Головна » 2014 » Серпень » 26 » Міста і райони. 17 - 24 серпня (Долина, Калуш, Рожнятів, Богородчани, Надвірна)
10:03
Міста і райони. 17 - 24 серпня (Долина, Калуш, Рожнятів, Богородчани, Надвірна)

БОГОРОДЧАНИ

Кубок. Фінал
Підгір’я – Старуня – 2:1

18 тур
Глибівка – Дзвиняч - 1:2
Старуня – Росільна - 8:1
Монастирчани – Підгір’я - 1:7
Саджава – Глибоке - 3:1
Грабовець – Гринівка-Нивочин - 3:2
Солотвин – Іваниківка - -:+
Старі Богородчани – вільні від гри

Становище команд
                         І    В  Н  П    М      О
Підгір'я             16  16  0  0  83-10  48
Старуня            17  15  1  1  85-21  46 
Ст. Богородчани 16  11  0  5  34-26  33 
Глибівка            17  10  2  5  42-19  32   
Дзвиняч            17  8  3  6  32-30  27 
Росільна           17  7  4  6  30-25  25 
Іваниківка          17  7  3  7  31-26  24 
Саджава           16  6  2  8  32-30  20     
Гринівка-Нивочин 17  5  2  10  24-42  17 
Глибоке             17  5  1  11  23-68  16 
Монастирчани    16  3  2  11  11-29  11   
Грабовець         16  2  3  11  14-49  7   
ФК "Солотвин"   17  1  1  15  12-76  4 
Горохолина       знята

Бомбардири:  А. Мельничук (Старуня) – 31, П. Дмитрів (Підгір’я) – 27, Р. Мотуз (Підгір’я) і О. Микуляк (Старуня) – по 20 голів.

Детальніше - Богородчанська РФФ

ДОЛИНА

Кубок. 1/2 фіналу
ФК "Долина" - Тисів - 4:2 і 3:3
Міжріччя - ТФК Тяпче - 1:1

1 ліга
16 тур

Міжріччя - ФК "Долина" - 0:2
ТФК Тяпче - Белеїв - 3:1
Велика Тур'я - "Свіча" Тяпче - 1:4
Яворів - Одиниця - 2:6
Тисів - Розточки - 9:0
Старий Мізунь - Гошів - -:+

15 тур
Розточки - Одиниця - -:+ (рез. 3:2 анульовано)

Становище команд
                       І    В  Н  П    М     О
"Свіча" Тяпче 16  11  0  5  42-27  33 
ФК "Долина"  16  10  3  3  34-28  33  
Гошів             16  10  1  5  51-36  31 
ТФК Тяпче     16  9  2  5  42-19  29 
Белеїв           16  9  1  6  40-34  28    
Міжріччя        16  9  0  7  33-29  27
Одиниця        16  8  2  6  37-35  26 
Велика Тур'я  16  7  1  8  51-52  22 
Розточки        16  4  4  8  22-39  16  
Яворів            16  4  3  9  26-38  15   
Тисів              16  4  2  10  28-40  14 
Ст. Мізунь      16  1  1  14  18-55  4

2 ліга
Перенесені матчі

3 тур. Кальна - Раків - +:-
12 тур. Надіїв - Підліски - 2:2
17 тур
Надіїв - Витвиця - 11:1
Раків - Кропивник - 1:1
Тростянець - Солуків - 1:6
Підліски - Станківці - 4:4
Вигода - Гузіїв - 7:1
Кальна - Княжолука - не завершено

Становище лідерів
                       І    В  Н  П    М     О
Вигода           17  14  2  1  78-21  44 
Гузіїв             17  11  3  3  43-21  36  
Надіїв            17  11  4  2  60-31  37   
Солуків          17  11  0  6  57-32  33 
Підліски         17  7  5  5  38-32  26 
Станківці        17  7  2  8  34-40  23

Детальніше - Футбол Долинщини

КАЛУШ

1 ліга. 15 тур
Станькова - Негівці - 4:2             
Студінка - Голинь - 0:4             
Верхня - Гуменів - 1:2             
Довгий Войнилів - Перекоси - 1:1             
Старий Угринів - Вістова - 1:1             
Сівка-Калуська - Довге-Калуське - 1:0        
16 тур
Гуменів - Станькова - перенесено 
Негівці - Вістова - 3:2             
Голинь - Сівка-Калуська - 1:1             
Довгий Войнилів - Старий Угринів - 2:3             
Перекоси - Студінка - 3:1             
Довге-Калуське - Верхня - +:- (3:0)

Становище команд
                          І    В  Н  П    М     О
Станькова         15  14  0  1  46-12  42
Довге-Калуське 16  12  2  2  28-10  38
Голинь              16  9  5  2  44-21  32
Сівка-Калуська  16  9  3  4  28-19  30 
Негівці               16  7  3  6  30-33  24
Перекоси           16  7  1  8  24-28  22 
Старий Угринів   16  5  2  9  14-27  17
Гуменів              14  5  1  8  18-29  16
Студінка            15  3  3  9  20-30  12  
Вістова              16  3  3  10  20-34  12 
Верхня              16  3  3  10  15-33  12 
Довгий Войнилів 16  3  2  11  22-34  11

2 ліга 
1 група

15 тур
Пійло - Перевозець - 0:2             
Новиця - Грабівка - +:- (3:0) 
Середній Бабин - Тужилів - 0:5             
Підгірки - Боднарів - 2:1        
16 тур
Грабівка - Підгірки - 2:1             
Тужилів - Бабин-Зарічний - +:- (3:0) 
Боднарів - Середній Бабин - 6:1             
Перевозець - Новиця - 1:2
17 тур
Підмихайля - Тужилів - 0:3             
Середній Бабин - Грабівка - 2:3             
Підгірки - Перевозець - 1:4             
Новиця - Пійло - 4:3             
Бабин-Зарічний - Боднарів - 2:1

Становище лідерів
                         І    В  Н  П   М      О
Боднарів          15  11  1  3  44-18  34   
Новиця             14  10  1  3  32-19  31 
Тужилів            14  10  0  4  50-17  30 
Підмихайля      13  8  0  5  30-28  24
Перевозець      14  7  2  5  25-25  23  

2 група

15 тур
Кропивник - Томашівці - +:- (3:0) 
Лука - Дубовиця - +:- (3:0) 
Сівка-Войнилівська - Мостище - -:+ (0:3) 
Копанки - Кадобна - 1:0             
Войнилів - Довжка - 2:0
16 тур
Томашівці - Копанки - -:+ (0:3) 
Дубовиця - Довпотів - -:+ (0:3) 
Довжка - Сівка-Войнилівська - +:- (3:0) 
Кропивник - Мостище - 2:0             
Кадобна - Лука - 0:3
17 тур
Лука - Томашівці - +:- (3:0) 
Войнилів - Дубовиця - +:- (3:0) 
Довпотів - Кадобна - 1:2             
Довжка - Мостище - +:- (3:0) 
Копанки - Кропивник - 2:0        

Становище лідерів
                            І     В  Н  П    М    О
Копанки               17  14  1  2  49-7  43   
Лука                    16  12  1  3  39-14  37   
Войнилів              16  12  1  3  30-13  37
Кропивник           16  10  1  5  28-20  31  
Кадобна              18  9  3  6  30-28  30   
Мостище             19  9  2  8  34-18  29   
Довпотів              17  9  1  7  18-32  28   

Детальніше - Калущина футбольна

НАДВІРНА

Суперкубок
Перерісль - Гаврилівка - 3:1

1 ліга. 10 тур
Волосів - Перерісль - 0:0
Білі Ослави - Саджавка - 2:2
Тисменичани - Лісна Тарновиця - 1:1
Красна - Камінне - 0:1
Назавизів - Гаврилівка - 2:1
11 тур
Камінне - Тисменичани - 1:0
Лісна Тарновиця - Білі Ослави - 9:3

Становище команд 
                        I  В  Н  П    М    О
Назавизів         10  7  2  1  23-15  23 
Гаврилівка       10  6  2  2  19-12  20 
Ліс. Тарновиця 11  5  2  4  26-25  17  
Перерісль        10  5  1  4  29-21  16 
Тисменичани    11  3  5  3  21-18  14  
Волосів            10  4  1  5  29-24  13
Красна             10  3  3  4  15-17  12 
Саджавка         10  3  2  5  23-22  11  
Камінне            11  3  1  7  14-23  10 
Білі Ослави      11  2  3  6  21-43  9 

2 ліга

Група 1. 9 тур
"Нафтовик" Битків - Зелена - 3:4
Пнів - Фитьків - 1:1
Гвізд - Молодків - 6:3
Пасічна - вільна від гри
10 тур
Молодків - Пнів - 1:0
Фитьків - "Нафтовик" Битків - 5:4
Зелена - Пасічна - 1:2
Гвізд - вільний від гри

Становище команд
                І  В  Н  П    М    О
Фитьків    9  7  2  0  31-16  23
Битків      9  5  2  2  29-18  17
Пнів         9  4  3  2  15-8  15
Молодків  8  4  0  4  21-24  12 
Гвізд        8  2  2  4  23-26  8 
Зелена     9  1  2  6  18-30  5 
Пасічна    8  1  1  6  7-22  4

Група 2. 9 тур
Цуцилів - Стримба - 3:4
Середній Майдан - Ланчин - 1:7
Парище - Добротів - 5:0
Лоєва - вільна від гри
10 тур
Добротів - Середній Майдан - 4:0 
Ланчин - Цуцилів - 6:2
Стримба - Лоєва - перенесено
Парище - вільне від гри

Становище команд 
                  І  В  Н  П    М     О
Стримба     8  6  2  0  26-14  20 
Ланчин       9  6  1  2  29-18  19
Парище      8  4  1  3  23-15  13 
Добротів     8  3  2  3  16-17  11 
Лоєва         7  2  2  3  15-22  8
Сер. Майдан 9  2  0  7  12-24  6 
Цуцилів      9  0  4  5  16-27  4 

Детальніше - Футбол Надвірнянщини

РОЖНЯТІВ

Кубок. Фінал
Цінева - Слобода-Рівнянська - 2:0

Вища ліга. 12 тур
Ясень - Рожнятів - 0:2
Сваричів - Цінева - 0:1
Слобода-Рівнянська - Брошнів - 1:2
Берлоги - Нижній Струтин - 1:1
Суходіл - Вільхівка - 3:4

Становище команд
                        І    В  Н  П   М    О
Цінева             12  9  2  1  37-5  29 
Брошнів           12  9  1  2  22-14  28 
Рожнятів          12  7  1  4  28-18  22 
Сл.-Рівнянська 12  6  2  4  21-14  20 
Сваричів          12  5  4  3  27-16  19
Нижній Струтин 12  5  3  4  19-16  18
Вільхівка          12  5  3  4  26-30  18 
Берлоги            12  2  1  9  14-37  7 
Суходіл            12  2  0  10  21-41  6 
Ясень               12  1  1  10  16-40  4

Бомбардири (після 11-го туру): В. Лаврінок (Цінева) - 16, І. Матуляк (Вільхівка) - 13, Р. Якимів (Ниж. Струтин) - 11, Ревуцький (Рожнятів) - 10 голів.

2 ліга. 14 тур
Небилів - Закерничне - 1:2
Верхній Струтин - Камінь - 2:5
Грабів - Лоп'янка - 1:3
Вербівка - Петранка - 2:1
Сливки - Іванівка-Ясеновець - 0:2
Дуба - Рівня - +:-
15 тур
Камінь - Спас - 3:0
Петранка - Дуба - 1:1
Закерничне - Грабів - 3:3
Лоп'янка - Вербівка - 4:1
Іванівка-Ясеновець - Небилів - 2:3

Становище команд
                     І    В  Н  П    М     О
Дуба            15  11  2  2  46-16  35 
Лоп'янка       15  10  3  2  51-19  33  
Петранка      15  9  4  2  46-23  31 
Небилів        14  9  1  5  31-30  28 
Камінь         15  8  3  4  48-28  27   
Вербівка      15  8  0  7  31-40  24 
Грабів          15  7  1  7  38-43  22
Спас            14  6  2  6  26-23  20  
Закерничне  15  5  3  7  31-37  18
Рівня            14  3  3  8  23-31  12
Іванівка-Ясеновець 15  3  1  11  28-52  10 
В. Струтин    13  2  1  10  15-42  7 
Сливки         14  1  2  11  18-51  5 
Креховичі    знято 

Детальніше - Футбол Рожнятівщини

БРАМКИ

Переглядів: 303 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: