Головна » 2013 » Липень » 15 » Міста і райони. 11-14 липня
23:53
Міста і райони. 11-14 липня
ВЕРХОВИНЩИНА

Кубок. 1/2 фіналу
"Лісгосп" - Ільці - 3:3, по пен. - 2:4
"Черемош" - Криворівня - 5:0

Друге коло чемпіонату розпочнеться 21 липня.

Становище команд
                    І В Н П   М   О
"Черемош"    5 3 1 1 16-8  10
Криворівня   5 3 1 1 10-4  10
"Лісгосп"       5 3 0 2 10-6  9
Верх. Ясенів 5 3 0 2 5-4    9
Ільці            5 2 0 3 7-11  6
Буковець     5 0 0 5 8-23  0

ГАЛИЧИНА (Галицький р-н)

1 ліга. 6 тур
Жалибори - Мединя -
Комарів - Дем'янів - 1:2 


Становище команд 
                      І   В Н П   М   О
Бовшів            3  3 0 0  5-1   12
Дем'янів          4  2 1 1  7-5   7
Задністрянськ 4  2 1 1  7-6   7
Комарів           4  1 2 1  7-7   5
Вікторів-
Височанка       4  1 0 3  6-9   3
Жалибори       3  1 0 2  4-7   3
Мединя           4  0 2 2  4-6   2
Більшівці        знято
Яблунів           знято

2 ліга. 9 тур
Нараївка - Тустань - 1:0
Сокіл - Залуква - 2:3
Дубівці - Водники - 1:5
Загір'я - Вигівка - 1:1
Насташино - Крилос - 2:3
Маріямпіль - Медуха - 1:2

Становище команд
                 І  В  Н  П    М      О
Медуха     8  8  0  0  20-3    24
Залуква    9  6  1  2  19-14  19
Дубівці      9  5  1  3  18-18  16
Крилос      9  4  3  2  26-13  15
Маріямпіль 8  5  0  3  18-6   15
Насташино 8  5  0  3  21-10  15
Нараївка   9  4  0  5  9-10    12
Тустань     9  3  2  4  10-11  11
Водники    9  3  1  5  10-11  10
Вигівка      9  3  1  5  8-13    10
Загір'я       8  1  1  6  11-38  4
Сокіл        9  0  0  9  3-26    0

3 ліга. 10 тур
Ст. Мартинів - Підшумлянці - 1:1
Бринь - Придністров'я - 8:1
Куропатники - Острів - 3:2
Колодіїв - Межигірці - 2:1
Курів - Кінчаки - 2:2
Ганівці - Блюдники - 0:0


Становище команд

                    І    В Н П   М      О
Кінчаки        10  8 2 0  38-11  26
Блюдники     8  6 2 0  20-5   20
Крилос-2       8  5 1 2  15-6   16
Курів            8  5 1 2  14-9   16
Колодіїв        9  4 2 3  22-19  14
Бринь           9  4 1 4  24-13  13
Підшумлянці  9  4 1 4  13-12  13
Куропатники 9  4 0 5  25-31  12
Ст. Мартинів  9  2 5 2  15-15  11
Ганівці          9  2 2 5  11-18  8
Острів           9  2 1 6  10-27  7
Придністров'я 8  1 0 7  8-29  3
Межигірці      9  0 2 7  6-25   1

Детальніше: Галицький футбол.

ГОРОДЕНКІВЩИНА

Кубок. 1/2 фіналу (перші матчі)
Торговиця - Чернятин - 4:2
Чортовець - Вербівці - 1:0

1 ліга. 11 тур
Серафинці - Олієво-Королівка - 3:1
Вербівці - Воронів - 8:2
Чортовець - Семенівка - 3:1
Ясенів-Пільний - Колінки - 4:1
Торговиця - Лука - 6:1
Чернятин - Топорівці - 3:2
Матч 10-го туру
Топорівці - Котиківка - 2:3

Становище команд

                      І    В Н П    М     О
Яс.-Пільний     10  8 1 1  35-14  25
Чернятин        11
  8 1 2  35-16  25
Серафинці      10  7 1 2  25-12  22
Торговиця      10  6 2 2  30-20  20
Чортовець      10  6 1 3  21-19  19
Воронів          10  4 1 5  17-40  13
Вербівці         10  3 3 4  22-21  12
Лука              10
  3 2 5  31-33  11
Ол.-Королівка 11  3 2 6  19-22  11
Котиківка       10  3 1 6  16-19  10
Колінки         
10  2 4 4  24-33  10
Семенівка      10  1 2 7  14-32   5
Топорівці        10  1 1 8  10-28  4

2 ліга.
1 підгрупа
Острівець - Сороки - 4:1

Становище команд
               І  В  Н  П     М     О
Рашків     8  6  1  1  36-12  19
Тишківці   8  4  2  2  20-14  14
Сороки     8  4  1  3  19-17  13 
Острівець 8  4  1  3  17-15  13
Слобідка  8  4  1  3  21-20  13
Глушків    8  4  1  3  10-12  13 
Виноград  8  3  0  5  16-15  9
Росохач    8  2  2  4  7-17  
Рогиня      8  0  1  6  8-34    1

2 підгрупа
Раковець - Кунисівці - 1:2
Семаківці - Копачинці - 1:0

Становище команд

                     І  В  Н  П   М      О
Пробабин      9  7  1  1  27-12  22
Поточище      9  6  1  2  29-7   19
Семаківці      9  6  1  2  22-11  19
Стрільче        9  5  3  1  29-12  18
Кунисівці       9  5  0  4  20-15  15
Михальче      9  4  2  3  24-23  14
Копачинці      9  2  3  4  20-17  9
Городниця     9  2  0  7  18-31   6
Раковець       9  2  0  7  13-38   6
Чернелиця     9  0  1  8  7-43    1


ДОЛИНЩИНА

Кубок. 1/4 фіналу
Розточки - Велика Тур'я - 5:0
Одиниця - Раків - 1:0
Міжріччя - Белеїв - перенесено
ФК "Долина" - Яворів - 3:0

1 ліга. 11 тур
Старий Мізунь - Міжріччя - 3:3
ФК "Долина" - Тисів - +:-
Солуків - Гошів - 2:3
ТФК Тяпче - Яворів - 4:1
Надіїв - Велика Тур'я - 1:2
Белеїв - "Свіча" Тяпче - 3:3

Становище команд
                        І    В  Н  П     М      О
"Свіча" Тяпче   11  10  1  0  60-13  31
ФК "Долина"     11  9  0  2  36-21  27
Міжріччя           11  6  4  1  40-20  22
ТФК Тяпче        11  6  1  4  26-26  19
Велика Тур'я    11  5  3  3  22-20  18
Яворів              11  4  2  5  24-27  14  
Надіїв               11  4  1  6  13-20  13 
Гошів                11  3  3  5  18-28  12
Тисів                11  3  0  8  12-30   9 
Ст. Мізунь        11  2  3  6  21-31   9 
Солуків            11  2  1  8  19-37   7
Белеїв              11  2  1  8  16-36   7 
 
2 ліга. 11 тур
Раків - Слобода-Долинська - 1:2
Гузіїв - Кальна - 6:0
Новошин - Одиниця - 3:1
Розточки - Шевченкове - +:-
Станківці - Підліски - 4:1
Підбереж - Кропивник - 3:0

Становище команд
                         І   В  Н  П     М     О
Новошин           10  9  0  1  42-10  27 
Розточки           10  8  1  1  33-11  25 
Княжолука        10  6  1  2  30-10  22
Сл.-Долинська  10  7  0  3  25-12  21
Одиниця           9  7  0  2  22-12   21
Гузііїв               9  4  2  3  22-12  14
Раків                11  4  2  5  26-28  14     
Підбереж          10  4  1  5  20-26  13  
Кальна             10  4  0  6  21-31  12   
Шевченково     9  3  0  5  10-19   9 
Станківці          10  2  0  8  19-42  6 
Підліски            9  0  1  8  8-38   1  
Кропивник        9  0  0  9  10-37  0
 
Детальніше: Долинський футбол.

КАЛУШ (місто)

Матчі не проводилися

Становище команд
                              І В Н П   М   О
"Євробуд-Олімпія" 5 4 1 0  18-4  13
Збора                    4 3 0 1  4-3    9
"Дністер"               4 2 1 1  8-7    7
Хотінь                   3 0 0 3  1-5    0
"Червона Валіза"   4 0 0 4  3-15  0
"УТОГ-Іскра"         знята

Детальніше: ФК "Калуш".

КАЛУЩИНА

Кубок. 1/4 фіналу
Станькова – Голинь - 3:3 (перша гра - 4:0)
Довге Калуське – Довгий Войнилів - 3:1 (2:2)
Старий Угринів – Гуменів - 2:5 (1:4)
Перекоси – Студінка - (1:4)

1 ліга. 11 тур
ГолиньСтудінка 6:0
Верхня - Д. Войнилів 3:0
Станькова - Вістова 2:1
Перекоси - С. Калуська 1:1
С. Угринів - Гуменів - 2:0
Підгірки  - Д. Калуське - 0:7

Становище команд 
                   І    В  Н  П   М       О
Станькова   11  9  1  1  29-13  28
Верхня        11  8  1  2  29-12  25
Д. Войнилів  11  7  0  4  18-19  21
Д.-Калуське 11  5  3  3  24-17  18
Студінка      11  5  2  4  23-27  17 
Голинь         11  5  1  5  25-16  16
Вістова        11  4  3  4  19-16  15
Гуменів        11  4  1  6  15-22  13 
С.-Калуська 11  3  4  4  16-18  13
Ст. Угринів   11  3  0  8  12-23   9 
Перекоси     11  2  1  8  12-25   7
Підгірки       11  2  1  8  12-26   7  

2 ліга
1 зона. 10 тур
Новиця
- Грабівка - 5:3
Підмихайля - Бережниця - 4:1
Перевозець - Боднарів - 3:2
Кадобна - Добровляни - 7:1

Становище команд
                   І    В Н П   М      О
Перевозець 10  7 2 1  23-9   23
Грабівка      10  7 1 2  27-12  22
Б.-Зарічний  9    7 1 1 17-2   22
Підмихайля  10  6 1 3  19-13  19
Боднарів     10  5 1 4  22-17  16  
Кадобна      10  3 2 5  19-18  11 
Новиця        10  2 3 5  19-25  9
Б.-Середній 9    2 1 5 12-20  7
Добровляни 10  2 1 7  12-29  7
Бережниця  10  1 1 8  12-37  4

2 зона. Рез. день
Дубовиця
- Довпотів 0:3
Лука - Войнилів - 1:0
Довжка - Станькова-2 - 1:4
 

Становище команд
                    І   В Н П    М      О
Войнилів      10  7 1 2  30-8    22
Копанки       10  7 1 2  22-10  22 
Негівці         10  6 2 2  28-12  20
Станькова-2 11  6 2 3  28-16  20
Лука            10  5 4 1  24-8   19 
Довпотів       10  5 2 3  14-11  17
Слобідка      10  4 2 4  19-17  14 
Завадка       10  3 0 7  12-20   9 
Дубовиця     10  2 3 5  13-19   8 
Томашівці     10  2 1 6  8-37     7  
Довжка        11  0 0 11  6-46   0


КОЛОМИЙЩИНА

Кубок. 1/4 фіналу
Ступків - Коршів - 1:0
Черемхів - Лісний Хлібичин - 0:1
Ковалівка - Іванівці - 0:5
Матеївці - Молодятин - 2:0

1 ліга
Становище команд
                   І    В  Н  П    М      О 
Струпків      13  8  5  0  38-10  28
Жукотин       13  8  4  1  19-6   28
Коршів         13  8  0  5  37-17  24
Воскресинці 12  7  3  2  19-11  24  
Семаківці     13  6  4  3  19-10  22
В. Вербіж     13  6  4  3  21-18  22 
Л. Хлібичин  13  6  3  4  22-19  21
М. Кам'янка  13  6  2  5  16-17  20
Дебеславці  13  4  4  5  11-18  16 
Угорники     13  5  0  8  18-34  15  
Іванівці       13  3  1  9  12-32  10
Спас            13  3  0  10 11-26   9 
Молодятин   13  2  3  8  14-22   9 
Шепарівці    13  1  1 10  7-24     4

2 ліга
Становище команд

                           І    В  Н  П    М     О  
Печеніжин           12  9  2  1  20-8    29
Матеївці               12  7  4  1  37-13  25
Лісна Слобідка     12  7  4  1  24-9   25
Велика Кам’янка  11  7  1  3  30-15  22
Ценява                11  5  4  2  18-14  19  
Королівка-Корнич 11  5  3  3  14-19  18
Черемхів              11  5  2  4  22-17  17 
Годи-Добровідка  12  5  1  6  15-19  16 
Ковалівка            12  3  4  5  18-19  13 
Джурків               12  2  3  7  19-30   9  
Сопів                   12  2  3  7  12-27   9
Голосків               12  2  2  8  12-24   8  
Підгайчики          12  0  1  11 12-38    1  
Ворона                знята

Детальніше: Футбол Коломийщини.

КОСІВЩИНА

8 тур
Рожнів - Хімчин - 3:0
Ст. Кути - Пістинь - 2:2
Тюдів - Яблунів - 4:0
Вербовець - Шешори - 3:0
Березів - Слобідка - 6:1
Матч 7-го туру
Слобідка - Вербовець - 0:1

Становище команд

                  І  В Н П    М      О
Вербовець  8  6 1 1  21-6   19
Березів       8
  6 1 1  23-13  19
Пістинь       8  5 3 0  31-11  18
Рожнів        8  5 1 2  17-14  16
Тюдів         8  4 1 3  18-16  13
Ст. Кути      8  3 1 4  18-18  10
Хімчин        8  3 0 5  15-19  9
Шешори      8  2 1 5  12-16  7
Слобідка    8  1 1 6  7-24    4
Яблунів      8  0 0 8  8-33    0

Детальніше: http://vk.com/football_kosiv.

НАДВІРНЯНЩИНА

1 ліга. 10 тур 
Волосів - Перерісль - 2:2
Гаврилівка - Фитьків - 2:2
Назавизів - Тисменичани - 1:6
Пнів - Красна- 1:3
Матч 7-го туру
Тисменичани - Перерісль - 1:1

Становище команд

                        І  В Н П   М     О
Гаврилівка        7  4 2 1  14-9   14 
Тисменичани     9  3 4 2  18-11  13
Перерісль         7  3 3 1  17-8    12  
Красна             8  3 2 3  13-11  11
Фитьків            8  3 2 3  14-18  11
Назавизів         7  2 3 2  13-15   9  
Камінне            7  2 2 3  11-11  8  
Л. Тарновиця    7  1 4 2  13-13  7 
Волосів             7  2 2 3  14-16  8  
Пнів                  7  1 2 4  8-23   5   
"Нафтовик" Б    знятий

2 ліга. Матчі 1-го туру
Гвізд - Верхній Майдан (Верхній Майдан знято)
Молодків - Саджавка - 2:1
Стримба - Парище - 1:4
Середній Майдан - Зелена - 3:2
Пасічна - Білі Ослави - 1:2
Матч 9-го туру
Білі Ослави - Середній Майдан - 2:2

Становище команд

                        І   В Н П    М     О
Стримба            8  5 0 3  28-10  15 
Парище             7  4 3 0  23-11  15
Б. Ослави          7  4 2 1  17-12  14 
Саджавка         7  4 1 2  15-8    13
Гвізд                 8  4 1 3  21-25  13
Пасічна             8  3 2 3  15-15  11
Серед. Майдан  8  2 2 4  10-18  8 
Молодків           8  2 1 5  11-20  7
Зелена              7  0 0 7  7-28    0  
Верх. Майдан   знято

Детальніше: Футбол Надвірнянщини.

РОГАТИНЩИНА

1 ліга. 8 тур
Добринів - Васючин - 3:1
Долиняни  - Юнашків - 2:2
Обельниця - В. Липиця - 0:0
Помонята - Лучинці - 0:1
Потік - Вербилівці - 5:0
Черче - Н. Липиця 1:1

Становище команд
                         І  В Н П    М     О
Обельниця         8  5 2 1  12-5   17
В. Липиця          8  4 4 0  14-10  16
Добринів            7  4 2 1  14-9   14
Юнашків            8  4 2 2  16-12  14
Лучинці             8  4 1 3  12-11  13
Помонята           8  4 0 4  18-7   12
Долиняни           8  3 2 3  16-15  11
Потік                 8  3 1 4  17-14  10
Васючин            8  3 1 4  17-15  10
Черче                8  2 2 4  16-18  8
Вербилівці         7  1 1 5  8-25    4
Н. Липиця          8  0 2 6  8-27    2

2 ліга. 8 тур
Бабухів - Букачівці - 3:2
Липівка - Козарі - 1:0
Світанок - Підвиння - 2:2
Залужжя - Кліщівна - 0:11
Приозерне - Пуків - 1:5
Путятинці - Беньківці - 1:0

Становище команд 
                 І  В Н П    М    О
Бабухів     8  6 2 0  16-4   20
Липівка     7  6 1 0  24-9  19 
Світанок   8  5 2 1  21-15  17
Букачівці  8  5 1 2  15-10  16
Підвиння   8  4 4 0  20-8  16
Козарі       8  4 0 4  10-12  12
Кліщівна    7  3 1 3  19-11  10
Пуків         8  2 1 5  17-19  7 
Путятинці   8  2 1 5  12-19  7
Беньківці   8  2 0 6  13-14  6
Залужжя    8  0 2 6  9-33   2
Приозерне  8  0 1 7  13-35  1 

2 ліга. 6 тур
"Схід"
Конюшки - Чагрів - 3:0 (+:-)
Загіря – Явче - 1:1
Княгиничі – Діброва - 0:0
Руда – Сарники - 1:1
Чесники – Жовчів - 1:2

Становище команд
                І  В Н П    М   О
Жовчів     6  6 0 0  18-5  18 
Конюшки  6  5 0 1  16-5  15
Чесники   6  4 0 2  13-8  12 
Діброва    6  3 2 1  9-7    11
Руда        6  3 1 2  14-11 10 
Сарники   6  2 1 3  7-8    7
Явче        6  1 1 4  4-10   4 
Загір'я      6  1 1 4  6-13  4
Княгиничі 6  1 1 4  5-14  4 
Чагрів      6  0 1 5  7-17   1

"Захід" 
Долиняни-2 – Фрага - 1:5
Яглуш – Колоколин - 2:2
Журів – Підкамінь - 0:3 (-:+)
Чернів – Воскресинці - 0:2

Становище команд
                   І  В Н П   М    О
Підкамінь     6  6 0 0  18-4  18
Воскресинці 6  5 1 0  17-2  16 
Фрага          6  4 1 1  27-6   13
Колоколин   6  3 1 2  23-12  10
Журів          6  3 0 3  17-12  9
Яглуш          6  2 2 2  18-10  8 
Чернів         6  2 0 4  6-18   6 
Заланів        5  1 0 4  6-17   3
Григорів      5  0 1 4  4-27    1
Долиняни-2 6  0 0 6  2-24   0 

Детальніше: Футбол Рогатинщини.

РОЖНЯТІВЩИНА

1 ліга. 12 тур
Небилів" - ФК "Перегінське" - 3:0
Цінева - Вільхівка - 1:0
"Лімниця" Перегінське - "Карпати "Лоп'янка - +:-
Петранка - Рожнятів - 3:2
Берлоги - Сваричів - 1:2
Закерничне - Ясень - 0:1
Нижній Струтин - Брошнів - 3:2

13 тур
Ясень - Цінева - 1:0              
Вільхівка - Небилів - 4:7         
ФК "Перегінське" - Нижній Струтин - 4:3               
Брошнів - "Лімниця" Перегінське - 2:1              
"Карпати" Лоп'янка - Петранка - 3:1
Рожнятів - Берлоги - 4:0         
Сваричів  - Закерничне
- 3:0    

Становище команд
                      І    В Н П    М      О
Цінева            13  9 3 1  24-13  30
Небилів          13  9 2 2  36-10  29
Н. Струтин      13  8 2 3  26-16  26
Сваричів        13  8 1 4  24-11  25
"Перегінське" 13  8 1 4  36-24  25
"Лімниця" П    13  8 0 5  19-16  24
Брошнів         13  5 3 5  17-15  18
Рожнятів        13  5 2 6  23-18  17
Берлоги         13  5 2 6  18-18  17
Ясень            13  5 0 8  11-18  15
Закерничне   13  3 1 9  19-28  10
Вільхівка       13  2 3 8  17-37  9
"Карпати" Л   13  3 2 8  18-32   8 
Петранка       13  1 2 10 14-46  2

2 ліга. 1 коло
Становище команд
                       І  В Н П     М       О
Сл.-Рівнянська 8  7 0 1  25-8    21
Рівня                8  6 1 1  19-4    19 
Суходіл            8  5 1 2  19-19  16
Камінь              8  4 1 3  16-17  13
Спас                 8  3 3 2  26-16  12
"Скала" Л         8  3 1 4  13-17  10
В. Струтин        8  2 1 5  11-20   7
Креховичі         8  1 2 5  14-22   5 
Дуба                 8  0 0 8  9-29    0
Вербівка знята з першості

Детальніше: Футбол Рожнятівщини.

СНЯТИНЩИНА

1 ліга. 11 тур
Прутівка - Княже - 4:2
Белелуя - "Єдність" Балинці - 3:1
Підвисоке - Задубрівці - 1:1
Залуччя - Вовчківці - 0:0
Тулуків - Видинів - 1:5
Устя - Потічок - 1:4

Становище команд
                  І    В Н П    М      О
Видинів      10  9 0 1  35-10  27
Прутівка     11  8 2 1  22-9   26
Княже        10  7 0 3  25-16  21
Вовчківці   10  5 2 3  26-9   17
Белелуя     11  5 2 4  16-19  17
Підвисоке   11  4 2 5  15-24  14
Задубрівці  10  4 1 5  17-20  13
Устя           10  4 1 5  15-19  13
Залуччя     10  3 2 5  10-13  11
Потічок       10  2 2 6  10-18  8
Балинці      10  2 2 6  11-20  8
Тулуків      10  2 2 6  9-18    8
Борщів       10  1 2 7  9-25   5

2 ліга
Група А. 9 тур
"Лідер" Снятин - Русів - 2:1
Прутівка-2 - Шевченкове - 1:5
Стецева - Завалля - 5:1
Красноставці - Келихів - 5:0

Становище команд
                     І  В Н П    М      О
Стецева        9  7 1 1  41-15  22
Красноставці 8  6 2 0  33-7    20
Шевченкове  9  5 1 3  18-12  16
«Лідер»         9  5 0 4  33-20  15
Русів             8  4 2 2  16-9    14
Завалля        9  2 3 4  17-16   9
Келихів         9  1 0 8  18-38   3
Прутівка-2     9  0 1 8  9-68     1

Група Б. 11 тур
Іллінці - Джурів - 2:2
Новоселиця - Трійця - 5:1
Любківці - "Карпати" Балинці - 1:0
"Стара Сеньйора" Іллінці - Олешків - 3:4

Cтановище команд
                    І    В Н П    М     О
Новоселиця  10  7 0 3  25-13  21
Трійця          10  5 3 2  26-16  18
Джурів         10  5 3 2  15-8    18
«Стара 
Сеньйора»   9  5 1 3  12-18   16
Попельники  9  4 3 2  15-7    15
Любківці      10  4 2 4  12-11  14
Балинці        10  3 1 6  14-16  10
Олешків       10  2 2 6  13-23   8
«Чайка»       9  0 2 7   9-29    2

Детальніше: Футбол Снятинщини.
Переглядів: 442 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
1  
,,вища ліга Снятинщини,,
у ФК ПРУТ (ПРУТІВКА) 26 очок

2  
Виправляємо.

Ім`я *:
Email *:
Код *: