Головна » 2014 » Жовтень » 14 » Міста і райони. 12 жовтня (Коломия, Снятин, Городенка, Косів, Верховина)
11:16
Міста і райони. 12 жовтня (Коломия, Снятин, Городенка, Косів, Верховина)

ВЕРХОВИНА

Становище команд
                      І  В  Н  П   М    О
"Черемош" 
Верховина     7  7  0  0  28-7  21
Верх. Ясенів  8  5  1  2  31-17  16
Яблуниця       8  5  1  2  27-17  16
Криворівня     7  4  0  3  19-11  12
Красноїлля     8  2  1  5  10-33  7
Ільці-"Лісгосп" 8  2  0  6  16-28  6
Буковець        8  0  1  7  7-27  1

ГОРОДЕНКА

1 ліга. 22 тур
Лука - Колінки - 7:0
Семенівка - Ясенів-Пільний - 1:1
Воронів - Торговиця - 1:5
Олієво-Королівка - Глушків - 6:1
Топорівці - Чортовець - +:-
Перенесений матч
Колінки - Котиківка - 3:0

Перенесені матчі
Чернятин - Лука - 0:0
Топорівці - Котиківка - 11:2

Становище команд
                         I    В  Н  П    М     O
Чернятин          22  16  4  2  84-18  52
Лука                 22  16  3  3  63-23  51
Ясенів-Пільний  22  15  4  3  76-30  49 
Семенівка         22  13  4  5  58-37  43
Торговиця         22  12  2  8  61-52  38
Топорівці           22  9  0  13  53-61  27
Ол.-Королівка    22  9  0  13  41-50  27 
Воронів             22  9  0  13  43-59  27 
Чортовець         22  9  0  13  31-55  27    
Колінки             22  7  0  15  41-76  21 
Глушків            22  4  2  16  35-79  14
Котиківка          22  3  1  18  26-71  10

2 ліга. І етап
1 зона

Становище команд
                  І   В  Н  П   М     О
Копачинці 16  12  0  4  35-18  36
Стрільче   16  11  2  3  32-26  35
Михальче  16  10  0  6  42-30  30
Рашків      16  9  2  5  37-30  29
Городниця 16  9  1  6  35-36  28
Семаківці   16  7  0  9  21-22  21
Поточище  16  6  3  7  23-30  21
Корнів       16  2  1  13  19-25  7
Кунисівці   16  1  1  14  10-39  4

2 зона

Становище команд
                  І    В  Н  П    М     О
Сороки      14  13  0  1  49-12  39
Серафинці  14  9  3  2  36-17  30
Виноград   14  9  1  4  40-23  28
Тишківці     14  6  2  6  26-18  20
Острівець   14  4  2  8  30-33  14
Слобідка    14  4  2  8  24-35  14
Рогиня       14  3  1  10  23-39  10
Росохач     14  2  1  11  18-71  7

2 етап
Фінал

Копачинці - Сороки – 3:1
За 3 місце
Михальче – Виноград – 1:0

Детальніше: Футбол Прикарпаття

КОЛОМИЯ

1 ліга. 25 тур
Мала Кам`янка - Угорники - 0:3
Матеївці - Коршів - 1:3
Семаківці - Дебеславці - 0:0
Жукотин - Печеніжин - 1:0
Спас - Лісний Хлібичин - 4:4 
Верхній Вербіж - Воскресинці - 1:1 
Струпків - вільний від гри

Становище команд
                        I    В  Н  П    М     O
Коршів            23  17  1  5  57-28  52  
Угорники         23  16  4  3  47-15  52 
Струпків          23  15  3  5  50-18  48
Жукотин          23  15  3  5  51-24  48 
Дебеславці      23  10  4  9  30-36  34
М. Кам`янка    23  10  3  10  40-45  33 
Верх. Вербіж   24  9  5  10  41-47  32
Воскресинці     23  8  5  10  39-47  29 
Печеніжин        22  8  3  11  33-44  27 
Ліс. Хлібичин    23  6  4  13  36-52  22       
Матеївці           22  6  0  16  41-53  17 (-1)
Семаківці         23  4  6  13  23-47  17 (-1)     
Спас                23  2  3  18  33-64  9
Молодятин       знято

2 ліга. 24 тур
Сопів - Ценява - 1:1
Ковалівка - Підгайчики - 3:4
Ворона - Іванівці - 0:2
Торговиця - Королівка-Корнич - -:+
Черемхів - Лісна Слобідка - 2:1 
Велика Кам'янка - Голосків - 0:3

Становище команд 
                       I    В  Н  П    М    O
Сопів             23  16  2  5  58-24  50
Черемхів        22  15  2  5  68-35  47
Підгайчики     22  13  8  1  54-37  47
Іванівці           22  14  1  7  48-28  43
Вел. Кам'янка 22  11  3  8  46-40  36
Ценява           22  9  5  8  36-40  32
Ліс. Слобідка  22  9  4  9  42-38  30 (-1) 
Ковалівка       22  9  3  10  41-59  30 
Голосків         23  9  2  12  33-39  28 (-1)
Королівка-Корнич 22  8  4  10  47-52  28
Джурків          22  5  3  14  40-66  17 (-1)
Торговиця       22  3  4  15  29-32  13 (знята)
Ворона           22  1  3  18  28-80  6

Детальніше - Футбол Коломийщини

КОСІВ

25 тур
Пістинь - Рожнів - 8:0
Яблунів - Трач - 3:1
Малий Рожен - Кути - 2:4
Старі Кути - Шешори - 1:2
Вербовець - Хімчин - 12:0
Березів - Тюдів - +:- (3:0)
Слобідка - вільний від гри

Становище команд
                        I   В  Н  П    М     O
Пістинь           23  20  2  1  84-19  62
Березів           23  17  4  2  111-21  55
Вербовець      23  17  1  5  106-31  52 
Шешори          23  16  4  3  80-26  52
Рожнів            24  12  4  8  66-42  40
Слобідка         23  10  3  10  51-50  33
Старі Кути       23  9  3  11  53-47  30
Малий Рожен  23  7  3  13  47-57  24
Тюдів              23  7  2  14  40-52  23
Кути                23  6  5  12  37-70  23  
Яблунів           23  6  4  13  33-55  22 
Хімчин             23  3  5  15  39-102  14
Трач                23  0  0  23  13-185  0

Детальніше - vk.com/football_kosiv

СНЯТИН

1 ліга. 23 тур
Залуччя - Стецева - 2:0
Потічок - Джурів - 1:0
Борщів - Видинів - 1:0
Устя - Вовчківці - 1:7
Тулуків - Княже - 4:0
Підвисоке - Прутівка - 0:1
Задубрівці - Белелуя - 2:1

Становище команд
                      I    В  Н  П     М     O
Вовчківці       23  20  2  1  91-12  62
Видинів         22  16  3  3  69-28  51 
Борщів          23  13  9  1  38-16  48
Прутівка        23  12  6  5  46-35  42 
Задубрівці     23  11  5  7  37-42  38
Джурів           23  8  7  8  19-18  31 
Белелуя         23  8  3  12  30-43  27
Залуччя         23  6  7  10  33-54  25 
Підвисоке      22  6  6  10  43-47  24
Потічок           23  6  4  13  30-38  22
Княже            23  4  10  9  28-37  22  
Стецева         23  5  5  13  23-47  20
Тулуків           23  3  9  11  39-54  18
Устя               23  3  2  18  23-78  11

2 ліга. І етап
Група А

Становище команд
                      І   В  Н  П   М    О
Будилів        14  12  2  0  34-8  38
Русів            14  8  3  3  25-15  27 
Любківці       14  8  2  4  25-19  26 
Орелець       14  7  1  6  20-19  22
Келихів         14  6  2  6  22-23  20
Шевченкове  14  3  6  5  13-19  15
Завалля        14  2  3  9  11-32  9
Красноставці 14  0  1  13  4-19  1

Група Б

Становище команд
                    І   В  Н  П    М   О
Заболотів    16  9  5  2  36-16  32 
Попельники 16  10  3  3  48-15  33  
Новоселиця 16  9  1  6  33-19  25 
Балинці       16  6  6  4  31-24  24 
Рудники      16  6  3  7  27-28  21 
Трійця         16  6  2  8  17-17  20 
Іллінці         16  5  4  7  25-36  19 
Олешків      16  5  3  8  25-29  18
Тростянець  16  1  1  14  14-67  4

Фінал. 1-8 місця
6 тур

Будилів - Новоселиця - 3:1
Русів - Заболотів - 2:0
Любківці - Попельники - 1:3
Орелець - Балинці - 3:0

Становище команд
                     І   В  Н  П    М    О
Будилів        12  9  2  1  28-8  29
Русів            12  8  1  3  20-16  25
Попельники  12  7  2  3  30-17  23
Заболотів      12  4  6  2  17-14  18
Новоселиця  12  4  1  7  20-26  13
Балинці         12  3  2  7  13-27  11
Любківці        12  3  1  8  20-27  10
Орелець        12  2  1  9  17-30  7 

Детальніше - Футбол Снятинщини

БРАМКИ

Переглядів: 424 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: