Головна » 2014 » Травень » 19 » Міста і райони. 18 травня (Коломия, Снятин, Городенка, Косів, Верховина)
17:07
Міста і райони. 18 травня (Коломия, Снятин, Городенка, Косів, Верховина)

ВЕРХОВИНА

Чемпіонат ще не стартував

ГОРОДЕНКА

1 ліга. 4 тур

Ясенів-Пільний - Олієво-Королівка  - 3:1
Чернятин - Глушків - 5:1 
Торговиця - Колінки - 4:3
Лука - Чортовець - 5:2
Воронів - Котиківка - 3:1
Семенівка - Топорівці - 2:1

Становище команд 
                        I  В  Н  П    М  O
Чернятин          4  4  0  0  20-4  12
Ясенів-Пільний 4  4  0  0  18-4  12
Торговиця         4  4  0  0  12-6  12
Лука                 4  3  1  0  18-6  10
Семенівка         4  2  2  0  8-6  8
Воронів             4  2  0  2  8-14  6 
Колінки             4  1  0  3  9-12  3
Чортовець         3  1  0  2  4-9  3
Котиківка           4  0  1  3  2-10  1
Ол.-Королівка    4  0  0  4  7-10  0
Глушків             3  0  0  2  2-12  0
Топорівці           4  0  0  4  3-16  0

2 ліга

Становище команд після 2-х турів

1 зона: Михальче і Стрільче - по 6 очок, Городниця, Копачинці, Рашків і Семаківці - по 3, Поточище, Кунисівці і Корнів - по 0.

2 зона: Серафинці і Сороки - по 6, Виноград, Острівець, Тишківці і Росохач - по 3, Рогиня і Слобідка - по 0.

КОЛОМИЯ

1 ліга. 6 тур

Коршів - Печеніжин - 5:1
Лісний Хлібичин - Дебеславці - 3:4
Молодятин - Матеївці - 0:2
Воскресинці - Семаківці - 0:0
Угорники - Жукотин - 1:0
Мала Кам`янка - Спас - 1:1
Верхній Вербіж - Струпків - 0:4

Становище команд
                       I  В  Н  П   М   O
Струпків          6  6  0  0  18-1  18
Жукотин          6  4  1  1  11-4  13
Коршів            6  4  0  2  16-7  12  
Угорники         6  3  1  2  7-6  10
Ліс. Хлібичин   6  3  1  2  11-12  10 
Матеївці          6  3  0  3  11-9  9 
Воскресинці    6  2  2  2  11-12  8 
Спас               6  2  1  3  9-10  7  
Семаківці        6  2  1  3  6-7  7
Мала Кам`янка 6  2  1  3  10-12  7
Печеніжин       6  2  1  3  9-14  7 
Дебеславці       6  2  1  3  7-12  7  
Верхній Вербіж 6  1  2  3  5-10  5  
Молодятин       6  0  0  6  0-15  0

2 ліга. 5 тур

Підгайчики - Джурків - 4:1
Іванівці - Сопів - 1:0
Королівка-Корнич - Ковалівка - 2:2
Лісна Слобідка - Ворона - 3:2
Голосків - Торговиця - 3:0
Велика Кам'янка - Черемхів - 1:1

Становище команд 
                     I  В  Н  П    М   O
Черемхів       5  3  1  1  12-7  10
Іванівці          5  3  0  2  9-5  9
Голосків        4  2  2  0  8-4  8
Підгайчики    5  2  2  1  11-8  8
Ковалівка      5  2  2  1  12-11  8
Торговиця      5  2  2  1  10-9  8
Ценява          4  2  1  1  6-5  7
Лісна Слобідка 5  2  1  2  6-9  7
Сопів              4  2  0  2  8-3  6
Королівка-Корнич 5  1  2  2  13-11  5
Велика Кам'янка  4  1  2  1  6-6  5
Ворона            5  0  1  4  4-14  1
Джурків           4  0  0  4  5-18  0

Детальніше - Футбол Коломийщини

КОСІВ

3 тур
Пістинь - Яблунів - 3:1
Рожнів - Малий Рожин - 0:2
Старі Кути - Трач - 8:0
Кути - Вербовець - 2:1
Шешори - Березів - 2:1
Хімчин - Слобідка - 1:1

Становище команд
                       I  В  Н  П   М   O
Пістинь           3  3  0  0  19-1  9
Шешори          3  3  0  0  8-4  9 
Старі Кути       3  2  0  1  13-3  6 
Яблунів           3  3  0  1  12-6  6
Вербовець      3  2  0  1  11-5  6  
Кути                3  2  0  1  5-4  6
Березів           3  1  1  1  11-4  4
Малий Рожин  3  1  0  2  4-4  3 
Тюдів              2  0  1  1  2-4  1  
Слобідка         2  0  1  1  2-10  1 
Хімчин            3  0  1  2  3-12  1 
Рожнів            2  0  0  2  0-5  0  
Трач               3  0  0  3  1-29  0

Детальніше - vk.com/football_kosiv

СНЯТИН

1 ліга. 4 тур
Стецева - Устя - 2:0
Борщів - Тулуків - 1:1
Потічок - Підвисоке - 1:1
Залуччя - Задубрівці - 2:2
Джурів - Белелуя - 1:1
Видинів - Прутівка - 3:2
Вовчківці - Княже - 7:0

Становище команд
                     I  В  Н  П    М   O
Вовчківці       4  3  1  0  15-1  10
Видинів         4  3  1  0  14-7  10 
Прутівка        4  3  0  1  13-6  9
Задубрівці     4  2  2  0  7-5  8
Тулуків          4  1  3  0  11-5  6
Підвисоке      4  1  3  0  10-6  6
Борщів          4  1  3  0  5-4  6
Белелуя        4  1  2  1  7-6  5
Стецева         4  1  1  2  4-10  4 
Джурів          4  0  2  2  2-5  2
Потічок          4  0  2  2  6-10  2
Залуччя         3  0  1  2  5-11  1
Княже           3  0  1  2  5-15  1 
Устя              4  0  0  4  4-17  0

2 ліга. 2 тур
Група А

Келихів - Любківці - 1:3
Будилів - Русів - 1:1
Орелець - Завалля - 1:0
Красноставці - Шевченкове - 1:1
Група Б
Попельники - Іллінці - 6:0
Тростянець - Балинці - 2:3
Рудники - Трійця - 1:2
Заболотів - Олешків - 4:2

Детальніше - Футбол Снятинщини

БРАМКИ






 

Переглядів: 388 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: