Головна » 2015 » Липень » 20 » Міста і райони. 19 липня. Частина ІІ
08:22
Міста і райони. 19 липня. Частина ІІ

НАДВІРНА
1 ліга
ІІ коло розпочнеться 2 серпня 

Становище команд. І коло
                        І  В  Н  П   М   О
Тисменичани    9  7  0  2  22-8  21
Волосів            9  6  2  1  23-15  20
Назавизів         9  4  2  3  13-10  14
Камінне            9  4  1  4  13-10  13
Перерісль         9  4  1  4  13-12  13
Гаврилівка        9  4  1  4  19-25  13
Ланчин             9  3  3  3  18-16  12
Ліс. Тарновиця  9  2  1  6  14-20  7
Битків               9  2  1  6  5-18   7
Красна              9  2  2  5  8-14  8

2 ліга. 11 тур
Добротів - Гвізд - 4:0 
Пасічна - Фитьків - 2:2 
Молодків - Парище - 3:6 
Лоєва - Пнів - 3:3
Середній Майдан - Саджавка - 6:1
Зелена - Стримба - 3:2

Становище команд
                        І  В  Н  П    М    О
Фитьків            9  8  1  0  36-12  25
Парище            9  7  1  1  40-10  23
Гвізд                11  7  1  3  29-17  22
Добротів           10  6  2  2  36-11  20
Саджавка         10  5  1  4  29-22  16
Стримба           11  5  1  5  26-27  16
Зелена             10  5  1  4  26-27  16
Молодків          11  4  0  7  23-43  12
Пнів                 11  3  1  7  16-29  10
Сер. Майдан    10  3  0  7  20-33  9
Лоєва               11  1  3  7  13-47  6
Пасічна            11  1  2  8  9-24  5

Детальніше - Футбол Надвірнянщини

РОГАТИН
Суперліга. 10 тур
Липівка – Добринів - 1:2
Долиняни – Верхня Липиця - 3:2
Лучинці – Букачівці - 1:0
Нижня Липиця – Рогатин - 3:3
Помонята – Юнашків - 2:4
Бабухів - вільний від гри

Становище команд
                  І   В  Н  П   М   О
Лучинці      8  7  1  0  21-6  22
Бабухів      9  6  3  0  20-10  21
Н. Липиця   10  5  3  2  31-19  18
Добринів     9  5  2  2  14-9   17
Юнашків     8  3  4  1  19-10  13
Липівка       9  4  0  5  19-20  12
Рогатин       9  3  2  4  17-17  11
В. Липиця   9  3  1  5  15-15  10
Букачівці     9  3  0  6  11-17  9
Помонята    9  1  0  8  15-32  3
Долиняни    9  1  0  8  14-41  3
Васючин     з н я т о

1 ліга. 10 тур
Воскресінці - Черче - 2:4
Конюшки - Підвиння - 5:1
Загір’я - Путятинці - 1:2
Жовчів - Колоколин - 6:1
Кліщівна - Козарі - 2:0
Чесники - Пуків - 2:1

Становище лідерів
                   І   В  Н  П   М   О
Конюшки    10  8  1  1  +35  25
Загір'я        10  8  1  1  +19  25
Кліщівна     10  8  0  2  +17  24
Черче         10  6  0  4  +6  18
Пуків          10  5  1  4  -3  16
Воскресінці 10  5  0  5  +11  15
Козарі         10  4  1  5   -1  13
Жовчів        10  4  1  5   -8  13

2 ліга. 11 тур 
Яглуш - Сарники - 3:2
Фрага - Підкамінь
Руда - Чернів
Приозерне - Явче - 0:8
Заланів - Беньківці - 0:4
Залужжя - вільне від гри

Становище лідерів
                  І   В  Н  П   М   О
Яглуш        11  9  1  1  +15  28
Залужжя    10  8  1  1  +19  25
Руда          10  6  2  2  +16  20
Явче          11  6  2  3  +11  20
Фрага         10  5  1  4  +5  16
Сарники      11  4  4  3  +5  16
Підкамінь   10  5  0  5  -1  15

Детальніше - Футбол Рогатинщини

РОЖНЯТІВ
Вища ліга

Становище команд. І коло
                     І  В Н П     М   О
Рожнятів       8  6  1  1  17-2  19
Сваричів       8  6  1  1  19-7  19
Вільхівка       8  5  0  3  18-14  15
Брошнів        8  4  1  3  13-9  13
Ниж. Струтин 8  4  1  3  21-18  13
Лоп'янка        8  3  1  4  9-16  10
Суходіл         8  2  2  4  19-21  8
Берлоги         8  2  0  6  9-25  6
Цінева           8  0  1  7  12-25  1

2 ліга

Становище лідерів
                    І  В Н П     М      О
Закерничне   9  7  2  0  38-13  23
Небилів        9  7  1  1  26-15  22
Креховичі     9  7  0  2  28-9  21
Ясень           9  6  0  3  19-16  18
Дуба             9  4  1  4  27-22  13
В. Струтин    9  4  1  4  21-19  13
Сливки         9  3  2  4  17-24  11

Детальніше - Футбол Рожнятівщини

СНЯТИН
1 ліга. 11 тур

Будилів - Вовчківці - 2:1
Залуччя - Видинів - 0:4
Підвисоке - Борщів - 4:1
Стецева - Потічок - 0:1
Белелуя - Джурів - 2:0
Прутівка - Задубрівці - 2:1

Становище команд
                  І   В Н П    М    О
Вовчківці   10  9  0  1  40-8  27
Будилів     11  6  1  4  21-10  19
Борщів      10  6  1  3  19-13  19
Белелуя     10  6  1  3  20-15  19
Підвисоке  10  5  4  1  18-6  19
Видинів      10  6  0  4  21-14  18
Прутівка     10  4  3  3  16-17  15
Задубрівці  11  3  5  3  14-10  14
Залуччя      10  3  2  5  8-22   11
Стецева      10  2  2  6  14-18  8
Джурів        10  2  1  7  18-36  7
Потічок       10  2  0  8  7-25  6
Устя            10  1  2  7  9-31  5

2 ліга. 11 тур
Рудники - Попельники - 2:0
Красноставці - Новоселиця - 1:2
Любківці - Русів - 2:4
ФК «Кулачин» Снятин - Олешків - 2:2
«Стара Сеньйора» Заболотів - Келихів - 3:2
Трійця - Ганьківці - 1:0
Балинці - Іллінці - 5:0

Становище команд
                      
І   В Н П    М    О
Русів            11  7  2  2  19-9  23
Попельники   11  7  1  3  24-14  22
Рудники        11  6  3  2  24-14  21
Трійця            11  6  2  3  20-13  20
Балинці         11  6  1  4  22-20  19
Іллінці            11  6  1  4  25-29  19
Снятин           11  5  3  3  24-22  18
Новоселиця   11  5  0  6  19-19  15
Келихів          11  4  2  5  24-24  14
Любківці         11  4  0  7  17-21  12
Ганьківці        11  3  3  5  15-17  12
Олешків         11  2  4  5  23-26  10
Красноставці  11  2  1  8  15-28  7
Заболотів       11  2  1  8  16-32  7

Детальніше - Футбол Снятинщини

ТИСМЕНИЦЯ
Прем'єр-ліга
Матчі 12-го туру відбудуться 2 серпня

Становище команд
                       І  В  Н  П    М   О
Чорнолізці      11  9  2  0  33-5  29
Загвіздя         11  7  2  2  30-10  23
Павлівка         11  6  3  2  25-12  21
Лисець           11  6  1  4  19-11  19
Єзупіль           11  6  1  4  22-18  19
Черніїв            10  5  3  2  27-18  18
​Драгомирчани 11  3  5  3  16-12  14
Клубівці          10  4  2  4  15-18  14
Підлісся          11  4  1  6  17-20  13
Липівка           11  3  4  4  17-24  13
Ст. Лисець      11  2  5  4  18-21  11
Радча             11  2  1  8  13-35  7
Чукалівка        10  1  2  7  9-33  5
Пшеничники    10  1  0  9  10-34  3

1 ліга
Матчі 11-го туру відбудуться 9 серпня

Становище команд
                       І  В  Н  П    М     О
Ст. Кривотули  9  6  1  2  24-11  19
Стебник           9  5  4  0  29-15  19
Березівка        10  5  3  2  24-15  18
Милування      9  5  1  3  19-18  16
"Сокіл" У         9  5  1  3  21-22  16
Тязів               9  4  4  1  25-8  16
Довге              10  4  2  4  31-16  14
Підлужжя        9  4  2  3  33-20  14
ФК "Угринів"   10  4  2  4  15-17  14
Одаї               8  2  0  6  18-29  6
Марківці          10  1  0  9  18-51  3
Стриганці        9  1  0  8  17-50  3

ТЛУМАЧ
ІІ коло розпочнеться 26 липня

Становище команд
                     І   В  Н  П    М     О
Живачів       11  9  0  2  32-10  27
Грушка        11  8  1  2  27-14  25
Остриня       11  7  1  3  25-15  22
Прибилів      11  5  4  2  19-15  19
Ісаків           11  5  3  3  26-22  18
​Колінці         11  5  1  5  13-10  16
Надорожна   11  4  4  3  14-10  16
Буківна        11  4  3  4  20-16  15
Нижнів         11  3  4  4  24-24  13
Королівка     11  2  2  7  16-25   8
Гарасимів     11  0  4  7  16-39  4
Олеша          11  0  1  10  11-41  1

2 ліга
Група А

Становище команд. І коло
                    І  В  Н  П   М    О
Братишів      7  6  1  0  30-5  19
Вікняни         7  5  2  0  20-2  17
Гостів           7  5  1  1  32-12  16
Локітка         7  3  1  3  13-18  10
Палагичі       7  2  0  5  7-20  6
"Єдність" Грушка 7  2  0  5  7-29  6
Петрилів       7  1  1  5  11-21  4
Олешів         7  0  2  5  6-19  2

Група Б 

Становище команд
                        І  В  Н  П   М    О
Хотимир           6  5  1  0  17-1  16
Бортники          6  4  1  1  22-7  13
Жуків               6  4  1  1  16-5  13
Яківка              6  2  2  2  10-5   8
Озеряни           6  2  2  2  11-14  8
ФК "Підвербці" 4  1  2  1  5-5    5
Пужники           6  1  2  3  5-9    5
"Дністер" Підвербці 6  1  1  4  9-25  4
Живачів-2         6  0  0  6  3-27  0

БРАМКИ

Переглядів: 268 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: