Головна » 2014 » Червень » 10 » Міста і райони. 4-8 червня (Долина, Калуш, Рожнятів, Богородчани, Надвірна)
09:11
Міста і райони. 4-8 червня (Долина, Калуш, Рожнятів, Богородчани, Надвірна)

БОГОРОДЧАНИ

Кубок. Попередній етап
Саджава – Глибоке - 4:1
Монастирчани – Росільна - 1:1, по пен - 5:6
Грабовець – Солотвин - 10:1
Гринівка-Нивочин – Іваниківка - 2:3
Старуня – Дзвиняч 7:0

9 тур
Росільна – Солотвин - 7:0
Гринівка-Нивочин – Іваниківка – 1:1
Глибоке – Глибівка - 1:8
Підгір’я – Старуня - 6:2
Монастирчани – Старі Богородчани - 0:1
Саджава – Грабовець - 4:1
Дзвиняч – вільний від гри

Становище команд
                        І   В  Н  П   М   О
Підгір'я             8  8  0  0  41-6  24
Глибівка           8  6  2  0  29-8  20   
Старуня            8  6  1  1  35-12  19   
Ст. Богородчани 8  5  0  3  16-12  15 
Дзвиняч            8  4  1  3  18-17  13  
Росільна           9  4  1  4  14-9   10   
Саджава           8  4  0  4  21-14  12  
Іваниківка          8  3  2  3  16-9  11    
Монастирчани   8  3  1  4  8-11  10   
Глибоке            8  3  0  6  13-35  9  
Гринівка-Нивочин 9  2  1  6  9-21  7 
ФК "Солотвин"   9  1  0  8  8-56  3 
Грабовець         8  0  1  7  3-21  1   
Горохолина       знята

Бомбардири: П. Дмитрів (Підгір’я) – 12, Р. Мотуз (Підгір’я) – 10, О. Петрів (Саджава) – 9, А. Мельничук (Старуня) – 8 голів.

Детальніше - Богородчанська РФФ

ДОЛИНА

1 ліга. 9 тур
Розточки - Яворів - 3:3
Старий Мізунь - Міжріччя - 2:7
Гошів - Белеїв - 4:0
ФК "Долина" - Велика Тур'я - 3:2
"Свіча" Тяпче - Одиниця - 3:2
Тисів - ТФК Тяпче - 0:0

Становище команд
                     І  В  Н  П    М     О
Белеїв           9  6  0  3  18-16  18 
ФК "Долина"  9  7  0  2  18-15  21 
"Свіча" Тяпче 9  6  0  3  27-18  18 
ТФК Тяпче     9  5  1  3  25-9  16
Гошів            9  5  1  3  32-18  16 
Міжріччя        9  5  0  4  17-20  15 
Одиниця        9  4  1  4  21-23  13
Розточки        9  3  3  3  24-19  12
Тисів              9  3  1  5  14-21  10 
Велика Тур'я  9  3  0  6  27-33  9
Яворів            9  1  2  6  13-25  5 
Ст. Мізунь      9  1  1  7  12-31  4

2 ліга. 9 тур
Кальна - Надіїв - 4:1
Вигода - Кропивник - 2:1
Станківці - Солуків - 1:2 (протест господарів)
Раків - Княжолука - 1:3
Підліски - Гузіїв - 1:1
Тростянець - Витвиця - 4:3

Становище лідерів
                      І  В  Н  П    М     О
Надіїв            9  6  2  1  26-15  20 
Гузіїів            9  6  3  0  27-4  21 
Вигода           9  6  2  1  30-11  20
Підліски         9  5  3  1  14-11  18  
Княжолука     8  4  1  3  15-16  13  
Солуків         8  4  0  4  29-20  12

Детальніше - Футбол Долинщини

КАЛУШ

1 ліга. 7 тур
Станькова - Голинь - 3:0
Старий Угринів - Студінка - 3:1
Верхня - Перекоси - 1:0
Сівка-Калуська - Довгий Войнилів - 3:0
Вістова - Довге-Калуське - 1:0
Негівці - Гуменів - 1:0

Становище команд
                         І  В  Н  П   М    О
Довге-Калуське 7  6  0  1  11-4  18 
Станькова         7  6  0  1  23-6  18
Негівці              7  4  2  1  12-9  14 
Сівка-Калуська  7  3  1  3  15-11  10 
Голинь              7  2  3  2  11-11  9 
Перекоси           7  3  0  4  8-11  9   
 Старий Угринів  7  3  0  4  7-10  9  
Вістова              7  2  2  3  9-12  8
Верхня              7  2  2  3  8-13  8 
Гуменів             7  2  1  4  8-16  7
Студінка            7  1  2  4  11-13  5 
Довгий Войнилів 7  1  1  5  7-13  4

2 ліга. 7 тур 
1 група

Бабин Середній - Перевозець - 1:1
Підмихайля - Боднарів - 2:4
Підгірки - Пійло - 2:2
Бабин-Зарічний - Грабівка - 4:3

Становище лідерів
                        І  В  Н  П   М  О
Боднарів          7  5  1  1  21-9  16 
Новиця             5  4  1  0  14-5  13  
Тужилів            6  4  0  2  24-8  12
Бабин-Зарічний 5  3  1  1  15-11  10

2 група
Сівка-Войнилівська - Дубовиця - 3:0
Довпотів - Томашівці - 3:2
Войнилів - Кадобна - 5:0
Копанки - Мостище - 0:1
Лука - Кропивник - 1:1

Становище лідерів 
                            І  В  Н  П   М  О
Лука                    5  4  1  0  17-5  13
Мостище             7  4  1  2  17-9   13  
Копанки               6  3  1  2  16-5  10  
Войнилів             6  3  1  2  11-7  10  
Сівка-Калуська    6  3  1  2  9-7  10  
Кропивник           6  3  1  2  12-11  10  
Довпотів              5  3  1  2  7-9  10

Детальніше - Калущина футбольна

НАДВІРНА

1 ліга. 4 тур
Волосів - Красна - 4:1
Тисменичани - Назавизів - 3:3
Білі Ослави - Гаврилівка - 3:2
Перерісль - Камінне - 4:0
Саджавка - Лісна Тарновиця - 6:1

Становище команд
                       I  В  Н  П   М  О
Перерісль        3  2  0  0  13-4  9
Саджавка         3  2  0  1  9-4  6 
Назавизів         3  1  2  0  6-5  5 
Білі Ослави      3  1  1  1  6-6  4
Гаврилівка       3  1  1  1  5-5  4
Ліс. Тарновиця 3  1  1  1  6-9  4 
Волосів            3  1  0  2  6-8  3
Тисменичани    2  0  1  1  3-5  1 
Красна             3  0  1  2  1-5  1
Камінне            2  0  1  1  0-4  1

2 ліга. 2 тур
1 група

Зелена - "Нафтовик" Битків - 2:3
Фитьків - Пнів - 3:1
Молодків - Гвізд - 5:4
Пасічна - вільна від гри
2 група
Лоєва - вільна від гри
Стримба - Цуцилів - 5:5
Ланчин - Середній Майдан - 4:1
Добротів - Парище - 5:4

Детальніше - Футбол Надвірнянщини

РОЖНЯТІВ

Вища ліга. 6 тур
Сваричів - Слобода-Рівнянська - 2:1
Суходіл - Ясень - 7:2
Берлоги - Рожнятів - 1:2
Цінева - Брошнів - 0:1
Нижній Струтин - Вільхівка - 2:1

Матч 4 туру
Цінева - Нижній Струтин - 1:0 (11 червня)

Становище команд
                        І  В  Н  П  М  О
Брошнів           6  5  0  1  9-5  15 
Цінева             6  4  1  1  18-3  13 
Сл.-Рівнянська 6  4  1  1  12-7  13 
Сваричів          6  3  3  0  14-8  12
Нижній Струтин 6  3  1  2  11-7  10
Вільхівка          6  3  1  2  13-11  10
Рожнятів          6  3  0  3  12-12  9
Ясень              6  0  1  5  8-19  1
Берлоги           6  0  0  6  5-20  0 
Суходіл           5  0  0  5  7-23  0

2 ліга. 7 тур
Вербівка - Грабів - 3:2
Дуба - Небилів - 2:0
Камінь - Петранка - 2:2
Верхній Струтин - Іванівка-Ясеновець - 1:4
Спас - Закерничне - 4:1
Рівня - Сливки - 3:3

Матч 1 туру
Закерничне - Сливки - 3:1 (9 червня)

Становище команд 
                    І  В  Н  П   М    О
Петранка      7  5  1  1  21-13  16
Дуба            6  5  0  1  22-5  15
Камінь          7  3  3  1  25-14  12 
Спас             7  4  0  3  16-10  12
Лоп'янка       6  3  2  1  21-7  11 
Рівня            7  3  2  2  16-14  11
Небилів        6  3  1  2  14-13  10
Грабів           6  3  0  3  15-18  9
Вербівка       6  3  0  3  10-13  9
Закерничне   6  2  1  3  9-15  7
Іванівка-Ясеновець 6  1  1  4  10-24  4 
В. Струтин    7  1  0  6  10-22  3
Сливки         7  0  1  6  8-29  1

Детальніше - Футбол Рожнятівщини

БРАМКИ

 

Переглядів: 376 | Додав: bramki | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
1  
Уточнення. Калуш, 2 група. У матчі Сівка-Войнилівська - Дубовиця рахунок 3-0 технічний (+:-).

Ім`я *:
Email *:
Код *: