  8  23-38  20
Кропивник        16  5  3  8  26-44  18
Витвиця            16  1  3  12  17-56  6 
Новичка            16  1  0  15  9-30  3 (знято)

Детальніше - Долинський футбол

КАЛУШ
20  тур  
Гуменів - Копанки - перенесено
Голинь - Перекоси - 1:1
Станькова - Старий Угринів - 1:0
Вістова - Студінка - 1:2
Негівці - Сівка-Калуська - 0:1
Довге-Калуське - Тужилів - 1:0

Становище команд
                       І    В  Н  П    М     О
Станькова      19  15  2  2  54-18  47
Д.-Калуське   20  13  2  5  40-20  41
Голинь           20  10  6  4  35-24  36
С.-Калуська    20  9  4  7  31-28  31
Студінка         19  9  2  8  30-30  29
Тужилів          19  8  4  7  30-24  28
Вістова           20  7  2  11  35-34  23
Гуменів           18  7  2  9  17-26  23
Перекоси        20  6  5  9  26-33  23
Ст. Угринів      20  6  3  11  20-38  21
Копанки          19  5  3  11  20-32  18
Негівці            20  3  3  14  22-52  12

2 ліга. І етап
Група А

Становище команд
                       І    В  Н  П    М    О
Перевозець    16  10  2  4  37-22  32
Грабівка         16  10  1  5  24-16  31
Підгірки          16  8  2  6  31-24  26
Новиця           16  7  3  6  27-18  24
Пійло              16  7  2  7  32-27  23
Бабин-Серед. 16  6  3  7  17-27  21
Підмихайля    16  6  1  9  22-32  19
Боднарів        16  5  2  9  20-36  17
Бабин-Зарічн. 16  3  4  9  26-34  13

Група Б

Становище команд
                      І   В  Н  П    М    О
Д. Войнилів   14  13  0  1  47-7  39
Войнилів       14  9  1  4  35-16  28
Кропивник     14  8  2  4  39-11  26
Верхня          14  8  2  4  35-17  26
Довпотів        14  5  2  7  23-33  17
Довжка          14  3  2  9  7-39  11
Томашівці      14  3  0  11  8-44  9
Кулинка         14  2  1  11  15-40  7

Фінал. 1 тур 
Довгий Войнилів - Підгірки - 5:1
Кропивник - Перевозець - 1:3
Войнилів - Грабівка - 2:3

Становище команд
                     І  В  Н  П   М    О
Д. Войнилів   5  5  0  0  16-3  15
Перевозець   5  4  0  1  12-5  12
Грабівка        5  3  0  2  6-6  9
Войнилів       5  1  1  3  4-9  4
Підгірки         5  1  0  4  5-13  3
Кропивник     5  0  1  4  2-9  1

Детальніше - Калущина футбольна

КОЛОМИЯ
1 ліга. 22 тур
Коршів - Воскресинці - 3:0
Мала Кам`янка - Дебеславці - 0:2
Печеніжин - Жукотин - 1:3
Сопів - Струпків - 0:1
Верхній Вербіж - Лісний Хлібичин - 0:3
Семаківці - Підгайчики - 1:1
Матеївці - Угорники - 2:3

Становище команд
                      І    В  Н  П    М     О
Угорники       22  18  3  1  62-16  57
Жукотин        21  16  3  2  50-14  51
Сопів             22  15  2  5  69-41  47
Струпків        22  13  4  5  45-22  43
Дебеславці    22  11  6  5  38-24  39
Печеніжин     22  10  4  8  40-32  34
Л. Хлібичин    21  7  3  11  28-40  24
М. Кам`янка   22  7  2  13  25-53  23
Матеївці         22  7  2  13  24-53  23
Воскресинці   22  6  5  11  26-36  23
Коршів           21  6  4  11  41-48  22
Верх. Вербіж  21  5  3  13  21-40  18
Семаківці       22  4  3  15  24-50  15
Підгайчики     22  3  4  15  23-47  13

2 ліга. 21 тур
Королівка-Корнич - Ковалівка - 9:1
Джурків - Іванівці - 1:2
Велика Кам'янка - Мала Кам'янка-2 - 1:2
Старий Гвіздець - Ценява - 2:0
Голосків - Торговиця 
Лісна Слобідка - Ворона - +:-
Черемхів - Спас - 2:1

Становище команд 
                       І    В  Н  П    М     О
Черемхів        21  16  3  2  71-20  51
Іванівці           21  16  1  4  58-21  49
Ліс. Слобідка  21  16  1  4  50-24  49
Голосків          20  13  3  4  31-12  42
Спас               21  13  1  7  55-22  40
Ценява           21  12  4  5  32-15  40
Королівка-
Корнич            21  11  1  8  37-50  34
Ст. Гвіздець    21  10  1  10  34-42  31
Торговиця        20  9  1  10  47-41  28
В. Кам'янка      21  6  1  14  21-50  19
М. Кам'янка-2  20  5  4  11  40-55  19
Джурків           20  3  3  14  22-58  12
Ковалівка        21  2  1  18  20-77  7
Ворона            21  0  1  20  8-44  1 (знята)

Детальніше - Футбол Коломийщини

БРАМКИ

Переглядів: 239 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: