Головна » 2017 » Травень » 23 » Міста і райони. 18-21 травня. Івано-Франківськ, Тисмениця, Богородчани, Надвірна, Тлумач
07:37
Міста і райони. 18-21 травня. Івано-Франківськ, Тисмениця, Богородчани, Надвірна, Тлумач

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
4 тур

НАВС - КіК - перенесено
"Січ" Микитинці - "Металіст" - 1:1 (Ю. Федчишин, 23 - ?)
"Легіон" - "Бистриця" Хриплин - 6:1 (А. Бибик, 50, 52, 60, 62, В. Тодорів, 82, 90 - В. Коперський, 85)
АТО - ФК "Крихівці" - 0:4 (М. Гловлюк, 8, І. Лукинів, 38, 47, 70)
"Бистриця" Вовчинець - "Благо" - 4:0 (Р. Мерунович, 10, Т. Гуцман, 21, В. Підгурський, 43, Я. Бойко, 56)

    І В Н П М О
1 Легіон (Івано-Франківськ) 4 3 1 0 13-3 10
2 ФК Крихівці 3 3 0 0 15-1 9
3 Бистриця (Хриплин) 4 2 0 2 5-9 6
4 Бистриця (Вовчинець) 3 1 1 1 6-3 4
5 Благо (Івано-Франківськ) 3 1 1 1 4-5 4
6 СІЧ (Микитинці) 4 1 1 2 3-14 4
7 Металіст (Івано-Франківськ) 2 0 2 0 2-2 2
8 КіК (Івано-Франківськ) 2 0 1 1 1-4 1
9 НАВС (Івано-Франківськ) 2 0 1 1 2-5 1
10 АТО (Івано-Франківськ) 3 0 0 3 1-6 0

Бомбардири: І. Лукинів (ФК "Крихівці") - 8, А. Бибик ("Легіон") - 6, В. Тодорів і В. Салманов ("Легіон") - по 4, Н. Олійник ("Благо") - 3 голи.

ТИСМЕНИЦЯ
Прем'єр-ліга

Матч 19-го туру

"Ураган" Черніїв - "Стримба" Липівка - 2:1 (К. Гаврилюк, 40, М. Ткачук, 89-п. - І. Соловей, 67-п.)
17 тур
"Сокіл" Чукалівка - "Дружба" Драгомирчани - 0:3 (В. Трушко, 50, 70, В. Кучера, 56)
"Сокіл" Підлісся - "Стримба" Липівка - 3:1 (Т. Парипа, 35, 52, Я. Ципердюк, 46-п. - П. Дунда, 70-п.)
ФК "Клубівці" - ФК "Радча" - 2:0 (О. Войтко, 24, 43-п.)
"Ураган" Черніїв - "Козацький Острів" Чорнолізці - 2:2 (П. Шкварилюк, 22, М. Свистяк, 90+7 - Ю. Атаманюк, 65, С. Вішніцький, 90+2)
"Бистриця" Старий Лисець - "Авангард" Загвіздя - 1:4 (М. Пилипів, 24 - М. Іванишин, 20, О. Вонс, 22, Р. Ципердюк, 41, С. Середюк, 65)
"Колос" Братківці - вільний від гри

    І В Н П М О
1 Авангард (Загвіздя) 15 12 1 2 44-12 37
2 Козацький Острів (Чорнолізці) 15 10 2 3 33-10 32
3 Ураган (Черніїв) 16 9 4 3 36-22 31
4 ФК Клубівці 16 8 4 4 29-26 28
5 Колос (Братківці) 15 8 3 4 20-14 27
6 Дружба (Драгомирчани) 16 8 1 7 26-22 25
7 Бистриця (Старий Лисець) 15 4 6 5 21-24 18
8 ФК Радча 15 4 3 8 17-28 15
9 Стримба (Липівка) 15 3 5 7 25-35 14
10 Сокіл (Підлісся) 16 3 3 10 23-35 12
11 Сокіл (Чукалівка) 16 0 0 16 11-57 0

Бомбардири: Кудла (Загвіздя) - 15, Нагірний (Чорнолізці) - 14, Зварич (Черніїв) - 10, Якубів (Радча) і Трушко (Драгомирчани) - по 9, Царук (Черніїв) і М. Іванишин (Загвіздя) - по 7, Чекіс (Загвіздя) і Б. Струк (Чукалівка) - по 6 голів.

18 тур. 28 травня (неділя)
"Козацький Острів" Чорнолізці - "Бистриця" Старий Лисець
ФК "Радча" - "Ураган" Черніїв
"Стримба" Липівка - ФК "Клубівці"
"Колос" Братківці - "Сокіл" Підлісся
"Авангард" Загвіздя - "Сокіл" Чукалівка

1 ліга. Фінал за 1-6 місця
1 тур

"Дністер-Рітас" Побережжя - "Прикарпаття" Підлужжя - 2:1 (Р. Кузенко, 25, Г. Тихонюк, 36 - Т. Мокляк, 3)
ФК "Угринів" - "Сокіл" Угринів - 2:1 (Н. Самочко, 5, А. Терешкун, 75 - І. Маньковський, 70)
"Оболонь" Милування - "Козацький Острів-2" Чорнолізці - 1:1 (Б. Баранецький, 78 - М. Гайдейчук, 49)

    І В Н П М О
1  ФК "Угринів" 5 4 1 0 11-5 13
2  "Дністер-Рітас" Побережжя 5 4 0 1 18-7 12
3  "Козацький Острів-2" Чорнолізці 5 2 2 1 8-4 8
4  "Оболонь" Милування 5 2 2 1 12-9 8
5  "Сокіл" Угринів 5 0 1 4 3-17 1
6  "Прикарпаття" Підлужжя 5 0 0 5 5-15 0

Бомбардири: Д. Третяк (Побережжя) і Н. Самочко (ФК "Угринів") - по 16, А. Гринчак (Підлужжя) - 14, М. Гайдейчук (Чорнолізці) - 13, С. Кузенко (Побережжя) і Солом'яний (Чорнолізці) - по 10, М. Стуй (ФК "Угринів") і С. Челяк (Підлужжя) - по 9 голів.

2 тур. 28 травня (неділя)
"Дністер-Рітас" - "Козацький Острів-2"
"Оболонь" - ФК "Угринів"
"Сокіл" Угринів - "Прикарпаття"

Фінал за 7-12 місця
1 тур

ФК "Вільшаниця" - ФК "Марківці" - 2:2 (А. Семанюк, 65, С. Овчар, 90 - В. Фрейнак, 12, Р. Буртик, 45)
"Цегельник" Нові Кривотули - ФК "Майдан" - 9:0 (М. Маснюк, 2, 18, 37, Ю. Бараш, 20, Н. Гук, 24, І. Ільків, 48, 69-п., Р. Глодан, 68, Р. Гавадзин, 79)
"Інтербур" Єзупіль - "Фортуна" Березівка - 1:2 (А. Коваль, 38 - В. Федоронько, 58, А. Насіковський, 82)

    І В Н П М О
1  "Цегельник" Нові Кривотули 5 4 0 1 13-3 12
2  "Інтербур" Єзупіль 5 3 0 2 13-7 9
3  ФК "Вільшаниця" 5 2 2 1 8-8 8
4  ФК "Марківці" 5 2 1 2 4-5 7
5  "Фортуна" Березівка 5 2 0 3 5-4 6
6  ФК "Майдан" 5 0 1 4 3-19 0

БОГОРОДЧАНИ
Кубок.
Попередній етап

Підгір'я - Горохолина - 0:1 (І. Паламарчук, 62) 
Іваниківка - Саджава - 2:3 (Луців, 80, Доцяк, 90 - Руснак, 15, 65, Кульчак, 30) 
Старуня - Богородчани - 0:2 (В. Семків, 105-п.,, О. Фафлей, 115). Вилучення: Є. Фафлей (С) 
Росільна - Космач - 2:1 (І. Солецький, 12, Д. Кицман, 43 - Н. Герин, 14)
Глибівка, Старі Богородчани, Монастирчани і Дзвиняч розпочнуть виступи з 1/4 фіналу 

НАДВІРНА
1 ліга.
7 тур
Група А

"Лістер" Лісна Тарновиця  - "Сокіл" Фитьків - 10:4
"Нива" Гаврилівка  - ФК "Перерісль" - 2:1
ФК "Ланчин" - "Арсенал" Тисменичани - 1:1

    І В Н П М О
1  "Нива" Гаврилівка 7 4 2 1 25-8 14
2 "Арсенал" Тисменичани 7 4 1 2 15-10 13
3  ФК "Ланчин" 7 4 1 2 13-14 13
4  ФК "Перерісль" 7 3 2 2 18-9 11
5  "Лістер" Лісна Тарновиця 7 2 1 4 16-24 7
6  "Сокіл" Фитьків  7 0 1 6 10-32 1

Бомбардири (після 6-го туру): Д. Романюк (Гаврилівка) - 12, А. Глек (Тисменичани) - 6, Є. Данищук.(Лісна Тарновиця) - 5, Р. Дяченко (Ланчин), М. Романюк (Ланчин) і А. Смитанюк (Перерісль) - по 4 голи.

Група Б
"Нафтовик" Битків  - "Колос" Парище - 3:1
ФК "Волосів" - "Бистриця" Пасічна - 6:4
"Олімпія" Камінне - "Підгір'я" Назавизів - 3:0

    І В Н П М О
1  "Олімпія" Камінне 6 4 1 1 13-9 13
2  "Колос" Парище 7 3 3 1 11-8 12
3  "Підгір'я" Назавизів 7 3 2 2 14-10 11
4  ФК "Волосів" 7 3 1 3 21-17 10
5  "Нафтовик" Битків 7 3 1 3 12-11 10
6  "Бистриця" Пасічна 6 0 0 6 8-24 0

Бомбардири (після 3-х турів): Р. Ткач (Волосів) - 5, В. Худяєв (Назавизів) - 3 голи.

2 ліга. 6 тур
Група А

"Лісоруб" Бистриця - "Горгани" Зелена - 0:9
"Фортуна" Пнів - "Скеля" Пнів - 1:9
"Лукавець" Гвізд - ФК "Лоєва" - 2:0

    І В Н П М О
1  "Лукавець" Гвізд 6 5 0 1 28-9 15
2  "Скеля" Пнів 5 4 0 1 27-6 12
3  ФК "Лоєва" 6 2 2 2 20-16 8
4  "Горгани" Зелена 4 2 1 1 20-7 7
5  "Фортуна" Пнів 6 1 1 4 11-33 4
6  "Лісоруб" Бистриця 5 0 0 5 7-42 0

Група Б
"Темп" Молодків - ФК "Добротів" - 2:2
"Страгора" Стримба  - "Прут" Саджавка - 3:1
ФК "Білі Ослави" - вільні від гри

    І В Н П М О
1  "Страгора" Стримба 5 3 1 1 15-6 10
2  "Прут" Саджавка 4 2 1 1 8-4 7
3  ФК "Добротів" 5 0 5 0 12-12 5
4  "Темп" Молодків 4 0 3 1 9-11 3
5  ФК "Білі Ослави" 4 0 2 2 8-19 2

ТЛУМАЧ
1 ліга.
2 тур

ФК "Олеша" - ФК "Надорожна" - 3:4
ФК "Прибилів" - ФК "Грушка" - 2:1
ФК "Гончарів" - ФК "Живачів" - 2:2
ФК "Ісаків" - ФК "Колінці" - 3:1
ФК "Буківна" - "Дністер" Нижнів - 4:2
ФК "Остриня" - ФК "Королівка" - 2:0

    І В Н П М О
1 ФК Живачів 2 1 1 0 7-2 4
2 ФК Грушка 2 1 0 1 6-5 3
3 ФК Буківна 2 1 0 1 5-4 3
4 ФК Прибилів 1 1 0 0 2-1 3
5 Дністер (Нижнів) 2 1 0 1 5-5 3
6 ФК Надорожна 2 1 0 1 5-5 3
7 ФК Остриня 2 1 0 1 3-3 3
8 ФК Колінці 2 1 0 1 3-4 3
9 ФК Королівка 2 1 0 1 2-3 3
10 ФК Ісаків 2 1 0 1 3-6 3
11 ФК Гончарів 2 0 1 1 5-7 1
12 ФК Олеша 1 0 0 1 3-4 0

2 ліга. 1 тур
ФК "Озеряни" - ФК "Яківка" - 0:1
ФК "Пужники" - ФК "Живачів-2" - 4:1
ФК "Бортники" - ФК "Гарасимів" - 6:0
ФК "Підвербці" - ФК "Кутище" - 6:2
ФК "Тлумач" - ФК "Локітка" - 2:0
ФК "Жуків" - вільний від гри

БРАМКИ

Переглядів: 410 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: