Головна » 2014 » Вересень » 15 » Міста і райони. 10-14 вересня (Долина, Калуш, Рожнятів, Богородчани, Надвірна)
14:21
Міста і райони. 10-14 вересня (Долина, Калуш, Рожнятів, Богородчани, Надвірна)

БОГОРОДЧАНИ

22 тур
Іваниківка – Гринівка-Нивочин - +:-
Глибівка – Глибоке - 4:0
Старуня – Підгір’я - 3:4
Старі Богородчани – Монастирчани - 4:0
Грабовець – Саджава - 2:1
ФК "Солотвин" – Росільна - -:+
Дзвиняч – вільний від гри

Становище команд
                         І    В  Н  П     М      О
Підгір'я             20  20  0  0  114-16  60
Старуня            20  17  1  2  96-25  52 
Ст. Богородчани 20  14  0  6  46-33  42 
Глибівка            20  13  2  5  51-19  41   
Дзвиняч            20  10  4  6  37-33  34 
Іваниківка          20  9  3  8  35-30  30 
Росільна            21  8  5  8  33-33  29 
Саджава            20  8  2  10  36-41  26     
Гринівка-Нивочин 21  5  2  14  24-45  17 
Монастирчани    20  5  2  13  15-38  17   
Глибоке              21  5  2  14  26-85  17 
Грабовець          20  3  4  13  23-68  13   
ФК "Солотвин"   21  1  1  18  12-76  4 
Горохолина       знята

Бомбардири (після 19-го туру):  П. Дмитрів (Підгір’я) – 32, А. Мельничук (Старуня) – 31, Р. Мотуз (Підгір’я) - 21, О. Микуляк (Старуня) – 20 голів.

Детальніше - Богородчанська РФФ

ДОЛИНА

Кубок. Фінал 
ФК "Долина" - ТФК Тяпче - 2:2, по пен. - 3:4

1 ліга. 19 тур
Одиниця - Белеїв - 1:1
Розточки - Міжріччя - 0:1
Тисів - Велика Тур'я - 2:1
"Свіча" Тяпче - Ст.Мізунь - +:-
ФК "Долина" - Яворів - 2:1
Гошів - ТФК Тяпче - перенесено

Становище команд
                       І    В  Н  П    М     О
ФК "Долина"  19  12  3  4  38-32  39  
Гошів             18  12  1  5  58-39  37 
"Свіча" Тяпче 19  12  1  6  45-34  37 
Міжріччя        19  12  0  7  45-30  36
Белеїв           19  10  3  6  47-38  33    
ТФК Тяпче     18  10  2  6  42-25  32 
Велика Тур'я  19  9  1  9  62-56  28 
Одиниця        19  8  4  7  39-41  28 
Яворів            19  5  3  11  32-45  18   
Тисів              19  5  3  11  31-45  18 
Розточки        19  4  4  11  24-49  16  
Ст. Мізунь      19  1  1  17  18-55  4 (знято)

2 ліга. 20 тур
Солуків - Надіїв - 2:0
Станківці - Вигода - 2:1
Раків - Кальна - 1:3
Княжолука - Витвиця - 7:2
Кропивник - Гузіїв - 0:1
Підліски - Тростянець - 4:0

Становище лідерів
                       І    В  Н  П    М     О
Вигода           20  15  3  2  86-26  48 
Надіїв            20  13  4  3  62-34  43   
Гузіїв             20  13  3  4  48-25  42  
Солуків          20  12  1  7  64-39  37 
Підліски         20  10  5  5  49-37  35 
Станківці        20  9  3  8  48-45  30 

Детальніше - Футбол Долинщини

КАЛУШ

1 ліга. 18 тур
Голинь - Станькова - -:+
Довгий Войнилів - Сівка-Калуська - 1:0
Гуменів - Негівці - 1:2
Студінка - Старий Угринів - 3:1
Довге-Калуське - Вістова - 2:1
Перекоси - Верхня - 5:0

Матч 13-го туру
Студінка - Гуменів - 2:0

Становище команд
                          І    В  Н  П    М     О
Станькова         17  15  1  1  49-15  46
Довге-Калуське 18  13  3  2  33-14  42
Голинь              18  9  5  4  44-22  32
Сівка-Калуська  18  9  3  6  30-24  30 
Перекоси           18  9  1  8  33-30  28 
Негівці               18  8  4  6  34-36  25
Студінка            18  6  3  9  27-32  21  
Гуменів              17  6  1  10  21-33  19
Старий Угринів   18  5  3  10  17-32  18
Верхня              18  4  3  11  16-38  15 
Довгий Войнилів 18  4  2  12  24-36  14 
Вістова              18  3  3  12  21-38  12 

2 ліга
1 група 

19 тур
Середній Бабин - Пійло - 3:2
Підмихайля - Грабівка - 1:2
Бабин-Зарічний - Перевозець - 2:4

Становище лідерів
                         І    В  Н  П   М      О
Боднарів          16  11  2  3  44-18  35   
Тужилів            15  11  0  4  55-17  33 
Новиця             15  10  2  3  34-21  32 
Перевозець      16  9  2  5  31-27  29
Підмихайля      15  8  1  6  31-30  25
Грабівка           15  6  3  6  31-31  21

2 група
Кадобна - Довжка - 3:0
Мостище - Лука - -:+ (0:3)
Томашівці - Сівка-Войнилівська - -:-
Кропивник - Войнилів - 1:0
Копанки - Довпотів - 5:1

Становище лідерів
                            І     В  Н  П    М    О
Копанки               19  15  1  3  55-10  46   
Лука                    18  13  2  3  42-16  41   
Кропивник           19  12  2  5  31-21  38  
Войнилів              18  12  1  5  33-18  37
Кадобна              20  11  3  6  37-31  36   
Мостище             19  9  2  8  34-18  29   
Довпотів              19  9  1  9  19-38  28   

Детальніше - Калущина футбольна

НАДВІРНА

1 ліга. 14 тур
Волосів - Лісна Тарновиця - 1:1
Саджавка - Камінне - 1:3
Перерісль - Гаврилівка - 2:1
Білі Ослави - Назавизів - 4:2
Тисменичани - Красна - 0:0
Результат матчу 11-го туру Лісна Тарновиця - Білі Ослави (9:3) анульовано. Матч буде переграно 28 вересня.

Становище команд
                        I  В  Н  П    М    О
Назавизів         13  9  2  2  28-20  29 
Гаврилівка       13  7  3  3  26-18  24 
Ліс. Тарновиця 13  6  3  4  25-38  21  
Перерісль        13  6  1  6  34-28  19 
Камінне            14  6  1  7  22-26  19 
Волосів            13  5  3  5  34-28  18
Тисменичани    14  3  7  4  24-22  16  
Красна             13  3  5  5  18-21  14 
Білі Ослави      13  3  3  7  24-41  12  
Саджавка         13  3  2  8  28-31  11  

2 ліга. 13 тур
Група 1

Зелена - Молодків - 5:3
Пасічна - Гвізд - 4:2
"Нафтовик" Битків - Пнів - 1:0
Фитьків - вільний від гри

Становище команд 
                І    В  Н  П    М    О
Фитьків    11  9  2  0  44-18  29
Битків      12  8  2  2  41-19  26
Пнів         11  5  3  4  20-10  18
Молодків  11  5  0  6  28-38  15 
Гвізд        11  2  2  7  26-38  8 
Зелена     11  2  2  7  24-40  8 
Пасічна    11  2  1  8  13-33  7

Група 2
Стримба - Добротів - 2:1
Лоєва - Парище - 2:2
Цуцилів - Середній Майдан - 0:0
Ланчин - вільний від гри

Становище команд 
                   І   В  Н  П    М     О
Стримба     11  8  3  0  31-16  27 
Ланчин       11  6  3  2  30-19  21
Парище      11  6  2  3  32-18  20 
Добротів     11  5  2  4  29-25  17 
Лоєва         11  2  4  5  22-34  10
Сер. Майдан 11  2  1  8  13-31  7 
Цуцилів      12  0  5  7  18-33  5 

Детальніше - Футбол Надвірнянщини

РОЖНЯТІВ

Вища ліга. 15 тур
Вільхівка - Нижній Струтин - 3:1
Брошнів - Цінева - 2:4
Рожнятів - Берлоги - 6:0 
Слобода-Рівянська - Сваричів - 2:2 
Ясень - Суходіл - 2:1

Становище команд
                        І    В  Н  П   М    О
Цінева             15  11  3  1  48-7  36 
Рожнятів          15  9  1  5  36-22  28 
Брошнів           14  9  1  4  27-22  28 
Сл.-Рівнянська 15  8  3  4  30-18  27 
Вільхівка          15  7  4  4  32-32  25 
Сваричів          15  6  5  4  32-20  23
Нижній Струтин 15  5  3  7  20-28  18
Суходіл            15  3  0  12  27-48  9 
Ясень               15  3  1  11  21-46  10 
Берлоги            14  2  1  11  15-46  7 

Бомбардири: В. Лаврінок (Цінева) - 18, Ревуцький (Рожнятів) - 16, І. Матуляк (Вільхівка) і Ревуцький (Рожнятів) - по 13, Р. Якимів (Ниж. Струтин) - 12 голів.

2 ліга. 18 тур
Спас - Лоп'янка - 1:5 
Вербівка - Небилів - 2:2
Дуба - Іванівка-Ясеновець - 6:2
Камінь - Рівня - +:-
Сливки - Грабів - +:-

19 тур
Закерничне - Спас - 3:2
Петранка - Камінь - 3:5
Іванівка-Ясеновець - Верхній Струтин - 2:0
Небилів - Дуба - 0:0
Сливки - Рівня - +:-

Детальніше - Футбол Рожнятівщини

БРАМКИ

Переглядів: 441 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: