Головна » 2013 » Серпень » 5 » Міста і райони. 1-4 серпня. Галич, Богородчани, Тисмениця і Тлумач
22:57
Міста і райони. 1-4 серпня. Галич, Богородчани, Тисмениця і Тлумач
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Друге коло чемпіонату розпочнеться 25 серпня.

Становище команд
                    І  В Н П     М     О
"Легіон"        9  7 0 2  25-10  21
Крихівці       9  6 2 1  17-7    20
"Благо"         9  6 0 3  29-13  18
Микитинці     9  5 1 3  28-17  16
Опришівці     9  5 1 3  23-13  16
"Удар-Громадський
форум"         9  4 1 4  13-10  13
Угорники      9  3 2 4  25-36  11 
"Ярковиця"  9  2 0 7  12-30   6
Вовчинець   9  2 0 7  9-33     6 
Хриплин       9  1 1 7  6-19     4

БОГОРОДЧАНЩИНА

Кубок. 1/2 фіналу
(перші матчі)

Дзвиняч – Глибівка - 0:2
Горохолина – Старі Богородчани - 1:4

Друге коло чемпіонату і першості стартують 25 серпня.


1 ліга 
Становище команд
                          І  В  Н П    М     О
Глибівка             7  6  1  0  17-4  19
Іваниківка          7  4  2  1  23-4  14
Дзвиняч              7  4  1  2  22-9  13 
Маркова-Бабче   7  3  2  2  8-6    11 
Ст. Богородчани 7  2  2  3  12-13  8 
Підгір'я               7  2  0  5  8-29   6  
Саджава            7  1  2  4  8-14   5  
Горохолина        7  1  0  6  9-28   3 

2 ліга
Становище команд
                         І  В  Н  П   М     О 
Космач              6  5  0  1  18-7   15 
Старуня            6  5  0  1  15-10  15 
Грабовець         6  4  1  1  14-4   13  
Росільна            6  2  0  4  8-13   6 
Глибоке             6  1  1  4  5-16   4  
Монастирчани    6  0  0  6  9-17   0 


ГАЛИЧИНА (Галицький р-н)

1 ліга
. 9 тур

Комарів - Бовшів - 2:2
6 тур
Жалибори - Мединя - 0:8


Становище команд 
                      І   В Н П   М     О
Бовшів            6  3 3 0  9-5    12
Задністрянськ 6  3 1 2  16-10 10

Комарів           6  2 3 1  11-10 9
Мединя           6  2 2 2  16-7   8
Дем'янів          5  2 2 1  8-6     8
Вікторів-
Височанка       6  1 1 4  8-12   4
Жалибори        5  1 0 4  4-23   3
Більшівці        знято
Яблунів           знято

2 ліга. 7 тур

Насташино - Маріямпіль - 1:3
Загір'я - Медуха - -:+

Становище команд
                 І   В  Н  П    М      О
Медуха     11  9  1  1  23-7    28
Залуква    11  7  1  3  24-17  22
Дубівці      11  7  1  3  28-22  22
Маріямпіль 11  7  0  4  26-14  21
Крилос      11  6  3  2  36-17  21
Насташино 11  6  1  4  26-16  19

Нараївка   11  5  0  6  11-17  15
Тустань     11  4  3  4  10-11  15
Водники    11  4  2  5  16-12  14

Вигівка      11  3  1  7  11-20  10
Загір'я       11  1  1  9  11-46  4
Сокіл        11  0  0  11  3-26   0

3 ліга. 13 тур

Межигірці - Блюдники - 1:3
Острів - Ганівці - 3:2
Придністров'я - Курів - 2:0
Підшумлянці - Колодіїв - 2:1
Крилос-2 - Куропатники - +:-
Ст. Мартинів - Бринь - 0:1


Становище команд

                     І    В Н П   М      О
Кінчаки         12  9 2 1  41-15  29
Блюдники     10  8 2 0  26-6   26
Курів             11  7 1 3  21-12  22
Крилос-2       11  7 1 3  17-8   22
Бринь            12  6 2 4  27-13  20
Колодіїв         12  5 2 5  30-24  17
Підшумлянці   12  5 2 5  18-18  17
Куропатники  12  5 0 7  32-37  15

Острів            12  4 1 7  17-35  13
Ст. Мартинів   11  2 5 4  15-18  11
Придністров'я 11  3 0 8  13-36  9
Ганівці           12  2 2 8  14-25  8

Межигірці       12  1 2 9  8-31   5

Детальніше: Галицький футбол.

ТИСМЕНИЧЧИНА

Кубок. 1/2 фіналу (перші матчі)
Братківці - Загвіздя - 2:1 (опротестовано)
Ст. Кривотули - Милування - 4:2

Прем'єр-ліга. 16 тур
Ст. Кривотули - Вільшаниця - 3:2
Підлісся - Загвіздя - 0:0
Драгомирчани - Єзупіль - 0:3
Ст. Лисець - Чукалівка - 2:2
Черніїв - Радча - 0:1
Милування - Клубівці - 0:0

Становище команд

                        І   В  Н  П    М      О
Підлісся           15  11 3  1  34-11  36
Братківці          14  9  4  1  22-8   31
Єзупіль            15  9  2  4  31-16  29
Чукалівка        15  8  4  3  27-20  28
Черніїв             14  9  0  5  38-22  27
Загвіздя           14  6  3  5  25-16  21
Милування       15  6  1  8  32-24  19
Радча               15  6  1  8  27-29  19 
Вільшаниця      14  6  1  7  32-43  19 
Ст. Кривотули   15  5  1  9  20-38  16
Ст. Лисець        14  3  2  9  20-36  11 
Драгомирчани   15  3  1  11  24-45  10  
Клубівці           13  1  1  11  8-32    4

1 ліга
Друге коло розпочнеться 18 серпня.

Становище команд
                    І  В  Н  П     М     О
Чорнолізці    9  7  1  1   31-10  22
Лисець         9  6  0  3   18-12  18
Сілець          9  5  2  2   20-13  17
Ганнусівка    9  4  4  1   16-8   16
Липівка         9  4  4  1   15-9   16
Стебник        9  3  0  6   15-14  9
Березівка      9  2  3  4   12-19  9
Н. Кривотули 9  2  2  5   11-19  8
Стриганці      9  2  1  6   14-24  7
Пшеничники  9  1  1  7   9-33    4

ТЛУМАЧЧИНА


1 ліга. 14 тур
Колінці - "Дністер" Нижнів - 5:1
Вікняни - Грушка - 4:1
Олеша - Ісаків - 1:5
Підвербці - Жуків - 3:1
Палагичі - Живачів - 1:0
Надорожна - Королівка - 2:0

Становище команд
                   І    В  Н П     М      О       
Прибилів      13  8  2  3  29-20  26
Грушка        14  8  2  4  27-18  26
Королівка    14  8  2  4  22-14  26
Нижнів         13  7  2  4  29-20  23
Вікняни       14  6  5  3  24-18  23
Ісаків          14  6  4  4  27-14  22
Колінці        14  5  7  2  24-13  22
Підвербці     14  6  3  5  22-19  21
Жуків          14  6  1  7  29-20  19
Живачів       14  6  1  7  21-17  19
Надорожна  14  5  2  7  20-21  17

Палагичі      14  2  1  11 12-44   7
Олеша         14  1  0  13 14-62   3
Петрилів      знято

2 ліга. 1 етап
Група А


Становище команд

                      І   В  Н  П     М     О
Остриня         14  12  1  1  54-13  37
Буківна          14  7  2  5  34-24  23
Олешів           14  7  2  5  24-35  23
Братишів        14  6  4  4  39-31  22
Локітка          14  6  4  4  23-21  22
"Нижнів-Агро" 14  3  4  7  23-32  13
Антонівка       14  3  3  8  18-33  12
Гринівці          14  2  0  12  13-40  6

Група Б

Становище команд
                І    В  Н  П    М      О
Бортники  14  11  2  1  26-9  35
Гарасимів  14  9  2  3  41-24  29
Хотимир    14  7  3  4  32-22  24
Пужники   14  7  3  4  28-22  24
Яківка      14  5  6  3  31-20  21
Гостів       14  6  2  6  33-30  20 
Живачів-2 14  2  0  12  5-54   6
Петрів       14  0  0  14  1-16   0

На другому етапі по чотири кращі команди з двох груп із врахуванням "золотих очок" розіграють 1-8 місця. Решта команд в аналогічний спосіб боротиметься за 9-16 позиції. Турнір розпочнеться 11 серпня.

Переглядів: 542 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 5
4  
Де додано? Немає
І звідки інфа, що результат кубку Братківці - Завгвіздя опротестовано

5  
Дивно, але результати зникли разом із змінами в таблиці. Додаємо ще раз.

3  
Самий обідний матч у сезоніРадча молодці скористались своїм шансом.

1  
Підлісся - Загвіздя 0:0
Драгомирчани - Єзупіль (Єзупіль виграв, рахунку незнаю)
Ст. Лисець - Чукалівка 2:2
Черніїв - Радча 0:1

2  
Результати додано.

Ім`я *:
Email *:
Код *: