Головна » 2014 » Липень » 24 » Міста і райони. 13-20 липня (Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Галич, Рогатин)
23:16
Міста і райони. 13-20 липня (Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Галич, Рогатин)

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

В чемпіонаті обласного центру - перерва, яка триватиме до 24 серпня.

Cтановище команд
                     І  В  Н  П     М     О
"Легіон"         8  7  1  0  31-8  22 
Крихівці         9  7  1  1  33-13  22
Микитинці      9  6  2  1  26-8  20  
"Благо"          9  6  2  1  27-11  20      
Хриплин         9  5  0  4  20-14  15
"Штурмовик"  8  3  0  5  15-22  9 
Вовчинець     9  2  1  6  10-17  7  
"Громадський форум" 5  0  1  4  6-22  1 
"Ярковиця"    8  0  0  8  5-32  0  
ТДВ БМФ-"ІФ-буд-Сокіл" 6  0  0  6  5-33  0

Бомбардири: Лукинів (Крихівці) - 13, Вонс ("Легіон") - 8, Вістовський ("Благо") - 7, Федина (Крихівці) і Лучко ("Штурмовик") - по 6, Золотарчук, Калакука і Яцишин (усі - Микитинці), Николишин (Хриплин) і Скринник ("Легіон") - по 5 голів.

ГАЛИЧ

1 ліга
"Північ". 8 тур

Кінашів - Нараївка - 2:0
Задністрянськ - Слобода - 1:0
Бовшів - Яблунів - 2:2

9 тур
Медуха - Бовшів - 0:3
Яблунів - Задністрянськ - 3:1
Слобода - Кінашів - 1:3
Нараївка - Тустань - 2:2

Становище команд
                      I  В  Н  П   М     О
Бовшів           7  6  1  0  29-5  19
Яблунів          7  5  1  1  23-10  16
Кінашів          8  5  1  2  22-10  16
Більшівці        7  5  1  1  11-7  16 
Задністрянськ 8  4  0  4  12-10  12
Медуха          8  4  0  4  16-15  12  
Тустань           8  1  1  6  8-36  4
Слобода         7  1  1  5  5-16  3
Нараївка         8  0  1  7  8-25  1

"Південь". 8 тур
Вікторів - Комарів - 2:0
Крилос-2 - Кінчаки - 4:2
Дубівці     - Крилос - +:-
Мединя - Маріямпіль - 3:0
Блюдники - Залуква - 2:0

9 тур
Маріямпіль - Блюдники - 3:1
Залуква - Дубівці - 3:2
Крилос - Крилос-2 - 1:2
Кінчаки - Вікторів - 1:0
Комарів - Мединя - 1:4

Становище команд
                  I  В  Н  П    М    О
Маріямпіль 9  8  0  1  30-10  24
Мединя      8  6  1  1  34-9  19
Блюдники   9  5  1  3  20-18  16
Вікторів      8  3  3  2  15-11  12
Дубівці       7  3  1  3  16-10  10
Крилос-2     8  3  1  4  13-28  10
Комарів      9  3  0  6  17-17  9 
Крилос       8  3  0  5  13-19  9
Кінчаки       8  2  0  6  5-27  6
Залуква      8  1  1  6  8-22  4

2 ліга
"Північ"

Становище команд. 1 коло 
                     І  В  Н  П    М     О
Н. Мартинів   6  4  1  1  21-7  13 
Ганівці          6  4  1  1  17-15  13
Бринь           6  2  3  1  16-11  9
Придністров'я 6  2  2  2  19-17  8 
Ст. Мартинів 6  2  2  2  8-12  8
Височанка    6  1  2  3  12-15  5
Острів          6  0  1  5  3-19  1

"Південь". 7 тур
Скоморохи - Дем'янів - 4:0

Становище команд. 1 коло
                     І  В  Н  П   М    О
Вигівка          7  7  0  0  30-9  21
Курів             7  4  1  2  17-9  13 
Насташино    7  4  0  3  14-14  12
Підшумлянці 7  4  0  3  12-12  12 
Куропатники  7  3  1  3  15-16  10
Жалибори      7  2  1  4  16-15  7
Скоморохи     7  1  2  4  10-20  5
Дем'янів         7  0  1  6  7-26  1

Детальніше - Галицька РФФ

РОГАТИН

Суперліга. 8 тур
Черче - Добринів - 2:4
Юнашків - Лучинці - 0:2
Рогатин - Помонята - 2:5
Васючин - В. Липиця - 2:1
Бабухів - Долиняни - 3:5
Липівка - Обельниця - не відбувся (Обельниця знялася з турніру)

9 тур
Верхня Липиця - Черче - 3:0
Помонята - Васючин - 0:8
Долиняни - Рогатин - 1:2
Лучинці - Бабухів - 1:1
Добринів - Липівка - 5:2
Юнашків - вільний від гри

Становище команд
                 І  В  Н  П    М    О
Липівка     8  5  2  1  21-15  17
Добринів   8  5  1  2  21-9  17
Рогатин     9  4  2  3  20-16  14
Бабухів     9  4  1  4  20-16  13 
В. Липиця 9  3  3  3  13-16  1210
Лучинці     8  2  4  2  13-10  10  
Васючин   8  3  1  4  22-31  10
Долиняни  9  2  3  4  16-19  9
Юнашків   7  2  2  3  15-11  8
Помонята  7  2  2  3  13-18  8
Черче       8  2  1  5  14-22  7
Обельниця - знято

Перша ліга. 8 тур
Букачівці - Чесники - 3:0
Кліщівна - Підкамінь - 9:3
Козарі - Потік - 1:0
Підвиння - Нижня Липиця - 2:4
Жовчів - Путятинці - 4:0
Пуків - вільний від гри

9 тур
Путятинці - Букачівці - 1:4
Нижня Липиця - Жовчів - 2:0
Потік - Підвиння - 4:0
Підкамінь - Козарі - 2:1
Пуків - Кліщівна - 2:3
Чесники - вільні від гри

Становище команд (після 7-го туру)
                   I  В  Н  П  М  О
Букачівці     7  7  0  0  32-7  21 
Чесники       7  4  2  1  10-7  14 
Н. Липиця    5  3  1  1  9-5  10 
Кліщівна     6  3  0  3  16-10  9
Козарі         6  3  0  3  9-12  9
Жовчів         7  3  0  4  7-12  9   
Підкамінь    7  2  1  4  9-10  7   
Потік            6  2  1  3  9-11  7 
Пуків           7  2  1  4  5-10  7   
Путятинці     6  1  2  3  3-8  5 
Підвиння      6  1  0  5  2-19  3 
Світанок       знято

Друга ліга
"Схід"

7 тур
Вербилівці - Діброва - 0:3
Конюшки - Чернів - 3:1
Сарники - Вишнів - 9:1
Колоколин - Явче - 3:5
Загір'я - вихідні
8 тур
Вишнів - Колоколин - 0:6
Чернів - Сарники - 1:3
Діброва - Конюшки - 0:3
Загір'я - Вербилівці - 1:0
Явче - вільне від гри

"Захід"

7 тур
Руда - Долиняни-2 - 2:2
Яглуш - Беньківці - 1:1
Заланів - Залужжя - 2:4
Фрага - Приозерне - 3:2
Воскресінці - вільні відгри
8 тур
Долиняни-2 - Яглуш - 2:3
Воскресинці - Руда - 3:1
Залужжя - Фрага - 5:1
Беньківці - Заланів - 1:3
Приозерне - вільне від гри

Детальніше - Футбол Рогатинщини

ТИСМЕНИЦЯ

Прем'єр-ліга. Перенесені матчі
Загвіздя - Клубівці - 0:0
Підлісся - Старі Кривотули - 2:2

Становище команд
                       І   В  Н  П   М     О
Підлісся         11  6  4  1  23-10  22
Єзупіль          11  6  3  2  19-14  21  
Черніїв           11  6  2  3  24-17  20 
Клубівці          11  6  2  3  24-18  20
Ст. Лисець     11  6  1  4  27-22  19 
Чорнолізці      11  6  0  5  24-26  18
Ст. Кривотули 11  5  3  3  17-14  18 
Загвіздя         11  4  4  3  20-13  16
Радча            11  3  4  4  19-20  13 
Драгомирчани 11  3  0  8  12-23  9
Чукалівка       11  1  2  8  8-26  5 
Липівка          11  0  3  8  9-23  3

Бомбардири: М. Іванишин (Загвіздя) - 8, Вікуловський (Черніїв) і Р. Дмитрів (Ст. Лисець) - по 7, Р. Назарук (Ст. Кривотули) і Макогоняк (Клубівці) - по 6, Гайдейчук (Чорнолізці), Пентелюк (Клубівці), Самойліч (Ст. Лисець), Скорик (Підлісся) і Є. Качур (Єзупіль) - по 5 голів.

1 ліга. 11 тур
Милування - Пшеничники - 1:3
Тязів - Довге - 1:4
Вільшаниця - Нові Кривотули - 2:1
Березівка - Одаї - 6:1
Стриганці - Павлівка - 1:3
Стебник - Підлужжя - 2:1

Cтановище команд
                         І   В  Н  П   М    О
Пшеничники     11  8  2  1  25-13  26
Березівка         11  6  4  1  24-9  22
Підлужжя         11  5  3  3  20-17  18  
Довге               9  5  1  3  23-14  16
Нові Кривотули 10  5  1  4  20-17  16  
Павлівка           11  5  1  5  20-21  16 
Милування       11  5  0  6  25-21  15
Тязів                 11  4  1  6  18-22  13 
Одаї                 10  4  1  5  16-20  13
Стебник            10  4  1  5  20-27  13
Вільшаниця      11  4  0  7  11-20  12 
Стриганці          10  0  1  9  9-29  1 
Сілець              знято

Бомбардири: Можджак (Довге) і Капраленко (Березівка) - по 8, Волосянко Д. (Стебник) і Легун (Милування) - по 7, Адамчук (Одаї), Левицький (Довге), Турик (Пшеничники) і Юрчак (Павлівка) - по 6 голів.

ТЛУМАЧ

В чемпіонаті району перерва до 27 липня.

Становище команд 
                   І   В  Н  П    М     О
Прибилів     12  9  1  2  47-17  28 
Живачів      12  9  1  2  34-15  28  
Нижнів        12  9  0  3  42-28  27    
Грушка       12  8  1  3  30-17  25  
Колінці       12  5  2  5  13-20  17   
ФК "Тлумач" 12  4  4  4  17-11  16     
Ісаків          12  4  3  5  23-20   15    
Остриня      12  3  4  5  20-23  13 
Королівка    12  4  1  7  10-22  13 
Палагичі     12  3  3  6  18-23  12  
Надорожна 12  3  3  6  15-32  12   
Підвербці    12  2  2  8  10-32  8 
Олеша        12  2  1  9  12-30  7 
Жуків         знято

Кубок 2 ліги. 1/2 фіналу

Cтановище команд. 1 коло
                  І  В  Н  П   М  О
Гарасимів  7  6  1  0  25-3  19
Бортники    7  4  3  0  27-6  15
Яківка        7  4  1  2  23-7  13 
Гринівці     7  4  1  2  17-13  13
Пужники    7  3  0  4  19-8  9
Хотимир     7  3  0  4  18-12  9
Озеряни    7  1  0  6  6-33  3 
Живачів-2  7  0  0  7  4-56  0

Група Б

Cтановище команд. 1 коло
                І  В  Н  П  М  О
Буківна    7  6  1  0  30-5  19 
Вікняни    7  5  0  2  15-9  15 
Гостів       7  4  2  1  21-16  14
Антонівка  7  4  1  2  16-12  13
Олешів     7  2  2  3  12-13  8 
Петрилів   7  2  2  3  15-23  8
Братишів  7  1  0  6  19-22  3
Локітка     7  0  0  7  12-40  0


БРАМКИ

Переглядів: 802 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1  
КУБОК РАЙОНУ.
1/2 фіналу. Матчі-відповіді
Прибилів - Палагичі 4:1
Нижнів - Живачів 1:2
Кубок ДРУГОЇ ЛІГИ.
1/2 фіналу. Перші матчі
Хотимир - Яківка 1:0
Бортники - Олешів 4:0

Кубок ДРУГОЇ ЛІГИ.
1/2 фіналу. Матчі-відповіді
Яківка - Хотимир 5:1
Олешів - Бортники 0:2 (???)

Ім`я *:
Email *:
Код *: