Головна » 2014 » Червень » 16 » Міста і райони. 12-15 червня (Коломия, Снятин, Городенка, Косів, Верховина)
15:37
Міста і райони. 12-15 червня (Коломия, Снятин, Городенка, Косів, Верховина)

ВЕРХОВИНА

3 тур
?

ГОРОДЕНКА

1 ліга. 7 тур
Лука - Торговиця - 3:2
Топорівці - Олієво-Королівка - 4:1
Котиківка - Колінки - 2:3
Воронів - Глушків - 2:3
Семенівка - Чортовець - 2:0
Ясенів-Пільний - Чернятин - 0:0

Становище команд
                        I  В  Н  П    М   O
Чернятин          7  6  1  0  31-5  19
Ясенів-Пільний 7  6  1  0  26-7  19
Семенівка         7  5  2  0  20-9  17 
Лука                 6  5  1  0  32-9  16 
Торговиця         7  5  0  2  19-14  15
Воронів            7  3  0  4  19-25  9 
Чортовець        6  2  0  4  9-17  6    
Колінки             7  2  0  5  16-26  6 
Ол.-Королівка   7  1  0  6  13-22  3
Топорівці          6  1  0  5  12-21  3 
Глушків            6  1  0  5  8-29  3  
Котиківка          7  0  1  6  7-22  1

2 ліга. 5 тур

1 зона
Михальче - Стрільче - 4:1 
Кунисівці - Поточище - -:+
Копачинці - Городниця - 1:0
Рашків - Семаківці - 3:1

Становище команд: Михальче і Копачинці - по 12, Городниця - 9, Рашків і Стрільче - по 7, Семаківці - 6, Поточище - 4, Кунисівці - 1, Корнів - 0.

2 зона
Тишківці - Слобідка - +:-
Виноград - Острівець - 1:0
Росохач  - Рогиня - 2:4
Сороки - Серафинці - 4:1

Становище команд
                 І  В  Н  П  М   О
Сороки      5  5  0  0  12-3  15
Виноград   5  4  0  1  15-5  12 
Серафинці 4  3  0  1  16-7  9
Острівець  4  2  0  2  12-6  6
Рогиня      5  2  0  3  7-11  6 
Тишківці    5  2  0  3  2-6  6
Росохач    5  1  0  4  5-20  3
Слобідка   5  0  0  5  4-9  0

КОЛОМИЯ

Кубок. 1/2 фіналу. Перші матчі
Матеївці - Печеніжин - 1:1
Струпків - Семаківці - 2:1

1 ліга. 10 тур
Воскресинці - Лісний Хлібичин - 5:2
Угорники - Печеніжин - 2:0
Мала Кам`янка - Дебеславці - 3:2
Верхній Вербіж - Матеївці - 2:5
Струпків - Семаківці - 3:2
Спас - Жукотин - 1:3
Коршів - вільний від гри

Становище команд
                       I  В  Н  П   М   O
Струпків          9  9  0  0  26-4  27
Жукотин          9  6  1  2  18-9  19
Коршів            9  6  0  3  19-12  18  
Угорники         10  5  2  3  14-9  17   
Печеніжин       9  4  1  4  18-19  16  
Мала Кам`янка 10  4  1  5  17-20  13  
Дебеславці      9  4  1  4  14-18  16  
Матеївці           8  4  0  4  15-14  12 
Воскресинці     9  3  2  4  18-21  11      
Ліс. Хлібичин    9  3  1  5  17-24  10   
Верхній Вербіж 9  2  2  5  12-23  8 
Семаківці         9  1  2  6  8-15  5     
Спас                9  1  1  7  10-19  4 
Молодятин       знято

2 ліга. 9 тур
Королівка-Корнич - Підгайчики - 3:4
Лісна Слобідка - Ценява - 1:1
Голосків - Джурків - 2:1
Велика Кам'янка - Сопів - 4:2
Черемхів - Ковалівка - 6:1
Торговиця - Ворона - 5:5

Становище команд 
                     I  В  Н  П    М   O
Підгайчики    8  5  2  1  20-14  17 
Черемхів       7  5  1  1  20-8  16  
Сопів            8  5  0  3  24-10  15 
Іванівці         8  5  0  3  18-12  15
Вел. Кам'янка 7  4  2  1  16-10  14
Ліс. Слобідка 9  4  2  3  16-13  14 
Голосків        8  4  2  2  14-14  14
Ценява         9  3  2  4  14-14  11 
Ковалівка      9  3  2  4  16-26  11
Торговиця      6  2  3  1  15-14  9  
Королівка-Корнич 9  2  2  5  21-25  8
Ворона          9  0  2  7  12-27  2
Джурків         7  0  0  7  10-29  -1

Детальніше - Футбол Коломийщини

КОСІВ

7 тур
Хімчин - Шешори - 2:10
Яблунів -  Старі Кути - 1:8
Березів - Рожнів - 1:3
Тюдів - Кути - 1:0
Вербовець - Пістинь - 2:3
Слобідка - Трач - 8:0

Становище команд
                       I  В  Н  П   М   O
Пістинь           6  6  0  0  28-6  18
Вербовець      7  5  0  2  28-10  15 
Березів           7  4  1  2  46-7  13 
Шешори          7  5  0  2  23-12  15 
Кути                7  3  1  3  10-17  10
Яблунів           5  3  0  2  14-14  9    
Старі Кути       7  3  1  3  24-10  10
Слобідка         6  3  1  2  15-15  10   
Малий Рожин  5  2  0  3  10-8  6 
Тюдів              6  2  1  3  17-9  7 
Рожнів            6  2  0  4  5-11  6 
Хімчин            6  0  1  5  6-44  1
Трач               7  0  0  7  1-64  0

Детальніше - vk.com/football_kosiv

СНЯТИН

Кубок. 1/4 фіналу. Перші матчі
Задубрівці - Прутівка - 5:1
Будилів - Заболотів - 4:0
Вовчківці - Видинів - 3:0
Джурів - Княже - 0:0

1 ліга. 8 тур
Стецева - Потічок - 2:1
Залуччя - Борщів - 1:2
Джурів - Устя - 1:0
Видинів - Тулуків - 3:1
Вовчківці - Підвисоке - 2:1
Княже - Задубрівці - 3:2
Прутівка - Белелуя - 3:1

Становище команд
                     I  В  Н  П    М     O
Прутівка        8  6  1  1  22-10  19 
Видинів         7  5  2  0  25-12  17
Вовчківці       7  5  1  1  19-3  16 
Борщів          7  4  3  0  14-6  15   
Задубрівці     7  3  2  2  12-11  11 
Джурів           8  2  3  3  7-9  9 
Тулуків          7  1  5  1  15-11  8
Підвисоке      8  1  5  2  16-15  8
Белелуя        7  2  2  3  11-15  8 
Стецева         7  2  2  3  9-16  8   
Княже            8  1  4  3  11-21  7   
Залуччя         7  1  3  3  10-16  6
Потічок          7  0  3  4  10-16  3
Устя              7  0  0  7  5-25  0

2 ліга. 7 тур
Група А

Завалля - Любківці - 2:3
Красноставці - Орелець - 0:3
Келихів - Будилів - 2:2
Шевченкове - Русів - 1:4

Становище команд
                    І  В  Н  П   М   О
Будилів        7  5  2  0  15-5  17
Русів            7  5  1  1  19-6  16 
Любківці       7  5  1  1  17-9  16 
Орелець       7  4  0  3  11-10  12
Келихів         7  2  2  3  14-15  8
Завалля        7  1  1  5  7-18  4
Шевченкове  7  0  4  3  5-10  4
Красноставці 7  0  1  6  4-19  1

Група Б
Іллінці - Трійця - 1:0
Новоселиця - Олешків - 4:0
Попельники - Заболотів - 1:1
Тростянець - Рудники - 2:2

Становище команд
                   І  В  Н  П    М   О
Заболотів    6  4  2  0  14-4  14 
Попельники 6  4  1  1  18-7  13 
Новоселиця 6  4  0  2  20-9  12 
Балинці       6  3  1  2  15-9  10 
Іллінці         6  3  1  2  9-13  10 
Трійця         7  3  0  4  7-9  9
Олешків      6  2  0  4  9-16  6
Тростянець  7  1  1  5  11-24  4 
Рудники      6  0  2  4  5-17  2

Детальніше - Футбол Снятинщини

БРАМКИ

 

Переглядів: 341 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1  
Яблунів-Ст.Кути(1:8).

Ім`я *:
Email *:
Код *: