Головна » 2016 » Жовтень » 17 » Міста і райони. 16 жовтня. Тисмениця, Богородчани, Тлумач
11:52
Міста і райони. 16 жовтня. Тисмениця, Богородчани, Тлумач

ТИСМЕНИЦЯ
Кубок. 1/8 фіналу (14 жовтня)
"Оболонь" Милування (Д-2) - "Ураган" Черніїв - 3:7 (Н. Кузенко, 21, М. Левицький, 32, Н. Легун, 51 - Р. Зварич, 27, 50, 61, М. Ткачук, 39, В. Семанюк, 40, В. Кубік, 74, 82)
"Дністер-Рітас" Побережжя (Д-2) - "Дружба" Драгомирчани - 3:1 (О. Крис, 53, В. Крижанівський, 60, В. Харенко, 85 - Мустафа, 25)
"Козацький Острів-2" Чорнолізці (Д-2) - "Козацький Острів" Чорнолізці - 0:2 (І. Нагірний, Т. Гаврон)
"Сокіл" Чукалівка - ФК "Клубівці" - 4:3 (Б. Струк, 8, 26, В. Струк, 52, 85 - А. Фуштей, 48, О. Пентелюк, 80, Р. Майданчук, 83)
ФК "Угринів" (Д-2) - "Колос" Братківці - 0:2 (В. Мазурик, 10, А. Андрусяк, 30)
"Прикарпаття" Підлужжя (Д-2) - "Авангард" Загвіздя - 2:0 (О. Заремба, 13-авт., С. Челяк, 40)
ФК "Радча" - "Стримба" Липівка - 3:0 (І. Якубів, 63, 74, А. Вацеба, 82)
"Інтербур" Єзупіль (Д-2) - "Бистриця" Старий Лисець - 0:6 (Н. Поворозник, 26, О. Любенько, 49, С. Бойко, 55-п., М. Бабінчук, 70, Т. Балан, 80, 89)

Прем'єр-ліга. 9 тур
"Козацький Острів" Чорнолізці - ФК "Радча" - 2:0 (В. Федорюк, 17, Т. Гаврон, 33)
"Бистриця" Старий Лисець - "Стримба" Липівка - 3:3 (Р. Дмитрів, 38, М. Гринечко, 52, М. Дрекало, 61 - П. Дунда, 44, П. Микитин, 60, А. Степанян, 88)
"Ураган" Черніїв - "Колос" Братківці - 1:0 (В. Царук, 34)
ФК "Клубівці" - "Дружба" Драгомирчани - 4:1 (П. Павлюк, 10-п., Т. Полюхович, 52, 89, О. Валько, 62 - М. Лишиленко, 83)
"Сокіл" Підлісся - "Сокіл" Чукалівка - 4:1 (Д. Івашко, 25, 63, І. Галагуз, 61, В. Ціцюра, 69 - В. Бойчук, 88)
"Авангард" Загвіздя - вільний від гри

    І В Н П М О
1  Авангард (Загвіздя) 7 6 0 1 26-6 18
2  ФК Клубівці 8 5 2 1 14-13 17
3  Колос (Братківці) 8 5 1 2 11-5 16
4  Дружба (Драгомирчани) 8 5 0 3 13-9 15
5  Ураган (Черніїв) 7 3 3 1 16-10 12
6  Бистриця (Старий Лисець) 7 2 4 1 12-9 10
7  Козацький Острів (Чорнолізці) 7 3 1 3 8-6 10
8  ФК Радча 8 2 2 4 8-16 8
9  Стримба (Липівка) 8 1 3 4 18-23 6
10  Сокіл (Підлісся) 7 1 2 4 10-12 5
11  Сокіл (Чукалівка) 8 0 0 8 7-33 0

Бомбардири: О. Кудла (Загвіздя) - 11, В. Царук (Черніїв) - 7, Р. Зварич (Черніїв), Н. Чекіс (Загвіздя), В. Трушко (Драгомирчани) і І. Якубів (Радча) - по 5, А. Андрусяк (Братківці) і П. Дунда (Липівка) - по 4 голи.

10 тур. 23 жовтня
"

2 ліга. 7 тур
Група А

ФК "Марківці" - "Фортуна" Березівка - 2:0 (А. Лапчак, 15, Т. Михайлюк, 84)
"Козацький Острів-2" Чорнолізці - "Колос" Пшеничники - 4:1 (С. Мельник, 48, І. Солом'яний, 60, І. Андрейчук, 75, І. Огринчук, 84 - Д. Турик, 52)
ФК "Старі Кривотули" - "Цегельник" Нові Кривотули - 0:0
ФК "Угринів" - "Прикарпаття" Підлужжя - 5:2 (Н. Самочко, 15, А. Терешкун, 47, Ю. Онищук, 56-авт., М. Стуй, 64, 90 - В. Челяк, 52, С. Челяк, 82)

    І В Н П М О
1  Козацький Острів-2 (Чорнолізці) 7 6 0 1 16-4 18
2  ФК Угринів 7 5 1 1 20-5 16
3  Фортуна (Березівка) 7 4 1 2 8-4 13
4  Прикарпаття (Підлужжя) 7 3 1 3 24-11 10
5  Цегельник (Нові Кривотули) 7 2 2 3 6-11 8
6  ФК Старі Кривотули 7 2 1 4 15-21 7
7  ФК Марківці 7 1 1 5 9-29 4
8  Колос (Пшеничники) 7 0 3 4 8-22 3

Бомбардири: А. Гринчак (Підлужжя) - 11, Н. Самочко (ФК "Угринів") - 8, М. Федоронько (Березівка) - 6, М. Стуй (ФК "Угринів"), А. Цюпер (Старі Кривотули), В. Фицик (Марківці), С. Челяк і Ф. Челяк (Підлужжя) - по 4 голи.

8 тур. 23 жовтня
ФК 

Група Б
ФК "Вільшаниця" - ФК "Майдан" - +:- (неявка)
"Дністер-Рітас" Побережжя - "Оболонь" Милування - 4:2 (С. Кузенко, 40, В. Крижанівський, 53, В. Білан, 74, Д. Третяк, 87 - Н. Легун, 32, Н. Кузенко, 90+2)
"Інтербур" Єзупіль - "Сокіл" Угринів - +:- (неявка)
ФК "Тязів" - вільний

    І В Н П М О
1  Дністер-Рітас (с. Побережжя) 5 5 0 0 23-6 15
2  Оболонь (Милування) 6 3 2 1 22-7 11
3  ФК Тязів 6 4 2 1 15-11 11
4  Інтербур (Єзупіль) 6 3 0 3 11-11 9
5  Сокіл (Угринів) 5 2 2 1 6-3 8
6  ФК Вільшаниця 6 1 0 5 4-17 3
7  ФК Майдан 6 0 0 6 4-30 0

Бомбардири: Д. Третяк (Побережжя) - 7, Р. Єлісєєв (Милування) - 6, Ю. Вікуловський (Милування), С. Кузенко (Побережжя) і В. Кочет (Тязів) - по 4 голи.

8 тур. 23 жовтня
"

 

БОГОРОДЧАНИ
26 тур

Росільна – Дзвиняч - 0:1
Монастирчани – Старі Богородчани - 2:0
Підгір’я – Грабовець-Забережжя - 4:1
Богородчани – Космач - 3:1
Саджава – Старуня - 2:4
Іваниківка – Глибоке - 2:2
Глибівка – вільна

      І  В  Н  П  М  О
1 Глибівка 24 21 1 2 76-17 64
2 Старі Богородчани 24 18 3 3 83-35 57
3 Монастирчани 24 17 3 4 65-28 54
4 Дзвиняч 24 13 7 4 41-28 46
5 Богородчани 24 13 3 8 40-24 42
6 Саджава 24 9 5 10 54-59 32
7 Старуня 24 9 4 11 41-40 31
8 Іваниківка 24 8 6 10 36-39 30
9 Космач 24 7 5 12 47-65 26
10 Підгір'я 24 6 3 15 35-79 21
11 Росільна 24 6 2 16 30-56 20
12 Глибоке 24 3 3 18 28-63 12
13 Грабовець-Забережжя 24 2 3 20 25-69 9

Бомбардири: М. Суслик (Монастирчани) – 31, В. Паливода (Старі Богородчани) - 19, С. Криховський (Саджава) - 18, Н. Челепіс (Старі Богородчани) - 17 голів. 

Детальніше - Борогодчанська РФФ

ТЛУМАЧ
1 ліга. 22 тур

Нижнів - Надорожна - 2:4
Живачів - Хотимир - 4:2
Братишів - Буківна - 0:3
Грушка - Ісаків - 3:0 (+:-)
Прибилів - Колінці - 3:0 (+:-)
Остриня - Королівка - 1:1

М КОМАНДА І В Н П М О
1 ФК Прибилів 22 18 3 1 61-21 57
2 ФК Грушка 22 16 2 4 67-24 50
3 ФК Живачів 22 16 1 5 71-29 49
4 ФК Колінці 22 13 2 7 41-29 44
5 Дністер (Нижнів) 22 9 5 8 48-36 32
6 ФК Королівка  22 7 6 9 20-39 27
7 ФК Надорожна 22 7 5 10 33-37 26
8 ФК Остриня 22 7 4 11 35-37 25
9 ФК Буківна 22 7 4 11 30-40 25
10 ФК Ісаків 22 6 3 13 28-55 21
11 Сокіл (Братишів) 22 3 4 15 16-57 13
12 ФК Хотимир 22 2 3 17 25-68 9

БРАМКИ

Переглядів: 402 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: