Головна » 2013 » Червень » 17 » Міста і райони. 13 і 16 червня. ВСІ результати і таблиці
11:06
Міста і райони. 13 і 16 червня. ВСІ результати і таблиці
БОГОРОДЧАНЩИНА

1 ліга. 5 тур
Глибівка – Іваниківка - 1:1
Підгір’я – Маркова-Бабче - 0:4
Старі Богородчани – Дзвиняч - 2:2
Горохолина – Саджава - 2:1

Становище команд
                          І  В  Н П    М     О
Глибівка             5  4  1  0  9-2    13
Дзвиняч              5  3  1  1  14-5  10 
Іваниківка          5  2  2  1  14-2  8  
Ст. Богородчани 5  2  2  1  10-9  8 
Підгір'я               5  2  0  3  7-19  6  
Маркова-Бабче   5  1  2  2  4-4   5
Саджава            5  0  2  3  4-8    2  
Горохолина        5  1  0  4  6-19  0 

Кубок. 1/8 фіналу (1 етап)
Грабовець – Іваниківка - 1:1 (перший - 3:2)
Старуня – Маркова-Бабче - 0:4 (1:3)
Космач - Підгір’я - 2:1 (8:0)
Росільна – Горохолина - 0:3 (1:2)
Монастирчани – Саджава - 2:1 (2:2)
Глибоке – Глибівка - 0:6 (0:7)


ВЕРХОВИНЩИНА

Матчі чемпіонату не проводилися. Наступний тур - 23 червня.  

Становище команд
                   І В Н П  М   О
Криворівня  2 2 0 0 6-1  6
"Лісгосп"      2 2 0 0 3-0  6
"Черемош"   2 1 0 1 5-3  3
Верх. Ясенів2 1 0 1 3-3  3
Буковець    2 0 0 2 3-6  0
Ільці           2 0 0 2 1-8  0

ГАЛИЧИНА (Галицький р-н)

1 ліга. 4 тур
Вікторів - Яблунів - 3:0
Комарів - Задністрянськ - 2:2
Бовшів - Мединя - 1:0
Більшівці - Жалибори - 1:0 


Становище команд
                      І В Н П   М   О
Задністрянськ 4 3 1 0 10-5 10
Бовшів            3 3 0 0 7-1   9
Вікторів-
Височанка      4 2 0 2 8-6   6
Більшівці        3 2 0 1 3-4    6
Комарів          4 1 2 1 7-7    5
Дем'янів         3 1 1 1 4-3    4
Жалибори       4 1 0 3 4-8   3
Мединя           4 0 2 2 4-6   2
Яблунів           3 0 0 3 0-8   0

2 ліга. 5 тур
Загір'я - Насташино - 1:2
Дубівці - Маріямпіль - 1:0 
Сокіл - Медуха - 0:5
Нараївка - Крилос - 1:0
Залуква - Вигівка - 5:1
Водники - Тустань - 2:0


Становище команд
                 І  В Н П   М     О
Насташино 5  5 0 0  19-3  15
Медуха     5  5 0 0  11-1   15
Дубівці      5  3 1 1  10-6  10
Маріямпіль 5  3 0 2  6-4    9
Тустань     5  2 2 1  7-5    8
Нараївка   5  2 0 3  7-7    6
Залуква    4  2 0 2  7-9    6
Крилос      4  1 2 1  5-3    5
Водники    5  1 1 3  5-7    4
Вигівка     5  1 0 4  3-11   3 
Загір'я      5  1 0 4  7-15   3
Сокіл        5  0 0 5  1-17  0

3 ліга. 6 тур
Колодіїв - Курів - 1:2
Куропатники - Ганівці - 5:1
Бринь - Блюдники - 1:1
Ст. Мартинів - Кінчаки - 2:2
Крилос-2 - Межигірці - 2:0
Підшумлянці - Острів - 5:0


Становище команд
                    І  В Н П   М    О
Кінчаки        6  5 1 0  23-4  16
Курів            5  4 0 1  11-4  12
Блюдники    4  3 1 0  10-3   10
Підшумлянці  6  3 0 3  12-10  9
Колодіїв       5  2 2 1  12-8    8
Бринь           5  2 1 2  10-10  7
Крилос-2       5  2 1 2  5-5     7
Ганівці          6  2 1 3  9-12   7
Куропатники 5  2 0 3  13-15  6
Острів           5  1 1 3  5-14   4
Придністров'я 4  1 0 3  4-14  3
Ст. Мартинів  5  0 3 2  6-11   3
Межигірці      5  0 1 4  2-12   1

Детальніше: Галицький футбол.

ГОРОДЕНКІВЩИНА

Кубок. 1/4 фіналу. Перші матчі
Кунисівці - Вербівці - 1:7
Чернятин - Серафинці - 4:1
Воронів - Чортовець - 3:2
Торговиця - Топорівці - 3:0


1 ліга. 7 тур
Чортовець - Вербівці - 1:0
Ясенів-Пільний - Серафинці - 2:0
Торговиця - Олієво-Королівка - 1:0
Топорівці - Колінки - 1:3
Чернятин - Воронів - 1:0
Котиківка - Семенівка - 5:1


Становище команд 
                      І  В Н П    М     О
Серафинці      7  5 0 2  21-11  15
Чернятин         7  4 1 2  19-10  13
Яс.-Пільний     6  4 1 1  16-10  13
Воронів           6  4 1 1  10-5   13
Торговиця      6  3 1 2  14-11  10
Чортовець      6  3 1 2  12-15  10
Ол.-Королівка 7  2 2 3  12-13  8
Вербівці          7  2 2 3  12-14  8
Лука               6  2 1 3  21-19  7
Котиківка       7  2 0 5  9-12      6
Колінки          6  1 3 2  12-16   6
Семенівка      6  1 2 3  11-21   5
Топорівці        7  1 1 5  4-16    4

2 ліга. 6 тур
1 підгрупа 
Рашків - Росохач - 3:2
Слобідка - Рогиня - 7:0
Глушків - Острівець - 0:1
Сороки - Виноград - 2:1


Становище команд
               І  В  Н  П    М     О
Рашків     5  4  1  0  22-8   13
Тишківці  5  3  1  1  16-10  10
Глушків    5  3  0  2   8-4    9 
Острівець 4  2  1  1  8-6     7
Сороки     5  2  1  2  13-13  7
Слобідка  5  2  1  2  16-17  7
Виноград  5  2  0  3  12-12  6
Росохач    6  1  2  3  7-13   5
Рогиня      6  0  1  5  8-27   1

2 підгрупа
Кунисівці - Поточище - 0:2
Стрільче - Чернелиця - 3:0
Копачинці - Пробабин - 1:1
Семаківці - Раковець - 3:0
Городниця - Михальче - 4:2


Становище команд
                     І  В  Н  П   М      О
Пробабин      6  5  1  0  21-7   16
Поточище      6  5  0  1  18-4   15
Стрільче        6  3  3  0  11-5   12
Семаківці      6  3  1  2  13-9    10
Михальче      6  3  1  2  18-17  10
Городниця     6  2  0  4  17-13  6
Кунисівці       6  2  0  4  12-12  6
Раковець       6  2  0  4  9-22    6
Копачинці      6  0  3  3  8-15   3
Чернелиця     6  0  1  5  5-28   1


ДОЛИНЩИНА

Кубок. 1 етап
Велика Тур'я - "Свіча" Тяпче - 22 червня
Міжріччя - Солуків - +:-
Підбереж - Гузіїв - 2:3
Гошів - Станківці - -:+
Кропивник - Тисів - -:+
Раків - Старий Мізунь - 1:0
ТФК Тяпче - ФК "Долина" - -:+


1 ліга. 7 тур
"Свіча" Тяпче - Міжріччя - 5:2 
ТФК Тяпче - Солуків - 2:1
Белеїв - ФК "Долина" - 1:4
Надіїв - Тисів - 3:1
Велика Тур'я - Яворів - 0:0
Старий Мізунь - Гошів - 2:2

Становище команд
                         І  В Н  П     М      О
"Свіча" Тяпче    7  7  0  0  43-9    21
ФК "Долина"      7  6  0  1  21-10  18 
Міжріччя           7  4  2  1  26-12  14 
Велика Тур'я     7  4  1  2  15-9   13 
Надіїв               7  4  0  3  10-8    12  
ТФК Тяпче        7  3  1  3  14-18  10
Гошів                7  2  2  3  12-16  8  
Ст. Мізунь         7  2  1  4  12-15  7  
Тисів                7  2  0  5  9-122   6  
Яворів              7  1  2  4  10-19  5 
Солуків            7  1  1  5  11-26  4  
Белеїв              7  1  0  6  6-25   3 

2 ліга. 7 тур
Слобода-Долинська - Шевченкове - 4:1
Княжолука - Підліски - 6:0
Раків - Кропивник - 6:1
Новошин - Кальна - 4:1
Розточки - Гузіїв - 2:1
Станківці - Підбереж - 2:4


Становище команд
                         І  В Н П   М    О
Княжолука        7  6 1 0  30-7  19 
Новошин           6  5 0 1  19-6  15  
Сл.-Долинська  7  5 0 2  20-8  15 
Розточки           6  4 1 1  22-7  13
Одиниця           5  4 0 1  15-8  12
Раків                7  3 1 3  21-23  10     
Кальна             6  3 0 3  13-14  9 
Шевченково      5  3 0 2  9-10   9   
Гузііїв               6  2 1 3  11-9    7 
Підбереж          7  2 0 5  13-23  6  
Підліски            5  0 0 5  3-20   0  
Кропивник        5  0 0 5  7-25   0
Станківці          6  0 0 6  8-31   0   

Детальніше: Долинський футбол.

КАЛУШ

Матч 1 туру
«УТОГ-Іскра» – Хотінь - -:+     

Становище команд
                              І В Н П   М   О
Збора                    3 3 0 0  10-6  9
"Євробуд-Олімпія" 3 2 1 0  12-4  7
"Дністер"               3 1 1 1  8-7    4
Хотінь                   3 1 0 2  1-5    3
"УТОГ-Іскра"         2 0 0 2  4-6    0
"Червона Валіза"   2 0 0 2  3-10  0

Кубок. 1/4 фіналу (1 етап)
«Дністер» – «Червона Валіза» - 4:0
«Євробуд-Олімпія» – Збора - 1:2


Детальніше: ФК "Калуш".

КАЛУЩИНА

1 ліга. 8 тур
Студінка - Перекоси - 2:3
Станькова - Верхня - 1:3
Вістова - Підгірки - 3:1
Сівка-Калуська - Старий Угринів - 5:1
Довгий Войнилів - Голинь - 4:2
Довге-Калуське - Гуменів - 2:1

Становище команд
                   І  В  Н  П   М       О
Станькова   8  6  1  1  20-8    19 
Верхня        8  5  1  2  19-10  16
Д. Войнилів  8  5  0  3  15-15  15 
Студінка      8  4  2  2  18-15  14 
Голинь         8  4  0  4  16-12  12 
Вістова        8  3  3  2  12-9    12
Д.-Калуське 8  3  2  3  13-16  11
Гуменів        8  3  1  4  9-14    10  
С.-Калуська 8  2  3  3  12-13   9
Підгірки       8  2  1  5  10-15   7  
Перекоси     8  2  0  6  7-15     6 
Ст. Угринів   8  2  0  6  10-19   6   

2 ліга. 8 тур
1 зона
Середній Бабин - Підмихайля - 1:2
Бабин-Зарічний - Перевозець - 1:1
Бережниця - Новиця - 5:3
Боднарів - Кадобна - 1:1
Грабівка - Добровляни - 4:0

Становище команд
                  І В Н П   М      О
Б.-Зарічний 7 6 1 0 15-1   19
Грабівка      8 6 1 1 20-7   19
Перевозець 6 5 2 1 14-7   17
Боднарів     8 4 1 3 18-13  13  
Підмихайля  8 4 1 3 14-12  13  
Кадобна      8 2 2 4 12-13   8  
Б.-Середній 7 2 2 3 12-15  8
Новиця        8 1 3 4 13-20  6
Добровляни 8 1 1 6 8-22    4 
Бережниця  8 1 1 6 11-27  4

2 зона
Завадка - Лука - 1:5
Томашівці - Войнилів - 1:2
Станькова-2 - Негівці - 2:1
Довпотів - Копанки - 0:4
Довжка - Дубовиця - 0:4

Становище команд
                    І  В Н П    М      О
Войнилів      8  6 1 1  26-7    19
Лука            8  4 4 0  22-5    16 
Станькова-2 7  4 1 2  19-10  13   
Копанки       7  4 1 2  14-10  13 
Негівці         7  3 2 2  14-10  11 
Слобідка      7  3 2 2  13-12  11 
Завадка       7  3 0 4  12-12   9 
Довпотів       7  2 2 3  6-9      8   
Томашівці     7  2 1 3  7-21    7  
Дубовиця     7  1 2 4  8-13    5  
Довжка        8  0 0 8  5-37    0


КОЛОМИЙЩИНА

Кубок. 1/8 фіналу
Іванівці - Мала Кам'янка - 5:1
Підгайчики - Молодятин - 0:3
Ковалівка - Верхній Вербіж - ?, по пен. - 5:4
Жукотин - Лісний Хлібичин - 0:2
Черемхів - Дебеславці - 2:0
Голосків - Коршів - 2:3
Струпків - Воскресинці - 5:3
Матеївці - Угорники - 5:2 (д. ч.)

1 ліга. 10 тур 
Мала Кам'янка - Жукотин - 0:1 
Спас - Верхній Вербіж - 1:2 
Дебеславці - Коршів - 2:1 
Угорники - Молодятин - 4:0 
Струпків - Лісний Хлібичин - 3:1 
Іванівці - Семаківці - 0:0
Воскресинці - Шепарівці - ?

Становище команд 
                   І    В  Н  П    М      О 
Струпків      10  7  3  0  31-5    24
Жукотин       10  6  3  1  14-6   21
Семаківці     10  5  4  1  17-8    19
Коршів         10  6  0  4  23-13  18 
Воскресинці 9  5  2  2  12-7     17 
В. Вербіж     10  5  2  3  12-11  17  
Угорники     10  5  0  5  16-19  15 
Л. Хлібичин  10  4  2  4  11-17  14  
М. Кам'янка  10  3  2  5  12-16  11 
Дебеславці  10  3  2  5  8-16    11 
Спас            10  3  0  7  11-23   9 
Молодятин   10  2  2  6  10-15   8 
Іванівці       10  2  1  7  9-19    7
Шепарівці    9  1  1  7   6-17     4

2 ліга. 10 тур 
Сопів - Джурків - 2:2 
Печеніжин - Ценява - 3:0 
Корнич - Підгайчики - 2:1 
Матеївці - Велика Кам'янка - 3:3 
Годи-Добровідка - Голосків - 3:1 
Черемхів - Лісна Слобідка - 0:2

Становище команд
                           І   В Н П    М     О  
Печеніжин           9   7 1 1  14-5    22
Велика Кам’янка 9   6 1 2  28-14  19
Лісна Слобідка    9   5 3 1  19-7    18
Королівка-Корнич 10  5 3 2  13-16  18
Матеївці               9   4 4 1  25-13  16 
Ценява                9   4 4 1  15-13  16   
Годи-Добровідка  9  4 1 4  9-13     13
Черемхів              9   3 2 4  14-13  11 
Джурків               9  2 3 4  13-19    9  
Голосків               9  2 2 5  10-16    8  
Ковалівка            9  1 4 4  11-12    7 
Сопів                   9  1 3 5  9-19     6  
Підгайчики          10  0 1 9  12-32   1  
Ворона                знята

Детальніше: Футбол Коломийщини.

КОСІВЩИНА

Кубок. 1/4 фіналу
Слобідка - Старі Кути - 0:2
Шешори - Березів - 1:4
Вербовець - Рожнів - 0:1
Пістинь - Яблунів - 11:3


4 тур 
Рожнів - Яблунів - 3:2
Пістинь - Шешори - 1:0
Хімчин - Слобідка - 1:0
Старі Кути - Березів - 1:3
Тюдів - Вербовець - 0:0

Становище команд
                  І В Н П    М    О
Рожнів        4 4 0 0  12-7  12
Пістинь       4 3 1 0  15-4  10
Березів       4 3 1 0  13-6  10
Вербовець  4 2 1 1  8-5   7
Тюдів         4 2 1 1  8-6   7
Шешори      4 1 1 2  4-4   4
Слобідка    4 1 1 2  2-11  4
Хімчин        4 1 0 3  6-10  3
Ст. Кути      4 0 0 4  6-13  0
Яблунів      4 0 0 4  3-11   0

Детальніше: http://vk.com/football_kosiv.

НАДВІРНЯНЩИНА

1 ліга. 6 тур
Волосів - Лісна Тарновиця - 3:5 
Фитьків - Тисменичани - 2:2
Перерісль - Камінне - 2:3
Гаврилівка - Красна - 1:0

Становище команд
                        І  В Н П   М     О
Гаврилівка        4  3 1 0  10-2   10 
Тисменичани     6  2 3 1  11-8    9  
Красна             6  2 2 2  9-8      8
Перерісль         4  2 1 1  13-5    7 
Фитьків             5  2 1 2  10-12  7 
Л. Тарновиця    5  1 4 0  12-10  7 
Назавизів          4 1 2 1  9-7      5
Камінне            6  1 2 3  6-10    5
Волосів             5  1 1 3  9-14    4 
Пнів                  5  1 1 3  6-19    4   
"Нафтовик" Б    знятий

2 ліга. 6 тур
Верхній Майдан - Парище - 1:8
Саджавка - Зелена - 4:1
Гвізд - Білі Ослави - 2:4
Стримба - Середній Майдан - 7:0
Молодків - Пасічна - 1:2

Становище команд
                        І   В Н П    М     О
Парище             5  4 1 0  24-8   13 
Пасічна             5  3 1 1  12-9   10
Саджавка         5  3 1 1  8-5     10  
Стримба            4  3 0 1  18-2   9
Гвізд                 5  3 0 2  14-14  9
Б. Ослави          4  2 1 1  15-6   7  
Молодків           5  1 0 4  9-17   3 
Серед. Майдан  5  1 0 4  4-13   3
Зелена              4  1 0 3  2-14   3   
Верх. Майдан    4  0 0 4  3-21   0  


РОГАТИНЩИНА

Суперліга. 5 тур  
Верхня Липиця - Добринів - 1:1
Васючин - Нижня Липиця - 5:0
Обельниця - Долиняни - 2:1
Потік - Помонята - 1:2
"Укрлісекcпорт" - Черче - 1:6
Юнашків - Лучинці - 3:1

Становище команд
                       І  В Н П   М   О
Добринів         5  3 2 0  11-4  11
Обельниця      5  3 1 1  10-5  10 
Юнашків         5  3 1 1   9-7   10 
Помонята        5  3 0 2  11-5   9 
Долиняни        5  3 0 2  10-8   9  
В. Липиця       5  2 3 0  8-6     9 
Васючин         5  2 1 2  11-6   7
Потік               5  2 1 2  10-10 7
Черче              5  1 1 3  9-11  4
Лучинці           5  1 1 3  7-11   4 
"Укрлісекcпорт" 5  1 0 4  6-18  3 
Н. Липиця        5  0 1 4  7-18   1

1 ліга. 5 тур
Приозерне - Бабухів - 1:4
Залужжя - Путятинці - 1:1
Беньківці - Світанок - 0:2
Пуків - Липівка - 1:3
Кліщівна - Букачівці - 0:1
Підвиння - Козарі - 4:1

Становище команд
                 І В Н П  М    О
Липівка     5 5 0 0 21-7  15
Букачівці  5 5 0 0 11-4  15
Підвиння   5 4 1 0 15-3  13
Світанок   5 4 1 0 13-6  13
Бабухів     5 3 2 0 7-1   11
Козарі       5 3 0 2 8-9   9
Кліщівна   5 1 1 3 2-8    4
Залужжя   5 0 2 3 7-11  2
Путятинці  5 0 1 4 7-12  1
Пуків        5 0 1 4 5-13  1
Приозерне 5 0 1 4 9-20  1
Беньківці  5 0 0 5 1-12  0

2 ліга. 3 тур
Підгрупа "Схід"
Руда – Конюшки - 1:3
Чесники – Княгиничі - 3:2
Жовчів – Загіря - 3:0
Сарники – Чагрів - 2:1
Діброва – Явче - 2:1

Становище команд
                 І В Н П  М    О
Жовчів      3 3 0 0 8-1  9
Чесники     3 3 0 0 9-4  9
Конюшки   2 2 0 0 7-3  6
Руда          3 2 0 1 8-6  6
Діброва     3 2 0 1 6-5  6
Сарники    3 2 0 1 3-3  6
Княгиничі  2 0 0 2 2-5  0
Чагрів       3 0 0 3 4-8  0
Явче         3 0 0 3 1-6  0
Загір'я       3 0 0 3 3-10 0

Підгрупа "Захід"
Журів – Григорів - 8:0
Чернів – Яглуш - 0:6
Воскресинці – Долиняни-2 - 4:0
Підкамінь – Заланів - 3:1
Колоколин – Фрага - 2:5

Становище команд
                  І В Н П  М    О
Підкамінь    3 3 0 0 8-2  9
Яглуш         3 2 1 0 14-3 7
Журів          3 2 0 1 13-7 6
Воскресинці 2 1 1 0 5-1  4
Фрага          3 1 1 1 6-4  4
Заланів       2 1 0 1 5-3  3
Колоколин  3 1 0 2 8-10 3
Долиняни-2 3 1 0 2 3-7  3
Григорів      3 0 1 2 2-14 1
Чернів        3 0 0 3 0-13  0

Детальніше: Футбол Рогатинщини.

РОЖНЯТІВЩИНА

1 ліга. Матчі 1-го туру

Небилів - Ясень - +:- 
Петранка - Брошнів - 0:2  
ФК "Перегінське" - "Лімниця" Перегінське - 2:3
Сваричів - Рожнятів - 0:2  
Берлоги - "Карпати" Лоп'янка - 5:2  
Цінева - Закерничне - 3:1 
Нижній Струтин - Вільхівка - 2:3 

8 тур
Ясень - "Карпати" Лоп'янка - 3:0
Закерничне - ФК "Перегінське" - 3:1
"Лімниця" Перегінське - Петранка - +:-
Небилів - Сваричів - 0:1
Вільхівка - Брошнів - 0:0
Нижній Струтин - Берлоги - 2:0
Цінева - Рожнятів - 2:1

Становище команд
                      І  В Н П    М      О  
Цінева           8  6 2 0  14-7    20
Н. Струтин     8  6 1 1  15-6    19 
Небилів         8  5 1 2  17-3    16
"Перегінське" 8  5 1 2  20-14  16  
"Лімниця" П    8  5 0 3  14-12  15 
Брошнів         8  4 1 3  9-6     13  
Сваричів       8  4 1 3  9-7      13
Берлоги         8  3 2 3  9-8     11 
Рожнятів        8  3 1 4  13-12  10 
"Карпати" Л    8  2 2 4  11-17   8 
Ясень            8  2 0 6  5-8     6 
Закерничне   8  2 0 6  11-18  6 
Вільхівка       8  1 3 4  7-17   6
Петранка       8  0 1 7  5-25   1

2 ліга. 7 тур
Суходіл - "Скала" Лоп'янка - 4:2
Креховичі - Рівня - 0:4
Дуба - Камінь - 1:5
Слобода-Рівнянська - Верхній Струтин - 4:1

Становище команд
                        І  В Н П   М     О
Рівня               6  6 0 0  17-1   18 
Сл.-Рівнянська 6  5 0 1  21-7  15
Суходіл           6  4 0 2  15-16  12
Камінь             6  3 1 2  14-14  10
Спас                6  2 3 1  19-13  9   
"Скала" Л        6  2 1 3  11-14  7 
Креховичі        7  1 2 4  14-22  5 
В. Струтин       6  1 1 4  7-13    4
Дуба                7  0 0 7  8-26   0
Вербівка знята з першості 

Детальніше: Футбол Рожнятівщини.

СНЯТИНЩИНА

1 ліга. 7 тур
"Єдність" Балинці - Борщів - 2:1
Княже - Задубрівці - 4:1
Прутівка - Видинів - 2:0
Белелуя - Потічок - перенесено
Підвисоке - Устя - 0:2
Залуччя - Тулуків - 2:0

Становище команд
                  І  В Н П   М     О
Прутівка     7  5 1 1  12-5   16
Видинів      6  5 0 1  14-5   15
Княже        7  5 0 2  18-11  15
Вовчківці   6  4 0 2  15-4   12
Підвисоке   6  4 0 2  10-5   12
Задубрівці  7  4 0 3  15-14  12
Залуччя     6  2 1 3  7-7      7
Белелуя     6  2 1 3  8-11    7
Балинці      7  2 1 4  9-15    7
Устя           6  3 0 3  8-11    6
Потічок       5  1 1 2  4-12    4
Борщів       7  0 2 4  6-18    2
Тулуків      6  0 1 5  4-12    1

2 ліга. 7 тур
Група А
Шевченкове - Русів - 1:0
Красноставці - Стецева - 5:1
Келихів - Прутівка-2  - 9:1
Завалля - "Лідер" Снятин - 1:2

Становище команд
                     І  В Н П    М      О
Красноставці 7  5 2 0  28-7    17
Стецева        7  5 1 1  31-12  16
Русів             7  4 2 1  15-7    14 
«Лідер»         7  4 0 3  31-17  12
Шевченкове  7  3 1 3  11-11  10
Завалля        7  1 3 3  9-10     6
Келихів         7  1 0 6  16-28   3
Прутівка-2     7  0 1 6  7-56     1
В матчі Келихів - Русів (1:1) господарям зараховано поразку (-:+) за порушення регламенту.

Група Б
Любківці - Новоселиця - 5:1
"Стара Сеньйора" Іллінці - "Чайка" Іллінці - 2:0
Олешків - Попельники - 0:4
"Карпати" Балинці - Джурів - 0:2

Cтановище команд
                    І  В Н П    М    О
Джурів         7  5 0 2  10-3   15
Трійця          6  4 1 1  15-6  13
«Стара 
Сеньйора»   6  4 1 1  8-8    13
Новоселиця  6  4 0 2  11-9  12
Попельники  6  3 1 2  10-4  10
Любківці      7  2 2 3  10-10  8
Балинці        6  2 1 3  7-10   7
«Чайка»       6  0 1 5  5-15   1
Олешків       6  0 1 5  3-14   1

Детальніше: Футбол Снятинщини.
Переглядів: 460 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1  
Сенсанційний матч Любківці - Новоселиця - 5:1!

Ім`я *:
Email *:
Код *: