Головна » 2015 » Червень » 22 » Міста і райони. 18-21 чеврня. Частина ІІ
15:31
Міста і райони. 18-21 чеврня. Частина ІІ

РОГАТИН
Суперліга. 6 тур

Бабухів - Нижня Липиця - 0:0
Добринів - Рогатин - 4:2
Липівка - Букачівці - 3:0
Лучинці - Помонята - 3:1
Долиняни - Юнашків - 1:8
Верхня Липиця - Васючин - +:- (3:0)

Становище команд
                  І   В  Н  П   М   О
Лучинці      6  5  1  0  18-6  16
Липівка      6  4  0  2  25-9  12
Юнашків     6  3  3  0  16-4  12
Бабухів      6  3  3  0  12-6  12
Рогатин      6  3  1  2  15-10  10
Н. Липиця   6  3  1  2  15-12  10
Букачівці    6  3  0  3  12-13  9
Добринів     6  2  2  2  9-8   8
В. Липиця   6  2  1  3  11-10  7
Помонята    6  2  0  4  11-14  6
Долиняни    6  0  0  6  9-27  0
Васючин     6  0  0  6  4-36  0

1  ліга. 6 тур
Воскресінці - Путятинці - 4:0
Підвиння - Колоколин - 5:2
Черче - Козарі - 3:1
Конюшки - Пуків - 0:2
Загір’я - Чесники - 1:0
Жовчів - Кліщівна - 0:2

Становище лідерів
                  І   В  Н  П   М   О
Загір'я        6  5  1  0  +15  16
Пуків          6  4  1  1  +4  13
Конюшки    6  4  1  1  +13  13
Кліщівна    6  4  0  2  +5   12
Козарі        6  3  1  2  +3   10

2 ліга. 8 тур 
Яглуш - Руда - 3:2
Залужжя - Приозерне - 8:1
Сарники - Заланів - 0:0
Підкамінь - Беньківці - 1:0
Чернів - Явче - 0:2
Фрага - вільна від гри

Становище лідерів
                  І   В  Н  П   М   О
Залужжя    7  6  1  0  +16  19
Яглуш        8  6  1  1  +12  19
Руда          7  5  1  1  +14  16
Фрага        7  5  1  1  +11  16

Детальніше - Футбол Рогатинщини

РОЖНЯТІВ
Вища ліга. 8 тур

Лоп'янка - Суходіл - 2:1    
Вільхівка - Нижній Струтин - 4:3    
Берлоги - Брошнів - 1:3    
Сваричів - Цінева - 3:2
Рожнятів - вільний від гри 

Становище команд
                     І  В Н П     М   О
Сваричів       7  6  1  0  18-4  19
Рожнятів       7  5  1  1  15-2  16
Вільхівка       7  5  0  2  18-12  15
Брошнів        7  3  1  3  10-8  10
Ниж. Струтин 7  3  1  3  16-17  10
Лоп'янка        7  3  0  4  8-15  9
Суходіл         8  2  2  4  19-21  8
Берлоги         7  2  0  5  8-20  6
Цінева           7  0  0  7  11-24  0

2 ліга. 7 тур
Верхній Струтин - Дуба - 1:1    
Закерничне - Іванівка-Ясеновець - 5:2    
Вербівка - Небилів - 1:3    
Креховичі - Вільхівка-2 - 7:0    
Сливки - Спас - 3:1    
Петранка - Ясень - 3:1

Становище команд
                    І  В Н П     М      О
Небилів        7  6  1  0  24-10  19
Креховичі     7  6  0  1  23-8  18
Закерничне   7  5  2  0  29-7  17

Детальніше - Футбол Рожнятівщини

СНЯТИН
1 ліга. 9 тур

Устя - Видинів - 0:2
Будилів - Борщів - 0:1
Залуччя - Потічок - 2:1
Підвисоке - Джурів - 2:0
Стецева - Задубрівці - 1:1
Белелуя - Прутівка - 3:1
Вовчківці - вільні від гри

Становище команд
                 І   В Н П    М    О
Вовчківці   8  8  0  0  31-5  24
Будилів     9  5  1  3  18-7  16
Борщів      8  5  1  2  14-9  16
Підвисоке  8  4  4  0  14-4  16
Белелуя     8  5  0  3  18-15  15
Задубрівці  9  3  4  2  13-8  13
Видинів      8  4  0  4  15-13  12
Прутівка     9  3  3  3  14-16  12
Залуччя      8  3  2  3  8-14   11
Стецева      8  2  2  4  11-11  8
Устя            8  1  2  5  8-19  5
Джурів        8  1  1  6  12-31  4
Потічок       8  0  0  8  5-25  0

2 ліга. 9 тур
Новоселиця - Попельники - 1:4
Рудники - Русів - 2:1
Красноставці - Олешків - 1:4
Любківці - Келихів - 3:1
ФК "Кулачин" Снятин - Ганьківці - 3:3
"Стара Сеньйора" Заболотів - Іллінці - 1:1
Трійця - Балинці - 2:0

Становище команд
                    
І   В Н П    М    О
Попельники   9  6  1  2  22-12  19
Русів            9  6  1  2  15-6  19
Рудники        9  5  3  1  25-15  18
Балинці         9  5  1  3  17-18  16
Іллінці            9  5  1  3  24-26  16
Трійця            9  4  2  3  16-11  14
Келихів          9  4  2  3  19-17  14
Снятин           9  4  2  4  16-17  14
Новоселиця   9  4  0  5  17-16  12
Олешків         9  2  3  4  20-22  9
Любківці         8  3  0  5  13-16   9
Ганьківці        9  2  3  4  11-16   9
Заболотів       9  1  1  7  14-26  4
Красноставці  9  1  0  8  13-25  3

Детальніше - Футбол Снятинщини

ТИСМЕНИЦЯ
Прем'єр-ліга. 9 тур
Драгомирчани - Пшеничники - 7:1
Лисець - Черніїв - 2:3
Загвіздя - Чукалівка - 7:0
Чорнолізці - Клубівці - 2:0 
Липівка - Павлівка - 1:1
Радча - Підлісся - 2:1
Старий Лисець - Єзупіль - 1:2

Становище команд
                      І  В  Н  П    М   О
Чорнолізці      9  7  2  0  20-4  23
Загвіздя         9  6  1  2  25-8  19
Павлівка         9  5  2  2  19-7  17
Єзупіль           9  5  1  3  15-13  16
Лисець           9  5  0  4  18-11  15
Черніїв            8  4  3  1  21-12  15
​Драгомирчани 9  2  5  2  14-10  11
Клубівці          8  3  2  3  11-14  11
Підлісся          9  3  1  5  14-13  10
Ст. Лисець      9  2  4  3  15-17  10
Липівка           9  2  4  3  11-19  10
Чукалівка        8  1  2  5  7-23  5
Радча             9  1  1  7  7-29  4
Пшеничники    8  1  0  7  7-24  3

1 ліга. 8 тур
Тязів - Підлужжя - 1:1
Марківці - Стебник - 1:7
Милування - Стриганці - 5:4 
"Сокіл" Угринів - Старі Кривотули - 2:1 
Довге - Одаї - 8:2 
Березівка - ФК "Угринів" - 2:1

Становище команд
                       І  В  Н  П    М     О
Ст. Кривотули  7  5  0  2  20-10  15
Стебник           7  4  3  0  23-13  15
Березівка        8  4  2  2  20-15  14
Милування      7  4  1  2  15-12  13
Тязів               7  3  3  1  13-5  12
"Сокіл" У         7  4  0  3  15-18  12
Підлужжя        7  3  2  2  26-16  11
Довге              8  3  2  3  21-11  11
ФК "Угринів"   8  3  1  4  13-15  10
Одаї               6  2  0  4  18-25  6
Марківці          8  1  0  7  16-35  3
Стриганці        7  1  0  6  13-36  3

ТЛУМАЧ
1 ліга. 10 тур

Колінці - Надорожна - 0:0 
Прибилів - Королівка - 1:1
Нижнів - Остриня - 2:4 
Живачів - Ісаків - 5:0 
Грушка - Олеша - 5:3
Гарасимів - Буківна - 1:3

Становище команд
                     І  В  Н  П    М     О
Живачів       10  8  0  2  28-10  24
Грушка        10  7  1  2  26-14  22
Остриня       10  7  1  2  24-13  22
Колінці         10  5  1  4  12-9  16
Прибилів      10  4  4  2  17-14  16
Буківна        10  4  3  3  20-15  15
Надорожна   10  4  3  3  13-9  15
Ісаків           10  4  3  3  23-20  15
Нижнів         10  3  4  3  22-21  13
Королівка     10  1  2  7  13-24   5
Гарасимів     10  0  3  7  15-38  3
Олеша          10  0  1  9  11-37  1

2 ліга
Група А

Становище команд. І коло
                    І  В  Н  П   М    О
Братишів      7  6  1  0  30-5  19
Вікняни         7  5  2  0  20-2  17
Гостів           7  5  1  1  32-12  16
Локітка         7  3  1  3  13-18  10
Палагичі       7  2  0  5  7-20  6
"Єдність" Грушка 7  2  0  5  7-29  6
Петрилів       7  1  1  5  11-21  4
Олешів         7  0  2  5  6-19  2

Група Б 

Становище команд
                        І  В  Н  П   М    О
Хотимир           6  5  1  0  17-1  16
Бортники          6  4  1  1  22-7  13
Жуків               6  4  1  1  16-5  13
Яківка              6  2  2  2  10-5   8
Озеряни           6  2  2  2  11-14  8
ФК "Підвербці" 4  1  2  1  5-5    5
Пужники           6  1  2  3  5-9    5
"Дністер" Підвербці 6  1  1  4  9-25  4
Живачів-2         6  0  0  6  3-27  0

БРАМКИ

Переглядів: 349 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: