Головна » 2013 » Червень » 25 » Міста і райони. 20 і 23 червня. Івано-Франківськ, Тисмениччина і Тлумаччина
14:58
Міста і райони. 20 і 23 червня. Івано-Франківськ, Тисмениччина і Тлумаччина
ІВАНО_ФРАНКІВСЬК

7 тур
"Легіон" - "Благо" - 2:3
Хриплин - Микитинці - 0:3
Крихівці - Опришівці - 1:1
"Удар-Громадський Форум" - "Ярковиця" - 1:0
Угорники - Вовчинець - 3:2
Матч 1 туру
Опришівці - "Легіон" - 1:2

Становище команд
                  І В Н П   М    О
Микитинці   7  5  1  1  25-8    16
Крихівці     7  5  1  1  10-5    16
"Легіон"      7  5  0  2  19-8    15
"Благо"       7  4  0  3  15-10  12
"Удар-Громадський
форум"       7  3  1  3  11-7    10
Опришівці   7  3  1  3  10-11  10
Угорники    7  3  1  3  20-27  10
Вовчинець 7  2  0  5  7-20    6
Хриплин     7  1  1  5  5-11    4
"Ярковиця" 7  1  0  6  4-20   3

ТИСМЕНИЧЧИНА

Кубок. 1/4 фіналу
Сілець -  Старі Кривотули - 4:2 (перший матч - 1:3)
Загвіздя -  Єзупіль - 5:2 (1:1)
Милування -  Радча - 4:1 (1:1)
Братківці -  Чорнолізці - 3:1 (1:1)

Прем'єр-ліга. 11 тур

Драгомирчани - Старий Лисець - 2:1
Підлісся - Черніїв - 2:1
Старі Кривотули - Клубівці - 4:1 
Братківці - Чукалівка - 1:1
Вільшаниця - Єзупіль - 1:3
Загвіздя - Милування - 1:0
Матч 8 туру
Вільшаниця - Старий Лисець - 3:1

Становище команд
                        І  В  Н  П    М      О
Підлісся           10  8  1  1  25-10  25
Чукалівка        11  7  2  2  19-12  23
Єзупіль            11  7  1  3  24-14  22
Черніїв             10  7  0  3  29-17  21 
Братківці          10  6  3  1  16-7   21 
Милування       10  5  0  5  21-11  15
Загвіздя           10  4  1  5  12-12  13 
Вільшаниця       9  4  1  4  19-28  13 
Ст. Кривотули   9  4  0  5  11-19   12 
Старий Лисець 10  2  1  7  10-18    7  
Радча               10  2  1  7  13-22   7  
Драгомирчани   10  2  1  7  15-29   7  
Клубівці           10  1  0  9  8-23     3

1 ліга. 8 тур
Чорнолізці - Ганнусівка - 2:2
Березівка - Сілець 
Липівка - Пшеничники - 6:0
Нові Кривотули - Лисець - 0:5
Стриганці - Стебник - 1:3

Становище команд
                    І  В  Н  П     М     О
Чорнолізці    8  7  1  0   29-7   22
Лисець         8  6  0  2   18-11  18
Ганнусівка    8  4  3  1   14-6   15
Липівка         8  3  4  1   14-9   13
Сілець          7  3  2  2   11-10  11 
Стебник        8  3  0  5   15-12  9
Березівка      7  2  2  3   10-12  8
Стриганці      8  2  0  6   12-23  6
Н. Кривотули 8  1  2  5   9-18    5
Пшеничники  8  1  0  7   8-32    0

ТЛУМАЧЧИНА

Кубок. 1/4 фіналу
Жуків - Прибилів - 1:0 (перший матч - 0:4)
Колінці - Бортники - 1:0 (0:4)
Живачів -  Підвербці - 2:1 (1:1)
Локітка -  Королівка - 0:3 (0:2)

1 ліга. 9 тур
Живачів - Прибилів - 3:0 
Королівка - Жуків - +:-
Надорожна - Ісаків - 2:2
Палагичі - Грушка - -:+
Підвербці - "Дністер" Нижнів - 1:4
Олеша - Петрилів - 1:2
Вікняни - Колінці - 1:1

Становище команд
                   І       В     Н      П       М        О       
Грушка        9      7      0      2      22-10   21
Нижнів         9      6      2      1      18-8    20
Королівка    9      6      1      2      15-7    19
Колінці        9      3      6      0      15-6    15
Підвербці    9       4      2     3      16-13  14
Прибилів      9      4      2     3     15-15    14
Жуків          9      4      1      4     16-10   13
Живачів       9      4      1      4     12-11   13
Вікняни       9      3      3      3     16-16   12
Ісаків          9      3      3      3     11-16   12
Надорожна  9      3      2      4     14-11   11
Палагичі      9      2      0      7       7-26     6
Петрилів      9      1      1      7      12-26    4
Олеша         9      1      0      8      11-27    3

2 ліга. 9 тур
Група А
Буківна - Олешів - 1:3
"Нижнів-Агро" - Антонівка - 1:5
Гринівці - Братишів - перенесено
Локітка - Остриня - 3:1

Становище команд
                      І  В Н П  М     О
Остриня         9  6 2 1  27-10  20
Олешів          9  4 2 3  19-21  14
Локітка          9  3 4 2  18-16  13
Антонівка       9  3 3 3  17-15  12
Буківна         9  3 2 4  22-20  11
Братишів        8  2 4 2  12-16  10
"Нижнів-Агро" 9  1 4 4  15-23  7
Гринівці         8  2 1 5  11-20   7

Група А
Бортники - Живачів-2 - +:-
Гостів - Яківка - 4:4 
Петрів - Пужники - -:+
Хотимир - Гарасимів - 2:2

Становище команд
                І В Н П   М    О
Бортники  9 7 2 0 17-3   23
Пужники   9 6 1 2 19-13 19 
Гарасимів  9 5 1 3 21-17 16 
Хотимир    9 4 2 3 19-11 14 
Гостів       9 4 2 3 22-16  14 
Яківка      9 3 4 2 20-14  13
Живачів-2 9 1 0 8 4-33   3
Петрів       9 0 0 9 1-16   0
Переглядів: 498 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1  
Братківці - Чорнолізці 3:1

Ім`я *:
Email *:
Код *: