Головна » 2015 » Липень » 20 » Міста і райони. 19 липня. Частина І
07:03
Міста і райони. 19 липня. Частина І

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
ІІ коло чемпіонату розпочнеться 23 серпня

Становище команд
                    І  В  Н  П    М    О
"Легіон-1"     9  9  0  0  56-12  27
Крихівці        9  7  0  2  46-9  21
"Феміда"      9  6  1  2  34-17  19
"Благо"         9  6  0  3  27-22  18
Микитинці     9  5  2  2  27-10  17
"Легіон-2"     9  3  1  5  24-26  10
Хриплин        9  2  1  6  22-52  7
Вовчинець    9  2  1  6  16-26  7
"Штурмовик" 9  1  1  7  6-32  4
"Інваспорт"    9  0  1  8  9-61   1

БОГОРОДЧАНИ
Кубок. 1/4 фіналу. Перші матчі
Богородчани - Старуня - 1:2
Старі Богородчани - Саджава - 3:2
Глибівка - Росільна - 8:0
Дзвиняч - Монастирчани 1:1

ІІ коло чемпіонату розпочнеться 2 серпня

Становище команд
                             І   В  Н  П    М   О
Глибівка               10  9  0  1  37-9  27
Богородчани        10  9  0  1  27-6  27
Ст. Богородчани   10  7  0  3  32-14  21
Росільна               10  5  1  4  16-20  16
Монастирчани       10  4  2  4  12-13  14
Саджава               10  4  1  5  14-13  13
Іваниківка             10  4  1  5  16-18  13
Дзвиняч                10  3  1  6  13-21  10    
Старуня                10  2  2  6  14-21  8
Глибоке                10  1  2  7  11-33  5
Горохолина           10  1  2  7  11-36  5

Детальніше - БРФФ

ГАЛИЧ
1 ліга. 10 тур
"Північ"

Нараївка - Скоморохи - 1:0
Кінашів - Більшівці - 1:2
Межигірці - Жалибори - +:-
Курів - Придністровя - 3:2
Медуха - Бовшів - 1:2
Дубівці - вільні від гри

Становище команд
                    І    В  Н  П    М   О
Бовшів        10  10  0  0  34-6  30
Медуха        9  7  0  2  19-11  21
Дубівці         9  6  1  2  27-18  19
Більшівці      9  6  1  2  22-17  19
Курів            9  5  1  3  20-23  16
Кінашів         9  5  0  4  28-15  15
Нараївка        9  3  0  6  13-18  9
Межигірці      9  2  2  5  5-23  8
Придністров'я 9  2  1  6  12-22  7
Жалибори      9  1  0  8  9-16  3
Скоморохи     9  0  0  9  5-25  0

"Південь"
Мединя - Маріямпіль - 4:0
Бринь - Крилос - 2:2
Острів - Вікторів - 1:6
Комарів - Кінчаки - 1:1
Блюдники - Маріямпіль-2 - 3:0
Височанка - Залуква - 2:3

Становище команд
                   І   В  Н  П   М   О
Мединя      10  8  2  0  31-5  26
Вікторів      10  7  3  0  34-8  24
Маріямпіль 10  7  0  3  36-15  21
Крилос       10  6  3  1  28-16  21
Бринь         10  5  2  3  21-20  17
Комарів       10  4  5  1  27-13  17
Блюдники    10  3  2  5  21-26  11
Височанка   10  3  0  7  11-26  9
Кінчаки        10  2  2  6  20-39  8
Залуква        10  1  4  5  19-32  7
Острів          10  1  1  8  6-38  4
Маріямпіль-2 10  0  3  7  10-26  3

Детальніше - ГРФФ

ГОРОДЕНКА
1 ліга. 13 тур
Топорівці – Котиківка - 7:0
Чернятин – Воронів - 6:1
Колінки – Семенівка - 1:5
Тишківці – Ясенів-Пільний - 1:3
Чортовець – Торговиця - 8:1
Олієво-Королівка – Рашків - 0:3
Глушків – Стрільче - 4:3

Становище команд
                            І   В  Н  П    М     О
Яс.-Пільний          13  9  2  2  45-10  29
Рашків                 13  9  2  2  26-12  29
Торговиця            13  9  1  3  33-22  28    
Чернятин              13  9  0  4  27-18  27
Семенівка             13  8  2  3  51-23  26
Чортовець            13  8  0  5  38-31  24
Стрільче               13  5  3  5  28-21  18
Тишківці               13  5  3  5  22-27  18
Воронів                 13  5  1  7  32-43  16
Ол.-Королівка       13  4  2  7  21-30  14
Глушків                 13  3  4  6  20-29  13
Колінки                 13  2  2  9  18-34  8
Топорівці               13  2  0  11  19-44  6
Котиківка               13  1  2  10  10-49  5

2 ліга. 10 тур
Група А

Серафинці – Острівець - 4:1
Виноград – Сороки - - :+
Лука – Росохач - +:-

Становище команд
                      І   В  Н  П    М     О
Сороки          10  7  0  3  25-12  21
Лука              10  6  2  2  13-6  20
Острівець      10  5  2  3  20-13  17    
Серафинці     10  5  2  3  18-16  17
Росохач        10  2  1  7  10-29  7
Виноград       10  0  1  9  6-16  1

Група Б
Михальче – Кунисівці - -:-
Копачинці – Городниця - 1:1
Поточище – Семаківці - 0:3

Становище команд
                      І   В  Н  П    М     О
Городниця     10  7  1  2  28-11  22
Семаківці       10  7  1  2  22-9  22
Копачинці      10  6  1  3  14-17  19    
Поточище      10  4  1  5  9-14  13
Кунисівці       10  1  1  8  5-21  4
Михальче      10  0  3  7  4-10  3

ДОЛИНА
Кубок. 1/4 фіналу

Шевченково - Одиниця - 0:0, по пен. - 0:3
Гузіїв - Яворів - 1:3
Гошів - Белеїв - 3:2
Вигода - Велика Тур'я - перенесено

Становище команд
                        І  В  Н  П    М     О
Тяпче                9  6  2  1  20-12  20    
Вигода              9  5  4  0  17-4  19
Гошів                9  5  3  1  22-13  18
Вел. Тур'я         9  5  3  1  17-11  18
Одиниця           9  3  2  4  16-13  11
Тисів                 9  2  4  3  17-17  10    
Міжріччя           9  2  3  4  14-14  9
Гузіїв                 9  1  3  5  13-20  6
Белеїв               9  0  5  4  13-23  5
Яворів               9  1  1  7  13-35  4    
Надіїв                з  н  я  т  о

2 ліга

Становище лідерів. І коло
                         І  В  Н  П    М    О
Розточки           9  7  1  1  22-10  22
Станківці           9  7  0  2  28-6  21
Новошин          9  5  2  2  17-8  17
Солуків             8  5  1  2  24-10  16
Шевченкове      9  5  1  3  23-10  16
Сл.-Долинська  9  4  0  5  18-22  12
Кальна              9  3  2  4  13-18  11    

Детальніше - Долинський футбол

КАЛУШ
1 ліга. Матч 11-го туру
Старий Угринів - Довге-Калуське - 0:5

Становище команд
                      І   В  Н  П   М    О
Станькова     11  9  2  0  35-9  29
Д.-Калуське   11  6  2  3  19-8  20
Голинь           11  5  4  2  16-15  19
Студінка        11  5  2  4  20-16  17
Тужилів         11  5  2  4  18-16  17
Вістова          11  5  1  5  18-12  16
Гуменів          11  5  1  5  10-14  16
Копанки         11  4  1  6  12-16  13
С.-Калуська   11  3  2  6  14-20  11
Ст. Угринів     11  3  1  7  11-27  10
Перекоси       11  2  4  5  14-18  10
Негівці           11  2  2  7  12-27  8

2 ліга
Група А. 10 тур

Бабин-Середній - Боднарів - 2:2
Підмихайля - Перевозець - 4:0
Підгірки - Пійло - 3:2
Новиця - Бабин-Зарічний - 4:2
Грабівка - вільна від гри

Становище команд
                      І  В  Н  П   М    О
Перевозець    9  5  2  2  17-12  17
Грабівка         8  5  1  2  10-6  16
Підмихайля    9  5  1  3  20-18  16
Новиця           9  4  3  2  16-11  15
Бабин-Серед. 9  3  3  3  7-9  12
Боднарів        9  3  2  4  10-16  11
Підгірки          9  3  2  4  14-15  11
Пійло              9  2  1  6  17-19  7
Бабин-Зарічн. 9  1  3  5  14-19  6

Група Б. 8 тур
Довжка - Войнилів - 0:7
Довпотів - Кулинка - +:-
Кропивник - Верхня - 0:0
Томашівці - Довгий Войнилів - 0:1

Становище команд
                     І  В  Н  П   М    О
Д. Войнилів   8  7  0  1  25-3  21
Войнилів       8  5  1  2  22-7   16
Верхня          8  5  1  2  22-11  16
Кропивник     8  4  2  2  17-4  14
Довпотів       8  3  1  4  11-17  10
Кулинка        8  2  1  5  11-25  7
Томашівці     8  2  0  6  5-21  6
Довжка         8  1  0  7  5-30  3

Детальніше - Калущина футбольна

КОЛОМИЯ
1 ліга

Становище команд
                      І    В  Н  П   М     О
Угорники       13  10  2  1  40-11  32
Жукотин        13  10  2  1  33-9  32
Сопів            13  9  2  2  37-22  29
Струпків        13  7  3  3  28-11  24
Печеніжин     13  7  3  3  25-15  24
Дебеславці    13  4  6  3  21-19  18
Л. Хлібичин    13  5  2  6  14-18  17
Верх. Вербіж 13  4  2  7  12-22  14
Воскресинці   13  3  4  6  15-18  13
Коршів          13  3  4  6  20-25  13
М. Кам`янка   13  4  0  9  15-40  12
Семаківці       13  3  2  8  16-27  11
Матеївці         13  3  2  8  10-33  11
Підгайчики     13  1  2  10  11-26  5

2 ліга. 13 тур
Старий Гвіздець - Ковалівка - 7:1
Велика Кам'янка - Голосків - 1:4
Джурків - Лісна Слобідка - 0:3
Королівка-Корнич - Черемхів - 0:3
Іванівці - Спас - 2:0
Мала Кам'янка-2 - Ворона - 5:1
Ценява - Торговиця - 1:0

Становище команд 
                       І    В  Н  П   М    О
Черемхів        13  12  1  0  54-8  37
Ліс. Слобідка  13  10  1  2  31-16  31
Іванівці           13  9  1  3  38-13  28
Голосків         13  8  2  3  20-8   26
Спас               13  8  1  4  38-12  25
Королівка-
Корнич            13  7  1  4  17-31  22
Ценява           13  6  4  3  15-9    22
Торговиця       13  6  0  7  29-27  18
Ст. Гвіздець    13  5  1  7  25-29  16
В. Кам'янка     13  4  1  8  15-38  13
М. Кам'янка-2  13  4  1  8  32-40  13
Джурків           13  2  2  9  17-35  8
Ковалівка        13  2  0  11  15-44  6
Ворона            13  0  0  13  6-42  0

Детальніше - Футбол Коломийщини

КОСІВ
9 тур

Трач - Пістинь - 1:4
Вербовець - Березів - 0:4
Малий Рожен - Тюдів - 1:8
Яблунів - Шешори - 0:6
Старі Кути - Слобідка - 1:9

Становище команд
                      І  В  Н  П   М    О
Пістинь          9  9  0  0  54-7  27
Березів          9  8  0  1  37-7  24
Шешори         9  6  1  2  28-14  19
Слобідка        9  5  0  4  29-18  15
Трач              9  5  0  4  22-32  15
Вербовець     9  4  1  4  25-16  13
Тюдів             9  3  0  6  30-24  9
Яблунів          9  2  0  7  9-33  6
Мал. Рожен   9  2  0  7  10-38  6
Ст. Кути          9  0  0  9  4-59  0

Детальніше - vk.com/football_kosiv

 

БРАМКИ

Переглядів: 289 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: