Головна » 2015 » Жовтень » 20 » Міста і райони. 14-18 жовтня. Частина І
07:45
Міста і райони. 14-18 жовтня. Частина І

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
 

Становище команд
                     І    В  Н  П    М     О
"Легіон-1"     18  17  0  1  88-22  51
Крихівці        18  15  0  3  72-25  45
"Феміда"       18  13  1  4  65-28  40
"Благо"         17  11  0  6  44-34  33
Микитинці     17  9  2  6  41-22  29
"Легіон-2"      17  6  1  10  39-45  19
"Штурмовик" 18  5  2  11  16-48  17
Хриплин        18  3  2  13  35-80  11
Вовчинець    17  2  1  14  16-26  7 (знято)
"Інваспорт"    18  2  1  15  19-105  7

БУРШТИН
Підсумкове становище

                      І    В  Н  П    М     О  
Вигівка          15  13  1  1  58-14  40 
Демешківці    15  12  0  3  33-22  36 
Дем'янів        15  8  3  4  35-19  27 
​Слобода        15  7  2  6  35-32  23 
Н. Мартинів   15  6  4  5  26-20  22
Ст. Мартинів  15  5  2  8  16-34  17  
Тенетники      15  5  1  9  32-39  16 
Насташине     8  1  0  6  9-25  3 (знято)
Куропатники   15  0  1  14  12-46  1

Детальніше - БМФФ

БОГОРОДЧАНИ
22 тур
Старуня - Дзвиняч - 1:0
Росільна - Глибівка - 0:5
Монастирчани - Глибоке - 1:2
Саджава - Богородчани - 2:4
Горохолина - Ст. Богородчани - -:+
Золотий матч
Богородчани - Глибівка - 0:0, по пен. - 4:3

Становище команд
                             І    В  Н  П    М     О
Богородчани         20  18  1  1  54-13  55
Глибівка               20  18  1  1  73-12  55
Ст. Богородчани   20  13  0  7  55-27  39
Росільна               20  11  3  6  35-34  36
Іваниківка              20  8  3  9  31-29  27
Саджава               20  8  2  10  34-36  26
Монастирчани       20  7  2  11  21-35  23
Старуня                20  6  5  9  22-36  23    
Дзвиняч                20  6  1  13  28-45  19
Глибоке                 20  3  2  15  16-66  8
Горохолина           20  1  2  17  14-51  5 (знято)

Детальніше - БРФФ

ГАЛИЧ
1 ліга. 1 етап
"Північ"

Підсумкове становище
                     І    В  Н  П    М     О
Бовшів         20  18  1  1  66-18  55
Медуха        20  14  3  3  49-24  45
Дубівці         20  13  2  5  44-30  41
Курів            20  11  2  7  31-40  35
Більшівці      20  11  2  7  36-41  35
Кінашів         20  10  4  6  41-27  34
Нараївка       20  7  3  10  32-33  24
Межигірці      20  6  3  11  11-42  21
Придністров'я 20  4  2  14  23-48  14
Жалибори     20  4  2  14  21-28  14 (знято)
Скоморохи     20  0  0  20  5-25  0 (знято)

"Південь"

Підсумкове становище
                   І    В  Н  П    М     О
Вікторів      22  19  3  0  63-14  60
Мединя      22  18  3  1  67-14  57
Маріямпіль 22  14  3  5  75-22  45
Комарів      22  11  7  4  46-25  40
Крилос       22  11  5  6  51-38  38
Височанка   22  9  0  13  28-43  27
Блюдники   22  8  3  11  38-42  27
Бринь          22  6  5  11  31-46  23
Кінчаки        22  6  3  13  36-55  21
Залуква       22  4  5  13  28-61  17
Маріямпіль-2 22  2  4  16  26-55  10
Острів          22  2  2  18  11-88  8

Фінал. 2 тур
Мединя - Бовшів - 0:1
Вікторів - Медуха - 4:1

Підсумкове становище
                  І  В  Н  П  М   О
Бовшів       3  3  0  0  7-0  9
Вікторів      3  2  0  1  7-5  6
Мединя      3  1  0  2  4-6  3
Медуха      3  0  0  3  3-10  0

Детальніше - ГРФФ

ГОРОДЕНКА
1 ліга

Підсумкове становище
                              І   В  Н  П    М     О
Рашків                  26  19  3  4  62-24  60
Чернятин              26  18  3  5  67-29  57
Чортовець            26  18  0  8  92-51  54
Яс.-Пільний          26  16  3  7  80-28  51
Стрільче               26  13  6  7  62-38  45
Семенівка             26  14  3  9  76-41  45
Торговиця             26  14  2  10  54-59  44    
Воронів                 26  11  1  14  45-92  34
Тишківці                26  9  4  13  47-54  31
Глушків                 26  8  5  13  40-52  29
Колінки                 26  7  5  14  44-59  26
Ол.-Королівка       26  6  6  14  44-76  24
Топорівці               26  6  0  20  41-85  18
Котиківка               26  1  5  20  22-107  6

2 ліга. І етап
Група А

Становище команд
                      І   В  Н  П    М     О
Сороки          10  7  0  3  25-12  21
Лука              10  6  2  2  13-6  20
Острівець      10  5  2  3  20-13  17    
Серафинці     10  5  2  3  18-16  17
Росохач        10  2  1  7  10-29  7
Виноград       10  0  1  9  6-16  1

Група Б
Становище команд
                      І   В  Н  П    М     О
Городниця     10  7  1  2  28-11  22
Семаківці       10  7  1  2  22-9  22
Копачинці      10  6  1  3  14-17  19    
Поточище      10  4  1  5  9-14  13
Кунисівці       10  1  1  8  5-21  4
Михальче      10  0  3  7  4-10  3

ІІ етап. 14 тур
 

Становище команд
                    І  В  Н  П    М     О
Семаківці    11  9  0  2  25-10  27    
Городниця   11  5  3  3  22-17  18
Лука            12  5  3  4  19-16  18
Сороки         11  5  2  4  22-18  17
Копачинці     11  4  2  5  15-19  14  
Серафинці    11  2  5  4  14-20  11  
Острівець     11  1  2  8  12-30  5

ДОЛИНА
1 ліга

Підсумкове становище
                        І    В  Н  П    М     О
Тяпче              18  14  3  1  52-20  45 
Гошів               18  9  7  2  45-23  34 
Вигода             18  9  4  5  42-33  31
Тисів                18  7  5  6  37-36  26
Вел. Тур'я        18  7  4  7  29-33  25
Гузіїв                18  5  6  7  34-34  21
Міжріччя           18  5  5  8  33-33  20    
Белеїв              18  4  7  7  35-38  19
Одиниця           18  4  3  11  28-37  15
Яворів              18  3  2  13  25-70  11    
Надіїв                з  н  я  т  о

2 ліга 
Підсумкове становище
                         І   В  Н  П     М     О
Розточки          18  15  2  1  45-17  47
Солуків            18  13  2  3  52-16  41
Станківці          18  11  0  7  43-20  33
Шевченкове      18  10  2  6  36-22  32
Сл.-Долинська  18  9  2  7  36-33  29
Новошин           18  9  2  7  34-31  29
Кропивник        18  6  3  9  26-47  21
Кальна             18  6  2  10  25-45  20
Витвиця            18  1  3  14  19-63  6 
Новичка            18  1  0  17  9-30  3 (знято)

Детальніше - Долинський футбол

КАЛУШ
1 ліга

Підсумкове становище
                       І    В  Н  П    М     О
Станькова      22  17  2  3  60-21  53
Д.-Калуське   22  14  3  5  42-21  45
Голинь           22  12  6  4  42-27  42
С.-Калуська    22  11  4  7  36-31  37
Студінка         22  10  2  10  36-38  32
Вістова           22  9  2  11  41-37  29
Тужилів          22  8  5  9  34-32  29
Перекоси        22  7  6  9  31-37  27
Ст. Угринів      22  7  4  11  22-39  25
Гуменів           22  7  3  12  20-32  24
Копанки          22  5  4  13  22-37  19
Негівці            22  3  3  16  23-56  12

2 ліга. І етап
Група А

Становище команд
                       І    В  Н  П    М    О
Перевозець    16  10  2  4  37-22  32
Грабівка         16  10  1  5  24-16  31
Підгірки          16  8  2  6  31-24  26
Новиця           16  7  3  6  27-18  24
Пійло              16  7  2  7  32-27  23
Бабин-Серед. 16  6  3  7  17-27  21
Підмихайля    16  6  1  9  22-32  19
Боднарів        16  5  2  9  20-36  17
Бабин-Зарічн. 16  3  4  9  26-34  13

Група Б

Становище команд
                      І   В  Н  П    М    О
Д. Войнилів   14  13  0  1  47-7  39
Войнилів       14  9  1  4  35-16  28
Кропивник     14  8  2  4  39-11  26
Верхня          14  8  2  4  35-17  26
Довпотів        14  5  2  7  23-33  17
Довжка          14  3  2  9  7-39  11
Томашівці      14  3  0  11  8-44  9
Кулинка         14  2  1  11  15-40  7

Фінал. 5 тур 
Войнилів - Перевозець - 2:2
Кропивник - Підгірки - 2:3
Довгий Войнилів - Грабівка - 5:0

Становище команд
                     І  В  Н  П   М    О
Д. Войнилів   9  7  1  1  22-4  22
Перевозець   9  6  1  2  21-11  19
Войнилів       9  3  2  4  15-15  11
Підгірки         9  3  1  5  10-21  10
Грабівка        9  3  1  5  7-16  10
Кропивник     9  1  2  6  9-17  5

Детальніше - Калущина футбольна

КОЛОМИЯ
1 ліга. 26 тур
Мала Кам`янка - Сопів - 1:3
Печеніжин - Верхній Вербіж - 2:2
Семаківці - Дебеславці - 0:3
Матеївці - Жукотин - 2:3
Коршів - Струпків - 1:2
Воскресинці - Лісний Хлібичин - 2:1
Угорники - Підгайчики - +:-

Становище команд
                      І    В  Н  П    М     О
Угорники       26  22  3  1  79-17  69
Жукотин        26  20  3  3  63-19  63
Сопів             26  18  2  6  83-52  56
Струпків        26  17  4  5  60-23  55
Дебеславці    26  16  5  5  53-29  53
Печеніжин      26  10  5  11  49-44  35
Воскресинці    26  9  5  12  39-45  32
Коршів           26  8  6  12  55-60  30
Л. Хлібичин     26  8  5  13  40-50  29
М. Кам`янка    26  8  2  16  28-68  26
Матеївці          26  6  4  16  28-66  22
Верх. Вербіж  26  5  4  17  25-56  19
Семаківці        26  4  3  19  26-67  15
Підгайчики      26  3  5  18  27-59  14

2 ліга. 25 тур
Велика Кам'янка - Ковалівка - 4:2
Старий Гвіздець - Джурків - 1:2
Голосків - Королівка-Корнич - +:-
Лісна Слобідка - Іванівці - 0:2
Черемхів - Мала Кам'янка-2 - +:-
Спас - Ценява - 1:1
Ворона - Торговиця - -:+

Становище команд 
                       І    В  Н  П    М     О
Черемхів        25  20  3  2  76-20  63
Іванівці           25  20  1  4  70-23  61
Ліс. Слобідка  24  17  1  6  54-31  52
Голосків         25  15  3  7  32-17  48
Спас               25  15  2  8  63-32  47
Ценява           25  13  5  7  35-19  44
Торговиця        25  13  1  11  57-47  40
Королівка-
Корнич            25  13  1  11  53-55  40
Ст. Гвіздець     25  12  1  12  43-49  37
В. Кам'янка      25  7  1  17  27-62  22
М. Кам'янка-2   24  6  4  14  47-59  22
Джурків            25  6  3  16  28-74  21
Ковалівка         25  3  1  21  27-88  10
Ворона             25  0  1  24  8-44  1 (знята)

Детальніше - Футбол Коломийщини

БРАМКИ

Переглядів: 349 | Додав: bond | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: