Головна » 2014 » Травень » 19 » Міста і райони. 15 і 18 травня (Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Галич, Рогатин) - ОНОВЛЕНО!
11:03
Міста і райони. 15 і 18 травня (Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Галич, Рогатин) - ОНОВЛЕНО!

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Чемпіонат. 2 тур
Хриплин - Вовчинець - 3:1
"Ярковиця" - Крихівці - 2:4
"Штурмовик" - "Благо" - перенесено
Микитинці - "Легіон" - 1:1 (22 травня)
ТДВ "БМФ-ІФ-буд-Сокіл" - вихідний

Cтановище команд
                     І  В  Н  П   М  О
Крихівці         2  2  0  0  6-3  6
Хриплин         2  2  0  0  4-0  6
Вовчинець     2  1  0  1  1-2  3
Микитинці      2  0  2  0  2-2  2
"Благо"          1  0  1  0  1-1  1
"Легіон"         1  0  1  0  1-1  1
"Ярковиця"    2  0  0  2  2-5  0
"Штурмовик"  1  0  0  1  1-2  0
ТДВ БМФ-"ІФ-буд-Сокіл" 1  0  0  1  0-2  0

ГАЛИЧ

1 ліга. 3 тур

"Північ"
Нараївка - Слобода - 1:2
Яблунів - Більшівці - 2:1
Медуха - Тустань - 4:0
Кінашів - Бовшів - 1:3

Становище команд
                      I  В  Н  П  М  О
Медуха          3  2  0  1  7-3  6
Бовшів           2  2  0  0  5-1  6
Яблунів          3  2  0  1  8-5  6
Більшівці        3  2  0  1  5-4  6
Задністрянськ 2  1  0  1  2-2  3
Кінашів           3  1  0  2  6-8  3
Тустань           3  1  0  2  5-8  3
Слобода         3  1  0  2  3-8  3
Нараївка         2  0  0  2  2-4  0

"Південь"
Кінчаки - Крилос - 1:2
Комарів - Залуква - 6:2
Вікторів - Маріямпіль - перенесено
Крилос-2 - Блюдники - 1:3
Дубівці - Мединя - 1:1

Становище команд
                  I  В  Н  П   М  О
Мединя      3  2  1  0  16-1  7
Комарів      3  2  0  1  10-4  6
Маріямпіль 2  2  0  0  6-2  6
Крилос       3  2  0  1  5-4  6
Блюдники   3  2  0  1  6-8  6
Вікторів      2  1  1  0  3-2  4
Крилос-2     3  1  0  2  4-7  3
Залуква      3  0  1  2  4-9  1
Дубівці        3  0  1  2  2-7  1
Кінчаки       3  0  0  3  1-13  0

2 ліга. 3 тур
"Північ"

Височанка - Острів - 1:1
Ганівці - Бринь - 4:4
Старий Мартинів - Новий Мартинів - 2:1
"Південь"
Жалибори - Вигівка - 3:5
Курів - Дем'янів - 6:1
Куропатники - Скоморохи - 2:2
Насташино - Підшумлянці - 4:2

Детальніше - Галицька РФФ

РОГАТИН

Суперліга. 3 тур
Бабухів - Черче - 3:0
Васючин - Липівка - 2:2
Верхня Липиця - Добринів - 2:1
Помонята - Обельниця - 4:0
Долиняни - Лучинці - 0:0
Рогатин - Юнашків - 2:0

Становище команд
                 І  В  Н  П  М  О
Липівка     3  2  1  0  8-5  7
Бабухів     3  2  0  1  6-3  6 
Лучинці     3  1  2  0  6-2  5 
Помонята   3  1  1  1  7-5  4  
Добринів   3  1  1  1  6-4  4 
Васючин   3  1  1  1  9-8  4 
Долиняни  3  1  1  1  4-4  4
Рогатин     3  1  1  1  4-4  4 
Черче       3  1  0  2  3-5  3    
Юнашків    3  1  0  2  1-3  3
Верх. Липиця 3  1  0  2  2-6  3
Обельниця 3  1  0  2  3-10  3

1 ліга. 3 тур
Підвиння - Кліщівна - 0:7
Козарі - Букачівці - перенесений
Жовчів - Світанок - 4:0
Путятинці - Чесники - 1:1
Нижня Липиця - Пуків - 1:0
Потік - Підкамінь - 0:3

Становище команд
                   I  В  Н  П  М  О
Підкамінь    3  2  1  0  7-1  7
Чесники      3  2  1  0  6-2  7
Кліщівна     3  2  0  1  13-6  6
Букачівці     2  2  0  0  8-3  6
Жовчів         3  2  0  1  7-4  6
Ниж. Липиця 3  1  1  1  3-4  4
Потік            3  1  0  2  5-8  3
Підвиння      3  1  0  2  3-9  3
Путятинці     3  0  2  1  2-5  2
Козарі          2  0  1  1  3-6  1
Пуків            3  0  1  2  1-4  1
Світанок       3  0  1  2  2-8  1

2 ліга. 2 тур
Схід

Сарники - Вербилівці - 5:1
Колоколин - Загір'я - 4:2
Явче - Діброва - 1:2 (матч не завершено)
Вишнів - Чернів - 4:0
Конюшки - вільні від гри
Захід
Заланів - Руда - 3:3
Фрага - Воскресінці - 3:5
Приозерне - Долиняни-2 - 2:1
Залужжя - Беньківці - 0:0
Яглуш - вільний від гри

Детальніше - Футбол Рогатинщини

ТИСМЕНИЦЯ

Кубок. Попередній етап (15 травня)
Стебник - Березівка - 2:3
Тязів - Липівка - 3:6
Стриганці - Чорнолізці - -:+
Довге - Вільшаниця - +:-
Сілець - Підлужжя - -:+
Одаї - Старі Кривотули - 4:6
Павлівка - Пшеничники - 0:2
Нові Кривотули - Драгомирчани - 3:2

Прем'єр-ліга. 4 тур
Підлісся - Старі Кривотули - не відбувся
Єзупіль - Липівка - 2:0
Чорнолізці - Старий Лисець - 3:6
Драгомирчани - Загвіздя - 2:4
Чукалівка - Клубівці - 1:3
Черніїв - Радча - 3:1

Становище команд
                      І  В  Н  П  М   О
Ст. Лисець     4  3  0  1  12-7  9
Черніїв           4  2  1  1  9-6  7 
Підлісся         3  2  1  0  6-3  7
Ст. Кривотули 3  2  1  0  5-2  7
Радча            4  2  1  1  7-5  7
Загвіздя         3  2  0  1  8-5  6
Єзупіль          4  1  3  0  6-4  6
Клубівці         3  1  1  1  4-4  4
Драгомирчани 4  1  0  3  4-7  3
Чорнолізці      4  1  0  3  7-13  3
Липівка          4  0  1  3  2-6  1
Чукалівка       4  0  1  3  2-10  1

1 ліга. 3 тур
Стриганці - Березівка - 1:5
Стебник - Вільшаниця - 3:1
Павлівка - Тязів - 3:2
Одаї - Сілець - не відбувся
Нові Кривотули - Пшеничники - 0:2
Довге - Підлужжя - 4:1

Cтановище команд
                        І  В  Н  П  М  О
Стебник            3  2  1  0  8-4  7
Пшеничники     3  2  1  0  7-4  7
Березівка         3  2  1  0  6-2  7
Одаї                 2  2  0  0  7-1  6
Підлужжя         3  1  1  1  5-6  4
Нові Кривотули 3  1  0  2  5-6  3
Сілець              2  1  0  1  5-6  3
Довге               3  1  0  2  8-7  3
Тязів                3  1  0  2  5-6  3
Стриганці         3  0  0  3  3-11 0
Вільшаниця      3  0  0  3  1-9  0

ТЛУМАЧ

1 ліга. 7 тур
Королівка - Остриня - 0:4
Колінці - Надорожна - 2:0
ФК "Тлумач" - Палагичі - 0:0
Живачів - Прибилів - 4:0
Олеша - Грушка - 0:3
Жуків - Ісаків - -:+
Підвербці - Нижнів - 0:4

Становище команд
                  І  В  Н  П    М     О
Прибилів    7  6  0  1  29-11  18
Живачів     7  5  0  2  19-7   15 
Грушка      7  5  0  2  20-11  15

Нижнів       7  5  0  2  19-18  15 
Ісаків         7  4  1  2  12-6  13  
Остриня     7  3  2  2  11-10  11
Колінці       7  3  2  2  8-9   11
ФК "Тлумач" 7  2  2  3  8-7  8 
Королівка   7  2  2  3  6-12   8
Палагичі    7  1  3  3  7-9   6
Підвербці   7  1  2  4  7-19   5
Надорожна 7  1  2  3  6-19  5  
Жуків         7  1  1  5  6-11   
Олеша       7  1  1  5  6-14  4

2 ліга. 4 тур
Група А

Пужники - Бортники - 1:2
Гринівці - Яківка - 1:4
Озеряни - Гарасимів - 0:3
Хотимир - Живачів-2 - 3:0

Cтановище команд
                  І  В  Н  П   М  О
Гарасимів  5  4  1  0  20-2  13
Бортники    5  3  2  0  17-4  11
Гринівці     5  3  1  1  13-8  10
Яківка        5  3  0  2  20-6  9
Пужники    5  3  0  2  18-4  9
Хотимир     5  2  0  3  8-10  6
Живачів-2  5  0  0  5  1-40  0
Озеряни    5  0  0  5  0-23  0

Група Б
Гостів - Петрилів - 4:3
Антонівка - Локітка - 6:2
Братишів - Вікняни - 0:2
Олешів - Буківна - 0:2

Cтановище команд
                І  В  Н  П  М  О
Вікняни    5  4  0  1  12-5  12
Антонівка 5  3  1  1  13-9  10
Буківна    4  3  1  0  8-1  10
Гостів       5  2  2  1  13-12  8
Петрилів   5  1  2  2  9-12  5
Олешів     5  1  2  2  7-9  5
Братишів  5  1  0  4  15-14  3
Локітка     4  0  0  4  5-20  0


БРАМКИ

Переглядів: 714 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1  
Не зовсім зрозумів суть прохання. Можливо, ви мали на увазі, що результати взято з ФК "Тязів". Адреса така - http://vk.com/club27914393

Ім`я *:
Email *:
Код *: