Головна » 2014 » Червень » 23 » Міста і райони. 22 червня (Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Галич, Рогатин)
11:30
Міста і райони. 22 червня (Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Галич, Рогатин)

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

7 тур
"Благо" - "Сокіл" - 9:1 (21 червня)
"Легіон" - Крихівці - 4:3
"Громадський Форум" - Вовчинець - 2:2
Микитинці - Хриплин - 3:0 (матч зупинено на 60-й хв.)
"Штурмовик" - "Ярковиця" - 3:1

Cтановище команд
                     І  В  Н  П     М     О
Микитинці      7  5  2  0  28-5  17 
"Благо"          7  5  2  0  19-6  17   
"Легіон"         6  5  1  0  21-8  16
Крихівці         7  5  1  1  23-11  16  
Хриплин         7  3  0  4  10-13  9
Вовчинець     7  2  1  4  8-13  7
"Штурмовик"  6  2  0  4  15-17  6  
"Громадський форум" 3  0  1  2  4-8  1 
"Ярковиця"    6  0  0  6  4-23  0  
ТДВ БМФ-"ІФ-буд-Сокіл" 6  0  0  6  5-33  0

ГАЛИЧ

1 ліга. 6 тур
"Північ"

Кінашів - Тустань - 9:0
Задністрянськ - Більшівці - 1:2
Бовшів - Нараївка - 7:2
Медуха - Слобода - 3:1

Становище команд 
                      I  В  Н  П   М     О
Бовшів           4  4  0  0  23-3  12
Медуха          5  4  0  1  13-5  12
Більшівці        5  4  0  1  7-5  12 
Кінашів           5  3  0  2  16-8  9
Яблунів          4  3  0  1  13-5  9
Задністрянськ 4  1  0  3  3-5  3
Слобода         4  1  0  3  4-11  3
Тустань           6  1  0  5  5-28  3
Нараївка         5  0  0  5  5-19  0

"Південь"
Крилос-2 - Вікторів - 2:2
Дубівці - Комарів - +:-
Блюдники - Кінчаки - 5:0
Маріямпіль - Крилос - 7:2
Мединя - Залуква - 5:0

Становище команд  
                  I  В  Н  П   М  О
Маріямпіль 5  5  0  0  22-5  15
Мединя      5  4  1  0  26-3  13
Блюдники   6  4  1  1  16-12  13
Дубівці       5  2  1  2  14-7  7 
Комарів      6  2  0  4  12-10  6 
Вікторів      4  1  3  0  8-7  6
Крилос       5  2  0  3  9-16  6
Крилос-2     5  1  1  3  6-21  4 
Кінчаки       6  1  0  5  2-23  3
Залуква      5  0  1  4  4-15  1

2 ліга. 6 тур
"Північ"

Острів - Новий Мартинів - 0:5
Бринь - Придністров'я - 1:2
Ганівці - Старий Мартинів - 3:0

Становище команд  
                     І  В  Н  П    М     О
Ганівці          6  4  1  1  17-15  13
Н. Мартинів   5  4  0  1  20-6  12
Бринь           5  2  2  1  15-10  8
Придністров'я 5  2  1  2  16-14  7 
Ст. Мартинів 5  1  2  2  8-12  5
Височанка    5  1  1  3  9-12  4
Острів          5  0  1  4  3-19  1

"Південь"
Вигівка - Скоморохи - 7:2
Дем'янів - Підшумлянці - 2:3
Жалибори - Насташино - 0:1
Курів - Куропатники - 4:3

Становище команд  
                     І  В  Н  П   М    О
Вигівка          6  6  0  0  26-8  18
Куропатники  6  3  1  2  14-12  10
Підшумлянці 6  4  0  2  11-8  12
Насташино    6  4  0  2  13-12  12
Курів             6  3  1  2  15-8  10
Жалибори      6  1  1  4  12-14  4
Скоморохи     6  0  2  4  6-20  2
Дем'янів        6  0  1  5  7-22  1

Детальніше - Галицька РФФ

РОГАТИН

Кубок. 1/2 фіналу (Рогатин)
Світанок - Юнашків - 1:2
Лучинці - Кліщівна - 1:4

Суперліга. Матч 11 туру
Долиняни - Верхня Липиця - 1:1

Становище команд
                 І  В  Н  П   М    О
Липівка     5  3  2  0  13-7  11
Добринів   5  3  1  1  11-5  10 
Бабухів     5  3  0  2  13-7  9  
Лучинці     5  2  3  0  12-6  9 
Долиняни  6  2  2  2  10-8  8 
Юнашків   5  2  1  2  12-7  7 
Рогатин     5  2  1  2  8-8  7 
Черче       5  2  1  2  9-10  7  
Помонята  5  1  2  2  9-9  5    
В. Липиця 6  1  2  3  6-13  5 
Васючин   5  1  1  3  12-22  4
Обельниця 5  1  0  4  4-17  3

1 ліга. Матч 3 туру
Букачівці - Козарі - 5:1
Матч 11-го туру
Підкамінь - Жовчів - 1:2

Становище команд
                   I  В  Н  П  М  О
Букачівці     5  5  0  0  24-6  15 
Кліщівна     5  3  0  2  16-7  9
Жовчів         6  3  0  3  9-9  9  
Н. Липиця    5  2  2  1  9-6  8 
Чесники       5  2  2  1  7-7  8 
Підкамінь    6  2  1  3  9-8  7    
Козарі         5  2  1  2  7-11  7  
Пуків           5  2  1  2  4-4  7  
Путятинці     5  1  3  1  5-7  6 
Потік            5  1  1  3  6-11  4
Світанок       5  0  3  2  6-12  3 
Підвиння      5  1  0  4  4-18  3

Детальніше - Футбол Рогатинщини

ТИСМЕНИЦЯ

Прем'єр-ліга. 9 тур
Драгомирчани - Чорнолізці - 2:3
Чукалівка - Єзупіль - 0:1
Радча - Підлісся - 3:1
Клубівці - Старі Кривотули - 2:1
Загвіздя - Липівка - 3:0
Старий Лисець - Черніїв - 2:0

Становище команд
                      І  В  Н  П  М   О
Ст. Лисець     9  6  0  3  20-14  18
Єзупіль          9  5  3  1  14-9  18  
Черніїв           9  5  1  3  21-15  16 
Ст. Кривотули 8  5  1  2  12-8  16
Підлісся         8  4  3  1  15-8  15  
Чорнолізці      9  5  0  4  20-23  15
Загвіздя         8  4  1  3  17-10  13   
Клубівці          8  4  1  3  16-12  13
Радча            9  3  2  4  15-16  11 
Драгомирчани 9  3  0  6  10-16  9
Липівка          9  0  2  7  6-19  2
Чукалівка       9  0  2  7  6-22  2

Бомбардири: Вікуловський (Черніїв) - 7, Р. Дмитрів (Ст. Лисець), М. Іванишин (Загвіздя) і Р. Назарук (Ст. Кривотули) - по 6, Самойлів (Ст. Лисець) і Є. Качур (Єзупіль) - по 5 голів.

1 ліга. 8 тур
Одаї - Павлівка - 1:3
Нові Кривотули - Стебник - 3:2
Довге - Стриганці - перенесено
Пшеничники - Березівка - 2:2
Милування - Вільшаниця - 4:1
Підлужжя - Тязів - 3:0

Cтановище команд
                        І  В  Н  П   М    О
Пшеничники     8  6  2  0  20-10  20  
Милування       8  5  0  3  21-14  15   
Нові Кривотули 7  5  0  2  20-13  15 
Березівка         8  4  3  1  15-7  15 
Підлужжя         8  4  2  2  16-13  14 
Одаї                 8  3  1  4  15-14  10 
Тязів                8  3  1  4  15-15  10 
Стебник            8  3  1  4  16-19  10
Довге               6  3  0  3  18-12  9 
Павлівка           8  3  0  5  9-18  9 
Вільшаниця      8  2  0  6  7-18  6  
Стриганці          7  0  0  7  8-26  0 
Сілець              знято

ТЛУМАЧ

1 ліга. 12 тур
Олеша - Живачів - 1:2
Підвербці - Колінці - 0:2
Ісаків - Королівка - 1:2
Грушка - Остриня - 2:0
Прибилів - Надорожна - 9:1
Нижнів - Палагичі - 6:2

Становище команд 
                   І   В  Н  П    М     О
Нижнів        11  9  0  2  40-25  27  
Прибилів     11  8  1  2  43-15  25 
Живачів      11  8  1  2  31-13  25

Грушка       11  7  1  3  28-17  22 
Колінці       12  5  2  5  13-20  17   
ФК "Тлумач" 11  4  4  3  17-9  16    
Ісаків          11  4  3  4  23-15   15  
Палагичі     11  3  3  5  16-19  12 
Надорожна 11  3  3  5  15-30  12 
Остриня      11  2  4  5  15-23  10 
Королівка    11  3  1  7  7-21  10 
Підвербці    11  2  2  7  9-29  8  
 Олеша        11  1  1  9  10-30  4 
 Жуків         знято

Кубок 2 ліги. 1/8 фіналу. Перші матчі
Братишів - Озеряни - 4:2 (перша гра - 4:6)
Антонівка - Гарасимів - 1:1 (2:3)
Живачів-2 - Олешів - 0:3 (0:3)
Бортники - Петрилів - перенесено (1:2)
Хотимир - Вікняни - 3:0 (1:1)
Гостів - Яківка - 3:5 (0:3)
Гринівці - Локітка - 1:3 (0:4)
Буківна - Пужники - 1:2 (0:0)

Cтановище команд. 1 коло
                  І  В  Н  П   М  О
Гарасимів  7  6  1  0  25-3  19
Бортники    7  4  3  0  27-6  15
Яківка        7  4  1  2  23-7  13 
Гринівці     7  4  1  2  17-13  13
Пужники    7  3  0  4  19-8  9
Хотимир     7  3  0  4  18-12  9
Озеряни    7  1  0  6  6-33  3 
Живачів-2  7  0  0  7  4-56  0

Група Б

Cтановище команд. 1 коло
                І  В  Н  П  М  О
Буківна    7  6  1  0  30-5  19 
Вікняни    7  5  0  2  15-9  15 
Гостів       7  4  2  1  21-16  14
Антонівка  7  4  1  2  16-12  13
Олешів     7  2  2  3  12-13  8 
Петрилів   7  2  2  3  15-23  8
Братишів  7  1  0  6  19-22  3
Локітка     7  0  0  7  12-40  0


БРАМКИ









 

Переглядів: 561 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: