Головна » 2014 » Травень » 1 » Міста і райони. 1-2 травня
22:05
Міста і райони. 1-2 травня

БОГОРОДЧАНИ

Чемпіонат. 3 тур
ФК "Солотвин" – Глибівка - 1:3
Іваниківка – Старуня - 2:3
Дзвиняч – Старі Богородчани - 1:0
Росільна – Грабовець - 1:0
Горохолина – Саджава - 1:6
Гринівка-Нивочин – Монастирчани - 2:0
Глибоке – Підгір’я - перенесено

Становище команд
                        І  В  Н  П  М  О
Дзвиняч            3  2  1  0  5-1  7
Глибівка            3  2  1  0  7-4  7
Росільна            3  2  1  0  2-0  7
Підгір'я             2  2  0  0  8-1  6
Монастирчани   3  1  1  1  5-2  4
Старуня            2  1  1  0  5-4  4
Саджава           3  1  0  2  7-6  3
Іваниківка          3  1  0  2  6-6  3
ФК "Солотвин"   2  1  0  1  5-5  3
Ст. Богородчани 3 1  0  2  3-4  3
Глибоке             2  1  0  1  3-4  3
Гринівка-Нивочин 3  1  0  2  2-5  3
Грабовець         3  0  1  2  1-5  1
Горохолина        3  0  0  3  2-15  0

Детальніше - Богородчанська РФФ

ГОРОДЕНКА

1 ліга. 1 тур
Воронів - Ясенів-Пільний - 2:6
Котиківка - Торговиця - 0:1
Топорівці - Чернятин - 0:5
Олієво-Королівка - Чортовець - 0:1
Семенівка - Лука - 3:3

Колінки - Глушків - 2:1

ДОЛИНА

1 ліга. 2 тур
Яворів - ТФК Тяпче - 0:4
ФК "Долина" - "Свіча" Тяпче - 1:6
Гошів - Розточки - 2:2
Старий Мізунь - Одиниця - 1:0
Міжріччя - Тисів - 2:1
Белеїв - Велика Тур'я - 3:1

2 ліга. 2 тур
Солуків - Витвиця - 8:1
Підліски - Слобода-Долинська - 2:1
Раків - Вигода - 0:1
Станківці - Надіїв - 4:5

Кропивник - Тростянець - 7:3
Княжолука - Гузіїв - 1:2

Детальніше - Футбол Долинщини

КОЛОМИЯ

Кубок. 1/16 фіналу
Черемхів - Молодятин - 4:1
Велика Кам'янка - Іванівці - 1:0
Ворона - Семаківці - 3:5
Голосків - Дебеславці - 0:1
Ковалівка - Спас - 0:1
Ценява - Королівка-Корнич - 3:1
Підгайчики - Верхній Вербіж - 3:0
Джурків - Угорники - 1:2
Лісна Слобідка - Печеніжин - 2:5
Торговиця - Мала Кам`янка - 4:3
Сопів - Лісний Хлібичин - 4:3

Детальніше - Футбол Коломийщини

СНЯТИН

Кубок. Попередній етап
Будилів - Залуччя - 1:0
Белелуя - Борщів - 1:2 (дод. час)
Потічок    - Джурів - 0:2

Детальніше - Футбол Снятинщини

ТЛУМАЧ

Кубок. 1/16 фіналу
Олешів - Грушка - 0:6
Хотимир - Колінці - 3:3, пен. - 0:3
Гарасимів - Жуків - 1:0
Гринівці - Живачів-2 - 6:0
Антонівка - Палагичі - 3:5
Озеряни - Ісаків - 0:3
Братишів - Підвербці - 0:3
Петрилів - Надорожна - 0:8
Локітка - Олеша - 0:0, пен. - 2:1
Пужники - ФК "Тлумач" - 0:2
Вікняни - Нижнів - 2:7
Бортники - Живачів - 2:3
Гостів - Яківка - 4:4, пен. - 5:6
Буківна - Остриня - 0:3
Королівка і Прибилів - вільні від гри   

БРАМКИ

Переглядів: 344 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: