ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
ІІ коло чемпіонату розпочнеться 23 серпня
Становище команд
І В Н П М О
"Легіон-1" 9 9 0 0 56-12 27
Крихівці 9 7 0 2 46-9 21
"Феміда" 9 6 1 2 34-17 19
"Благо" 9 6 0 3 27-22 18
Микитинці 9 5 2 2 27-10 17
"Легіон-2" 9 3 1 5 24-26 10
Хриплин 9 2 1 6 22-52 7
Вовчинець 9 2 1 6 16-26 7
"Штурмовик" 9 1 1 7 6-32 4
"Інваспорт" 9 0 1 8 9-61 1
БОГОРОДЧАНИ
ІІ коло чемпіонату розпочнеться 2 серпня
Становище команд
І В Н П М О
Глибівка 10 9 0 1 37-9 27
Богородчани 10 9 0 1 27-6 27
Ст. Богородчани 10 7 0 3 32-14 21
Росільна 10 5 1 4 16-20 16
Монастирчани 10 4 2 4 12-13 14
Саджава 10 4 1 5 14-13 13
Іваниківка 10 4 1 5 16-18 13
Дзвиняч 10 3 1 6 13-21 10
Старуня 10 2 2 6 14-21 8
Глибоке 10 1 2 7 11-33 5
Горохолина 10 1 2 7 11-36 5
Детальніше - БРФФ
ГАЛИЧ
Кубок. Фінал
Бовшів - Медуха - 3:2
1 ліга. 9 тур
"Північ"
Бовшів - Дубівці - 4:0
Придністров'я - Медуха - 1:2
Жалибори - Курів - 1:2
Більшівці - Межигірці - 1:1
Скоморохи - Кінашів - 1:5
Нараївка - вільна від гри
Становище команд
І В Н П М О
Бовшів 9 9 0 0 32-5 27
Медуха 8 7 0 1 18-9 21
Дубівці 9 6 1 2 27-18 19
Більшівці 8 5 1 2 20-16 16
Кінашів 8 5 0 3 27-13 15
Курів 8 4 1 3 17-21 13
Придністров'я 8 2 1 5 10-19 7
Нараївка 8 2 0 6 12-18 6
Межигірці 8 1 2 5 5-23 5
Жалибори 8 1 0 7 9-16 3
Скоморохи 8 0 0 8 5-24 0
"Південь"
Височанка - Блюдники - 2:1
Кінчаки - Маріямпіль-2 - 3:2
Вікторів - Комарів - 2:2
Острів - Крилос - 1:6
Маріямпіль - Бринь - 5:1
Залуква - Мединя - 1:6
Становище команд
І В Н П М О
Мединя 9 6 2 0 27-5 23
Маріямпіль 9 7 0 2 36-11 21
Вікторів 9 6 3 0 28-7 21
Крилос 9 6 2 1 26-14 20
Бринь 9 5 1 3 19-18 16
Комарів 9 4 4 1 26-12 16
Височанка 9 3 0 6 9-23 9
Блюдники 9 2 2 5 18-26 8
Кінчаки 9 2 1 6 19-38 7
Острів 9 1 1 7 5-32 4
Залуква 9 0 4 5 16-30 4
Маріямпіль-2 9 0 3 6 10-23 3
Детальніше - ГРФФ
ГОРОДЕНКА
Кубок. 1/2 фіналу
Копачинці - Торговиця - 2:6
1 ліга. 12 тур
Воронів - Топорівці - 7:2
Торговиця - Тишківці - 3:1
Рашків - Чортовець - 2:1
Стрільче - Олієво-Королівка - 3:2
Семенівка - Чернятин - 2:1
Котиківка - Глушків - 0:5
Ясенів-Пільний - Колінки - 2:0
Становище команд
І В Н П М О
Торговиця 12 9 1 2 32-14 28
Яс.-Пільний 12 8 2 2 42-9 26
Рашків 12 8 2 2 23-12 26
Чернятин 12 8 0 4 21-17 24
Семенівка 12 7 2 3 46-22 23
Чортовець 12 7 0 5 30-30 21
Стрільче 12 5 3 4 25-17 18
Тишківці 12 5 3 4 21-24 18
Воронів 12 5 1 6 31-37 16
Ол.-Королівка 12 4 2 6 21-27 14
Глушків 12 2 4 6 16-26 10
Колінки 12 2 2 8 17-29 8
Котиківка 12 1 2 9 10-42 5
Топорівці 12 1 0 11 12-44 3
2 ліга. 9 тур
Група А
Семаківці - Копачинці - 3:1
Городниця - Михальче - +:-
Кунисівці - Поточище - 0:1
Група Б
Острівець - Лука - 2:1
Росохач - Виноград - +:-
Сороки - Серафинці - 5:2
ДОЛИНА
Кубок. 1/8 фіналу
Слобода-Долинська - Вигода - 0:1
Белеїв - Тяпче - 2:1
Шевченкове - Кропивник - 1:0
Кальна - Одиниця - 2:5
Яворів - Тисів - +:-
Гузіїв - Міжріччя - 2:0
Солуків - Велика Тур’я - 0:2
Витвиця - Гошів - 2:3
1 ліга. 11 тур
Тисів - Белеїв - 2:2
Яворів - Вигода - 0:5
Тяпче - Міжріччя - 3:1
Одиниця - Гошів - -:+ (результат 3:1 анульовано ч/з участь незаявленого гравця)
Гузіїв і Велика Тур`я - вільні від гри
Становище команд
І В Н П М О
Тяпче 9 6 2 1 20-12 20
Вигода 9 5 4 0 17-4 19
Гошів 9 5 3 1 22-13 18
Вел. Тур'я 9 5 3 1 17-11 18
Одиниця 9 3 2 4 16-13 11
Тисів 9 2 4 3 17-17 10
Міжріччя 9 2 3 4 14-14 9
Гузіїв 9 1 3 5 13-20 6
Белеїв 9 0 5 4 13-23 5
Яворів 9 1 1 7 13-35 4
Надіїв з н я т о
2 ліга. 11 тур
Солуків - Шевченкове - 1:1
Витвиця - Розточки - 2:4
Новичка - Кропивник - 1:6
Кальна - Слобода-Долинська - 2:1
Новошин, Станківці - вільні від гри
Становище лідерів
І В Н П М О
Розточки 9 7 1 1 22-10 22
Станківці 9 7 0 2 28-6 21
Новошин 9 5 2 2 17-8 17
Солуків 8 5 1 2 24-10 16
Шевченкове 9 5 1 3 23-10 16
Сл.-Долинська 9 4 0 5 18-22 12
Кальна 8 3 2 3 13-18 11
Детальніше - Долинський футбол
КАЛУШ
1 ліга. 11 тур
Студінка - Голинь - 2:3
Тужилів - Перекоси - 5:2
Сівка-Калуська - Гуменів - 0:1
Негівці - Станькова - 2:2
Копанки - Вістова - 3:0
Старий Угринів - Довге-Калуське - перенесено на 19 липня
Становище команд
І В Н П М О
Станькова 11 9 2 0 35-9 29
Голинь 11 5 4 2 16-15 19
Д.-Калуське 10 5 2 3 14-8 17
Студінка 11 5 2 4 20-16 17
Тужилів 11 5 2 4 18-16 17
Вістова 11 5 1 5 18-12 16
Гуменів 11 5 1 5 10-14 16
Копанки 11 4 1 6 12-16 13
С.-Калуська 11 3 2 6 14-20 11
Перекоси 11 2 4 5 14-18 10
Ст. Угринів 10 3 1 6 11-22 10
Негівці 11 2 2 7 12-27 8
Примітка. В матчі 7-го туру Вістова - Перекоси (0:0) гостям зарахована технічна поразка (+:-) за участь незаявленого гравця.
2 ліга
Група А
Становище команд. І коло
І В Н П М О
Перевозець 8 5 2 1 17-8 17
Грабівка 8 5 1 2 10-6 16
Підмихайля 8 4 1 3 16-18 13
Новиця 8 3 3 2 12-9 12
Бабин-Серед. 8 3 2 3 5-7 11
Боднарів 8 3 1 4 8-14 10
Підгірки 8 2 2 4 11-13 8
Пійло 8 2 1 5 15-16 7
Бабин-Зарічн. 8 1 3 4 12-15 6
Група Б
Становище команд. І коло
І В Н П М О
Д. Войнилів 7 6 0 1 24-3 18
Верхня 7 5 0 2 22-11 15
Кропивник 7 4 1 2 17-4 13
Войнилів 7 4 1 2 15-7 13
Довпотів 7 2 1 4 11-17 7
Кулинка 7 2 1 4 11-25 7
Томашівці 7 2 0 5 5-20 6
Довжка 7 1 0 6 5-23 3
Детальніше - Калущина футбольна
КОЛОМИЯ
1 ліга. 13 тур
Підгайчики - Мала Кам`янка - 0:1
Угорники - Лісний Хлібичин - 3:0
Воскресинці - Струпків - 2:2
Коршів - Жукотин - 2:4
Матеївці - Дебеславці - 1:1
Семаківці - Печеніжин - 0:3
Верхній Вербіж - Сопів - 2:4
Становище команд
І В Н П М О
Угорники 13 10 2 1 40-11 32
Жукотин 13 10 2 1 33-9 32
Сопів 13 9 2 2 37-22 29
Струпків 13 7 3 3 28-11 24
Печеніжин 13 7 3 3 25-15 24
Л. Хлібичин 13 5 2 6 14-18 17
Дебеславці 12 3 6 3 20-19 15
Верх. Вербіж 13 4 2 7 12-22 14
Воскресинці 13 3 4 6 15-18 13
Коршів 13 3 4 6 20-25 13
М. Кам`янка 13 4 0 9 15-40 12
Семаківці 13 3 2 8 16-27 11
Матеївці 13 3 2 8 10-33 11
Підгайчики 12 1 2 9 11-25 5
2 ліга
Ковалівка - Ценява - 1:2
Торговиця - Мала Кам'янка-2
Ворона - Іванівці - 0:7
Спас - Королівка-Корнич - 10:0
Черемхів - Джурків - 6:1
Лісна Слобідка - Велика Кам'янка - 3:0
Голосків - Старий Гвіздець - 2:1
Становище команд
І В Н П М О
Черемхів 12 11 1 0 51-8 34
Ліс. Слобідка 12 9 1 2 28-16 28
Іванівці 12 8 1 3 36-13 25
Голосків 12 7 2 3 16-7 23
Спас 11 7 1 3 38-10 22
Королівка-
Корнич 12 7 1 3 17-28 22
Ценява 12 5 4 3 14-9 19
Торговиця 11 5 0 6 22-24 15
Ст. Гвіздець 12 4 1 7 18-28 13
В. Кам'янка 12 4 1 7 14-34 13
М. Кам'янка-2 11 3 1 7 25-32 10
Джурків 11 2 2 7 17-32 8
Ковалівка 12 2 0 10 14-37 6
Ворона 12 0 0 12 5-37 0
Детальніше - Футбол Коломийщини
КОСІВ
8 тур
Шешори - Старі Кути - 3:0
Тюдів - Яблунів - 5:1
Березів - Малий Рожен - 7:0
Пістинь - Вербовець - 4:0
Слобідка - Трач - 6:1
Становище команд
І В Н П М О
Пістинь 8 8 0 0 50-6 24
Березів 8 7 0 1 33-7 21
Шешори 8 5 1 2 22-14 16
Трач 8 5 0 3 21-28 15
Вербовець 8 4 1 3 25-12 13
Слобідка 8 4 0 4 20-17 12
Тюдів 8 2 0 6 22-23 8
Мал. Рожен 8 2 0 6 9-30 6
Яблунів 8 2 0 6 9-27 6
Ст. Кути 8 0 0 8 3-50 0
Детальніше - vk.com/football_kosiv
БРАМКИ
|