Головна » 2014 » Червень » 16 » Міста і райони. 15 червня (Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Галич, Рогатин)
11:03
Міста і райони. 15 червня (Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Галич, Рогатин)

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

6 тур
Вовчинець - "Легіон" - 0:1
Крихівці - "Благо" - 2:2
ТДВ БМФ-"ІФ-буд-Сокіл" - "Штурмовик" - 1:8
"Ярковиця" - Микитинці - 0:8
Хриплин - "Громадський Форум" - 3:1

Матч 3-го туру
"Громадський Форум" - Микитинці - 1:3

Cтановище команд
                     І  В  Н  П   М     О
Крихівці         6  5  1  0  20-7  16
Микитинці      6  4  2  0  25-5  14 
"Благо"          6  4  2  0  10-5  14  
"Легіон"         5  4  1  0  17-5  13
Хриплин         6  3  0  3  10-10  9
Вовчинець     6  2  0  4  6-11  6
"Штурмовик"  5  1  0  4  12-16  3  
"Громадський форум" 2  0  0  2  2-6  0 
"Ярковиця"    5  0  0  5  3-20  0  
ТДВ БМФ-"ІФ-буд-Сокіл" 5  0  0  5  4-24  0

ГАЛИЧ

Матчі 15 червня були відмінені через оголошення Дня жалоби

1 ліга. 5 тур
"Північ"

Становище команд 
                      I  В  Н  П   М  О
Бовшів           3  3  0  0  16-1  9
Яблунів          4  3  0  1  13-5  9
Медуха          4  3  0  1  10-4  9
Більшівці        4  3  0  1  5-4  9
Кінашів           4  2  0  2  7-8  6
Задністрянськ 3  1  0  2  2-3  3
Слобода         3  1  0  2  3-8  3
Тустань           5  1  0  4  5-19  3
Нараївка          4  0  0  4  3-12  0

"Південь"
Становище команд  
                  I  В  Н  П   М  О
Маріямпіль 4  4  0  0  15-3  12
Мединя      4  3  1  0  21-3  10
Блюдники   5  3  1  1  11-12  10
Комарів      5  2  0  3  12-10  6
Крилос       4  2  0  2  7-9  6
Вікторів      3  1  2  0  6-5  5
Дубівці       4  1  1  2  14-7  4
Кінчаки       5  1  0  4  2-18  3
Крилос-2     4  1  0  3  4-19  3
Залуква      4  0  1  3  4-10  1

2 ліга. 5 тур
"Північ"

Становище команд
                   І  В  Н  П    М     О
Ганівці        5  3  1  1  14-15  10
Н. Мартинів 4  3  0  1  15-6  9
Бринь          4  2  2  0  14-8  8
Ст. Мартинів 4  1  2  1  8-9  5
Придністров'я 4  1  1  2  14-13  4
Височанка    5  1  1  3  9-12  4
Острів          4  0  1  3  3-14  1

"Південь"
Становище команд
                    І  В  Н  П   М    О
Вигівка         5  5  0  0  19-6  15
Куропатники 5  3  1  1  11-8  10
Підшумлянці 5  3  0  2  8-6  9
Насташино    5  3  0  2  12-12  9
Курів             5  2  1  2  11-5  7
Жалибори      5  1  1  3  12-13  4
Скоморохи     5  0  2  3  4-13  2
Дем'янів         5  0  1  4  5-19  1

Детальніше - Галицька РФФ

РОГАТИН

Суперліга. 5 тур
Рогатин – Черче - 2:3
Бабухів - Васючин - 6:2
Верхня Липиця – Юнашків - 3:3
Помонята – Липівка - 2:2
Долиняни – Добринів - 1:3
Лучинці – Обельниця - 3:1

Становище команд
                 І  В  Н  П   М    О
Липівка     5  3  2  0  13-7  11
Добринів   5  3  1  1  11-5  10 
Бабухів     5  3  0  2  13-7  9  
Лучинці     5  2  3  0  12-6  9 
Юнашків   5  2  1  2  12-7  7
Долиняни  5  2  1  2  9-7  7 
Рогатин     5  2  1  2  8-8  7 
Черче       5  2  1  2  9-10  7  
Помонята  5  1  2  2  9-9  5    
В. Липиця 5  1  1  3  5-12  4 
Васючин   5  1  1  3  12-22  4
Обельниця 5  1  0  4  4-17  3

1 ліга. 5 тур
Підвиння - Букачівці - 1:7
Жовчів - Козарі - 0:1
Путятинці - Кліщівна - 1:0
Нижня Липиця - Світанок - 2:2
Потік - Чесники - 1:1
Підкамінь - Пуків - 0:1

Становище команд
                   I  В  Н  П  М  О
Букачівці     4  4  0  0  19-5  12 
Кліщівна     5  3  0  2  16-7  9
Н. Липиця    5  2  2  1  9-6  8 
Чесники       5  2  2  1  7-7  8 
Підкамінь    5  2  1  2  8-6  7    
Козарі          4  2  1  1  6-6  7  
Пуків           5  2  1  2  4-4  7  
Жовчів         5  2  0  3  7-8  6
Путятинці     5  1  3  1  5-7  6 
Потік            5  1  1  3  6-11  4
Світанок       5  0  3  2  6-12  3 
Підвиння      5  1  0  4  4-18  3

2 ліга. 4 тур
"Схід"

Колоколин - Конюшки - 1:0
Явче - Вербилівці - 2:2
Вишнів - Загір'я - -:+ (0:3)
Чернів - Діброва - 0:1
Сарники - вільні від гри
"Захід"
Фрага - Яглуш - 4:8
Приозерне - Руда - -:+ (0:3)
Залужжя - Воскресінці - 0:3
Беньківці - Долиняни-2 - 3:0
Заланів - вільні від гри

Детальніше - Футбол Рогатинщини

ТИСМЕНИЦЯ

Прем'єр-ліга. 8 тур
Липівка - Старий Лисець - 1:3
Старі Кривотули - Загвіздя - 2:1
Підлісся - Клубівці - 3:1
Єзупіль - Радча - 4:1
Чорнолізці - Чукалівка - 2:0
Черніїв - Драгомирчани - +:- (матч не завершено)

Становище команд
                      І  В  Н  П  М   О
Черніїв           8  5  1  2  21-13  16   
Ст. Кривотули 7  5  1  1  11-6  16  
Підлісся         7  4  3  0  14-5  15  
Ст. Лисець     8  5  0  3  18-14  15
Єзупіль          8  4  3  1  13-9  15 
Чорнолізці      8  4  0  4  17-21  12
Загвіздя         7  3  1  3  14-10  10 
Клубівці         7  3  1  3  14-11  10
Драгомирчани 8  3  0  5  8-13  9
Радча            8  2  2  4  12-15  8
Липівка          8  0  2  6  6-16  2
Чукалівка       8  0  2  6  6-211  2

1 ліга. 7 тур
Вільшаниця - Тязів - 3:2
Березівка - Милування - 5:0
Стриганці - Пшеничники - 2:4
Стебник - Довге - 4:2
Павлівка - Нові Кривотули - 1:4
Одаї - Підлужжя - 3:3

Cтановище команд 
                        І  В  Н  П   М    О
Пшеничники     7  6  1  0  18-8  19  
Березівка         7  4  2  1  13-5  14  
Нові Кривотули 6  4  0  2  17-11  12 
Милування       7  4  0  3  17-13  12 
Підлужжя         7  3  2  2  13-13  11 
Тязів                7  3  1  3  15-12  10 
Одаї                 7  3  1  3  14-11  10 
Стебник            7  3  1  3  14-16  10
Довге               6  3  0  3  18-12  9 
Вільшаниця      7  2  0  5  6-14  6  
Павлівка           7  2  0  5  6-17  6 
Стриганці          7  0  0  7  8-26  0 
Сілець              знято

ТЛУМАЧ

1 ліга. 11 тур
Надорожна - Палагичі - 4:0
Остриня - Прибилів - 1:1
Королівка - Грушка - 0:1
Колінці - Ісаків - 2:1
ФК "Тлумач" - Підвербці - 5:0
Олеша - Нижнів - 1:7

Становище команд
                  І   В  Н  П    М     О
 Нижнів       10  8  0  2  34-23  24 
Прибилів    10  7  1  2  34-14  22 
Живачів     10  7  1  2  29-12  22

Грушка      10  6  1  3  26-17  19 
ФК "Тлумач" 11  4  4  3  17-9  16    
Ісаків         10  4  3  3  22-13   15 
Колінці        11  4  2  5  11-20  14 
Палагичі     10  3  3  4  14-13  12 
Надорожна  10  3  3  4  14-21  12 
Остриня      10  2  4  4  15-21  10 
Підвербці    10  2  2  6  9-27  8
Королівка    10  2  1  7  5-20   7 
 Олеша        10  1  1  8  9-28  4 
 Жуків         знято

Кубок 2 ліги. 1/8 фіналу. Перші матчі
Озеряни - Братишів - 6:4
Антонівка - Гарасимів - 3:2
Олешів - Живачів-2 - 3:0
Петрилів - Бортники - 2:1
Вікняни - Хотимир - 1:1
Яківка - Гостів - 3:0
Локітка - Гринівці - 4:0
Пужники - Буківна - 0:0

Cтановище команд. 1 коло
                  І  В  Н  П   М  О
Гарасимів  7  6  1  0  25-3  19
Бортники    7  4  3  0  27-6  15
Яківка        7  4  1  2  23-7  13 
Гринівці     7  4  1  2  17-13  13
Пужники    7  3  0  4  19-8  9
Хотимир     7  3  0  4  18-12  9
Озеряни    7  1  0  6  6-33  3 
Живачів-2  7  0  0  7  4-56  0

Група Б

Cтановище команд. 1 коло
                І  В  Н  П  М  О
Буківна    7  6  1  0  30-5  19 
Вікняни    7  5  0  2  15-9  15 
Гостів       7  4  2  1  21-16  14
Антонівка  7  4  1  2  16-12  13
Олешів     7  2  2  3  12-13  8 
Петрилів   7  2  2  3  15-23  8
Братишів  7  1  0  6  19-22  3
Локітка     7  0  0  7  12-40  0


БРАМКИ



 

Переглядів: 582 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: