Головна » 2014 » Липень » 25 » Міста і райони. 13-20 липня (Коломия, Снятин, Городенка, Косів, Верховина)
23:35
Міста і райони. 13-20 липня (Коломия, Снятин, Городенка, Косів, Верховина)

ГОРОДЕНКА

1 ліга. 11 тур
Котиківка - Лука - 1:2
Топорівці - Воронів - 4:1
Олієво-Королівка - Семенівка - 0:5
Колінки - Ясенів-Пільний - 2:5
Глушків - Торговиця - 2:2
Чортовець - Чернятин - 0:7
Перенесені матчі
Глушків - Чортовець - 3:1
Лука - Чернятин - 0:0
Котиківка - Топорівці - 2:1

Становище команд
                         I   В  Н  П    М   O
Чернятин          11  8  2  1  45-9  26
Лука                 11  8  2  1  42-16  26
Семенівка        11  7  3  1  32-17  24
Ясенів-Пільний 11  7  2  2  34-16  23 
Торговиця         11  7  1  3  30-25  22
Чортовець        11  5  0  6  20-30  15    
Колінки             11  4  0  7  25-34  12 
Воронів            11  4  0  7  26-40  12 
Глушків            11  3  1  7  19-39  10
Топорівці           11  3  0  8  25-32  9
Ол.-Королівка   11  3  0  8  19-33  9 
Котиківка          11  1  1  9  11-31  4

2 ліга. 7 тур

1 зона
Стрільче - Поточище - 2:0  
Михальче - Городниця - 3:0
Кунисівці - Семаківці - 1:2
Копачинці - Корнів - 3:1

Становище команд: Копачинці - 18, Михальче - 15, Городниця - 12, Стрільче і Поточище - по 10, Рашків - 7, Семаківці - 6, Корнів - 3, Кунисівці - 1.

2 зона
Росохач - Тишківці - 2:3  
Виноград - Серафинці - 1:1
Острівець - Слобідка - 3:0
Рогиня - Сороки - 2:5

Становище команд
                 І  В  Н  П   М   О
Сороки      7  7  0  0  22-6  21
Виноград   7  5  1  1  20-9  16 
Острівець  6  4  0  2  17-6  12 
Серафинці 6  3  1  2  19-11  10
Тишківці    7  3  0  4  5-10  9 
Рогиня      7  2  0  5  12-20  6
Слобідка   7  1  0  6  7-14  3 
Росохач    7  1  0  6  8-28  3

КОЛОМИЯ

1 ліга. 13 тур
Семаківці - Коршів - 3:2
Матеївці - Жукотин - 1:4
Дебеславці - Спас - 3:1
Печеніжин - Струпків - 2:1
Лісний Хлібичин - Верхній Вербіж - 2:1
Воскресинці - Угорники - 1:2
Мала Кам'янка - вільна від гри

Становище команд
                       I    В  Н  П    М     O
Струпків          12  10  1  1  34-9  31
Жукотин          12  8  1  3  31-14  25 
Коршів            12  8  0  4  27-18  24  
Угорники         12  7  2  3  19-11  23 
М. Кам`янка    12  5  2  5  22-22  17 
Печеніжин       12  5  2  5  23-25  17 
Дебеславці      12  5  2  5  18-24  17
Матеївці           11  5  0  6  20-25  15
Верх. Вербіж   12  4  2  6  20-26  14
Ліс. Хлібичин   12  4  1  7  20-31  13       
Воскресинці     11  3  2  6  19-25  11 
Семаківці         12  3  2  7  14-25  11     
Спас                12  1  1  10  14-27  4
Молодятин       знято

2 ліга. 13 тур
Голосків - Королівка-Корнич - 4:1
Велика Камянка - Іванівці - 4:1
Черемхів - Підгайчики - 1:2
Торговиця - Ценява - 3:3
Ворона - Джурків - 1:4
Ковалівка - Сопів - 0:2

Становище команд 
                      I    В  Н  П    М    O
Підгайчики     12  9  2  1  29-19  29
Сопів             12  9  0  3  39-13  27
Черемхів        12  8  1  3  39-19  25
Іванівці           12  8  0  4  27-19  24
Вел. Кам'янка 10  6  2  2  23-14  20
Ліс. Слобідка 12  5  2  5  22-20  17 
Голосків         12  5  2  5  22-21  17
Ценява          12  4  3  5  20-28  15
Ковалівка       12  4  3  5  21-32  15 
Торговиця       11  3  4  4  26-28  13 
Королівка-Корнич 12  2  2  8  24-35  8
Ворона          12  0  3  9  16-39  3
Джурків         11  1  0  10  19-40  2(-1)

Детальніше - Футбол Коломийщини

КОСІВ

11 тур
Кути - Трач - 2:0
Шешори - Рожнів - 2:1
Хімчин - Пістинь - 2:5
Тюдів - Яблунів - 2:1
Слобідка - Малий Рожен - 2:1
Березів - Старі Кути - 7:0
12 тур
Вербовець - Березів - 2:4
Старі Кути - Слобідка - 4:2
Малий Рожен - Тюдів - 0:2
Яблунів - Хімчин - 1:0
Пістинь - Шешори - 2:1
Рожнів - Кути - 5:1

Становище команд
                       I   В  Н  П    М     O
Пістинь           11  10  0  1  41-13  30
Березів           12  8  2  2  64-13  26
Вербовець      11  8  0  3  40-17  24 
Шешори          11  8  0  3  37-15  24
Березів           12  8  2  2  64-13  26
Рожнів            11  6  0  5  21-16  18
Старі Кути       11  5  1  5  31-21  16
Тюдів              11  5  1  5  26-17  16
Слобідка         11  5  1  5  23-25  16
Кути                11  4  2  5  14-26  14  
Яблунів           11  4  0  7  17-23  12 
Малий Рожен  11  3  1  7  21-26  10
Хімчин            11  1  2  8  20-57  5
Трач               11  0  0  11  3-89  0

Детальніше - vk.com/football_kosiv

СНЯТИН

1 ліга. 12 тур
Стецева - Джурів - 0:0
Видинів - Залуччя - 5:0
Вовчківці - Потічок - 4:0
Княже - Борщів - 1:1
Прутівка - Устя - 3:1
Белелуя - Тулуків - 3:2
Задубрівці - Підвисоке - 3:1
13 тур
Підвисоке - Стецева - 4:1
Тулуків - Задубрівці - 0:2
Устя - Белелуя - 1:2
Борщів - Прутівка - 0:0
Потічок - Княже - 1:1
Залуччя - Вовчківці - 0:6
Джурів - Видинів - 2:1

Становище команд
                      I   В  Н  П     М     O
Вовчківці       13  10  2  1  51-5  32
Видинів         13  10  2  1  45-16  32 
Прутівка        13  9  3  1  33-16  30 
Борщів          13  6  6  1  19-10  24
Задубрівці     13  7  2  4  23-20  23
Белелуя         13  5  2  6  19-27  17
Джурів           13  4  4  5  11-13  16 
Княже            13  3  6  4  21-25  15  
Підвисоке      13  3  5  5  26-25  14
Залуччя         13  2  5  6  17-34  11 
Потічок           13  2  4  7  19-25  10
Стецева          13  2  4  7  13-27  10
Тулуків           13  1  7  5  22-33  10
Устя               13  1  0  12  10-53  3

2 ліга
Група А
9 тур
Русів - Любківці - 2:1
Будилів - Завалля - 3:1
Орелець - Шевченкове - 3:0
Красноставці - Келихів - -:+
10 тур
Любківці - Келихів - 2:1
Русів - Будилів - 0:4
Завалля - Орелець - 0:0
Шевченкове - Красноставці - +:-

Становище команд
                     І   В  Н  П   М    О
Будилів        10  8  2  0  25-7  26
Любківці       10  7  1  2  20-12  22 
Русів            10  6  2  2  22-12  20 
Орелець       10  5  1  4  15-12  16
Келихів         10  4  2  4  17-18  11
Завалля        10  1  3  6  9-22  6
Шевченкове  10  1  4  5  6-16  4
Красноставці 10  0  1  9  4-19  1

Група Б
11 тур
Попельники - Новоселиця - 1:0
Тростянець - Іллінці - 1:2
Рудники - Балинці - 2:1
Заболотів - Трійця - 1:0
12 тур
Іллінці - Попельники - 0:3
Балинці - Тростянець - 4:0
Трійця - Рудники - 1:0
Олешків - Заболотів - 3:5
Матч 10-го туру
Трійця - Олешків - -:- 

Становище команд
                    І   В  Н  П    М   О
Заболотів    11  6  5  0  24-11  23 
Попельники 10  7  1  2  31-10  22  
Новоселиця 10  6  1  3  26-11  19 
Балинці       11  4  4  3  24-15  16 
Іллінці         11  4  2  5  12-24  14 
Трійця         11  4  1  6  9-11  13 
Рудники      11  3  2  6  11-22  11 
Олешків      10  3  1  6  18-22  10
Тростянець  11  1  1  9  12-41  4

Детальніше - Футбол Снятинщини

БРАМКИ

Переглядів: 587 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: