Головна » 2014 » Серпень » 26 » Міста і райони. 17 - 24 серпня (Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Галич, Рогатин)
14:57
Міста і райони. 17 - 24 серпня (Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Галич, Рогатин)

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

10 тур
"Ярковиця" - Вовчинець - 3:0
"Штурмовик" - Крихівці - 0:6
"Громадський форум" - "Легіон" - 0:6
Микитинці - "Благо" - 1:0 
ТДВ БМФ-"ІФ-буд-Сокіл" - Хриплин - перенесено

Cтановище команд
                      І  В  Н  П     М     О
"Легіон"         9  8  1  0  37-8  25 
Крихівці         10  8  1  1  39-13  25
Микитинці      10  7  2  1  27-8  23  
"Благо"          10  6  2  2  27-12  20      
Хриплин         9  5  0  4  20-14  15
"Штурмовик"  9  3  0  6  15-28  9 
Вовчинець     10  2  1  7  10-20  7  
"Ярковиця"    9  1  0  8  8-32  3  
"Громадський форум" 6  0  1  5  6-28  1 
ТДВ БМФ-"ІФ-буд-Сокіл" 6  0  0  6  5-33  0

Бомбардири (після І кола): Лукинів (Крихівці) - 13, Вонс ("Легіон") - 8, Вістовський ("Благо") - 7, Федина (Крихівці) і Лучко ("Штурмовик") - по 6, Золотарчук, Калакука і Яцишин (усі - Микитинці), Николишин (Хриплин) і Скринник ("Легіон") - по 5 голів.

ГАЛИЧ

1 ліга
"Північ". 12 тур

Медуха - Яблунів - 3:5
Бовшів - Слобода - 8:0
Задністрянськ - Нараївка - -:+
Кінашів - Більшівці - 0:1

Становище команд 
                       I   В  Н  П   М     О
Яблунів          11  9  1  1  37-15  28
Бовшів           11  8  2  1  41-9  26
Більшівці        10  7  2  1  18-7  23 
Кінашів          11  7  1  3  27-13  22
Задністрянськ 11  4  0  7  13-12  12 (знято)
Медуха          10  4  0  6  21-23  12  
Тустань          10  2  1  7  12-43  7
Слобода         11  2  1  8  6-32  6
Нараївка         11  1  1  9  10-31  4

"Південь". 12 тур
Залуква - Маріямпіль - 1:1
Блюдники - Крилос - 3:0
Дубівці - Кінчаки - 5:0
Крилос-2 - Комарів - +:-
Мединя - Вікторів - 4:2

Становище команд
                   I   В  Н  П   М     О
Мединя      12  9  2  1  40-13  29
Маріямпіль 12  8  2  2  34-16  26
Блюдники   12  7  1  4  27-22  22
Вікторів      12  6  3  3  25-19  21
Крилос       11  5  0  6  17-23  15
Дубівці       12  4  1  7  27-26  13
Крилос-2     12  4  1  7  14-33  13
Кінчаки       12  4  0  7  14-36  12
Залуква      11  3  2  6  15-25  11
Комарів      12  3  0  9  17-17  9 (знято) 

2 ліга
"Північ". 10 тур

Острів - Ганівці - 0:3
Височанка - Старий Мартинів - 2:1
Новий Мартинів - Придністров'я - 2:1

Становище команд 
                     І  В  Н  П    М    О
Н. Мартинів   9  7  1  1  34-10  22 
Ганівці          8  5  1  2  20-17  16
Ст. Мартинів  9  4  2  3  13-15  14
Бринь           8  3  3  2  19-15  12
Придністров'я 9  3  2  4  25-24  11 
Височанка    8  2  2  4  17-20  8
Острів          9  0  1  8  5-32  1

"Південь". 10 тур
Вигівка - Курів - 7:1
Жалибори - Куропатники - 6:0
Дем'янів - Насташино - 2:2
Скоморохи - Підшумлянці

Становище команд
                      І   В  Н  П      М    О
Вигівка          10  10  0  0  38-10  30
Насташино    10  6  1  3  17-16  19
Курів             10  5  1  4  21-17  16 
Жалибори      10  4  1  5  22-16  13
Підшумлянці 8  4  0  4  12-12  12 
Куропатники  10  3  1  6  16-25  10
Скоморохи     9  1  3  5  13-24  6
Дем'янів         9  0  3  6  12-31  3

Детальніше - Галицька РФФ

РОГАТИН

Суперліга. 13 тур
Долиняни - Черче - 3:0
Помонята - Лучинці - 0:3
Васючин - Добринів - 3:4
Рогатин - Липівка - 1:0
Бабухів - Юнашків - 2:0
Верхня Липиця - вільна від гри
14 тур
Черче - Бабухів - 2:2
Добринів - Верхня Липиця - 3:0
Лучинці - Долиняни - 4:1
Липівка - Васючин - 5:1
Юнашків - Рогатин - 0:2
Помонята - вільні від гри

Становище команд
                  І  В  Н  П    М     О
Липівка     13  8  2  3  30-19  26
Добринів   13  9  2  2  28-15  29
Лучинці     13  7  4  2  31-14  25  
Рогатин     13  6  3  4  24-18  21
Долиняни  13  5  3  5  26-27  18
Бабухів     13  5  2  6  24-21  17 
В. Липиця 12  4  3  5  18-23  15
Юнашків   12  4  2  6  24-20  14
Помонята  11  3  2  6  18-29  11
Васючин   12  3  1  8  29-48  10
Черче       13  2  2  9  19-36  8
Обельниця знята

1 ліга. 13 тур
Потік - Букачівці - 2:3
Нижня Липиця - Підкамінь - 3:1
Путятинці - Пуків - 0:0
Жовчів - Чесники - 0:1
Козарі - Кліщівна - 2:3
Підвиння - вільне від гри
14 тур
Кліщівна - Підвиння - 2:0
Чесники - Путятинці - 1:1
Пуків - Нижня Липиця - 1:3
Підкамінь - Потік - 1:1
Козарі - Букачівці - 28 серпня
Жовчів - вільний від гри

Становище команд
                    I   В  Н  П     М    О
Букачівці     12  10  0  2  45-17  30 
Н. Липиця    13  9  2  2  30-14  29 
Кліщівна      13  9  1  3  37-19  28
Чесники       13  7  4  2  19-14  25 
Жовчів         12  5  0  7  15-19  15   
Козарі          11  5  0  6  15-20  15
Підкамінь     13  3  3  7  19-28  12   
Путятинці      13  2  6  5  9-20  12 
Потік            13  3  2  8  19-23  11 
Пуків            13  3  2  8  12-21  11   
Підвиння      12  3  0  9  10-24  9 
Світанок       знято

2 ліга

"Схід". 12 тур
Вишнів - Діброва - -:+ (0:3)
Явче - Загір'я - 0:1
Колоколин - Вербилівці - +:- (3:0)
Сарники - Конюшки - 2:1
Чернів - вільний від гри
13 тур
Конюшки - Колоколин - 2:1
Вербилівці - Явче - 0:8
Загір'я - Вишнів - +:- (3:0)
Діброва - Чернів - 6:3
Сарники - вільні від гри

"Захід". 12 тур
Залужжя - Долиняни-2 - 3:2
Приозерне - Воскресинці - 0:1
Фрага - Руда - 1:6
Заланів - Яглуш - 1:0
Беньківці - вільні від гри
13 тур
Яглуш - Фрага - 3:2
Руда - Приозерне - 5:2 (в Приозерному)
Воскресинці - Залужжя - 1:2
Долиняни-2 - Беньківці - 4:0
Заланів - вільний від гри

Детальніше - Футбол Рогатинщини

ТИСМЕНИЦЯ

Прем'єр-ліга. 14 тур
Радча - Клубівці - 3:3 
Чукалівка - Загвіздя - 0:2
Драгомирчани - Старий Лисець - 0:2
Чорнолізці - Липівка - 2:2
Єзупіль - Старі Кривотули - 5:0 
Черніїв - Підлісся - 3:2

Становище команд
                       І   В  Н  П   М     О
Черніїв           14  9  2  3  37-22  29 
Ст. Лисець     13  8  1  4  33-23  25 
Єзупіль          14  7  4  3  25-17  25  
Клубівці          14  7  3  4  29-25  24
Ст. Кривотули 14  7  3  4  21-21  24 
Підлісся         14  6  5  3  25-15  23
Чорнолізці      14  7  1  6  30-31  22
Загвіздя         14  6  4  4  24-14  22
Радча            13  3  5  5  23-25  14 
Драгомирчани 14  3  0  11  12-35  9
Липівка          14  1  5  8  18-26  8 
Чукалівка       14  1  3  10  10-33  6 

Бомбардири (після 1-го кола): М. Іванишин (Загвіздя) - 8, Вікуловський (Черніїв) і Р. Дмитрів (Ст. Лисець) - по 7, Р. Назарук (Ст. Кривотули) і Макогоняк (Клубівці) - по 6, Гайдейчук (Чорнолізці), Пентелюк (Клубівці), Самойліч (Ст. Лисець), Скорик (Підлісся) і Є. Качур (Єзупіль) - по 5 голів.

1 ліга. 13 тур
Довге - Пшеничники - -:+
Нові Кривотули - Милування - 3:3
Одаї - Тязів - 2:1 
Павлівка - Вільшаниця - 2:2 
Стебник - Березівка - 2:1
Стриганці - Підлужжя - 2:3

Cтановище команд
                         І   В  Н  П   М    О
Пшеничники     13  9  2  2  27-16  29
Березівка         13  7  4  2  28-11  25
Підлужжя         13  7  3  3  26-21  24  
Довге               13  7  2  4  38-21  23
Стебник            13  7  1  5  30-32  22
Милування       13  5  2  6  31-27  17
Одаї                 13  5  2  6  23-26  17
Нові Кривотули 13  5  2  6  23-31  17  
Павлівка           13  5  2  6  22-31  17 
Тязів                 13  5  1  7  25-24  16 
Вільшаниця      13  4  2  7  14-23  14 
Стриганці          13  0  1  12  15-43  1 
Сілець              знято

Бомбардири (після 1-го кола): Можджак (Довге) і Капраленко (Березівка) - по 8, Волосянко Д. (Стебник) і Легун (Милування) - по 7, Адамчук (Одаї), Левицький (Довге), Турик (Пшеничники) і Юрчак (Павлівка) - по 6 голів.

ТЛУМАЧ

1 ліга. 17 тур
Живачів - Підвербці - 2:0 
ФК "Тлумач" - Ісаків - 1:1 
Колінці - Грушка - 0:1 
Королівка - Прибилів - 1:1 
Остриня - Палагичі - 4:2
Надорожна - Нижнів - 1:7
18 тур
Надорожна - Остриня - 2:4 
Палагичі - Королівка - 1:0
Прибилів - Колінці - 1:4
Грушка - ФК "Тлумач" - 1:5 
Ісаків - Живачів - 1:3
Підвербці - Олеша - 3:4

Становище команд 
                    І   В  Н  П    М     О
Нижнів        16  13  0  3  72-32  39    
Живачів      16  12  1  3  45-19  37  
Грушка       17  12  1  4  41-24  37  
Прибилів     17  11  3  3  55-24  36 
Колінці        16  8  2  6  20-23  26   
ФК "Тлумач" 16  6  5  5  26-15  23     
Остриня      17  6  5  6  33-33  23 
Королівка    17  6  2  9  16-29  20 
Ісаків          17  4  4  9  28-31  16    
Палагичі     17  4  3  10  24-37  15  
Надорожна 17  4  3  10  23-52  15   
Олеша        16  4  1  11  19-54  13 
Підвербці    17  2  2  13  14-43  8 
Жуків         знято

 

Cтановище команд. 1 коло
                  І  В  Н  П   М  О
Гарасимів  7  6  1  0  25-3  19
Бортники    7  4  3  0  27-6  15
Яківка        7  4  1  2  23-7  13 
Гринівці     7  4  1  2  17-13  13
Пужники    7  3  0  4  19-8  9
Хотимир     7  3  0  4  18-12  9
Озеряни    7  1  0  6  6-33  3 
Живачів-2  7  0  0  7  4-56  0

Група Б

Cтановище команд. 1 коло
                І  В  Н  П  М  О
Буківна    7  6  1  0  30-5  19 
Вікняни    7  5  0  2  15-9  15 
Гостів       7  4  2  1  21-16  14
Антонівка  7  4  1  2  16-12  13
Олешів     7  2  2  3  12-13  8 
Петрилів   7  2  2  3  15-23  8
Братишів  7  1  0  6  19-22  3
Локітка     7  0  0  7  12-40  0


БРАМКИ

Переглядів: 445 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: