Головна » 2013 » Травень » 20 » Міста і райони. 19 травня. Результати і ВСІ таблиці
10:21
Міста і райони. 19 травня. Результати і ВСІ таблиці
БОРОГОДЧАНСЬКИЙ р-н

Матчі чемпіонату і кубка не проводилися.

ГАЛИЦЬКИЙ р-н
 
Кубок. 1/8 фіналу
Блюдники – Сокіл – 4:0
Задністрянськ – Мединя – 0:3
Курів – Комарів – 2:3
Колодіїв – Жалибори – 0:3
Насташино – Яблунів – 1:2
Нараївка – Бовшів – 0:4
Залуква – Крилос – 1:2
Більшівці – Дубівці – 2:0
 
3 ліга. 2 тур
Бринь – Куропатники – 5:2
Підшумлянці – Ганівці – 1:0
Острів – Кінчаки – 0:4
 
ГОРОДЕНКІВСЬКИЙ р-н
 
1 ліга. 3 тур
Торговиця - Ясенів-Пільний - 1:2
Чернятин – Чортовець - 8:0
Котиківка – Вербівці - 0:2
Топорівці – Серафинці - 0:5
Лука - Олієво-Королівка - 1:3
Колінки – Воронів - 1:1

Становище команд 
                     І В Н П  М    О
Серафинці     3 ​3 0 0 14-3  9
Яс.-Пільний    ​3 2 1 0 6-4   7
Ол.-Королівка 3 1 2 0 7-5  5
Вербівці         3 1 2 0 5-3  5
Чернятин       3 ​1 ​1 1 10-4  4
Воронів         2 1 1 0 3-2   4
Топорівці       3 1 1 1 2-6  4
Торговиця     2 1 0 1 3-2  3
Чортовець    3 1 0 2 4-9  3
Колінки         3 0 2 1 6-10  2
Семенівка      2 0 1 1 2-3  1
Лука              3 0 1 2 ​4-8  1
Котиківка      3 0 ​0 3 1-4  0

2 ліга. 2 тур
1 підгрупа
Глушків – Слобідка - 3:0
Сороки – Рашків - 1:3
Тишківці - Росохач - 3:1
Виноград – Рогиня - 4:2

Становище команд 
               І  В  Н  П   М   О
Рашків     2  1  1  0  5-3  4
Тишківці   2  1  1  0  5-3  4
Глушкі      1  1  0  0  3-0  3
Слобідка  2  1  0  1  6-5  3
Виноград  2  1  0  1  5-4  3
Росохач    2  1  0  1  3-4  3
Острівець 1  0  1  0  2-2  1
Рогиня      2  0  1  1  4-6  1
Сороки     2  0  0  2  3-9  0

2 підгрупа
Копачинці – Стрільче - 0:0
Семаківці – Кунисівці - 1:0 
Городниця – Поточище - 1:4
Раковець – Чернелиця - 5:0
Пробабин – Михальче - 2:1

Становище команд 
               І  В  Н  П    М    О
Поточище 2  2  0  0  10-1  6
Пробабин  2  2  0  1  5-3   6
Семаківці  2  1  1  0  2-1   4
Кунисівці  2  1  0  1  4-2   3
Михальче 2  1  0  1  6-5   3
Раковець  2  1  0  1  5-6   3
Стрільче   2  0  2  0  1-1   2
Копачинці  2  0  1  1  3-5  1
Городниця  2  0  0  2  2-8  0
Чернелиця 2  0  0  2  2-8  0
 

ДОЛИНСЬКИЙ р-н 

1 ліга. 3 тур
Яворів - Тисів - 2:1
Старий Мізунь - ТФК Тяпче - 4:2
"Свіча" Тяпче - ФК "Долина" - 6:1
Надіїв - Белеїв - 2:0
Велика Тур'я - Солуків - 4:1 
Гошів - Міжріччя - 1:1

Становище команд
                         І В Н П  М    О
"Свіча" Тяпче    3 3 0 0 25-3  9
Велика Тур'я     3 3 0 0 10-3  9 
Міжріччя            3 2 1 0 12-3  7 
ФК "Долина"      3 2 0 1 8-8    6 
Надіїв               3 2 0 1 5-3    6 
Яворів              3 1 1 1 5-8    4 
Ст. Мізунь         3 1 0 2 5-5   3
Белеїв               3 1 0 2 3-6   3 
Тисів                 3 1 0 2 2-10  3 
Солуків            3 0 1 2 6-18   1 
Гошів                3 0 1 2 3-5    1 
ТФК Тяпче        3 0 0 3 3-15   0  

2 ліга. 3 тур
Шевченкове - Кропивник - 3:2
Одиниця - Кальна - 
Слобода-Долинська - Гузіїв - 1:4
Княжолука - Підбереж - 6:1
Раків - Станківці - 6:4
Новошин - Розточки - 3:1

Становище команд
                         І В Н П  М    О
Шевченково      3 3 0 0 6-3   9 
Княжолука        3 1 1 0 11-2 7  
Гузііїв                3 2 0 1 9-5   6
Сл.-Долинська   3 2 0 1 7-5  6
Новошин           3 2 0 1 6-4   6
Раків                3 2 0 1 9-13  6
Розточки           3 1 1 1 9-4   4  
Кальна             2 1 0 1 3-2   3 
Одиниця           2 1 0 1 5-5   3 
Кропивник        1 0 0 1 2-3    0
Підліски            2 0 0 2 3-7   0
Підбереж          3 0 0 3 4-12  0 
Станківці          3 0 0 3 5-14  0  

Детальніше: Долинський футбол

КАЛУСЬКИЙ р-н
 
1 ліга. 5 тур
Довге-Калуське - Сівка-Калуська - 1:1 
Студінка - Довгий Войнилів – 4:2
Гуменів – Вістова – 1:1
Голинь – Станькова – 0:1
Старий Угринів – Перекоси – 2:1
Підгірки – Верхня – 1:0
 
Становище команд
                   І В Н П   М   О
Станькова   5 5 0 0 16-4 15 
Студінка      5 3 2 0 11-7 11
Голинь         5 3 0 2 10-6 9
Д. Войнилів  5 3 0 2 8-9   9  
Д.-Калуське 5 2 2 1 8-8   8
Верхня        5 2 1 2 9-7   7  
Гуменів        5 2 1 2 5-10  7  
Ст. Угринів  5 2 0 3 8-9   6  
Вістова        5 0 3 2 4-6   3  
С.-Калуська 5 0 3 2 5-8  3  
Перекоси     5 1 0 4 3-7  3
Підгірки       5 1 0 4 5-11 3
 
2 ліга. 5 тур 
1 зона
Середній Бабин – Боднарів – 1:3
Грабівка – Бережниця – 4:3
Добровляни - Бабин Зарічний – 0:3
Кадобна – Підмихайля – 0:1
Новиця – Перевозець – 1:1
 
Становище команд
                  І В Н П  М      О
Б.-Зарічний 4 4 0 0 9-0    12
Грабівка     5 4 0 1 12-4   12
Перевозець 5 3 1 1 9-5    10
Боднарів     5 3 0 2 10-8   9
Підмихайля 5 2 1 2 6-5     7
Б.-Середній 4 2 0 2 10-11 6
Новиця       5 1 3 1 7-9     6
Кадобна     5 1 1 3 6-8     4
Бережниця 5 0 1 4 6-14    1
Добровляни 5 0 1 4 2-13   1

2 зона
Завадка  - Станькова-2 – 0:2
Лука – Довпотів – 1:1
Войнилів – Довжка – 4:1
Негівці - Слобідка – 3:2
Копанки – Дубовиця – 2:1

Становище команд
                   І В Н П  М    О
Войнилів     5 4 0 1 19-3  12
Станькова-2 4 3 0 1 14-4 9
Лука           5 2 3 0 8-3   9  
Довпотів      4 2 1 1 5-2   7  
Копанки      4 2 1 1 5-5   7
Томашівці    4 2 1 1 6-7   7  
Завадка      5 2 0 3 7-7   6  
Слобідка     5 1 2 2 7-9   5  
Негівці        4 1 2 1 5-8   5  
Дубовиця    5 0 2 3 3-11  2  
Довжка       5 0 0 5 4-24  0


КОЛОМИЙСЬКИЙ р-н

1 ліга. 6 тур
Верх. Вербіж - Молодятин - 2:0 
Мала Кам'янка - Коршів - 3:2 
Жукотин - Лісн. Хлібичин - 5:0 
Спас - Семаківці - 0:2 
Дебеславці - Шепарівці - 2:0 
Угорники - Воскресинці - 0:1 
Струпків - Іванівці - 4:0

Становище команд 
                  І В Н П  М     О 
Струпків     6 5 1 0 20-3 16
Коршів        6 4 0 2 13-7 12
Семаківці    6 3 2 1 10-4 11
Жукотин      6 3 2 1 9-5  11
Воскресинці 6 3 1 2 7-5  10
В. Вербіж    6 3 1 2 6-6   10 
Угорники     6 3 0 3 7-9   9
М. Кам'янка 6 2 2 2 8-11  8
Дебеславці  6 2 1 3 4-8   7
Л. Хлібичин 6 2 1 3 4-13  7
Іванівці       6 2 0 4 7-11  6
Спас           6 2 0 4 6-11  6
Молодятин  6 1 2 3 4-7    5
Шепарівці   6 0 1 5 1-6    1

2 ліга. 6 тур
Підгайчики - Джурків - 2:4 
Печеніжин - Ковалівка - 2:0 
Ценява - Вел. Камянка - 3:0 
Корнич - Голосків - 2:0 
Ворона - Лісн. Слобідка - 0:3 
Сопів - Черемхів - 0:3 
Матеївці - Годи-Добровідка - 4:0

Становище команд
                           І В Н П   М   О
Печеніжин           6 5 1 0 11-4  16
Велика Кам’янка 6 4 0 2 14-9  12 
Лісна Слобідка    6 3 3 0 15-3  12
Матеївці              6 3 2 1 19-7  11 
Ценява               6 3 2 1 11-6  11
Корнич               6 3 2 1 6-8    11
Черемхів             6 3 1 2 14-7  10 
Годи-Добровідка 6 3 1 2 5-8    10 
Голосків              6 2 2 2 7-8    8
Джурків              6 2 1 3 9-14   7  
Сопів                  6 1 2 3 5-9    5 
Ковалівка           6 0 3 3 3-7    3
Ворона               6 0 0 6 5-19   0
Підгайчики         6 0 0 6 8-23   0 


КОСІВСЬКИЙ р-н

Чемпіонат стартує 26 травня.

НАДВІРНЯНСЬКИЙ р-н

1 ліга. 2 тур
Волосів - Камінне - 2:0
Тисменичани - Красна - 1:2
Лісна Тарновиця - Пнів - 2:2
Фитьків - "Нафтовик" Битків - 5:1
Перерісль - Назавизів - 2:1

Становище команд
                         І В Н П  М    О
Красна              2 2 0 0 4-1   6
Л. Тарновиця    2 1 1 0 6-3    4 
Гаврилівка        1 1 0 0 4-1   3 
Назавизів          2 1 0 1 6-4   3
Фитьків             2 1 0 1 7-6   3 
Тисменичани     2 1 0 1 4-3   3
Перерісль         1 1 0 0 2-1   3 
Волосів             2 1 0 1 3-4   3 
Пнів                  2 0 1 1 3-5    1
Камінне            2 0 0 2 0-4    0  
"Нафтовик" Б    2 0 0 2 2-9    0 

2 ліга. 2 тур 
Верхній Майдан - Білі Ослави - 0:8
Зелена - Пасічна - 0:3 
Парище - Середній Майдан - 4:2
Саджавка - Стримба - +:-
Гвізд - Молодків - 7:1


РОЖНЯТІВСЬКИЙ р-н
 
Вища ліга. 4 тур
Небилів – Нижній Струтин – 0:1                                    
Цінева – «Лімниця» Перегінське – 1:0         
Ясень – Петранка – 1:0           
ФК "Перегінське" – Сваричів – 1:0              
Брошнів Рожнятів2:1             
Закерничне – «Карпати» Лопянка – 1:2              
Вільхівка – Берлоги – 1:1     

Становище команд
                      І В Н П М  О  
"Перегінське" 3 2 1 0 5-2 7
Н.Струтин      3 2 1 0 2-0  7
"Лімниця" П    3 2 0 1 7-2 6
"Карпати" Л   3 1 2 0 4-3  6
Берлоги         3 1 2 0 3-2 5
Цінева          3 1 2 0 1-0  5
Небилів         3 1 1 1 2-2  4
Сваричів       3 1 1 1 2-2  4
Закерничне   3 1 0 2 5-6  3
Брошнів         3 1 0 2 2-3  3
Ясень            3 1 0 2 1-3  3 
Вільхівка       3 0 2 1 3-7  2
Рожнятів        3 0 1 2 4-6  1
Петранка       3 0 1 2 2-5  1
 
2 ліга. 3 тур
Дуба – Креховичі – 2:4
Спас – Суходіл – 6:3
Слобода-Рівнянська – «Скала» Лопянка 2:0
Вербівка – Рівня - -:+
Камінь - Верхній Струтин – 2:1

Становище команд
                        І В Н П  М    О
Сл.-Рівнянська 3 3 0 0 13-3  9
Рівня                3 3 0 0 5-0   9
Спас                3 2 1 0 16-9  7
Камінь             3 2 0 1 6-7    6 
Креховичі        3 1 1 1 10-11 4
В. Струтин       3 1 0 2 4-5    3
Вербівка          3 0 2 1 4-4   2
"Скала" Л        3 0 1 2 5-8    1
Суходіл           3 0 1 2 7-15  1
Дуба                3 0 0 3 4-12  0


РОГАТИНСЬКИЙ р-н
 
Суперліга. 3 тур
Верх. Липиця - Лучинці - 2:1
Долиняни - Помонята - 2:1
Обельниця - Черче - 4:0
Потік - Добринів - 1:1
"Укрлісекспорт" - Ниж. Липиця - 5:2
Юнашків - Васючин - 3:0


Становище команд
                       І В Н П  М  О
Потік               3 2 1 0 9-3  7
Обельниця      3 2 1 0 7-1  7
Добринів         3 2 1 0 7-2  7
В. Липиця       3 2 1 0 6-4  7
Юнашків         3 2 0 1 4-4  6 
Долиняни        3 2 0 1 4-6  6
Васючин         3 1 1 1 6-3  4
Помонята         3 1 0 2 6-4  3
"Укрлісекcпорт" 3 1 0 2 5-9 3
Лучинці           3 0 1 2 3-8   1
Н. Липиця        3 0 0 3 5-11 0
Черче              3 0 0 3 2-9  0

1 ліга. 3 тур
Залужжя - Бабухів - 0:2
Кліщівна - Підвиння - 0:6
Пуків - Козарі - 2:3
Путятинці - Липівка - 3:4
Приозерне - Світанок - 2:4
Беньківці - Букачівці - 1:2
 
Становище команд
                 І В Н П  М    О
Підвиння   3 3 0 0 11-2  9
Липівка     3 3 0 0 13-6  9
Козарі       3 3 0 0 7-3   9
Букачівці  3 3 0 0 7-4   9
Світанок   3 2 1 0 7-4   7
Бабухів     3 2 1 0 3-0   7
Пуків        3 0 1 2 4-7   1
Кліщівна   3 0 1 2 0-7   1
Путятинці  3 0 0 3 4-7   0
Залужжя   3 0 0 3 4-8   0
Беньківці  3 0 0 3 1-5   0
Приозерне 3 0 0 3 6-14 0

Кубок. 1/32 фіналу
Воскресинці - Чернів - 4:1
Сарники - Чесники - 1:2
Підкамінь - Явче - 2:2, пен. - 4:1
Жовчів - Колоколин - 4:2
Фрага - Руда - 1:3
Яглуш - Загір'я - 1:2
Чагрів - Діброва - 3:0
Заланів - Княгиничі - 0:2



СНЯТИНСЬКИЙ р-н 

1 ліга. 3 тур
Вовчківці – Борщів – 6:0
Задубрівці – Видинів – 0:2
"Єдність" Балинці - Потічок - 4:2
Княже – Устя  - 2:0
Прутівка – Залуччя – 1:0
Белелуя – Підвисоке – 2:1
 
Становище команд
                  І В Н П  М   О
Видинів      3 3 0 0 5-0  9
Княже        3 3 0 0 7-3  9
Задубрівці  3 2 0 1 8-4  6
Прутівка     3 2 0 1 4-3  6
Балинці     3 1 1 1 6-5  4
Белелуя    3 1 1 1 5-6   4
Вовчківці   3 1 0 2 6-2  3
Підвисоке   2 1 0 1 3-2  3
Потічок      3 1 0 2 4-8  3
Устя           3 1 0 2 3-7  3
Тулуків      2 0 1 1 2-3  1
Борщів      3 0 1 2 2-10 1
Залуччя     2 0 0 2 2-4  0

2 ліга. 3 тур
Група А
Келихів - Русів - 1:1
Прутівка-2 - "Лідер" Снятин – 1:13
Стецева - Шевченкове - 2:0
Красноставці – Завалля – 1:1

Становище команд
                     І В Н П   М  О
Стецева        3 3 0 0 12-3 9
«Лідер»         3 2 0 1 17-4 6
Красноставці 3 1 2 0 7-5   5
Русів             3 1 2 0 4-3   5
Шевченкове  3 1 0 2 6-7   3
Завалля        3 0 2 1 2-3   2
Келихів         3 0 1 2 4-14 1
Прутівка-2     3 0 1 2 3-18 1
 
Група Б
"Чайка" Іллінці - Попельники - 0:2
Новоселиця – Джурів – 1:0
Любківці – Трійця – 0:2
"Стара Сеньйора" Іллінці - "Карпати" Балинці - 1:1

Становище команд
                    І В Н П  М  О
Новоселиця  3 3 0 0 6-1 9
Джурів          3 2 0 1 4-2 6
Трійця          3 1 1 1 5-5 4
Балинці        3 1 1 1 4-4 4
Попельники  2 1 0 1 2-1 3
Олешків       2 0 1 1 1-2 1
«Стара
Сеньйора»   2 0 1 1 1-2 1
«Чайка»       3 0 1 2 3-7 1
Любківці      3 0 1 2 2-6 1

Детальніше: Футбол Снятинщини

ТЛУМАЦЬКИЙ р-н

1 ліга. 4 тур 
Прибилів - Підвербці - 0:1 
Олеша - Палагичі - 6:1
Вікняни - Надорожна - 2:1 
Колінці - Королівка - 0:0
Петрилів - Живачів - 3:4 
"Дністер" Нижнів - Жуків - 3:2 
Грушка - Ісаків - 6:2

Становище команд
                    І         В        Н         П           М       О       
Королівка     4         3         1         0         6-1      10
Живачів       4         3         0         1         7-4      9
Жуків           4         2         1         1        10-6     7
Прибилів      4         2         1         1         7-5      7
Нижнів         4         2         1         1         6-6      7
Грушка         4         2         0         2        11-5     6
Надорожна   4         2         0         2         7-4      6
Колінці         4         1         3         0         2-1      6
Підвербці     4         2         0         2         4-5      6
Ісаків           4         1         2         1         7-9      5
Олеша          4         1         0         3         7-7      3
Вікняни        4         1         0         3        4-10     3
Палагичі       4         1         0         3        4-11     3
Петрилів       4         0         1         3        6-14     1

2 ліга. 4 тур
Група А
Антонівка - Олешів - 1:2 
Братишів - Буківна - 3:3 
Локітка - "Нижнів-Агро" - 3:2 

Становище команд
                      І В Н П  М  О
Олешів           4 3 1 0 9-3  10
Остриня         3 3 0 0 12-2  9
Гринівці         3 2 0 1 8-9    6
Буківна          4 1 2 1 9-8   5
Локітка           4 1 2 1 8-9   5
Антонівка       4 0 2 2 6-8   2
Братишів        4 0 2 2 5-12  2
"Нижнів-Агро" 4 0 1 3 6-12 1

Група Б
Живачів-2 - Гостів - 0:2 
Бортники - Петрів - 3:0 
Яківка - Хотимир - 1:1 
Пужники - Гарасимів - 2:0
 
Становище команд
                І В Н П  М    О
Бортники  4 3 1 0 8-2   10
Гостів       4 3 0 1 10-4  9
Яківка      4 2 1 1 10-5  7
Пужники   4 2 1 1 10-6  7
Хотимир    4 2 1 1 7-4   7
Гарасимів  4 1 0 3 5-13 3
Живачів-2 4 1 0 3 2-12 3
Петрів       4 0 0 4 1-7  0 
Переглядів: 550 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
1  
Опришівці виграли,поміняйте в таблиці

2  
Поміняли. Дякуємо.

Ім`я *:
Email *:
Код *: