Головна » 2017 » Травень » 15 » Міста і райони. 14 травня. Івано-Франківськ, Тисмениця, Богородчани, Надвірна, Тлумач
23:01
Міста і райони. 14 травня. Івано-Франківськ, Тисмениця, Богородчани, Надвірна, Тлумач

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
3 тур

"Бистриця" Хриплин - АТО - 2:1 (І. Когутяк, 35, І. Гавриляк, 72 - О. Піголкін, 38)
"Легіон" - НАВС - 1:1 (В. Салманов, 34 - О. Кушнірук, 26)
ФК "Крихівці" - "Січ" Микитинці - 7:0 (І. Лукинів, 26, 41, 47, 62, Б. Федина, 50, І. Данилів, 69, І. Лукач, 73)
"Благо" - КіК - 0:0
"Металіст" - "Бистриця" Вовчинець - 1:1 (М. Лишиленко, 79 - В. Підгурський, 19)

    І В Н П Р/М О
1 Легіон (Івано-Франківськ) 3 2 1 0 7-2 7
2 ФК Крихівці 2 2 0 0 11-1 6
3 Бистриця (Хриплин) 3 2 0 1 4-3 6
4 Благо (Івано-Франківськ) 3 1 2 0 4-1 5
5 СІЧ (Микитинці) 3 1 0 2 2-13 3
6 Металіст (Івано-Франківськ) 2 0 2 0 2-2 2
7 Бистриця (Вовчинці) 3 0 2 1 3-4 2
8 НАВС (Івано-Франківськ) 2 0 1 1 2-5 1
9 КіК (Івано-Франківськ) 3 0 2 1 1-4 2
10 АТО (Івано-Франківськ) 2 0 0 2 1-2 0

Бомбардири: В. Салманов ("Легіон") - 4, Н. Олійник ("Благо") - 3, А. Бибик , В. Тодорів і К. Фалько (усі - "Легіон") - по 2 голи.

ТИСМЕНИЦЯ
Прем'єр-ліга.
16 тур

"Бистриця" Старий Лисець - "Ураган" Черніїв - 0:3 (В. Лящовський, 24, 65, 90)
ФК "Клубівці" - "Козацький острів" Чорнолізці - -:+
ФК "Радча" - "Сокіл" Підлісся - 3:2
(М. Струк, 30, М. Галагуз, 87-авт., В. Дідух, 90+2 - Т. Парипа, 15, Б. Іванишин, 28)
"Колос" Братківці - "Сокіл" Чукалівка - 3:0 (С. Гарасимів, 6, А. Грабар, 26, В. Бриндзей, 49)
"Авангард" Загвіздя - "Дружба" Драгомирчани - 2:0 (С. Чіпка, 11, О. Кудла, 60)
"Стримба" Липівка - вільна від гри

    І В Н П М О
1 Авангард (Загвіздя) 14 11 1 2 40-11 34
2 Козацький Острів (Чорнолізці) 14 10 1 3 31-8 31
3 Ураган (Черніїв) 14 8 3 3 32-19 27
4 Колос (Братківці) 15 8 3 4 20-14 27
5 ФК Клубівці 15 7 4 4 27-26 25
6 Дружба (Драгомирчани) 15 7 1 7 23-22 22
7 Бистриця (Старий Лисець) 14 4 6 4 20-20 18
8 ФК Радча 14 4 3 7 17-26 15
9 Стримба (Липівка) 13 3 5 5 23-30 14
10 Сокіл (Підлісся) 15 2 3 10 20-34 9
11 Сокіл (Чукалівка) 15 0 0 15 11-54 0

Бомбардири: Кудла (Загвіздя) - 15, Нагірний (Чорнолізці) - 14, Зварич (Черніїв) - 10, Якубів (Радча) - 9, Царук (Черніїв) і Трушко (Драгомирчани) - по 7, М. Іванишин (Загвіздя), Чекіс (Загвіздя) і Б. Струк (Чукалівка) - по 6 голів.

17 тур. 21 травня
"Сокіл" Чукалівка - "Дружба" Драгомирчани
"Сокіл" Підлісся - "Стримба" Липівка
ФК "Клубівці" - ФК "Радча"
"Ураган" Черніїв - "Козацький острів" Чорнолізці
"Бистриця" Старий Лисець - "Авангард" Загвіздя
"Колос" Братківці - вільний від гри

1 ліга. 14 тур
Група А

"Фортуна" Березівка - ФК "Марківці" - -:+
"Цегельник" Нові Кривотули - ФК "Старі Кривотули" - 1:0
(О. Гриньків, 65)
"Колос" Пшеничники - "Козацький острів-2" Чорнолізці - 1:4 (Р. Петелюк, 54 - М. Гайдейчук, 2, 57, М. Бандурак,  16, 69)
"Прикарпаття" Підлужжя - ФК "Угринів" - 1:2 (Р. Стойко, 11 - О. Гуданич, 43, Н. Самочко, 68)

    І В Н П М О
1  Козацький острів-2 (Чорнолізці) 14 12 1 1 41-8 37
2  ФК Угринів 14 11 2 1 42-12 35
3  Прикарпаття (Підлужжя) 14 6 3 5 42-22 21
4  Цегельник (Нові Кривотули) 14 6 3 5 12-19 21
5  ФК Марківці 14 4 2 8 18-41 14
6  Фортуна (Березівка) 14 4 1 9 11-17 13
7  ФК Старі Кривотули 14 4 1 9 22-37 13
8  Колос (Пшеничники) 14 1 3 10 16-49 6

БомбардириН. Самочко (ФК "Угринів") - 15, А. Гринчак (Підлужжя) - 14, М. Гайдейчук (Чорнолізці) - 12, Солом'яний (Чорнолізці) - 10, М. Стуй (ФК "Угринів") і С. Челяк (Підлужжя) - по 9, В. Фицик (Марківці) - 8, М. Федоронько (Березівка) - 7 голів.

Група Б
ФК "Майдан" - ФК "Вільшаниця" - 2:2 (М. Зелінський, 21-п., І. Суп, 40 - Р. Смолій, 16, 31)
"Оболонь" Милування - "Дністер-Рітас" Побережжя - 4:2 (Р. Сморжанюк, 4, 90, Н. Кузенко, 21, М. Думісь, 66 - В. Білан, 11, В. Крижанівський, 37)
"Сокіл" Угринів - "Інтербур" Єзупіль - 4:3 (Б. Сагайда, 10, Я. Коломієць, 23, Р. Довгомеля, 41, Т. Босович, 72 - Р. Гасюк, 22, В. Куцуляк, 33, С. Шиндак, 46)
ФК "Тязів" - вільний від гри гри

    І В Н П М О
1  Дністер-Рітас (с. Побережжя) 12 10 0 2 59-12 30
2  Оболонь (Милування) 12 9 2 1 39-14 29
3  Інтербур (Єзупіль) 12 6 0 6 21-23 18
4  Сокіл (Угринів) 12 6 2 4 16-22 20
5  ФК Тязів 12 3 2 7 16-16 11
6  ФК Вільшаниця 12 3 1 8 15-31 10
7  ФК Майдан 12 1 1 10 9-57 4

Бомбардири: Д. Третяк (Побережжя) - 16, С. Кузенко (Побережжя) - 10, Р. Єлісєєв (Милування) - 7, Шиндак (Єзупіль) і Н. Кузенко (Милування) - по 6, Н. Бадюк (Єзупіль), В. Коренєв і В. Крижанівський (Побережжя), Кочет (Тязів) - по 5 голів.

БОГОРОДЧАНИ
6 тур
Група А

Глибівка – Космач - 8:0 (Н. Ковтун, 17, 22, 40, 65, 78, І. Фелик, 30, Р. Загірняк, 48, В. Семенів, 60) 
Богородчани – Росільна - 3:1 (В. Семків, 12-п., М. Ерназаров, 22, О.Фафлей, 78 – Н. Долинський, 51-п.)
Монастирчани – Горохолина - 3:2 (В. Кузюк, 32, С. Урсу, 80,  М. Суслик, 90+2 – І. Паламарчук, 10, Т. Суслик, 63-авт.). Вилучення: В. Стефурак (Г)

    І В Н П М О
1  СФК "Богородчани" 6 6 0 0 19-3 18
2  "Отрада" Глибівка 6 4 1 1 23-10 13
3  "Скала" Монастирчани 6 3 2 1 9-7 11
4  "Дружба" Горохолина 6 1 1 4 10-15 4
5  ФК "Росільна" 6 0 3 3 7-16 3
6  ФК "Космач" 6 0 1 5 5-22 1

Група Б
Підгір’я – Старі Богородчани - 0:2 (В. Іванків, 48, М. П’ятко, 80)
Старуня – Іваниківка - 3:2 (Н. Максим’юк, 16, І. Григорук, 30, В. Шимонівський, 42 – М. Катрич, 25, Л. Луців, 43). Вилучення: В. Шимонівський (С)
Дзвиняч – Саджава - 2:5 (Б. Палій, 67, І. Гуменюк, 90 – Р. Жирик, 3, 25-п., С. Криховський, 11, 65, Н. Дутчин, 29) 

    І В Н П М О
1  "Карпати" Ст. Богородчани 6 6 0 0 21-4 18
2  "Каменяр" Іваниківка 6 3 1 2 11-6 10
3  ФК "Саджава" 6 3 0 3 18-14 9
4  ФК "Підгір'я" 6 2 1 3 7-10 7
5  ФК "Старуня"  6 2 0 4 9-16 6
6  ФК "Дзвиняч" 6 1 0 5 9-25 3

НАДВІРНА
1 ліга.
6 тур
Група А
"Сокіл" Фитьків - "Арсенал" Тисменичани - -:+
ФК "Перерісль" - ФК "Ланчин" - 7:0
(Р. Насадюк, 15, 32, І. Павлюк, 21, 62, А. Смитанюк, 24 ,42, Р. Синоверський, 79)
"Лістер" Лісна Тарновиця - "Нива" Гаврилівка - 0:6 (Є. Данищук.-три, Д. Романюк.-два, Р. Гринчак)

    І В Н П М О
1 "Арсенал" Тисменичани 6 4 0 2 14-9 12
2  ФК "Ланчин" 6 4 0 2 12-13 12
3  "Нива" Гаврилівка 6 3 2 1 23-7 11
4  ФК "Перерісль" 6 3 2 1 17-7 11
5  "Лістер" Лісна Тарновиця 6 1 1 4 6-20 4
6  "Сокіл" Фитьків  6 0 1 5 6-22 1

Бомбардири: Д. Романюк (Гаврилівка) - 12, А. Глек (Тисменичани) - 6, Є. Данищук.(Лісна Тарновиця) - 5, Р. Дяченко (Ланчин), М. Романюк (Ланчин) і А. Смитанюк (Перерісль) - по 4 голи.

Група Б
"Колос" Парище - "Підгір'я" Назавизів - 1:1 (А. Чіх, 11 - А. Максимюк, 6)
"Бистриця" Пасічна - "Олімпія" Камінне - перенесено
"Нафтовик" Битків - ФК "Волосів" - 3:1
(Н. Микитин, 10, М. Левицький, 17, М. Кухарчук, 80 - Р. Ільків, 35)

    І В Н П М О
1  "Колос" Парище 6 3 3 0 10-5 12
2  "Підгір'я" Назавизів 6 3 2 1 14-7 11
3  "Олімпія" Камінне 5 3 1 1 10-9 10
4  ФК "Волосів" 6 2 1 3 15-13 7
5  "Нафтовик" Битків 6 2 1 3 9-10 7
6  "Бистриця" Пасічна 5 0 0 5 4-18 0

Бомбардири (після 3-х турів): Р. Ткач (Волосів) - 5, В. Худяєв (Назавизів) - 3 голи.

ТЛУМАЧ
1 ліга.
1 тур

ФК "Прибилів" - ФК "Олеша" - перенесено
ФК "Королівка" - ФК "Надорожна" - 2:1
"Дністер" Нижнів - ФК "Остриня" - 3:1
ФК "Колінці" - ФК "Буківна" - 2:1
ФК "Живачів" - ФК "Ісаків" - 5:0
ФК "Грушка" - ФК "Гончарів" - 5:3

БРАМКИ

Переглядів: 582 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: