Головна » 2015 » Травень » 19 » Міста і райони. 13-17 травня
12:46
Міста і райони. 13-17 травня

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
3 тур

Хриплин - "Благо" - 2:5
Микитинці - "Легіон-2" - 2:2
Крихівці - "Феміда" - 2:3 
Вовчинець  - "Штурмовик" - 3:0
Перенесені матчі
Вовчинець - "Інваспорт" - 3:0
"Феміда" - Микитинці - 0:0
"Благо" - "Інваспорт" - 5:2  

Становище команд
                    І  В  Н  П    М   О
Крихівці        4  3  0  1  10-4  9
Микитинці     5  2  2  1  12-7  8
"Феміда"      3  2  1  0  7-3   7
"Легіон-1"     2  2  0  0  11-1  6
Вовчинець    4  2  0  2  8-6   6
"Благо"         3  2  0  1  11-12  6
"Легіон-2"     3  1  1  1  11-6  4
"Інваспорт"    2  0  0  2  2-8   0
"Штурмовик" 3  0  0  3  1-12  0
Хриплин        3  0  0  3  4-18  0    

БОГОРОДЧАНИ
4 тур 
Богородчани - Глибівка - 0:1
Глибоке - Іваниківка - 0:2
Старі Богородчани - Росільна - 6:0
Горохолина - Старуня - 0:1
Монастирчани - Саджава - 1:0
Дзвиняч - вільний від гри

Становище команд
                            І  В  Н  П  М  О
Ст. Богородчани   4  4  0  0  14-4  12
Богородчани        4  3  0  1  8-2  9
Глибівка                3  3  0  0  8-3  9
Росільна               4  2  0  2  7-10  6
Саджава               4  1  1  2  6-6  4
Монастирчани       3  1  1  1  2-3  4
Старуня                4  1  1  2  5-7  4
Дзвиняч                3  1  0  2  5-6  3    
Іваниківка             4  1  0  3  3-8  3
Глибоке                4  0  2  2  5-11  2
Горохолина           4  0  1  2  1-4  1

Детальніше - БРФФ

ГОРОДЕНКА
1 ліга. 4 тур

Тишківці - Чернятин - 0:1
Олієво-Королівка - Воронів - 2:4
Глушків - Семенівка - 1:1
Чортовець - Топорівці - 5:1
Рашків - Торговиця - 2:0
Стрільче - Ясенів-Пільний - 1:1
Колінки - Котиківка - 1:2

Становище команд
                             І  В  Н  П   М   О
Чернятин               4  4  0  0  9-3   12
Рашків                  4  4  0  0  6-1   12
Семенівка             4  3  1  0  18-3  10
Воронів                 4  3  0  1  12-8  9
Яс.-Пільний           4  2  2  0  16-2  8
Торговиця             4  2  1  1  7-5   7    
Чортовець             4  2  0  2  9-14  6
Стрільче                4  1  1  2  5-6   4
Колінки                  4  1  0  3  6-8   3
Котиківка               4  1  0  3  3-8   3
Тишківці                4  1  0  3  4-12  3
Глушків                 4  0  2  2  2-10  2
Ол.-Королівка        4  0  1  3  4-13  1
Топорівці               4  0  0  4  2-13   0

2 ліга. 2 тур
1 зона

Лука - Сороки - 2:1
Росохач - Острівець - 0:4
"Ямгорів" Серафинці - Виноград - 4:0
2 зона
Поточище - Городниця - 1:0
Кунисівці - Семаківці - 1:2
Михальче - Копачинці - 0:1  

ДОЛИНА
1 ліга. 3 тур

Міжріччя - Гошів - 1:1
Вигода - Одиниця - 0:0
Белеїв - Надіїв - 3:2
Велика Тур`я - Тяпче - 2:2
Тисів - Яворів - 3:0
Гузіїв - вільний від гри

Становище команд
                        І  В  Н  П  М  О
Вигода             3  2  1  0  3-1  7
Одиниця           3  1  2  0  4-2  5
Белеїв               3  1  2  0  6-5  5
Вел. Тур'я         3  1  2  0  4-3  5
Міжріччя           3  1  1  1  9-5  4
Тисів                 2  1  1  0  4-1  4    
Гошів                2  1  1  0  4-2  4
Тяпче                3  0  2  1  3-4  2    
Гузіїв                 2  0  1  1  2-4  1
Яворів               3  0  1  2  1-4  1    
Надіїв                3  0  0  3  4-12  0

2 ліга. 3 тур
Слобода-Долинська - Розточки - 1:5 
Новичка - Витвиця - 2:1
Станківці - Шевченкове - 2:0
Кальна - Новошин 1:1
Солуків - Тростянець - 8:4

Детальніше - Долинський футбол

КАЛУШ
1 ліга. 4 тур
Голинь - Копанки - 1:0
Негівці - Перекоси - 0:0
Старий Угринів - Тужилів - 1:1
Сівка-Калуська - Студінка - 0:0
Станькова - Вістова - 2:0
Гуменів - Довге-Калуське - 0:2

Становище команд
                     І  В  Н  П   М    О
Станькова     4  4  0  0  15-3  12
Вістова         4  3  0  1  13-3   9
Д.-Калуське   4  3  0  1  8-4   9
Тужилів         4  2  2  0  7-2   8
Студінка        4  2  1  1  5-2   7
Голинь           4  2  1  1  6-8   7
Перекоси       4  1  2  1  3-4   5
Ст. Угринів     4  1  1  2  4-10  4
Негівці           4  1  1  2  2-8   4
С.-Калуська   4  0  1  3  2-7   1
Копанки         4  0  1  3  1-7   1
Гуменів          4  0  0  4  2-10  0

2 ліга. 3 тур
Група А

Бабин-Зарічний - Підмихайля - 2:4
Новиця - Підгірки - 1:1
Перевозець - Грабівка - 2:1
Пійло - Середній Бабин - 1:0
Група Б
Кропивник - Томашівці - 3:0
Довгий Войнилів - Кулинка - 6:1
Верхня - Довжка - 8:0
Войнилів - Довпотів - 3:0

Детальніше - Калущина футбольна

КОЛОМИЯ
1
 ліга. 5 тур
Воскресинці - Коршів - 1:1 
Дебеславці - Мала Кам`янка - 3:0
Жукотин - Печеніжин - 4:0
Струпків - Сопів - 0:0
Лісний Хлібичин - Верхній Вербіж - 1:0
Підгайчики - Семаківці - 2:1
Угорники - Матеївці - 7:0

Становище команд
                     І  В  Н  П   М   О
Угорники       5  5  0  0  19-2  15
Сопів            5  3  2  0  15-5  11
Струпків        5  3  1  1  8-2   10
Жукотин        5  3  1  1  9-4   10
Дебеславці    5  2  2  1  12-9   8
Печеніжин     5  2  1  2  10-7  7
Л. Хлібичин    5  2  1  2  2-4  7
Воскресинці   5  1  2  2  3-4  5
В. Вербіж       5  1  2  2  2-4  5
Підгайчики     5  1  2  2  4-7   5
Семаківці       5  1  1  3  6-10  4
Матеївці         5  1  1  3  2-10  4
М. Кам`янка   5  1  0  4  3-19  3
Коршів           5  0  2  3  2-11  1

2 ліга. 4 тур
Торговиця - Черемхів - 2:4
Ковалівка - Джурків - 1:4
Королівка-Корнич - Велика Кам'янка - 2:5
Іванівці - Старий Гвіздець - 5:0
Мала Кам'янка-2 - Голосків - 1:3
Ценява - Лісна Слобідка - 0:0
Ворона - Спас - 0:8

Становище команд
                      І  В  Н  П   М    О
Черемхів        4  4  0  0  17-3  12
Голосків         4  3  1  0  9-2   10
Вел. Кам'янка 4  3  1  0  10-5  10
Спас               4  3  0  1  14-4  9
Ценява           4  2  1  1  5-3    7
Ліс. Слобідка  4  2  1  1  3-7   7
Іванівці           4  2  0  2  11-3  6
Торговиця       4  2  0  2  10-13  6
Джурків          4  1  2  1  7-7   5
Королівка-
Корнич            4  1  1  2  6-9   4
Ковалівка       4  1  0  3  4-9   3
Ст. Гвіздець    4  0  1  3  3-10   1
Ворона           4  0  0  4  1-13   0
М. Кам'янка-2  4  0  0  4  1-13  0

Детальніше - Футбол Коломийщини

КОСІВ
1 тур

Старі Кути - Яблунів - перенесено
Шешори - Малий Рожен - 4:2
Тюдів - Вербовець - 0:1
Березів - Трач - 10:1
Пістинь - Слобідка - 5:3

Детальніше - vk.com/football_kosiv

НАДВІРНА
1 ліга. 2 тур

Волосів - Красна - 2:0
"Нафтовик" Битків - Камінне - 0:1
Гаврилівка - Перерісль - 1:4
Лісна Тарновиця - Ланчин - 3:3
Тисменичани - Назавизів - 0:1

2 ліга. 2 тур
Саджавка - Добротів - 2:1
Середній Майдан - Пасічна - 1:3
Зелена - Гвізд - 2:4
Молодків - Фитьків - перенесено
Лоєва - Стримба - 1:2
Пнів - Парище - 1:4

Детальніше - Футбол Надвірнянщини

РОГАТИН
Кубок. 1/8 фіналу

Помонята - Добринів - 0:4
Лучинці - Нижня Липиця - 4:0
Букачівці - Рогатин - 1:2
Бабухів - Липівка - 1:4
Пуків - Юнашків - 1:3
Воскресінці - Підвиння - 2:3
Верхня Липиця - Загір'я - 0:1
Конюшки - Кліщівна - 1:0

Суперліга. Становище команд
                  І   В  Н  П  М  О
Лучинці      3  3  0  0  9-1   9
Юнашків    3  2  1  0  7-2   7
Бабухів      3  2  1  0  6-2   7
Липівка      3  2  0  1  9-6   6
Н. Липиця   3  2  0  1  8-7   6
Букачівці    3  2  0  1  6-5   6
Рогатин      3  1  1  1  9-5   4
Помонята   3  1  0  2  8-8   3
В. Липиця   3  1  0  2  7-7   3
Добринів    3  0  1  2  3-6   1
Долиняни    3  0  0  3  4-11  0
Васючин     3  0  0  3  1-16  0

2 ліга. 3 тур
Пдкамінь - Залужжя - 0:2
Чернів - Яглуш - 1:4
Явче - Фрага - 2:5
Беньківці - Руда - 2:3
Заланів - Приозерне - 1:0
Сарники - вільні від гри

Детальніше - Футбол Рогатинщини

РОЖНЯТІВ
Вища ліга. 3 тур

Вільхівка - Лоп'янка - 2:0
Цінева - Рожнятів - 0:2
Сваричів - Суходіл - 6:1
Нижній Струтин - Брошнів - 2:4
Берлоги - вільні від гри 

Становище команд
                    І  В Н П    М   О
Сваричів      3  2  1  0  9-1   7
Рожнятів      3  2  1  0  5-0   7
Брошнів       3  2  0  1  7-4  6
Вільхівка      2  2  0  0  4-1  6
Суходіл        3  1  0  2  9-8  3
Лоп'янка       2  1  0  1  1-2  3
Ниж. Струтин 3  1  0  2  4-7  3
Цінева          3  0  0  3  2-7   0
Берлоги        2  0  0  2  0-10  0

2 ліга. 2 тур
Дуба - Креховичі - 6:3
Сливки - Вербівка - 1:1
Петранка - Закерничне - 2:2 
Ясень - Верхній Струтин - 1:0
Спас - Іванівка-Ясеновець - 2:0
Небилів - Вільхівка-2 - +:-

Детальніше - Футбол Рожнятівщини

СНЯТИН
1 ліга. 4 тур

Стецева - Залуччя - 3:1
Белелуя - Будилів - 2:1
Прутівка - Устя - 4:0
Задубрівці - Вовчківці - 1:2
Джурів - Видинів - 2:6
Потічок - Борщів - 0:3
Підвисоке - вільне від гри

Становище команд
                 І   В Н П    М    О
Вовчківці   4  4  0  0  13-2  12
Задубрівці 4  3  0  1  10-4  9
Борщів       4  2  1  1  9-4   7
Підвисоке  3  2  1  0  5-1    7
Прутівка     4  2  1  1  7-5   7
Стецева      4  2  0  2  7-5   6
Будилів      4  2  0  2  5-3   6
Видинів      4  2  0  2  10-10  6
Белелуя      4  2  0  2  9-10  6
Джурів       3  1  0  2  7-11   3
Залуччя      3  0  1  2  2-7   1
Потічок       3  0  0  3  1-10  0
Устя            4  0  0  3  2-11  0

2 ліга. 4 тур
Попельники - ФК «Кулачин» Снятин - 0:1
«Стара Сеньйора» Заболотів - Любківці - 2:1
Трійця - Красноставці - 2:0
Балинці - Рудники - 2:1
Іллінці - Новоселиця - 2:1
Ганьківці - Русів - 1:1
Келихів - Олешків - 2:2

Становище команд
                    
І  В Н П    М    О
Русів            4  3  1  0  5-1   10
Іллінці           4  3  0  1  12-10  9
Снятин          4  3  0  1  6-6   9
Попельники   4  2  1  1  9-4    7
Рудники        4  2  1  1  11-7   7
Трійця           4  2  1  1  6-3   7
Новоселиця   4  2  0  2  11-6  6
Келихів         4  1  2  1  9-8   5
Олешків        4  1  2  1  12-12  5
Балинці         4  1  1  2  6-12   4
Красноставці 3  1  0  2  6-8   3
Заболотів       4  1  0  3  8-14 3
Ганьківці        4  0  1  3  2-8   1
Любківці        3  0  0  3  3-9   0

Детальніше - Футбол Снятинщини

ТИСМЕНИЦЯ
Прем'єр-ліга. 4 тур

Черніїв - Липівка - 8:1
Радча - Чорнолізці - 1:6
Старий Лисець - Драгомирчани - 1:1
Єзупіль - Загвіздя - 2:0
Підлісся - Лисець - 0:3
Павлівка - Чукалівка - 5:1
Клубівці - Пшеничники - 2:1

Становище команд
                      І  В  Н  П   М   О
Павлівка         4  3  0  1  13-3  9
Лисець           4  3  0  1  9-3  9
Чорнолізці       4  2  2  0  7-1  8
Загвіздя         4  2  1  1  10-4  7
Єзупіль           4  2  1  1  5-5  7
Клубівці          4  2  1  1  6-7  7
Підлісся         4  2  0  2  7-5  6
Драгомирчани 4  1  3  0  4-1  6
Ст. Лисець      4  1  3  0  6-4  6
Черніїв            4  1  2  1  10-7  5
Пшеничники    4  1  0  3  3-8  3
Чукалівка        4  0  2  2  3-10  2
Липівка           4  0  1  3  1-13  1
Радча             4  0  0  4  2-15  0

1 ліга. 3 тур
"Сокіл" Угринів - Тязів - 2:1 
Довге - Милування - 2:2
Березівка - Марківці - 6:3 
ФК "Угринів" - Підлужжя - 4:3
Одаї - Стебник - 5:6
Старі Кривотули - Стриганці - 7:1

ТЛУМАЧ
1 ліга. 5 тур

Прибилів - Живачів 
Остриня - Ісаків - 4:4 
Королівка - Олеша - 5:1 
Надорожна - Буківна - 0:0 
Колінці - Грушка - 1:0 
Нижнів - Гарасимів - 3:3

Становище команд
                   І  В  Н  П   М    О
Надорожна  5  4  1  0  9-0    13
Грушка        5  3  1  1  15-8  10
Живачів       4  3  0  1  12-7  9
Колінці         5  3  0  2  5-7   9
Ісаків           5  2  2  1  11-9   8
Остриня       5  2  1  2  11-8   7
Прибилів      4  2  1  1  9-7     7
Нижнів         5  1  3  1  13-12  6
Буківна        5  1  2  2  6-6     5
Королівка     5  1  1  3  9-10   4
Гарасимів     5  0  2  3  9-17   2
Олеша          5  0  0  5  2-20   0

2 ліга. 4 тур
Група А

"Єдність" Грушка - Палагичі - 3:0
Гостів - Локітка - 8:1 
Петрилів - Олешів - 1:1 
Братишів - Вікняни - 4:2
Група Б 
Живачів-2 - Озеряни - 1:4
Хотимир - "Дністер" Підвербці - 6:0
Пужники - Жуків - 0:2 
ФК "Підвербці" - Бортники - 0:0   

БРАМКИ

Переглядів: 308 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: