Головна » 2015 » Червень » 22 » Міста і райони. 18-21 червня. Частина І
12:00
Міста і райони. 18-21 червня. Частина І

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
"Легіон-1" - "Штурмовик" - 6:1
Хриплин - Вовчинець - 4:4
"Благо" - "Феміда" - 3:0
Крихівці - "Інваспорт" - 17:1

Становище команд
                    І  В  Н  П    М   О
"Легіон-1"     8  8  0  0  49-9  24
Крихівці        9  7  0  2  46-9  21
"Феміда"      8  6  1  1  31-10  19
"Благо"         8  5  0  3  22-19  15
Микитинці     8  4  2  2  18-10  14
"Легіон-2"     7  2  1  4  16-17  7
Вовчинець    9  2  1  6  16-26  7
Хриплин        8  1  1  6  18-50  4
"Штурмовик" 7  1  0  6  4-28  3
"Інваспорт"    6  0  0  6  5-47   0    

БОГОРОДЧАНИ
9 тур 
Іваниківка - Старуня - 1:1
Глибівка - Саджава - матч зупинено на 73-й хвилині за рахунку 5:3
Дзвиняч - Монастрирчани - 0:3
Богородчани - Горохолина - 6:0
Глибоке - Старі Богородчани - не відбувся
Росільна - вільна від гри

Становище команд
                            І  В  Н  П    М   О
Богородчани        8  7  0  1  23-5  21
Глибівка               7  6  0  1  29-7  18
Ст. Богородчани   8  5  0  3  22-14  15
Росільна               8  4  1  3  14-15  13
Іваниківка             9  4  1  4  14-16  13
Монастирчани       8  3  2  3  10-12  11
Саджава               7  3  1  3  12-9  10
Старуня                8  2  2  4  10-14  8
Дзвиняч                8  2  1  5  10-18  7    
Глибоке                7  1  2  4  11-25  5
Горохолина           8  0  2  6  5-26  2

Детальніше - БРФФ

ГАЛИЧ
1 ліга. 6 тур
"Північ"

Кінашів - Курів - +:-
Нараївка - Медуха - 2:3
Скоморохи - Дубівці - 0:5
Більшівці - Бовшів - 1:5
Жалибори - Придністров'я

Становище лідерів
                   І  В  Н  П   М   О
Бовшів       6  6  0  0  24-4  18
Дубівці       6  5  1  0  20-7  16
Більшівці    4  4  0  0  13-2  12
Медуха      4  3  0  1  11-7  9

"Південь"
Залуква - Острів - 1:1
Бринь - Комарів - 1:2
Мединя - Маріямпіль-2 - 4:0
Маріямпіль - Височанка - 2:0
Крилос - Блюдники - 5:1
Вікторів - Кінчаки - 9:0

Становище лідерів
                   І  В  Н  П   М   О
Мединя      6  5  1  0  20-3  16
Комарів      6  4  2  0  22-5  14
Вікторів      6  4  2  0  19-4  14
Крилос       6  4  1  1  15-9  13
Маріямпіль 6  4  0  2  25-8  12
Бринь         6  3  1  2  13-11  10

Детальніше - ГРФФ

ГОРОДЕНКА
1 ліга. 9 тур
Воронів- Ясенів-Пільний - 1:4
Чортовець - Олієво-Королівка - 2:1
Чернятин - Рашків - 1:0
Семенівка - Котиківка - 10:1
Тишківці - Глушків - 2:2
Топорівці - Торговиця - 0:5
Колінки - Стрільче - 0:0

Становище команд
                            І  В  Н  П    М      О
Торговиця             9  7  1  1  24-10  22    
Чернятин              9  7  0  2  17-11  21
Яс.-Пільний           9  6  2  1  36-5  20
Рашків                  9  6  1  2  16-7  19
Тишківці                9  5  1  3  18-19  16
Чортовець             9  5  0  4  21-22  15
Семенівка             9  4  2  3  33-18  14
Стрільче                9  4  2  3  19-11  14
Воронів                 9  4  0  5  20-27  12
Ол.-Королівка        9  3  1  5  14-22  10
Глушків                 9  1  4  4  8-19  7
Колінки                  9  1  2  6  12-22  5
Топорівці               9  1  0  8  8-29   3
Котиківка               9  1  0  8  6-33   3

2 ліга. 6 тур
Група А

Городниця - Семаківці - 0:3
Поточище - Михальче - 1:0
Кунисівці - Копачинці - 0:1
Група Б
Лука - Серафинці - 3:0
Острівець - Виноград - 3:0
Сороки - Росохач - 6:2

ДОЛИНА
1 ліга. 8 тур

Одиниця - Тяпче - 1:2
Яворів - Гошів - 1:7 
Гузіїв - Тисів - 2:3
Міжріччя - Велика Тур`я - 1:2
Вигода - Белеїв - 4:0
Надіїв - вільний від гри

Становище команд
                        І  В  Н  П    М     О
Вел. Тур'я         8  5  2  1  21-10  17
Вигода              7  5  2  0  12-3  17
Гошів                7  4  3  0  21-11  15
Тяпче                7  4  2  1  14-10  14    
Одиниця           8  3  2  3  16-13  11
Тисів                 7  3  1  3  20-14  10    
Міжріччя           7  2  2  3  14-10  8
Яворів               7  2  1  4  11-18  7    
Белеїв               8  1  4  3  13-17  7
Гузіїв                 7  0  3  4  8-15  3
Надіїв                7  0  0  7  6-30  0

2 ліга. 8 тур 
Розточки - Новошин - 1:1
Станківці - Слобода-Долинська - 4:0
Кропивник - Витвиця - 5:0
Тростянець - Новичка - не відбувся. Тростянець припинив виступи
Кальна - Солуків - 4:3
Шевченкове - вільне від гри
Матч 2 туру 
Тростянець - Кропивник - 1:4

Становище лідерів
                        І  В  Н  П    М    О
Станківці           8  6  0  2  22-5  18
Новошин          7  4  2  1  13-7  14
Розточки           6  4  1  1  16-7  13
Солуків             6  4  0  2  22-9  12
Шевченкове      6  4  0  2  17-6  12    

Детальніше - Долинський футбол

КАЛУШ
1 ліга. 8 тур
Довге-Калуське - Студінка - 2:0
Негівці - Старий Угринів - 3:2
Вістова - Перекоси - 0:0
Голинь - Сівка-Калуська - 1:1
Станькова - Копанки - 5:1
Гуменів - Тужилів - 1:0

Становище команд
                     І  В  Н  П   М    О
Станькова     8  7  1  0  27-7  22
Д.-Калуське   8  5  2  1  12-5  17
Голинь           8  3  4  1  9-10   13
Вістова          8  3  2  3  14-6  11
Тужилів         8  3  2  3  11-10  11
Студінка        8  3  2  3  11-9  11
Гуменів          8  3  1  4  7-12  10
Перекоси       8  1  5  2  7-9   8
С.-Калуська   8  2  2  4  11-14  8
Копанки         8  2  1  5  8-15  7
Ст. Угринів     8  2  1  5  9-19  7
Негівці           8  2  1  5  8-18  7

2 ліга. 7 тур
Група А

Підмихайля - Бабин-Середній - 5:1
Бабин-Зарічний - Перевозець - 2:3
Новиця - Боднарів - 4:0
Підгірки - Грабівка - 2:0

Становище лідерів
                      І  В  Н  П   М    О
Грабівка         6  4  0  2  8-6   12
Перевозець    6  3  2  1  13-8  11
Підмихайля    6  3  1  2  14-15  10
Бабин-С.        7  3  1  3  5-7  10

Група Б
Довжка - Кулинка - 1:2
Кропивник - Довгий Войнилів - 0:1
Верхня - Довпотів - 4:1
Томашівці - Войнилів - 0:5

Становище команд
                     І  В  Н  П   М    О
Д. Войнилів   7  6  0  1  24-3  18
Верхня          7  5  0  2  22-11  15
Кропивник     7  4  1  2  17-4  13
Войнилів       7  4  1  2  15-7   13

Детальніше - Калущина футбольна

КОЛОМИЯ
1 ліга. 10 тур
Дебеславці - Угорники - 2:2
Мала Кам`янка - Семаківці - 3:0
Верхній Вербіж - Матеївці - 1:0
Сопів - Коршів - 2:1
Печеніжин - Воскресинці - 2:1
Жукотин - Підгайчики - 3:1
Струпків - Лісний Хлібичин - 4:1

Становище команд
                     І    В  Н  П   М    О
Угорники       10  9  1  0  35-7  28
Жукотин        10  8  1  1  24-6  25
Сопів            10  6  2  2  25-17  20
Струпків        10  5  2  3  20-6  17
Печеніжин     10  4  3  3  16-14  15
Дебеславці    9  3  3  3  16-15  12
Коршів          10  3  3  4  18-19  12
Воскресинці   10  3  2  5  10-9  11
В. Вербіж       9  3  2  4  7-12  11
Л. Хлібичин    10  3  2  5  7-14  11
Матеївці         10  3  1  6  6-23  10
Семаківці       10  2  2  6  13-21  8
М. Кам`янка   10  2  0  8  9-36  6
Підгайчики     8  1  2  5  9-16  5

Примітка. В матчі 7-го туру Ступків - Дебеславці (0:0) господарям зарахована технічна поразка (-:+) через участь дискваліфікованого гравця.

2 ліга. 9 тур
Лісна Слобідка - Ковалівка - 7:2
Голосків - Черемхів - 0:1
Старий Гвіздець - Спас - 1:2
Велика Кам'янка - Ворона
Джурків - Торговиця - 0:3
Королівка-Корнич - Ценява - 1:0
Іванівці - Мала Кам'янка-2 - 3:2

Становище команд 
                      І  В  Н  П   М    О
Черемхів        9  8  1  0  35-5  25
Голосків         9  5  2  2  13-5   17
Ліс. Слобідка  9  6  1  2  20-15  19
Іванівці           9  6  0  3  24-9   18
Спас               9  5  1  3  20-10  16
Ст. Гвіздець    9  4  1  4  15-17  13
Королівка-
Корнич            9  5  1  3  15-18  16
Торговиця       9  5  0  4  19-20  15
Ценява           8  3  2  3  9-6    11
В. Кам'янка     8  3  1  4  13-18  10
М. Кам'янка-2  9  3  0  6  21-25  9
Джурків           8  1  2  5  12-22  5
Ковалівка        9  1  0  8  7-31  3
Ворона            8  0  0  8  2-24  0

Детальніше - Футбол Коломийщини

КОСІВ
6 тур

Пістинь - Яблунів - +:- (3:0)
Березів - Старі Кути - 8:0
Тюдів - Шешори - 2:5
Трач - Малий Рожен - 3:1
Слобідка - Вербовець - 3:2

Становище команд
                      І  В  Н  П   М    О
Пістинь          6  6  0  0  37-6  18
Вербовець     6  4  1  1  24-5  13
Березів          6  5  0  1  24-7  15
Трач               6  4  0  2  17-21  12
Шешори         6  3  1  2  15-12  10
Слобідка        6  3  0  3  12-12  9
М. Рожен       6  2  0  4  9-14   6
Яблунів          6  2  0  4  8-20  6
Тюдів             6  0  0  6  10-22  0
Ст. Кути          6  0  0  6  3-40  0

Детальніше - vk.com/football_kosiv

НАДВІРНА
1 ліга. 7 тур

Перерісль - Волосів - 1:3 
Камінне - Ланчин - 5:1 
Красна - Назавизів - +:- 
"Нафтовик" Битків - Тисменичани - 0:3 
Гаврилівка - Лісна Тарновиця - 3:1

Становище команд
                        І  В  Н  П   М   О
Тисменичани    6  5  0  1  14-5  15
Волосів            6  4  1  1  15-10  13
Камінне            7  3  1  3  11-7  10
Назавизів         6  3  1  2  9-6  10
Гаврилівка        7  3  1  3  16-18  10
Ланчин             6  2  2  2  11-14  8
Перерісль         6  2  1  3  11-11  7
Красна              7  2  1  4  7-12  7
Битків               7  2  1  4  5-11   7
Ліс. Тарновиця  6  1  1  4  10-15  4

2 ліга. 7 тур
Фитьків - Саджавка - 4:1
Гвізд - Стримба - 4:1
Середній Майдан - Парище - 0:3
Добротів - Пнів - 6:0
Пасічна - Лоєва - 0:0
Зелена - Молодків - 5:2

Становище лідерів
                        І  В  Н  П    М    О
Фитьків            6  6  0  0  28-10  18
Гвізд                6  5  1  1  21-8  16
Добротів           7  4  2  1  16-7  14
Парище            6  4  1  1  28-7  13
Саджавка         6  4  1  1  17-10  13
Стримба           7  3  1  3  18-19  10

Детальніше - Футбол Надвірнянщини

БРАМКИ

Переглядів: 315 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: