Головна » 2015 » Жовтень » 20 » Міста і райони. 14-18 жовтня. Частина ІІ
08:20
Міста і райони. 14-18 жовтня. Частина ІІ

КОСІВ
17 тур
Яблунів - Старі Кути - +:- (3:0)
Малий Рожен - Шешори - 2:5
Вербовець - Тюдів - +:- (3:0)
Трач - Березів - 1:5
Слобідка - Пістинь - 3:2

Підсумкове становище
                       І   В  Н  П    М    О
Пістинь          18  16  1  1  89-15  49
Березів          18  13  2  3  65-21  41
Шешори         18  11  3  4  48-30  36
Вербовець      18  9  2  7  53-28  29
Слобідка        18  9  2  7  49-37  29
Трач               18  8  2  8  43-54  26
Тюдів             18  6  2  10  47-39  20
Мал. Рожен    18  6  1  11  32-60  19
Яблунів          18  4  1  13  19-60  13
Ст. Кути          18  0  0  18  9-110  0

Детальніше - vk.com/football_kosiv

НАДВІРНА
Підсумкове становище
                         І    В  Н  П    М     О
Тисменичани    18  14  2  2  36-15  44
Волосів            18  12  3  3  45-28  39
Перерісль         18  9  3  6  27-21  30
Камінне            18  8  2  8  23-20  26
Назавизів          18  7  5  6  23-22  26
Гаврилівка        18  7  3  8  34-43  24
Ланчин             18  6  5  7  29-34  23
Битків               18  5  3  10  13-28  18
Ліс. Тарновиця  18  5  2  11  24-31  17
Красна              18  2  2  14  8-20   8 (знята)

2 ліга. 22 тур
Саджавка - Середній Майдан - 1:0
Гвізд - Добротів - 0:2
Фитьків - Пасічна - +:-
Стримба - Зелена - +:-
Парище - Молодків - 5:0
Пнів - Лоєва - 2:1

Підсумкове становище
                         І   В  Н  П     М     О
Фитьків            22  16  4  2  62-33  52
Парище           22  16  2  4  81-22  50
Добротів           22  14  3  5  68-26  45
Молодків          22  11  2  9  62-65  35
Саджавка         22  10  3  9  48-45  33
Гвізд                22  9  4  9  42-38  31
Стримба           22  9  3  10  47-52  30
Пнів                  22  7  2  13  35-52  23
Зелена             22  7  2  13  34-61  23
Сер. Майдан     22  6  4  12  37-51  22
Пасічна             22  4  4  14  22-48  16
Лоєва                22  3  5  14  25-70  14

Детальніше - Футбол Надвірнянщини

РОГАТИН
Суперліга. 22 тур
Липівка - Юнашків - 3:2
Помонята - Рогатин - 0:6
Бабухів - Букачівці - 3:1
Лучинці - Верхня Липиця - 2:0 (у Верхній Липиці)
Долиняни - Добринів - +:- (3:0)
Нижня Липиця - вільна

Підсумкове становище
                   І   В  Н  П     М     О
Лучинці      20  13  4  3  46-17  43
Липівка      20  13  1  6  59-34  40
​Бабухів      20  11  6  3  41-27  39
Рогатин      20  12  3  6  46-22  39
Добринів     20  9  2  9  28-31  29
Н. Липиця   20  8  3  9  54-44  27
В. Липиця    20  7  5  8  34-32  26
Букачівці     20  8  2  10  34-36  26
Юнашків      20  5  5  10  34-43  20
Помонята     20  5  1  14  30-62  16
Долиняни    20  3  0  17  25-84  9
Васючин     з н я т о

1 ліга. 22 тур
Воскресинці - Пуків - 2:0
Чесники - Козарі - 0:0
Кліщівна - Колоколин - 6:1
Жовчів - Путятинці - 2:2
Конюшки - Черче - 7:1
Загір'я - Підвиння - 5:2

Підсумкове становище
                    І    В  Н  П    М     О
Конюшки     22  20  1  1  102-17  61
Загір'я         22  15  4  3  65-27  49
Кліщівна     22  16  0  6  60-33  48
Козарі         22  12  4  6  45-36  40
Воскресинці 22  12  1  9  60-43  37
Черче          22  11  3  8  56-44  36
Пуків           22  9  5  8  33-36  32
Жовчів         22  7  3  12  37-52  24
Чесники       22  4  6  12  ? (-32)  18
Путятинці     22  4  4  14  ? (-33)  16
Колоколин    22  4  3  15  ? (-47)  15
Підвиння      22  1  0  21  ? (-56)  3

2 ліга
Підсумкове становище
                   І   В  Н  П     М     О
Яглуш        20  16  2  2  46-17  50
Залужжя    20  15  2  3  46-17  47
Руда          20  12  4  4  54-22  40
Підкамінь   20  10  3  7  32-29  33
Сарники      20  9  5  6  34-24  32
Явче           20  9  5  6  48-30  32
Беньківці    20  8  2  10  33-36  26
Фрага         20  7  3  10  34-44  24
Заланів      20  6  2  12  ? (-18)  20
Чернів        20  1  1  18  ? (-42)  4 (знято)
Приозерне  20  1  0  19  ? (-58)  3 (знято)

Детальніше - Футбол Рогатинщини

РОЖНЯТІВ
1 ліга

Підсумкове становище
                      І    В  Н П     М     О
Сваричів       16  14  1  1  51-16  43
Рожнятів       16  13  1  2  45-11  40
Ниж. Струтин 16  9  1  6  40-25  28
Брошнів         16  6  3  7  28-28  21
Суходіл         16  6  2  8  42-42  20
Вільхівка       16  6  2  8  28-34  20
Лоп'янка        16  6  2  8  30-42  20
Берлоги         16  4  1  11  28-59  13
Цінева           16  1  1  14  23-58  4

2 ліга. 21 тур
Дуба - Вербівка - 5:2
Закерничне - Креховичі - 4:4
Верхній Струтин - Сливки - 2:0
Іванівка-Ясеновець - Петранка - 2:7
Небилів - Ясень - +:-
Спас - Вільхівка-2 - 6:1

Підсумкове становище
                     І    В  Н П     М      О
Закерничне  22  18  3  1  107-26  57
Креховичі     22  18  2  2  77-26  56
Небилів        22  15  3  4  52-33  48
Ясень           22  13  2  7  55-32  41
Дуба             22  8  3  11  49-53  27
В. Струтин    22  7  5  10  40-43  26
Петранка       22  7  4  11  43-38  25
Спас              22  7  1  14  34-56  22
Вербівка        22  6  4  12  37-64  22
Сливки          22  6  3  13  35-55  21
Вільхівка-2    22  5  6  11  32-88  21
Іванівка-Яс.   22  3  2  17  38-85  11

Детальніше - Футбол РожнятівщиниКалущина футбольна

СНЯТИН
1 ліга. 25 тур
Прутівка - Джурів - 2:3
Белелуя - Потічок - 0:0
Стецева - Борщів - 1:0
Підвисоке - Видинів - 2:1
Залуччя - Вовчківці - 0:7
Будилів - Устя - 7:0
26 тур
Устя - Залуччя - 0:1
Вовчківці - Підвисоке - 5:2
Видинів - Стецева - 3:3
Борщів - Белелуя - 2:1
Потічок - Прутівка - 6:2
Джурів - Задубрівці - 3:1
Матч 23 туру
Залуччя - Борщів - +:-

Підсумкове становище
                   І    В  Н  П    М     О
Вовчківці    24  23  0  1  95-19  69
Будилів      24  16  1  7  62-21  49
Видинів      24  15  1  8  51-28  46
Підвисоке   24  13  4  7  46-31  43
Борщів       24  12  4  8  38-25  40
Белелуя     24  9  5  10  39-47  32 
Залуччя     24  8  5  11  25-54  29
Задубрівці  24  7  7  10  35-41  28
Прутівка     24  7  5  12  41-53  26
Стецева      24  6  7  11  39-49  25
Потічок       24  6  4  14  24-50  22
Устя            24  4  3  17  23-68  15
Джурів        24  6  2  16  35-67  20

2 ліга. 25 тур
Іллінці - Попельники - 2:6
Балинці - Ганьківці - 2:0
Трійця - Келихів - 4:0
"Стара Сеньйора" Заболотів - Олешків - +:-
"Кулачин" Снятин - Русів - 1:2
Любківці - Новоселиця - 0:0
Красноставці - Рудники - -:+
26 тур
Попельники - Красноставці - +:-
Рудники - Любківці - 5:0
Новоселиця - "Кулачин" Снятин - 5:1
Русів - "Стара Сеньйора" Заболотів - 3:1
Олешків - Трійця - -:+
Келихів - Балинці - 1:3
Ганьківці - Іллінці - 6:1

Становище команд
                      
І    В  Н П     М     О
Рудники        26  20  4  2  76-32  64
Русів            26  18  5  3  53-19  59
Трійця           25  15  4  6  50-26  49
Снятин          26  14  5  7  55-38  47
Балинці         26  14  3  9  48-40  45
Попельники   26  13  3  10  57-43  42
Новоселиця   26  12  5  9  42-37  41
Ганьківці        26  10  7  9  44-36  37
Іллінці           25  11  2  12  50-62  35
Любківці        26  9  3  14  38-51  30
Келихів          25  7  3  15  39-67  24
Красноставці  26  4  1  21  25-63  13 (знято)
Олешків         26  3  4  19  30-39  13 (знято)
Заболотів       25  3  3  19  26-80  12

Детальніше - Футбол Снятинщини

ТИСМЕНИЦЯ
Прем'єр-ліга. 24 тур
Чукалівка - Чорнолізці - -:+
Черніїв - Загвіздя - 2:1
Лисець - Драгомирчани - 3:0
Пшеничники - Липівка - 1:2
Клубівці - Радча - 7:3
Павлівка - Старий Лисець - 3:3
Підлісся - Єзупіль - 5:2
25 тур
Липівка - Чукалівка - +:-
Підлісся - Черніїв - 0:3
Єзупіль - Павлівка - -:+
Старий Лисець - Клубівці - 2:3
Радча - Пшеничники - +:-
Чорнолізці - Лисець - 0:0
Драгомирчани - Загвіздя - 2:1

Становище команд
                       І    В  Н  П    М     О
Чорнолізці      25  21  3  1  70-15  66
Черніїв           25  15  5  5  66-30  50
Павлівка         25  15  5  5  41-23  50
Лисець            25  14  5  6  39-19  47
Загвіздя          25  14  3  8  52-28  45
Клубівці          25  12  2  11  38-42  38
Драгомирчани 25  10  8  7  34-32  38
Підлісся          25  11  3  11  46-43  35
Єзупіль           25  10  2  13  38-44  32
Ст. Лисець      25  8  7  10  55-51  31
Липівка           25  7  8  10  29-45  29
Радча             25  7  3  15  43-62  24
Пшеничники    25  2  0  23  17-98  6
Чукалівка        25  1  2  22  10-46  5 (знята) 

1 ліга. 22 тур
ФК "Угринів" - Старі Кривотули - 3:2
Довге - Стебник - +:-
"Сокіл" Угринів - Підлужжя - 1:2
Милування - Марківці - 7:4
Тязів і Березівка - вільні

Підсумкове становище
                        І   В  Н  П    М     О
Підлужжя        18  10  3  5  51-34  33
Ст. Кривотули 18  10  2  6  39-24  32
ФК "Угринів"    18  9  3  6  48-36  30
Милування      18  9  2  7  51-35  29
"Сокіл" У         18  9  2  7  28-36  29
Березівка        18  7  6  5  34-31  27
Стебник           18  6  6  6  42-33  24
Тязів               18  5  5  7  33-34  20
Довге              18  4  5  9  27-37  17
Марківці          18  4  0  14  31-84  12
Одаї               знято
Стриганці        знято

ТЛУМАЧ
1 ліга
 

Становище команд
                     І    В  Н  П    М     О
Живачів       22  16  3  3  55-18  51
Грушка        22  15  3  4  54-30  48
Остриня       22  11  6  5  54-31  39
Прибилів      21  11  5  5  54-28  38
Нижнів         22  9  6  7  49-45  33
Надорожна   22  7  8  7  28-28  29
Колінці         22  8  4  10  32-31  28
Королівка     22  8  3  11  39-41  27
Ісаків           22  7  6  9  34-39  27
Буківна        21  6  8  7  33-34  26
Гарасимів     22  2  5  15  29-75  11
Олеша          22  2  1  18  22-83  7

2 ліга. І етап
Група А

Становище команд
                     І   В  Н  П     М     О
Братишів      14  13  1  0  55-12  40
Вікняни         14  9  4  1  38-9  31
Гостів           14  8  2  4  49-29  26
Локітка         14  7  2  5  33-35  23
Палагичі       14  6  1  7  32-32  19
"Єдність" Гр. 14  4  0  10  17-53  12
Петрилів       14  2  2  10  19-37  8
Олешів         14  0  2  10  6-40  2 (знято)

Група Б

Становище команд
                         І    В  Н  П    М     О
Бортники          16  11  2  3  42-13  35
Хотимир           16  10  2  4  36-15  32
Жуків               16  10  2  4  43-17  32
Яківка              16  9  4  3  35-12  31
Пужники           16  8  2  6  28-17  26
Озеряни           16  6  2  8  27-34  20
"Дністер" Підв. 15  5  1  9  24-49  16
ФК "Підвербці"  15  2  3  10  14-41  9
Живачів-2         16  1  0  15  12-63  3

БРАМКИ

Переглядів: 353 | Додав: bond | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1  
Є якась інформація про старт ліги чемпіонів області ?

Ім`я *:
Email *:
Код *: