Головна » 2014 » Червень » 2 » Міста і райони. 1 червня (Коломия, Снятин, Городенка, Косів, Верховина)
11:47
Міста і райони. 1 червня (Коломия, Снятин, Городенка, Косів, Верховина)

ВЕРХОВИНА

1 тур
Криворівня - "Лісгосп"-Ільці - 2:0
Яблуниця - Верхній Ясенів - 4:4
Красноїлля - Буковець - 2:1
"Черемош" Верховина - вільний від гри

ГОРОДЕНКА

1 ліга. 5 тур
Семенівка - Воронів - 6:1
Ясенів-Пільний - Котиківка - 4:2
Торговиця - Топорівці - 4:1
Чернятин - Олієво-Королівка - 7:0
Чортовець - Колінки - 4:2
Лука - Глушків - 11:1

Становище команд
                        I  В  Н  П    М  O
Чернятин          5  5  0  0  27-4  15
Ясенів-Пільний 5  5  0  0  22-6  15
Торговиця         5  5  0  0  16-7  15
Лука                 5  4  1  0  29-7  13
Семенівка         5  3  2  0  14-7  11
Чортовець        4  2  0  2  8-11  6 
Воронів            5  2  0  3  9-20  6  
Колінки             5  1  0  4  11-16  3
Котиківка          5  0  1  4  4-14  1
Ол.-Королівка   5  0  0  5  7-17  0
Топорівці          5  0  0  5  4-20  0 
Глушків            4  0  0  4  3-23  0

2 ліга. 3 тур
1 зона

Михальче - Кунисівці - 6:1
Копачинці - Стрільче - 6:2
Рашків - Поточище - 3:3
Корнів - Городниця - 2:3
Семаківці - вільні від гри

Становище команд: Михальче - 9 очок, Копачинці - 6 (2 гри), Городниця - 6, Стрільче - 6, Рашків - 4, Семаківці - 3 (2), Поточище - 1, Корнів - 0, Кунисівці - 0

2 зона
Тишківці - Сороки - 1:3
Росохач - Виноград - 1:6
Слобідка - Рогиня - -:+
Серафинці - Острівець - перенесено

Становище команд: Сороки - 9, Серафинці - 6 (2), Виноград - 6, Острівець - 3 (2), Рогиня - 3, Тишківці - 3, Росохач - 3, Слобідка - 0.

КОЛОМИЯ

1 ліга. 8 тур
Коршів - Лісний Хлібичин - 2:1
Молодятин - Печеніжин - -:+
Воскресинці - Дебеславці - 2:3
Угорники - Матеївці - 4:1
Мала Кам`янка - Семаківці - 2:0
Верхній Вербіж - Жукотин - 2:4
Струпків - Спас - 2:1

Становище команд
                       I  В  Н  П   М   O
Струпків          8  8  0  0  24-2  24
Жукотин          8  6  1  1  18-7  19
Коршів            8  5  0  3  18-12  15  
Угорники         8  4  2  2  11-7  14
Печеніжин       8  4  1  3  14-17  13 
Дебеславці      8  4  1  3  10-14  13
Мала Кам`янка 8  3  1  4  13-15  10
Ліс. Хлібичин   8  3  1  4  15-19  10 
Матеївці          7  3  0  4  12-13  9
Воскресинці    7  2  2  3  13-15  8   
Семаківці        8  2  2  4  6-9  8 
Верхній Вербіж 8  2  2  4  10-16  8 
Спас               8  2  1  5  12-15  7 
Молодятин       8  0  0  8  0-15  -2

2 ліга. 7 тур
Іванівці - Ценява - 2:1
Королівка-Корнич - Джурків - +:-
Лісна Слобідка - Сопів - 0:2
Голосків - Ковалівка - 0:1
Велика Кам'янка - Ворона - 3:1 
Черемхів - Торговиця - перенесено

Становище команд 
                     I  В  Н  П    М   O
Сопів            6  4  0  2  16-5  12
Іванівці          6  4  0  2  11-6  12
Голосків        6  3  2  1  11-7  11
Підгайчики    6  3  2  1  12-9  11  
Ковалівка      7  3  2  2  13-16  11 
Черемхів       5  3  1  1  12-7  10 
Лісна Слобідка 7  3  1  3  11-11  10
Вел. Кам'янка 5  2  2  1  9-7  8  
Торговиця      5  2  2  1  10-9  8 
Королівка-Корнич 7  2  2  3  15-17  8
Ценява          6  2  1  3  8-9  7
Ворона            7  0  1  6  7-20  1
Джурків           5  0  0  5  5-18  0

Детальніше - Футбол Коломийщини

КОСІВ

5 тур
Тюдів - Хімчин - 13:1
Слобідка - Шешори - 2:1
Березів - Кути - 9:0
Вербовець - Трач - перенесено
Рожнів - Старі Кути - 2:0
Малий Рожин - Пістинь - 2:4
Яблунів - вільний від гри

Становище команд
                       I  В  Н  П   М   O
Пістинь           4  4  0  0  23-3  12
Березів           5  3  1  1  29-4  10 
Вербовець      4  3  0  1  15-7  9  
Яблунів           4  3  0  1  13-6  9   
Шешори          5  3  0  2  11-10  9 
Старі Кути       5  2  1  2  15-7  7  
Слобідка         4  2  1  1  6-12  7 
Кути                5  2  1  2  7-15  7 
Малий Рожин  5  2  0  3  10-8  6 
Тюдів              4  1  1  2  16-7  4 
Рожнів            4  1  0  3  2-6  3 
Хімчин            5  0  1  4  4-34  1
Трач               4  0  0  4  1-33  0

Детальніше - vk.com/football_kosiv

СНЯТИН

1 ліга. 6 тур
Стецева - Борщів - перенесено
Потічок - Устя - перенесено
Залуччя - Тулуків - перенесено
Джурів - Підвисоке - 2:0
Видинів - Задубрівці - перенесено
Вовчківці - Белелуя - перенесено
Княже - Прутівка - 1:1

Становище команд
                     I  В  Н  П    М   O
Видинів         5  4  1  0  19-8  13 
Прутівка        6  4  1  1  15-7  13
Задубрівці     5  3  2  0  10-6  11 
Вовчківці       5  3  1  1  15-2  10  
Борщів          5  2  3  0  10-4  9
Тулуків          5  1  4  0  13-7  7
Підвисоке      6  1  4  1  12-10  7
Белелуя        5  1  2  2  8-11  5
Стецева         5  1  2  2  5-11  5 
Потічок          5  0  3  2  8-12  3 
Джурів          6  1  2  3  5-8  5  
Залуччя        4  0  2  2  7-13  2
Княже           5  0  3  2  7-17  3 
Устя              5  0  0  5  4-22  0

2 ліга. 5 тур
Група А

Шевченкове - Любківці - 1:1
Орелець - Будилів - 0:1
Красноставці - Русів - 0:2
Келихів - Завалля - 5:0

Становище команд
                    І  В  Н  П   М   О
Будилів        5  4  1  0  10-3  13
Русів            5  3  1  1  10-5  10 
Любківці       5  3  1  1  10-6  10 
Орелець       5  3  0  2  7-6  9
Келихів         5  2  1  2  12-8  7
Завалля        5  1  0  4  5-15  3
Шевченкове  5  0  3  2  4-6  3
Красноставці 5  0  1  4  4-13  1

Група Б
Новоселиця - Балинці - 3:1
Попельники - Трійця - 1:0
Тростянець - Олешків - 3:1
Рудники - Заболотів - 0:3

Становище команд
                   І  В  Н  П    М  О
Заболотів    4  3  1  0  9-2  10 
Новоселиця 4  3  0  1  15-7  9
Попельники 4  3  0  1  13-5  9 
Балинці       5  2  1  2  11-8  7
Іллінці         4  2  1  1  7-9  7
Олешків      4  2  0  2  8-8  6
Трійця         5  2  0  3  5-7  6
Тростянець  5  1  0  4  8-18  3 
 Рудники      5  0  1  4  3-15  1

Детальніше - Футбол Снятинщини

БРАМКИ


 

Переглядів: 397 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: