Головна » 2015 » Вересень » 15 » Міста і райони. 10-13 вересня. Частина І
08:57
Міста і райони. 10-13 вересня. Частина І

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Фінал
Крихівці - "Легіон" - 0:0, по. пен - 9:8

14 тур
Крихівці - "Легіон-2" - 1:0
Микитинці - "Благо" - 2:3
Хриплин - "Легіон-1" - 2:3
"Феміда" - "Штурмовик" - 3:1
Перенесений матч
"Штурмовик" - "Інваспорт" - 3:2 

Становище команд
                     І    В  Н  П    М     О
"Легіон-1"     13  13  0  0  74-18  39
Крихівці        12  10  0  2  53-12  30
"Феміда"       13  8  1  4  47-25  25
"Благо"         12  8  0  4  37-26  24
Микитинці     13  7  2  4  32-16  23
"Легіон-2"      14  5  1  8  38-40  16
"Штурмовик" 13  3  1  9  13-40  10
Вовчинець    9  2  1  6  16-26  7 (знято)
Хриплин        12  2  1  9  28-68  7
"Інваспорт"    13  0  1  12  14-82  1

БУРШТИН
14 тур

Дем`янів - Новий Мартинів - 1:2 
Тенетники - Куропатники - +:- 
Слобода - Демешківці - 0:3 
Вигівка - Старий Мартинів - 6:0

Становище команд
                      І    В  Н  П    М     О  
Вигівка          13  11  1  1  53-13  34 
Демешківці    13  10  0  3  33-22  30 
Дем'янів        13  7  3  3  33-16  24 
Н. Мартинів   13  6  3  4  25-20  21
Слобода        13  6  2  5  29-26  20 
Тенетники      13  5  1  7  27-31  16 
Ст. Мартинів  13  4  1  8  13-31  13  
Насташине     8  1  0  6  9-25  3 (знято)
Куропатники   13  0  1  12  12-46  1

Детальніше - БМФФ

БОГОРОДЧАНИ
17 тур
Дзвиняч - Глибоке - 4:0
Глибівка - Старі Богородчани - 3:1
Іваниківка - Горохолина - 5:0
Росільна - Монастирчани - 2:0
Старуня - Саджава - 2:2
Богородчани - вільні

Становище команд
                             І    В  Н  П    М   О
Глибівка               15  13  1  1  51-12  40
Богородчани         15  13  1  1  40-9  40
Росільна               16  10  1  5  31-27  31
Ст. Богородчани   16  10  0  6  42-23  30
Саджава               15  7  2  6  25-20  23
Іваниківка             16  7  1  8  28-23  22
Монастирчани       15  6  2  7  15-19  20
Старуня                15  4  3  8  20-28  15     
Дзвиняч                15  4  1  10  20-37  13
Горохолина           14  1  2  11  14-51  5
Глибоке                16  1  2  13  14-52  5

Детальніше - БРФФ

ГАЛИЧ
1 ліга
"Північ"

20 тур        
Нараївка - Кінашів - 0:0
Скоморохи - Межигірці - -:+
Більшівці - Курів - 1:2
Придністров'я - Дубівці - 2:6
Жалибори - Медуха - -:+

Становище команд
                    І    В  Н  П    М     О
Бовшів        18  17  1  0  59-13  52
Медуха        18  13  3  2  40-19  42
Дубівці         18  12  2  4  41-28  38
Курів            18  10  2  6  31-39  32
Більшівці      17  10  1  6  36-40  31
Кінашів         18  8  4  6  40-27  28
Нараївка       19  6  3  10  32-33  21
Межигірці      18  5  2  11  11-42  17
Жалибори     18  4  2  12  21-28  14 (знято)
Придністров'я 18  3  2  13  22-41  11
Скоморохи     18  0  0  18  5-25  0 (знято)

"Південь"
20 тур      
Маріямпіль - Острів - 12:1
Кінчаки - Височанка - 1:3
Вікторів - Маріямпіль-2 - +:-
Мединя - Бринь - 3:1
Крилос - Комарів - 2:2
Залуква - Блюдники - 2:2

Становище команд
                   І    В  Н  П    М     О
Вікторів      20  17  3  0  61-14  54
Мединя      20  17  2  1  61-13  53
Маріямпіль 20  14  1  5  72-19  43
Комарів      20  11  7  2  46-23  40
Крилос       19  9  5  5  43-35  32
Блюдники   19  7  3  9  34-40  24
Височанка   20  7  0  13  20-42  21
Бринь         20  5  4  11  27-43  19
Кінчаки        20  5  3  12  35-53  18
Залуква       20  4  5  11  28-50  17
Острів          20  2  2  16  10-81  8
Маріямпіль-2 20  1  4  15  24-51  7

Детальніше - ГРФФ

ГОРОДЕНКА
22 тур
Ясенів-Пільний - Воронів - 0:1
Олієво-Королівка - Чортовець - 0:2
Стрільче - Колінки - 2:1
Рашків - Чернятин - 1:4
Котиківка - Семенівка - 2:3
Глушків - Тишківці - 1:2
Торговиця - Топорівці - 2:1

Становище команд
                              І   В  Н  П    М     О
Рашків                 22  16  2  4  46-20  50
Чортовець            22  16  0  6  78-41  48
Чернятин              22  15  2  5  56-24  47
Яс.-Пільний          22  13  2  7  69-25  41
Семенівка             22  12  3  7  72-38  39
Торговиця             22  12  2  8  51-45  38    
Стрільче               22  9  6  7  49-31  33
Тишківці                22  9  4  9  44-43  31
Воронів                 22  9  1  12  37-81  28
Колінки                  22  7  4  11  42-54  25
Ол.-Королівка        22  6  5  11  39-56  23
Глушків                 22  6  4  12  35-51  22
Топорівці               22  4  0  18  32-77  12
Котиківка               22  1  3  18  15-96  6

2 ліга. І етап
Група А

Становище команд
                      І   В  Н  П    М     О
Сороки          10  7  0  3  25-12  21
Лука              10  6  2  2  13-6  20
Острівець      10  5  2  3  20-13  17    
Серафинці     10  5  2  3  18-16  17
Росохач        10  2  1  7  10-29  7
Виноград       10  0  1  9  6-16  1

Група Б
Становище команд
                      І   В  Н  П    М     О
Городниця     10  7  1  2  28-11  22
Семаківці       10  7  1  2  22-9  22
Копачинці      10  6  1  3  14-17  19    
Поточище      10  4  1  5  9-14  13
Кунисівці       10  1  1  8  5-21  4
Михальче      10  0  3  7  4-10  3

ІІ етап. 4 тур
 

Становище команд
                   І  В  Н  П  М  О
Сороки        2  1  1  0  4-2  4
Лука             2  1  0  1  3-2  3
Семаківці     1  1  0  0  1-0  3    
Городниця   2  1  0  1  5-5  3
Копачинці     2  1  0  1  4-5  3  
Серафинці    1  0  1  0  1-1  1  
Острівець     2  0  0  2  3-6  0

ДОЛИНА
1 ліга. Матч 18 туру
Тисів - Гузіїв - 2:1

Становище команд
                        І    В  Н  П    М     О
Тяпче              15  12  2  1  42-17  38   - ЧЕМПІОН! 
Гошів              15  7  6  2  35-21  27
Вел. Тур'я        15  7  3  5  28-27  24
Тисів                16  6  5  5  34-32  23
Вигода            15  6  4  5  28-29  22
Гузіїв               16  4  6  6  30-31  18    
Міжріччя          15  4  4  7  29-28  16
Одиниця          15  4  3  8  25-30  15
Белеїв              15  2  7  6  29-31  13
Яворів              15  3  2  10  23-54  11    
Надіїв                з  н  я  т  о

2 ліга 
Матч 17 туру
Кропивник - Солуків - 0:1
Матч 14 туру
Розточки - Станківці - 3:1

Становище команд
                         І   В  Н  П     М    О
Розточки          15  12  2  1  35-13  38
Солуків            15  10  2  3  42-14  32
Станківці          15  10  0  5  37-15  30
Шевченкове      15  8  2  5  33-19  26
Новошин           15  8  2  5  28-20  26
Сл.-Долинська  15  7  2  6  30-32  23
Кальна             15  6  2  7  22-34  20
Кропивник        15  4  3  8  23-42  15
Новичка            15  1  0  14  9-30  3 (знято) 
Витвиця            15  0  3  12  17-56  3

Детальніше - Долинський футбол

КАЛУШ
19  тур  
Студінка - Довге-Калуське - 1:2
Сівка-Калуська - Голинь - 2:2
Копанки - Станькова - 0:2
Старий Угринів - Негівці - 2:0
Тужилів - Гуменів - 1:2
Перекоси - Вістова - 3:0

Становище команд
                       І    В  Н  П    М     О
Станькова      18  14  2  2  53-18  44
Д.-Калуське   19  12  2  5  39-20  38
Голинь           19  10  5  4  34-23  35
Тужилів          18  8  4  6  30-23  28
С.-Калуська    19  8  4  7  30-28  28
Студінка         18  8  2  8  28-29  26
Вістова           19  7  2  10  34-32  23
Гуменів           18  7  2  9  17-26  23
Перекоси        19  6  4  9  25-32  22
Ст. Угринів      19  6  3  10  20-37  21
Копанки          19  5  3  11  20-32  18
Негівці            19  3  3  13  22-51  12

2 ліга
Група А. 18 тур

Пійло - Новиця - +:-
Перевозець - Підгірки - 5:2
Боднарів - Підмихайля - +:-
Грабівка - Середній Бабин - 5:2
Бабин-Зарічний - вільний

Становище команд. І етап
                       І    В  Н  П    М    О
Перевозець    16  10  2  4  37-22  32
Грабівка         16  10  1  5  24-16  31
Підгірки          16  8  2  6  31-24  26
Новиця           16  7  3  6  27-18  24
Пійло              16  7  2  7  32-27  23
Бабин-Серед. 16  6  3  7  17-27  21
Підмихайля    16  6  1  9  22-32  19
Боднарів        16  5  2  9  20-36  17
Бабин-Зарічн. 16  3  4  9  26-34  13

Група Б

Становище команд. І етап
                      І   В  Н  П    М    О
Д. Войнилів   14  13  0  1  47-7  39
Войнилів       14  9  1  4  35-16  28
Кропивник     14  8  2  4  39-11  26
Верхня          14  8  2  4  35-17  26
Довпотів        14  5  2  7  23-33  17
Довжка          14  3  2  9  7-39  11
Томашівці      14  3  0  11  8-44  9
Кулинка         14  2  1  11  15-40  7

Детальніше - Калущина футбольна

КОЛОМИЯ
1 ліга. 21 тур
Угорники - Семаківці - +:-
Підгайчики - Верхній Вербіж - 1:1
Воскресинці - Матеївці - 3:0
Лісний Хлібичин - Сопів - 4:1
Коршів - Мала Кам`янка - 3:0
Струпків - Печеніжин - 5:1
Жукотин - Дебеславці - 1:0

Становище команд
                      І    В  Н  П    М     О
Угорники       21  17  3  1  59-14  54
Жукотин        20  15  3  2  47-13  48
Сопів            21  15  2  4  69-40  47
Струпків        21  12  4  5  44-22  40
Дебеславці    21  10  6  5  36-24  36
Печеніжин     21  10  4  7  39-29  34
М. Кам`янка   21  7  2  12  25-51  23
Матеївці         21  7  2  12  22-50  23
Воскресинці   21  6  5  10  26-33  23
Л. Хлібичин    20  6  3  11  25-40  21
Коршів           20  5  4  11  38-48  19
Верх. Вербіж  20  5  3  12  21-37  18
Семаківці       21  4  2  15  23-49  14
Підгайчики     21  3  3  15  22-46  12

2 ліга. 20 тур
Ворона - Голосків - -:+
Ковалівка - Черемхів - 0:2
Спас - Лісна Слобідка - 2:1
Торговиця - Старий Гвіздець - 5:2
Ценява - Велика Кам'янка - +:-
Мала Кам'янка-2 - Джурків 
Іванівці- Королівка-Корнич - 5:0

Становище команд 
                       І    В  Н  П    М     О
Черемхів        20  15  3  2  69-19  48
Іванівці           20  15  1  4  56-20  46
Ліс. Слобідка  20  15  1  4  50-24  46
Голосків          20  13  3  4  31-12  42
Спас               20  13  1  6  54-20  40
Ценява           20  12  4  4  32-13  40
Королівка-
Корнич            20  10  1  8  29-49  31
Торговиця        20  9  1  10  47-41  28
Ст. Гвіздець    20  9  1  10  32-42  28
В. Кам'янка      20  6  1  13  20-48  19
М. Кам'янка-2  19  4  4  11  38-54  16
Джурків           19  3  3  13  21-56  12
Ковалівка        20  2  1  17  19-68  7
Ворона            20  0  1  19  8-44  1 (знята)

Детальніше - Футбол Коломийщини

БРАМКИ

Переглядів: 371 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: