КОСІВ
11 тур
Старі Кути - Шешори - 1:2
Яблунів - Тюдів - -:+
Малий Рожен - Березів - 4:1
Вербовець - Пістинь - 1:2
Трач - Слобідка - 1:2
Становище команд
І В Н П М О
Пістинь 11 11 0 0 59-9 33
Шешори 11 8 1 2 30-15 25
Березів 11 8 0 3 38-13 24
Слобідка 11 7 0 4 35-21 21
Вербовець 11 5 1 5 28-18 16
Тюдів 11 5 0 6 34-24 15
Трач 11 5 0 6 24-37 15
Яблунів 11 2 0 9 9-33 6 (знято)
Мал. Рожен 11 3 0 8 14-43 9
Ст. Кути 11 0 0 11 7-65 0
Детальніше - vk.com/football_kosiv
НАДВІРНА
1 ліга. 12 тур
Гаврилівка - Камінне - 1:1
"Нафтовик" Битків - Красна - +:-
Волосів - Назавизів - 5:1
Тисменичани - Ланчин - 2:0
Лісна Тарновиця - Перерісль - 0:1
Становище команд. І коло
І В Н П М О
Волосів 12 8 3 1 35-18 27
Тисменичани 11 8 1 2 26-10 25
Перерісль 12 7 1 4 20-13 22
Камінне 12 5 2 5 15-13 17
Гаврилівка 12 5 2 5 26-31 17
Назавизів 11 4 3 4 15-16 15
Битків 12 4 1 7 8-21 13
Ланчин 12 3 3 6 20-27 12
Ліс. Тарновиця 12 3 2 7 18-22 11
Красна 12 2 2 8 8-20 8 (знята)
2 ліга. 14 тур
Саджавка - Парище - 1:0
Пнів - Стримба - не завершено (зупинено за рахунку 2:1)
Лоєва - Фитьків - 1:2
Молодків - Гвізд - 0:0
Зелена - Середній Майдан - 2:2
Пасічна - Добротів - 1:0
Становище команд
І В Н П М О
Фитьків 13 10 3 0 44-18 33
Парище 13 10 1 2 43-11 31
Добротів 14 8 3 3 44-13 27
Гвізд 14 8 3 3 31-18 27
Саджавка 14 7 1 6 35-29 22
Стримба 13 7 1 5 34-33 22
Зелена 13 5 2 6 31-34 17
Молодків 14 4 2 8 30-51 14
Пасічна 14 3 3 8 12-25 12
Пнів 13 3 1 9 18-33 10
Сер. Майдан 14 3 1 10 24-42 10
Лоєва 14 1 3 10 16-55 6
Детальніше - Футбол Надвірнянщини
РОГАТИН
Суперліга. 14 тур
Липівка - Лучинці - 2:1
Долиняни - Бабухів - 0:3
Добринів - Нижня Липиця - 2:1
Верхня Липиця - Помонята - 5:2
Букачівці - Юнашків - 1:1
Рогатин - вільний від гри
Становище команд
І В Н П М О
Лучинці 12 9 2 1 29-11 29
Добринів 13 8 2 3 24-14 26
Бабухів 13 7 5 1 27-16 26
Липівка 13 7 0 6 37-25 21
Н. Липиця 13 6 3 4 38-24 21
Рогатин 12 6 2 4 27-18 20
Букачівці 13 5 2 6 21-21 17
В. Липиця 13 4 3 6 23-25 15
Юнашків 11 3 5 3 22-20 14
Помонята 12 1 0 11 17-45 3
Долиняни 13 1 0 12 16-63 3
Васючин з н я т о
1 ліга. 14 тур
Воскресінці - Загір’я - 0:2
Конюшки - Жовчів - 2:1
Черче - Кліщівна - 2:3
Підвиння - Чесники - 1:2
Путятинці - Пуків - 1:2
Колоколин - Козарі - 1:5
Становище лідерів
І В Н П М О
Конюшки 14 12 1 1 53-13 37
Кліщівна 14 12 0 2 42-18 36
Загір'я 14 10 2 2 41-17 32
Пуків 14 7 2 5 23-20 23
Черче 14 7 1 6 33-29 22
Козарі 14 6 3 5 31-26 21
Жовчів 14 6 1 7 25-31 19
Воскресінці 14 6 0 8 39-32 18
2 ліга. 16 тур
Сарники - Чернів - +:- (3:0)
Руда - Приозерне - +:- (3:0)
Залужжя - Явче - 0:1
Яглуш - Беньківці - 4:0
Фрага - Заланів - 3:0
Підкамінь - вільний від гри
Становище лідерів
І В Н П М О
Яглуш 15 11 2 2 34-13 35
Залужжя 14 11 1 2 37-12 34
Руда 15 10 3 2 42-15 33
Явче 15 8 4 3 41-23 28
Підкамінь 14 7 1 6 21-21 22
Фрага 14 6 2 6 26-27 20
Сарники 14 5 5 4 25-18 20
Беньківці 15 5 2 8 22-30 17
Детальніше - Футбол Рогатинщини
РОЖНЯТІВ
Вища ліга. 12 тур
Лоп'янка - Сваричів - 1:3
Берлоги - Цінева - 6:2
Вільхівка - Брошнів - 0:0
Суходіл - Рожнятів - 1:4
Нижній Струтин - вільний від гри
Становище команд
І В Н П М О
Сваричів 11 9 1 1 32-10 28
Рожнятів 10 8 1 1 23-4 25
Ниж. Струтин 10 6 1 3 30-19 19
Вільхівка 11 5 1 5 19-20 16
Брошнів 11 4 2 5 14-15 14
Лоп'янка 11 4 1 6 16-25 13
Берлоги 11 4 0 7 17-32 12
Суходіл 10 3 2 5 24-28 11
Цінева 11 0 1 10 17-39 1
2 ліга. 13 тур
Вільхівка-2 - Небилів - 1:1
Креховичі - Дуба - 2:1
Вербівка - Сливки - 3:1
Закерничне - Петранка - 2:0
Верхній Струтин - Ясень - 1:2
Іванівка-Ясеновець - Спас - 2:1
Становище лідерів
І В Н П М О
Закерничне 13 10 2 1 51-14 32
Креховичі 13 10 1 2 36-12 31
Ясень 13 10 1 2 34-17 31
Небилів 13 9 3 1 34-18 30
Дуба 13 4 2 7 31-29 14
В. Струтин 13 4 2 7 22-24 14
Сливки 13 4 2 7 23-38 14
Вільхівка-2 13 3 5 5 22-50 14
Детальніше - Футбол Рожнятівщини
СНЯТИН
Кубок. 1/2 фіналу
Рудники - Видинів - 0:3 (перша гра - 0:1)
Будилів - Задубрівці - 2:0 (1:0)
1 ліга. 15 тур
Будилів - Підвисоке - 1:0
Устя - Стецева - 2:2
Вовчківці - Белелуя - 5:1
Видинів - Прутівка - 6:0
Борщів - Задубрівці - 1:1
Потічок - Джурів - 2:0
Залуччя - вільне від гри
Становище команд
І В Н П М О
Вовчківці 14 13 0 1 60-12 39
Видинів 14 9 0 5 34-17 27
Борщів 14 8 3 3 28-16 27
Будилів 14 8 1 5 29-14 25
Підвисоке 14 6 4 4 26-15 22
Прутівка 14 6 4 4 22-24 22
Белелуя 14 6 2 6 25-28 20
Задубрівці 14 4 6 4 19-14 18
Залуччя 13 5 2 6 15-29 17
Потічок 14 4 1 9 13-30 13
Стецева 14 3 3 8 19-31 12
Джурів 13 2 1 10 20-45 7
Устя 14 1 3 10 14-49 6
2 ліга. 15 тур
Любківці - Попельники - 1:0
Красноставці - «Кулачин» Снятин - 2:8
Рудники - «Стара Сеньйора» Заболотів - 6:0
Новоселиця - Трійця - 1:0
Русів - Балинці - 2:0
Олешків - Іллінці - 1:3
Келихів - Ганьківці - 0:4
Становище команд
І В Н П М О
Рудники 15 10 3 2 45-20 33
Русів 15 9 4 2 29-11 31
Трійця 15 8 3 4 26-16 27
Попельники 15 8 2 5 28-19 26
Балинці 15 8 1 6 27-26 25
Іллінці 15 8 1 6 32-37 25
Снятин 15 7 4 4 36-28 25
Новоселиця 15 8 0 7 27-22 24
Ганьківці 15 6 4 5 27-19 22
Любківці 15 6 0 9 26-30 18
Келихів 15 4 2 9 26-36 14
Олешків 15 3 4 8 29-34 13
Красноставці 15 3 1 11 23-50 10
Заболотів 15 2 1 12 18-52 7
Детальніше - Футбол Снятинщини
ТИСМЕНИЦЯ
Прем'єр-ліга. 14 тур
Черніїв - Павлівка - 2:3
Підлісся - Клубівці - 5:1
Єзупіль - Пшеничники - 5:0
Старий Лисець - Чукалівка - 4:0
Радча - Лисець - 1:2
Липівка - Загвіздя - 0:4
Чорнолізці - Драгомирчани - 3:0
Становище команд
І В Н П М О
Чорнолізці 14 11 2 1 40-11 35
Павлівка 14 8 4 2 30-15 28
Загвіздя 14 8 3 3 36-14 27
Лисець 14 8 2 4 26-13 26
Єзупіль 14 8 1 5 32-21 25
Черніїв 14 7 3 4 38-26 24
Драгомирчани 14 4 6 4 19-17 18
Підлісся 14 5 2 7 23-24 17
Клубівці 13 5 2 6 22-28 17
Ст. Лисець 14 4 5 5 29-26 17
Липівка 15 4 5 6 20-31 17
Радча 15 5 1 9 30-38 16
Чукалівка 13 1 2 10 10-46 5
Пшеничники 14 1 0 13 13-58 3
1 ліга. 12 тур
Тязів - Милування - 3:2
Марківці - "Сокіл" Угринів - 4:3
Підлужжя - Довге - 2:1
Стебник - Березівка - 3:3
Стриганці - ФК "Угринів"
Старі Кривотули - Одаї
Становище команд
І В Н П М О
Ст. Кривотули 11 7 2 2 28-14 23
Стебник 12 6 5 1 35-22 23
Милування 12 7 1 4 32-23 22
Тязів 11 5 4 2 28-11 19
Березівка 11 5 4 2 27-18 19
Підлужжя 11 5 3 3 36-22 18
"Сокіл" У 12 5 2 5 27-32 17
ФК "Угринів" 11 4 3 4 18-20 15
Довге 12 4 2 6 34-21 14
Одаї 8 2 0 6 18-29 6
Марківці 12 2 0 10 22-60 6
Стриганці 9 1 0 8 17-50 3
ТЛУМАЧ
1 ліга. 15 тур
Надорожна - Олеша
Нижнів - Живачів - 1:4
Прибилів - ФК "Грушка" - 6:1
Колінці - Буківна - 2:2
Королівка - Ісаків - 1:2
Остриня - Гарасимів - 6:0
Становище команд
І В Н П М О
Живачів 15 12 1 2 43-13 37
Остриня 15 10 2 3 40-21 32
Грушка 15 10 1 4 36-26 31
Прибилів 14 8 4 2 40-17 28
Ісаків 15 6 4 5 29-29 22
Колінці 15 6 2 7 21-18 20
Ісаків 15 6 4 5 29-29 22
Нижнів 15 5 4 6 34-35 19
Буківна 14 4 5 5 24-23 17
Королівка 15 4 2 9 28-32 14
Олеша 14 1 1 12 16-59 4
Гарасимів 15 0 4 11 19-57 4
2 ліга
Група А. 11 тур
Палагичі - "Єдність" Грушка - 7:0
Локітка - Гостів - 4:2
Олешів - Петрилів - -:+ (0:3)
Вікняни - Братишів - 0:1
Становище команд
І В Н П М О
Братишів 11 10 1 0 44-10 31
Вікняни 11 7 3 1 29-7 24
Гостів 11 6 1 4 39-24 19
Локітка 11 6 1 4 25-27 19
Палагичі 11 5 1 5 25-23 16
"Єдність" Гр. 11 3 0 8 14-46 9
Петрилів 11 2 1 8 15-29 7
Олешів 11 0 2 9 6-31 2 (знято)
Група Б. 12 тур
Пужники - Яківка
"Дністер" Підвербці - Жуків - 2:1
Хотимир - Живачів-2 - 4:0
Бортники - Озеряни - 1:0
Група Б. 14 тур
ФК "Підвербці" - Жуків - 1:7
Пужники - Хотимир - 0:1
Озеряни - "Дністер" Підвербці - 4:2
Живачів-2 - Бортники - 1:5
Яківка - вільна від гри
Становище команд
І В Н П М О
Хотимир 14 10 1 3 36-10 31
Бортники 13 9 2 2 36-10 29
Жуків 14 8 1 5 36-17 25
Яківка 11 6 3 2 25-8 21
Пужники 11 5 2 4 13-13 17
Озеряни 13 5 2 6 21-25 17
"Дністер" Підв. 13 5 1 7 23-45 16
ФК "Підвербці" 11 2 2 7 9-28 8
Живачів-2 14 0 0 14 8-61 0
БРАМКИ
|