Головна » 2014 » Липень » 21 » Міста і райони. 12-20 липня (Долина, Калуш, Рожнятів, Богородчани, Надвірна)
10:59
Міста і райони. 12-20 липня (Долина, Калуш, Рожнятів, Богородчани, Надвірна)

БОГОРОДЧАНИ

14 тур
Старуня – ФК "Солотвин" - 9:2
Старі Богородчани – Глибівка - 2:1
Грабовець – Іваниківка - 3:1
Саджава – Дзвиняч - 0:1
Монастирчани – Росільна - 0:0
Глибоке – Гринівка-Нивочин - 1:2
Підгір’я – вихідний

Становище команд
                         І    В  Н  П    М    О
Підгір'я             12  12  0  0  54-9  36
Старуня            13  11  1  1  66-17  34 
Глибівка           13  9  2  2  39-12  29   
Ст. Богородчани 13  9  0  4  29-20  27 
Росільна           13  6  2  5  21-12  20 
Іваниківка          13  5  3  5  27-19  18 
Дзвиняч            13  6  3  4  25-25  21 
Саджава           13  4  1  8  23-26  13     
Гринівка-Нивочин 13  4  2  7  19-26  14 
Монастирчани   13  3  2  8  8-18  11    
Глибоке             13  3  1  9  17-50  10 
ФК "Солотвин"   13  1  1  11  12-73  4 
Грабовець         13  1  2  10  9-42  5   
Горохолина       знята

Бомбардири (після 13-го туру):  А. Мельничук (Старуня) – 17, П. Дмитрів (Підгір’я) – 16, О. Микуляк (Старуня) - 13, Р. Мотуз (Підгір’я) і – по 12, Н. Челепіс (Старі Богорочдани) і О. Петрів (Саджава) – по 10 голів.

Детальніше - Богородчанська РФФ

ДОЛИНА

Кубок. 1/4 фіналу
"Свіча" Тяпче - ФК "Долина" - 3:3 і 0:2 (матч не завершено)
Тисів - Підліски - 3:0 і 2:1
Міжріччя - Белеїв - 2:1 і 4:3
ТФК Тяпче - Велика Тур'я - 4:2 і 1:2

1 ліга. 12 тур
Велика Тур'я - Старий Мізунь - 5:0
Белеїв - Міжріччя - 2:3
Тисів - Гошів - 0:3
Одиниця - ФК "Долина" - 0:3
Яворів - "Свіча" Тяпче - 2:1
ТФК Тяпче - Розточки - 5:1

Становище команд
                      І   В  Н  П    М     О
ФК "Долина"  12  8  1  3  25-23  25  
"Свіча" Тяпче 12  8  0  4  30-21  24 
ТФК Тяпче     12  7  1  4  34-14  22 
Гошів             12  7  1  4  40-23  22 
Міжріччя        12  7  0  5  25-25  21
Белеїв           12  7  0  5  25-26  21    
Велика Тур'я  12  6  0  6  37-35  18 
Одиниця        12  5  1  6  28-32  16 
Розточки        12  4  3  5  30-27  15  
Яворів           12  3  2  7  18-27  11   
Тисів              12  3  2  7  16-28  11 
Ст. Мізунь      12  1  1  10  16-43  4

2 ліга. 12 тур
Надіїв - Підліски - перенесено
Кропивник - Кальна - 0:2
Княжолука - Солуків - 6:0
Витвиця - Раків - 1:5
Гузіїв - Станківці - 4:0
Вигода - Тростянець - 6:1

13 тур
Підліски - Витвиця - 6:3
Солуків - Кропивник - 2:0
Раків - Гузіїв - 4:3
Станківці - Княжолука - 3:2
Тростянець - Надіїв - 5:8
Кальна - Вигода - 2:3

Становище команд (після 11-го туру)
                      І   В  Н  П    М     О
Вигода          11  8  2  1  44-13  26 
Надіїв            11  8  2  1  32-17  26  
Гузіїів            11  7  3  1  29-6  24
Солуків          11  6  0  5  37-26  18  
Підліски         11  5  3  3  17-16  18 
Княжолука     10  5  1  4  18-19  16 
Станківці        11  4  1  6  22-23  13   
Кальна           10  3  2  5  15-20  11 
Витвиця         11  3  2  6  22-39  11 
Раків             10  2  2  6  19-27  8  
Кропивник      10  2  1  7  21-29  7 
Тростянець    11  1  1  9  13-58  4

Детальніше - Футбол Долинщини

КАЛУШ

1 ліга. 11 тур
Старий Угринів - Верхня - 0:0
Негівці - Довгий Войнилів - 3:1
Станькова - Сівка-Калуська - 3:1
Довге-Калуське - Голинь - 1:1
Гуменів - Перекоси - 5:1
Вістова - Студінка - 4:3

Становище команд
                          І   В  Н  П   М    О
Станькова         11  10  0  1  31-9  30
Довге-Калуське 11  8  2  1  18-6  26
Голинь               11  5  4  2  24-15  19
Негівці               11  5  3  3  19-20  18
Сівка-Калуська  11  5  2  4  19-15  17 
Перекоси           11  5  0  6  16-19  15 
Старий Угринів   11  4  1  6  9-13  13
Вістова              11  3  2  6  16-24  11 
Довгий Войнилів 11  3  1  7  14-21  10 
Гуменів              11  3  1  7  14-26  10
Студінка            11  2  3  6  16-19  9  
Верхня              11  2  3  6  9-17  8

2 ліга. 12 тур 
1 група

Тужилів - Пійло - перенесено
Бабин-Зарічний - Середній Бабин - 1:2    
Підгірки - Підмихайля - 2:4    
Боднарів - Перевозець - 2:1

Становище команд. 1 коло
                        І  В  Н  П   М      О
Боднарів          9  7  1  1  28-11  22   
Новиця             9  7  1  1  23-11  22 
Тужилів            9  5  0  4  29-15  15 
Підмихайля      9  5  0  4  19-20  15
Бабин-Зарічний 9  4  2  3  20-15  14  
Перевозець      8  3  2  3  12-17  11  
Грабівка           9  2  3  4  19-21  9   
Пійло                9  2  1  6  10-29  7  
Бабин-Середній 9  1  2  6  11-23  5
Підгірки             8  0  4  4  11-20  4

2 група
Сівка-Войнилівська - Лука - 0:1    
Довжка - Копанки - 0:20    
Мостище - Кадобна - 2:2    
Войнилів - Довпотів - 6:0    
Дубовиця - Томашівці - 5:0

Становище команд. 1 коло
                            І   В  Н  П    М    О
Копанки               10  7  1  2  26-7  22   
Мостище             9  6  1  2  23-11  19   
Войнилів              10  6  1  3  20-12  19
Кадобна              10  5  2  3  26-19 17  
Лука                    9  5  1  3  25-14  16   
Кропивник           10  5  1  4  24-18  16  
Сівка-Войнилів.   10  4  1  5  13-12  13
Довпотів              9  4  1  5  10-21  13 
Дубовиця            10  3  1  6  20-17  10 
Томашівці            9  3  0  6  23-26  9   
Довжка                10  0  0  10  6-59  0

Детальніше - Калущина футбольна

НАДВІРНА

1 ліга. 7 тур
Камінне - Волосів - 2:4
Гаврилівка - Лісна Тарновиця - 4:1
Назавизів - Саджавка - 3:2
Красна - Перерісль - 4:3
Тисменичани - Білі Ослави - 4:0

8 тур
Волосів - Білі Ослави - 12:2
Перерісль - Тисменичани - 6:3
Саджавка - Красна - 2:3
Лісна Тарновиця - Назавизів - 0:2
Камінне - Гаврилівка - 1:2

Становище команд 
                       I  В  Н  П    М    О
Гаврилівка       7  5  1  1  16-9  16 
Назавизів         6  4  2  0  13-8  14 
Перерісль        6  4  0  2  23-17  12 
Ліс. Тарновиця 7  3  1  3  12-17  10  
Волосів            7  3  0  4  24-19  9
Саджавка        7  3  0  4  16-14  9  
Красна             7  2  3  2  11-13  9 
Тисменичани    6  2  2  2  15-13  8  
Білі Ослави      8  1  2  5  13-31  5 
Камінне            7  1  1  5  10-16  4

2 ліга
1 група. 7 тур

Пасічна - Пнів - 0:1
Зелена - Гвізд - 4:4
Фитьків - Молодків - 2:1
"Нафтовик" Битків - вільний від гри

Матч 6 туру
Пнів - "Нафтовик" Битків - 1:1

Становище команд (після 6-го туру)
                І  В  Н  П   М    О
Фитьків    5  4  1  0  20-8  13
Битків      5  4  1  0  16-6  13
Молодків  5  3  0  2 15-16  9 
Пнів         4  2  1  1  7-4  7
Гвізд        5  1  1  3  11-16  4 
Зелена     5  0  1  4  8-15  1 
Пасічна    5  0  1  4  3-15  1

2 група. 7 тур
Лоєва - Середній Майдан - 2:4
Стримба - Парище - 5:1
Ланчин - Добротів - 2:1
Цуцилів - вільний від гри

Матчі 1 туру
Парище - Ланчин - 5:1
Середній Майдан - Стримба - 1:3
Цуцилів - Лоєва - 1:1
Добротів - вільний від гри

Становище команд  (після 6-го туру)
                   І  В  Н  П   М   О
Стримба     4  2  2  0  12-8  8 
Добротів     5  2  2  1  11-10  8 
Ланчин       4  2  1  1  11-8  7
Лоєва         3  1  1  1  8-10  4
Сер. Майдан 3  1  0  2  5-6  3 
Цуцилів      5  0  3  2  9-13  3 
Парище      2  0  1  1  5-6  1

Детальніше - Футбол Надвірнянщини

РОЖНЯТІВ

Кубок. 1/8 фіналу
Камінь - Лоп'янка - 0:1
Рожнятів - Сливки - 9:0
Брошнів - Петранка - 3:0
Грабів - Нижній Струтин - 2:2, по пен. - 0:3
Цінева - Берлоги - 5:1
Суходіл - Верхній Струтин - 4:4, по пен. - 2:4
Сваричів - "Лімниця" Перегінське - 1:2
Слобода-Рівнянська - Рівня - 3:2

1/4 фіналу
Брошнів - Верхній Струтин - 5:0
Лоп'янка - Слобода-Рівнянська - 0:1
Нижній Струтин - Рожнятів - 1:1, по пен. - 6:7
Цінева - "Лімниця" Перегінське - 3:1

Становище команд. Вища ліга. 1 коло
                        І  В  Н  П   М    О
Брошнів           9  7  1  1  16-7  22 
Цінева             9  6  2  1  28-5  20 
Сл.-Рівнянська 9  5  2  2  17-10  17 
Сваричів          9  4  4  1  22-12  16
Нижній Струтин 9  4  2  3  15-12  14
Рожнятів          9  4  1  4  19-15  13 
Вільхівка          9  3  3  3  19-22  12 
Берлоги           9  2  0  7  12-26  6 
Суходіл           9  2  0  7  17-32  6 
Ясень              9  0  1  8  11-35  1

2 ліга. 11 тур
Спас - Камінь - 3:2
Грабів - Закерничне - 4:1
Дуба - Петранка - 2:2
Небилів - Іванівка-Ясеновець - 3:1

Становище команд (після 10-го туру)
                    І  В  Н  П   М    О
Дуба            9  7  0  2  32-11  21 
Лоп'янка       9  6  2  1  32-10  20  
Петранка      9  6  2  1  25-15  20 
Камінь         9  5  3  1  34-16  18   
Грабів          9  6  0  3  27-22  18
Небилів        9  5  1  3  19-19  16 
Рівня           9  4  2  3  19-17  14
Спас            10  4  1  5  18-14  13  
Вербівка      9  4  0  5  17-25  12 
Закерничне  9  3  2  4  19-21  11
В. Струтин    10  1  1  8  13-32  4 
Іванівка-Ясеновець 9  1  1  7  15-37  4 
Сливки         10  0  1  9  11-42  1

Детальніше - Футбол Рожнятівщини

БРАМКИ




 

Переглядів: 518 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: