Головна » 2014 » Червень » 2 » Міста і райони. 1 червня (Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Галич, Рогатин)
10:28
Міста і райони. 1 червня (Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Галич, Рогатин)

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

4 тур
Вовчинець - Крихівці - перенесено на 10 червня
Хриплин - "Благо" - 1:2
"Ярковиця" - "Легіон" - 0:4
ТДВ-БМФ-"Івано-Франківськміськбуд"-"Сокіл" - Микитинці - перенесено на 10 червня
"Штурмовик" - вільний від гри

Cтановище команд
                     І  В  Н  П   М  О
Крихівці         3  3  0  0  9-3  9
"Легіон"         3  2  1  0  12-3  7 
"Благо"          3  2  1  0  6-3  7 
Вовчинець     3  2  0  1  5-3  6 
Хриплин         4  2  0  2  5-5  6
Микитинці      2  0  2  0  2-2  2
ТДВ БМФ-"ІФ-буд-Сокіл" 2  0  0  2  1-6  0 
"Штурмовик"  2  0  0  2  3-9  0  
"Ярковиця"    4  0  0  4  3-12  0

ГАЛИЧ

Кубок. 1/4 фіналу
Вікторів - Медуха - 3:2 (31 травня)

1 ліга. 4 тур
"Північ"

Задністрянськ - Кінашів - 0:1
Бовшів - Тустань - 11:0
Більшівці - Медуха - перенесено
Яблунів - Нараївка - 5:0

Становище команд (після 3-х турів)
                      I  В  Н  П  М  О
Медуха          3  2  0  1  7-3  6
Бовшів           2  2  0  0  5-1  6
Яблунів          3  2  0  1  8-5  6
Більшівці        3  2  0  1  5-4  6
Задністрянськ 2  1  0  1  2-2  3
Кінашів           3  1  0  2  6-8  3
Тустань           3  1  0  2  5-8  3
Слобода         3  1  0  2  3-8  3
Нараївка         2  0  0  2  2-4  0

"Південь"
Дубівці - Крилос-2 - 12:0
Блюдники - Вікторів - 3:3
Маріямпіль - Комарів - 4:1
Залуква - Кінчаки - 0:1
Мединя - Крилос - 5:2

Становище команд (після 3-х турів) 
                  I  В  Н  П   М  О
Мединя      3  2  1  0  16-1  7
Комарів      3  2  0  1  10-4  6
Маріямпіль 2  2  0  0  6-2  6
Крилос       3  2  0  1  5-4  6
Блюдники   3  2  0  1  6-8  6
Вікторів      2  1  1  0  3-2  4
Крилос-2     3  1  0  2  4-7  3
Залуква      3  0  1  2  4-9  1
Дубівці        3  0  1  2  2-7  1
Кінчаки       3  0  0  3  1-13  0

2 ліга. 4 тур
"Північ"

Острів - Придністров'я - 0:5
Бринь - Старий Мартинів - 1:1
Височанка - Ганівці - 1:2

"Південь"
Вигівка - Підшумлянці - +:-
Скоморохи - Насташино
Дем'янів - Куропатники - 0:2
Жалибори - Курів - 1:4

Детальніше - Галицька РФФ

РОГАТИН

Суперліга. 4 тур
Добринів - Помонята - 2:0
Липівка - Верхня Липиця - 3:0
Юнашків - Васючин - 8:1
Бабухів - Рогатин - 1:2
Черче - Лучинці - 3:3
Обельниця - Долиняни - 0:4

Становище команд
                 І  В  Н  П   М    О
Липівка     4  3  1  0  11-5  10
Добринів   4  2  1  1  8-4  7 
Долиняни  4  2  1  1  8-4  7 
Рогатин     4  2  1  1  6-5  7 
Юнашків   4  2  0  2  9-4  6
Лучинці     4  1  3  0  9-5  6  
Бабухів     4  2  0  2  7-5  6 
Помонята  4  1  1  2  7-7  4
Черче       4  1  1  2  6-8  4    
Васючин   4  1  1  2  10-16  4
Верх. Липиця 4  1  0  3  2-9  3
Обельниця 4  1  0  3  3-14  3

1 ліга. 4 тур
Пуків - Потік - 2:0
Козарі - Підвиння - 2:0
Чесники - Н. Липиця - 0:4
Букачівці - Підкамінь - 4:1
Світанок - Путятинці - 2:2
Кліщівна - Жовчів - 3:0

Становище команд (після 3-х турів)
                   I  В  Н  П  М  О
Підкамінь    3  2  1  0  7-1  7
Чесники      3  2  1  0  6-2  7
Кліщівна     3  2  0  1  13-6  6
Букачівці     2  2  0  0  8-3  6
Жовчів         3  2  0  1  7-4  6
Ниж. Липиця 3  1  1  1  3-4  4
Потік            3  1  0  2  5-8  3
Підвиння      3  1  0  2  3-9  3
Путятинці     3  0  2  1  2-5  2
Козарі          2  0  1  1  3-6  1
Пуків            3  0  1  2  1-4  1
Світанок       3  0  1  2  2-8  1

2 ліга. 3 тур
"Схід"

Діброва - Вишнів - 6:2
Загір'я - Явче - 1:0 (матч не завершено)
Вербилівці - Колоколин - 1:2
Конюшки - Сарники - 4:2
Чернів - вільний від гри
"Захід"
Долиняни-2 - Залужжя - 2:4
Воскресинці - Приозерне - 6:2
Руда - Фрага - 4:4
Яглуш - Заланів - 3:0
Беньківці - вільні від гри

Детальніше - Футбол Рогатинщини

ТИСМЕНИЦЯ

Прем'єр-ліга. 6 тур
Старі Кривотули - Липівка - 2:0
Підлісся - Старий Лисець - 4:0
Єзупіль - Загвіздя - 1:0
Чорнолізці - Клубівці - 4:2
Драгомирчани - Радча - 2:1
Черніїв - Чукалівка - 6:2

Становище команд
                      І  В  Н  П  М   О
Ст. Кривотули 5  4  1  0  9-3  13 
Єзупіль          6  3  3  0  9-5  12
Підлісся         5  3  2  0  10-3  11  
Черніїв           6  3  1  2  16-10  10 
Загвіздя         5  3  0  2  12-7  9 
Ст. Лисець     6  3  0  3  13-13  9  
Радча            6  2  2  2  9-8  8
Клубівці         5  2  1  2  10-8  7
Драгомирчани 6  2  0  4  6-12  6
Чорнолізці      6  2  0  4  12-19  6
Липівка          6  0  2  4  2-8  2
Чукалівка       6  0  2  4  5-17  2

1 ліга. 5 тур
Стебник - Милування - 0:3
Березівка - Вільшаниця - 2:1
Тязів - Стриганці - 4:2
Павлівка - Пшеничники - 0:2
Одаї - Довге - 1:2
Нові Кривотули - Підлужжя - 4:2

Cтановище команд 
                        І  В  Н  П   М    О
Пшеничники     5  4  1  0  11-5  13  
Березівка         5  3  1  1  8-5  10  
Тязів                5  3  0  2  13-9  9
Підлужжя         5  2  1  2  9-10  7 
Стебник            5  2  1  2  9-11  7 
Милування       2  2  0  0  6-1  6 
Одаї                 4  2  0  2  9-5  6 
Довге               3  2  0  1  8-5  6
Павлівка          5  2  0  3  5-7  6
Вільшаниця      5  1  0  4  3-11  3 
Нові Кривотули 3  1  0  2  5-6  0 
Стриганці          5  0  0  5  5-16 0 
Сілець              знято

ТЛУМАЧ

1 ліга. 9 тур
Остриня - Надорожна - 1:1
Королівка - Палагичі - 0:2
Колінці - Прибилів - 0:3
ФК "Тлумач" - Грушка - 1:1 (29 травня)
Живачів - Ісаків - 3:3
Олеша - Підвербці - 1:2
Нижнів - вільний від гри

Становище команд
                  І  В  Н  П    М     О
Живачів     9  6  1  2  27-12   19  
Прибилів    8  6  0  2  29-12  18 
Нижнів       8  6  0  2  24-21  18

Ісаків         8  4  2  2  20-10  14
Грушка      8  4  1  3  23-17  13  
ФК "Тлумач" 9  3  3  3  11-8  12 
Колінці       9  3  2  4  9-17   11
Палагичі    8  2  3  3  10-9   9 
Остриня     8  2  3  3  14-16  9 
Надорожна 8  2  3  3  9-18  9
Підвербці   8  2  2  4  9-20  8
Королівка   8  2  1  5  4-15   7 
 Олеша       9  1  1  7  8-21  4 
 Жуків         знято

2 ліга. 4 тур
Бортники - Яківка - 1:1
Пужники - Гарасимів - 1:2
Гринівці - Хотимир - перенесено на 8 червня
Озеряни - Живачів-2 - 6:2

Cтановище команд
                  І  В  Н  П   М  О
Гарасимів  7  6  1  0  25-3  19
Бортники    7  4  3  0  27-6  15
Яківка        7  4  1  2  23-7  13 
Гринівці     6  3  1  2  13-11  10
Пужники    7  3  0  4  19-8  9
Хотимир     6  3  0  3  16-9  9
Озеряни    7  1  0  6  6-33  3 
Живачів-2  7  0  0  7  4-56  0

Група Б
Петрилів - Локітка - 5:3
Гостів - Вікняни - 3:1
Антонівка - Олешів - 2:1
Братишів - Буківна - 2:4

Cтановище команд
                І  В  Н  П  М  О
Буківна    7  6  1  0  30-5  19 
Вікняни    7  5  0  2  15-9  15 
Гостів       7  4  2  1  21-16  14
Антонівка  7  4  1  2  16-12  13
Олешів     7  2  2  3  12-13  8 
Петрилів   7  2  2  3  15-23  8
Братишів  7  1  0  6  19-22  3
Локітка     7  0  0  7  12-40  0


БРАМКИ



 

Переглядів: 587 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
1  
Матч між командами Петрилова та Локітки завершився з рахунком 6:3

2  
Результати подано за даними Тлумацької РФФ. Аналогічний результат на сайті ФФУ (http://ffu.org.ua/ukr/tournaments/arch/?sezon_id=2014&base_id=22001059)

Ім`я *:
Email *:
Код *: