Головна » 2014 » Червень » 23 » Міста і райони. 19 і 22 червня (Долина, Калуш, Рожнятів, Богородчани, Надвірна)
09:19
Міста і райони. 19 і 22 червня (Долина, Калуш, Рожнятів, Богородчани, Надвірна)

БОГОРОДЧАНИ

Кубок. 1/4 фіналу. Перші матчі
Грабовець – Підгір’я - 0:4 (12 червня)
Глибівка – Старуня - 1:2
Старі Богородчани – Іваниківка - 3:2
Росільна – Саджава 3:0

11 тур
Гринівка-Нивочин – Росільна - 1:2
Глибоке – Дзвиняч - 2:2
Підгір’я – Іваниківка - 5:1
Монастирчани – Глибівка - 0:1
Саджава – Старуня - 1:5
Грабовець – Старі Богородчани - 1:6
Солотвин – вільний від гри

Становище команд
                         І    В  Н  П   М   О
Підгір'я             10  10  0  0  48-8  30
Старуня            10  8  1  1  43-13  25  
Глибівка           10  7  2  1  31-10  23    
Ст. Богородчани 10  7  0  3  24-13  21 
Росільна           10  5  1  4  16-10  16 
Дзвиняч            10  4  3  3  22-21  15  
Іваниківка          10  4  2  4  23-15  14 
 Саджава           10  4  0  6  22-21  12     
 Монастирчани   10  3  1  6  8-15  10   
Глибоке             10  3  1  7  16-43  10  
Гринівка-Нивочин 11  2  2  7  12-25  8 
ФК "Солотвин"   10  1  1  8  9-57  4 
Грабовець         10  0  2  8  5-28  2   
Горохолина       знята

Бомбардири (після 9-ти турів): П. Дмитрів (Підгір’я) – 12, Р. Мотуз (Підгір’я) – 10, О. Петрів (Саджава) – 9, А. Мельничук (Старуня) – 8 голів.

Детальніше - Богородчанська РФФ

ДОЛИНА

1 ліга. 11 тур
Старий Мізунь - Велика Тур'я - 1:2
Міжріччя - Белеїв - 5:0
Гошів - Тисів - 3:1
ФК "Долина" - Одиниця - 3:7
"Свіча" Тяпче - Яворів - 1:0
Розточки - ТФК Тяпче - 4:1

Становище команд
                      І   В  Н  П    М     О
"Свіча" Тяпче 11  8  0  3  29-19  24 
ФК "Долина"  11  7  1  3  22-23  22 
Белеїв           11  7  0  4  23-23  21    
  ТФК Тяпче     11  6  1  4  29-13  19 
Гошів             11  6  1  4  37-23  19   
 Міжріччя        11  6  0  5  22-23  18     
  Одиниця        11  5  1  5  28-29  16  
Велика Тур'я  11  5  0  6  32-35  15 
Розточки        11  4  3  4  29-22  15  
Тисів              11  3  2  6  16-25  11 
Яворів           11  2  2  7  16-26  8 
Ст. Мізунь      11  1  1  9  16-38  4

2 ліга. 11 тур
Підліски - Надіїв - 1:2
Кальна - Кропивник - 1:0
Солуків - Княжолука - 3:0
Раків - Витвиця - 0:5
Станківці - Гузіїв - 0:1
Тростянець - Вигода - 1:12

Становище лідерів
                      І   В  Н  П    М     О
Вигода          11  8  2  1  44-13  26 
Надіїв            11  8  2  1  32-17  26  
Гузіїів            11  7  3  1  29-6  24
Підліски         11  5  3  3  17-16  18  
Солуків          11  6  0  5  37-26  18 
Княжолука     10  5  1  4  18-19  16 
Станківці        11  4  1  6  22-23  13  

Детальніше - Футбол Долинщини

КАЛУШ

Кубок. 1/4 фіналу. Перші матчі
Голинь - Довге-Калуське - 2:2
Негівці - Верхня - 4:6
Старий Угринів - Станькова - 0:1
Довгий Войнилів - Тужилів - 1:4

Становище команд. 1 ліга
                         І  В  Н  П   М    О
Станькова         8  7  0  1  24-6  21 
Довге-Калуське 8  6  1  1  12-5  19 
Негівці              8  4  3  1  13-10  15 
Голинь               8  3  3  2  14-12  12 
Старий Угринів   8  4  0  4  9-11  12
Сівка-Калуська  8  3  2  3  16-12  11  
Перекоси           8  3  0  5  8-12  9
Вістова              8  2  2  4  10-15  8
Верхня              8  2  2  4  9-15  8 
Довгий Войнилів 8  2  1  5  9-14  7 
Гуменів             8  2  1  5  9-18  7 
Студінка            8  1  3  4  12-14  6

2 ліга. 9 тур 
1 група

Середній Бабин - Новиця - 1:3
Бабин-Зарічний - Пійло - 4:0
Підмихайля - Перевозець - 2:0
Матч 11 туру
Боднарів - Грабівка - 5:2

Становище лідерів
                        І  В  Н  П   М      О
Боднарів          9  7  1  1  28-11  22   
Новиця             7  6  1  0  21-6  19 
Бабин-Зарічний 7  4  1  2  19-13  13  
Тужилів            7  4  0  3  24-10  12
Підмихайля      8  3  0  4  13-20  9 
Грабівка           8  2  3  3  18-19  9

2 група
Сівка-Войнилівська - Томашівці - 2:0
Довжка - Кадобна - 0:6
Довпотів - Копанки - 0:4
Войнилів - Кропивник - 3:2
Лука - Мостище - 1:3

Становище команд 
                            І  В  Н  П   М    О
Копанки               8  5  1  2  23-6  16   
Мостище             8  5  1  2  20-10  16   
Войнилів              8  5  1  2  17-9  16 
Кадобна              9  4  2  3  23-19 14   
Лука                    7  4  1  2  19-11  13   
Сівка-Войнилів.   8  4  1  3  12-10  13  
Довпотів              7  4  1  3  9-14    13
Дубовиця            8  3  1  4  20-14  10 
Кропивник           8  3  1  4  15-16  10   
Томашівці            8  2  0  6  18-25  6   
Довжка                8  0  0  8  3-45  0

Детальніше - Калущина футбольна

НАДВІРНА

Кубок. 1/2 фіналу. Перші матчі
Перерісль - Тисменичани - 1:0 (перша гра - 3:0)
Парище - Волосів - 4:3 у д. ч. (2:2)

Становище команд. 1 ліга
                       I  В  Н  П   М  О
Перерісль        3  2  0  0  13-4  9
Саджавка         3  2  0  1  9-4  6 
Назавизів         3  1  2  0  6-5  5 
Гаврилівка       3  1  1  1  5-5  4 
Камінне            3  1  1  1  5-6  4
Білі Ослави      4  1  1  2  8-11  4 
Ліс. Тарновиця 3  1  1  1  6-9  4  
Волосів            3  1  0  2  6-8  3 
Тисменичани    2  0  1  1  3-5  1  
Красна             3  0  1  2  1-5  1

2 ліга. 4 тур
1 група

Фитьків - Пасічна - 6:0
Молодків - "Нафтовик" Битків - 2:4
Гвізд - Пнів - 1:1
Зелена - вільна від гри
2 група
Ланчин - Лоєва - 3:4
Добротів - Цуцилів - 1:1
Парище - Середній Майдан - перенесено
Стримба - вільна від гри

Детальніше - Футбол Надвірнянщини

РОЖНЯТІВ

Вища ліга. 8 тур
Нижній Струтин - Рожнятів - 1:1
Берлоги - Слобода-Рівнянська - 1:4
Цінева - Ясень - 8:1
Сваричів - Суходіл - 5:1
Вільхівка - Брошнів - 3:3

Становище команд
                        І  В  Н  П  М  О
Цінева             8  6  1  1  27-4  19 
Брошнів           8  6  1  1  16-8  19 
Сл.-Рівнянська 8  5  1  2  16-9  16 
Сваричів          8  4  4  0  21-11  16
Вільхівка          8  3  3  2  18-16  12 
Нижній Струтин 8  3  2  3  12-12  11
Рожнятів          8  3  1  4  13-14  10
Суходіл           8  2  0  6  16-30  6 
Берлоги           8  1  0  7  11-26  3 
Ясень              8  0  1  7  11-32  1

2 ліга. 9 тур
Камінь - Сливки - 6:0
Спас - Петранка - 1:1
Верхній Струтин - Лоп'янка - 1:6
Дуба - Закерничне - 4:2
Вербівка - Іванівка-Ясеновець - 5:2
Грабів - Небилів - 4:0

Становище команд 
                    І  В  Н  П   М    О
Дуба            8  7  0  1  31-8  21 
Камінь         9  5  3  1  34-16  18 
Лоп'янка       8  5  2  1  29-9  17  
Петранка      8  5  2  1  22-14  17  
Грабів          8  5  0  3  24-20  15
Спас            9  4  1  4  18-13  13 
 Небилів        8  4  1  3  17-18  13
 Вербівка      8  4  0  4  16-18  12 
Рівня           8  3  2  3  18-17  11
Закерничне  8  2  2  4  12-20  8
В. Струтин    9  1  1  7  12-29  4 
Іванівка-Ясеновець 8  1  1  6  13-34  4 
Сливки         9  0  1  8  10-40  1

Детальніше - Футбол Рожнятівщини

БРАМКИ

 

Переглядів: 310 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1  
http://fcvoynyliv.if.ua/index.php/rozhniativ - спільний проект сайтів КФ і ФР.

Ім`я *:
Email *:
Код *: