Головна » 2014 » Жовтень » 21 » Міста і райони. 18-19 жовтня (Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Галич, Рогатин)
08:42
Міста і райони. 18-19 жовтня (Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Галич, Рогатин)

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

18 тур
"Благо" - "Громадський Форум" - 3:2
Вовчинець - "Штурмовик" - 1:0
Крихівці - Микитинці - 6:2
Хриплин - "Ярковиця" - +:-
"Сокіл" - "Легіон" - 1:4

Cтановище команд
                       І   В  Н  П     М     О
"Легіон"         18  17  1  0  75-13  52 
Крихівці         18  14  2  2  65-26  44
Микитинці      18  13  2  3  49-24  41  
"Благо"          18  10  3  5  42-22  33      
Хриплин         17  7  1  9  29-33  22
Вовчинець     18  6  2  10  28-45  20  
"Штурмовик"   17  4  1  12  20-47  13 
"Громадський  
форум"           17  4  1  12  19-51  13    
"Ярковиця"     18  3  1  14  18-55  10 
"ІФ-буд-Сокіл" 17  3  0  14  27-60  9

Бомбардири: Лукинів (Крихівці) - 29, Процик ("Легіон") - 21, Вонс ("Легіон") і Николишин (Хриплин) - по 12, Федина (Крихівці) і Самочко ("Легіон") - по 10, Вістовський ("Благо") і Калакука (Микитинці) - по 9, Скринник ("Легіон") - 8 голів.

ГАЛИЧ

1 ліга. Півфінал
Мединя - Бовшів - 0:1 (перша гра - 3:1)
Яблунів - Маріямпіль - 4:2

18 тур
"Північ"

Нараївка - Більшівці - 2:3

Підсумкове становище 
                       I    В  Н  П   М     О
Яблунів          16  14  1  1  45-17  43
Бовшів           16  13  2  1  57-9  41
Більшівці        16  10  2  4  27-17  32 
Кінашів          16  10  1  5  30-13  31
Медуха          16  9  0  7  33-26  27  
Слобода         16  4  1  11  7-41  13
​Задністрянськ 16  4  0  12  13-12  12 (знято)
Тустань          16  3  1  12  14-56  10
Нараївка         16  1  1  14  12-47  4

"Південь"
Дубівці - Вікторів - 2:3

Становище команд
                   I    В  Н  П   М     О
Мединя      18  14  3  1  57-18  45
Маріямпіль 18  14  2  2  50-19  44
Вікторів      18  11  3  4  48-28  36
Блюдники   18  9  2  7  31-36  29
Залуква      18  7  4  7  24-32  25
Крилос       18  7  0  11  22-50  21
Дубівці       18  5  2  11  30-31  17
Крилос-2     18  5  1  12  20-41  16
Кінчаки       18  6  1  11  18-45  19
Комарів      18  3  0  15  17-17  9 (знято) 

2 ліга
"Північ"

Становище команд 
                      І   В  Н  П    М    О
Бринь            12  7  4  1  32-16  25
Н. Мартинів   12  7  2  3  36-18  23 
Ганівці           12  7  2  3  27-25  23
Ст. Мартинів  12  4  5  3  14-16  17
Придністров'я 12  3  4  5  29-29  13 
Височанка     12  2  2  8  20-29  8
Острів           12  2  1  9  12-37  7

"Південь"
Становище команд
                      І    В  Н  П      М    О
Вигівка          14  14  0  0  53-13  42
Насташино    14  9  1  4  27-21  28
Курів             14  8  2  4  31-20  26 
Жалибори      14  5  1  8  27-29  16
Скоморохи     14  4  3  7  16-37  15
Куропатники   14  4  1  9  18-32  13
Підшумлянці  14  4  0  10  12-12  12 (знято) 
Дем'янів         14  2  4  8  25-45  10

Фінал. 1 тур
Бринь - Вигівка - 0:3
Новий Мартинів - Насташино - 0:1

Становище команд
                     І  В  Н  П   М  О
Вигівка          1  1  0  0  3-0  3
Насташино    1  1  0  0  1-0  3
Н. Мартинів   1  0  0  1  0-1  0 
Бринь            1  0  0  1  0-3  0

Детальніше - Галицька РФФ

РОГАТИН

Суперліга. 22 тур
Юнашків - Липівка - 2:4
Черче - Помонята - 1:2
Верхня Липиця - Долиняни - 4:1 
Васючин - Лучинці - 2:1
Бабухів - Добринів - 2:1
Рогатин - вільний від гри

Підсумкове становище
                  І    В  Н  П    М     О
Добринів   20  14  3  3  46-25  45
Липівка     20  13  3  4  44-25  42
Лучинці     20  9  7  4  43-23  34  
Рогатин     20  9  5  6  35-25  32
Бабухів     20  10  2  8  37-26  32 
В. Липиця  20  7  6  7  30-30  27
Юнашків    20  7  4  9  43-37  25
Помонята   20  7  3  10  35-47  24
Долиняни   20  6  4  10  36-45  22
Черче        20  4  2  14  29-59  14
Васючин    20  4  1  15  35-76  13
Обельниця знята

1 ліга. 22 тур
Жовчів - Підкамінь - 3:0
Підвиння - Пуків - 2:2
Путятинці - Потік - 4:0
Козарі - Чесники - 8:2
Букачівці - Нижня Липиця - 2:0
Кліщівна - вихідний

Підсумкове становище
                     I   В  Н  П     М     О
Букачівці     20  17  0  3  73-20  51 
Н. Липиця    20  13  4  3  46-23  43 
Кліщівна      20  12  4  4  47-26  40
Чесники       20  10  7  3  30-27  37 
Козарі          20  9  1  10  37-36  28
Жовчів         20  8  1  11  30-36  25   
Путятинці     20  6  7  7  28-35  25 
Потік            20  5  3  12  25-37  18 
Пуків            20  4  4  12  20-37  16   
Підвиння      20  4  2  14  24-44  14 
Підкамінь     20  3  5  12  27-50  14   
Світанок       знято

2 ліга. І етап

"Схід"
Становище команд
                  І    В  Н  П    М     О
Колоколин 16  13  0  3  52-22  39
Загір'я       16  12  0  4  38-18  36
Конюшки   16  12  0  4  46-16  36
Сарники    16  12  0  4  40-19  36
Явче         16  7  2  7  50-30  23
Діброва     16  7  1  8  32-30  22
Вербилівці 16  3  2  11  17-43  11
Вишнів      16  2  0  14  13-75  6
Чернів       16  1  1  14  21-65  4

"Захід"
Становище команд
                     І    В  Н  П    М     О
Воскресинці 16  15  0  1  56-11  45
Залужжя      16  9  5  2  41-23  32
Руда            16  8  4  4  50-33  28
Яглуш          16  8  3  5  40-31  27
Заланів        15  7  2  6  24-28  23
Фрага           16  4  1  11  32-53  13
Беньківці      16  3  3  10  23-41  12
Долиняни-2   15  3  1  11  21-43  10
Приозерне    16  3  1  12  23-51  10

2 ліга. Фінал
Загір'я - Конюшки - 2:4
Матч за 3 місце
Воскресінці - Колоколин - 1:2

Детальніше - Футбол Рогатинщини

ТИСМЕНИЦЯ

Прем'єр-ліга. 22 тур
Єзупіль - Чорнолізці - 0:4 
Підлісся - Драгомирчани - 2:2
Старі Кривотули - Чукалівка - 3:1
Липівка - Радча - 2:1
Старий Лисець - Клубівці - 1:4 
Черніїв - Загвіздя - 3:1

Становище команд
                       І    В  Н  П    М     О
Черніїв           22  16  2  4  64-30  50 
Загвіздя         22  12  5  5  41-21  41
Клубівці          22  12  3  7  44-33  39
Підлісся         22  10  7  5  35-22  37
Чорнолізці      22  12  1  9  44-36  37
Єзупіль          22  10  5  7  38-31  35  
Ст. Лисець      22  10  3  9  44-40  33 
Ст. Кривотули  21  9  5  7  32-36  32 
Радча             21  7  6  8  38-38  27 
Драгомирчани 22  4  2  16  16-51  14
Липівка           22  2  7  13  23-38  13
Чукалівка        22  2  4  16  17-59  10

Бомбардири: Гайдейчук (Чорнолізці), Р. Зварич (Черніїв), М. Іванишин (Загвіздя) - по 16, Вікуловський (Черніїв) - 12, Кудла (Загвіздя), Пентелюк (Клубівці), М. Ткачук (Черніїв), Сеньга (Єзупіль) - по 10, Макогоняк (Клубівці) - 9 голів. (без врахування матчів Підлісся - Драгомирчани (2:2) і Старий Лисець - Клубівці (1:4))

1 ліга. 21 тур
Стриганці - Одаї - -:+ 
Вільшаниця - Довге - -:+
Тязів - Пшеничники - 3:1
Стебник - Павлівка - 1:3 
Березівка - Нові Кривотули - 4:3
Милування - Підлужжя - 4:0

Cтановище команд
                         І   В  Н  П    М     О
Пшеничники     21  15  3  3  45-24  48
Довге               21  15  2  4  57-23  47
Милування       21  12  3  6  56-34  39
Березівка         21  11  6  4  45-23  39
Підлужжя         21  11  4  6  36-34  37  
Стебник            21  10  1  10  43-50  31
Одаї                 21  9  2  10  32-44  29
Тязів                 21  9  1  11  38-37  28 
Нові Кривотули 21  7  3  11  31-52  24  
Павлівка           21  7  2  12  30-40  23 
Вільшаниця      21  5  2  14  20-32  17 (знято)
Стриганці          21  0  1  20  18-58  1 (знято)
Сілець              знято

Бомбардири (після 20-го туру): Легун (Милування) - 26, Можджак (Довге) - 25,  М. Пилипів (Стебник) - 12, Адамчук (Одаї), Капраленко (Березівка) і Мокляк (Підлужжя) - по 10, Д. Волосянко (Стебник), М. Левицький (Довге) і Юрчак (Павлівка) - по 8 голів.

ТЛУМАЧ

Суперкубок
Прибилів - Грушка - 1:0

Підсумкове становище команд 
                    І    В  Н  П    М     О
Грушка       24  18  1  5  72-32  55  (золотий матч: Грушка - Нижнів - 2:1)
Нижнів        24  18  1  5  98-52  55    
Живачів      24  17  2  5  69-28  53  
Прибилів     24  15  4  5  77-44  49 
ФК "Тлумач" 24  12  5  7  45-21  41     
Колінці        24  11  4  9  32-42  37   
Остриня      24  8  6  10  45-53  30 
Королівка    24  8  3  13  22-41  27 
Палагичі     24  7  3  14  39-51  24  
Надорожна 24  7  3  14  39-70  24   
Ісаків          24  5  5  14  39-57  20    
Олеша        24  5  3  16  33-83  18 
Підвербці    24  4  2  18  24-61  14
Жуків         знято

2 ліга. І етап
Група А

Cтановище команд
                   І   В  Н  П     М     О
Гарасимів  14  10  2  2  46-12  32
Яківка        14  10  2  2  41-11  32 
Хотимир     14  9  0  5  37-23  27
Бортники    14  7  3  4  41-15  24
Пужники    14  7  2  5  39-13  23
Гринівці     14  6  1  7  25-35  19
Озеряни    14  2  0  12  14-58  6 
Живачів-2  14  0  0  14  4-80  0

Група Б

Cтановище команд 
                 І    В  Н  П    М     О
Буківна    14  11  3  0  49-12  36 
Вікняни    14  9  1  4  38-18  28 
Гостів       14  7  4  3  41-28  25
Братишів  14  7  0  7  35-31  21
Антонівка  14  6  3  5  25-28  21
Олешів     14  4  3  7  21-30  15 
Петрилів   14  2  4  8  17-36  10
Локітка     14  0  2  12  17-60  2

Фінал. 7 тур
Буківна - Хотимир - 4:1
Гарасимів - Гостів - 3:0
Братишів - Яківка - 0:3
Вікняни - Бортники - +:-

Cтановище команд
                   І   В  Н  П    М     О
Буківна      13  8  4  1  30-15  28 
Гарасимів  13  8  2  3  30-20  26
Яківка        13  6  2  5  19-18  20 
Бортники    13  5  3  5  20-13  18
Хотимир      13  5  2  6  26-28  17
Гостів         13  4  2  7  17-24  14
Вікняни       13  4  1  8  23-35  13
Братишів    13  3  2  8  18-32  11

БРАМКИ

Переглядів: 626 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
3  
дякую Вам!за виправлення,дрібниці,але приємно.

1  
шановний адмін,в стебника має бути 31 очко,за рішенням кдк,на ффу помилка,стебник +, вільшаниця-

0
2  
Справді, на сайті ФФУ помилка. Вільшаниця не з'явилася на гру з Стебником (-:+). Дякую за уточнення.

Ім`я *:
Email *:
Код *: