Головна » 2014 » Червень » 16 » Міста і райони. 12-15 червня (Долина, Калуш, Рожнятів, Богородчани, Надвірна)
09:45
Міста і райони. 12-15 червня (Долина, Калуш, Рожнятів, Богородчани, Надвірна)

БОГОРОДЧАНИ

Кубок. 1/4 фіналу. Перші матчі
Грабовець – Підгір’я - 0:4
Інші матчі відбудуться 19 червня

10 тур
Солотвин – Грабовець - 1:1
Старі Богородчани – Саджава – 2:0
Старуня – Монастирчани - 3:0
Глибівка – Підгір’я - 1:2
Іваниківка – Глибоке - 6:1
Дзвиняч – Гринівка-Нивочин - 2:2
Росільна – вільна від гри

Становище команд
                        І   В  Н  П   М   О
Підгір'я             9  9  0  0  43-7  27
Глибівка           9  6  2  1  30-10  20   
Старуня            9  7  1  1  38-12  22   
Ст. Богородчани 9  6  0  3  18-12  18 
Дзвиняч            9  4  2  3  20-19  14  
Росільна           9  4  1  4  14-9   10   
Саджава           9  4  0  5  21-16  12  
Іваниківка          9  4  2  3  22-10  14    
Монастирчани   9  3  1  5  8-14  10   
Глибоке             9  3  0  7  14-41  9  
Гринівка-Нивочин 10  2  2  6  11-23  8 
ФК "Солотвин"   10  1  1  8  9-57  4 
Грабовець         9  0  2  7  4-22  2   
Горохолина       знята

Бомбардири (після 9-ти турів): П. Дмитрів (Підгір’я) – 12, Р. Мотуз (Підгір’я) – 10, О. Петрів (Саджава) – 9, А. Мельничук (Старуня) – 8 голів.

Детальніше - Богородчанська РФФ

ДОЛИНА

1 ліга. 10 тур
Яворів - Міжріччя - 2:3
Белеїв - Старий Мізунь - 5:2
Велика Тур'я - Гошів - 3:2
Тисів - ФК "Долина" - 1:1
ТФК Тяпче - Одиниця - 3:0
Розточки - "Свіча" Тяпче - 1:2

Становище команд
                      І   В  Н  П    М     О
ФК "Долина"  10  7  1  2  19-16  22 
"Свіча" Тяпче 10  7  0  3  29-19  21 
Белеїв           10  7  0  3  23-18  21   
 ТФК Тяпче     10  6  1  3  28-9  19 
  Міжріччя        10  6  0  4  20-22  18 
Гошів             10  5  1  4  34-21  16 
Одиниця        10  4  1  5  21-26  13
Розточки        10  3  3  4  25-21  12
Велика Тур'я  10  4  0  6  30-35  12 
Тисів              10  3  2  5  15-22  11 
Яворів            10  1  2  7  15-28  5 
Ст. Мізунь      10  1  1  8  14-36  4

2 ліга. 10 тур
Витвиця - Підліски - 3:2
Кропивник - Солуків - 3:5
Гузіїв - Раків - 1:2
Княжолука - Станківці - 3:0
Надіїв - Тростянець - 4:1
Вигода - Кальна - 2:1

Становище лідерів
                      І   В  Н  П    М     О
Вигода          10  7  2  1  32-12  23 
Надіїв            10  7  2  1  30-16  23  
Гузіїів            10  6  3  1  28-6  21
Підліски        10  5  3  2  16-14  18  
Княжолука     9  5  1  3  18-16  16  
Солуків          9  5  0  4  34-23  15

Детальніше - Футбол Долинщини

КАЛУШ

1 ліга. 8 тур
Гуменів - Старий Угринів - 1:2
Студінка - Сівка-Калуська - 1:1
Перекоси - Станькова - 0:1
Голинь - Вістова - 3:1
Довге-Калуське - Негівці - 1:1
Довгий Войнилів - Верхня - 2:1

Становище команд
                         І  В  Н  П   М    О
Станькова         8  7  0  1  24-6  21 
Довге-Калуське 8  6  1  1  12-5  19 
Негівці              8  4  3  1  13-10  15 
Голинь               8  3  3  2  14-12  12 
Старий Угринів   8  4  0  4  9-11  12
Сівка-Калуська  8  3  2  3  16-12  11  
Перекоси           8  3  0  5  8-12  9
Вістова              8  2  2  4  10-15  8
Верхня              8  2  2  4  9-15  8 
Довгий Войнилів 8  2  1  5  9-14  7 
Гуменів             8  2  1  5  9-18  7 
Студінка            8  1  3  4  12-14  6

2 ліга. 8 тур 
1 група

Грабівка - Підмихайля - 3:0
Пійло - Бабин-Середній - 2:0
Новиця - Підгірки - 4:0
Перевозець - Бабин-Зарічний - 2:0
Матч 9 туру
Тужилів - Боднарів - 0:2

Становище лідерів
                        І  В  Н  П   М  О
Боднарів          8  6  1  1  23-9  19   
Новиця             6  5  1  0  18-5  16 
Тужилів            7  4  0  3  24-10  12
Бабин-Зарічний 6  3  1  2  15-13  10 
Грабівка           7  2  3  2  16-14  9

2 група
Копанки - Лука - 3:1
Томашівці - Войнилів - 0:3
Кропивник - Довпотів - 1:2
Кадобна - Сівка-Войнилівська - 3:1
Дубовиця - Довжка - 10:1

Становище команд 
                            І  В  Н  П   М  О
Копанки               7  4  1  2  19-6  13   
Лука                    6  4  1  1  18-8  13 
Мостище             7  4  1  2  17-9  13   
Войнилів             7  4  1  2  14-7  13  
Довпотів              6  4  1  2  9-10  13 
Кадобна              8  3  2  3  17-19 11
Дубовиця            8  3  1  4  20-14  10 
Кропивник           7  3  1  3  13-13  10   
Сівка-Войнилівська 7  3  1  3  10-10  10
Томашівці            7  2  0  5  18-23  6   
Довжка                7  0  0  7  3-39  0

Детальніше - Калущина футбольна

НАДВІРНА

Кубок. 1/2 фіналу. Перші матчі
Тисменичани - Перерісль - 0:3
Волосів - Парище - 2:2

1 ліга. Матч 3-го туру
Камінне - Білі Ослави - 5:2

Становище команд
                       I  В  Н  П   М  О
Перерісль        3  2  0  0  13-4  9
Саджавка         3  2  0  1  9-4  6 
Назавизів         3  1  2  0  6-5  5 
Гаврилівка       3  1  1  1  5-5  4 
Камінне            3  1  1  1  5-6  4
Білі Ослави      4  1  1  2  8-11  4 
Ліс. Тарновиця 3  1  1  1  6-9  4  
Волосів            3  1  0  2  6-8  3 
Тисменичани    2  0  1  1  3-5  1  
Красна             3  0  1  2  1-5  1

2 ліга. 3 тур
1 група

Пнів - Молодків - 4:0
"Нафтовик" Битків - Фитьків - 2:2
Пасічна - Зелена - 1:1
Гвізд - вільний від гри
2 група
Середній Майдан - Добротів - 1:2
Цуцилів - Ланчин - 1:3
Лоєва - Стримба - 1:4
Парище - вільне від гри

Детальніше - Футбол Надвірнянщини

РОЖНЯТІВ

Вища ліга. 7 тур
Рожнятів - Цінева - 0:1
Слобода-Рівнянська - Суходіл - 0:1
Вільхівка - Сваричів - 2:2
Брошнів - Нижній Струтин - 4:0
Ясень - Берлоги - 2:5

Становище команд
                        І  В  Н  П  М  О
Брошнів           7  6  0  1  13-5  18 
Цінева             7  5  1  1  19-3  16 
Сл.-Рівнянська 7  4  1  2  12-8  13 
Сваричів          7  3  4  0  16-10  13
Вільхівка          7  3  2  2  15-13  11 
Нижній Струтин 7  3  1  3  11-11  10
Рожнятів          7  3  0  4  12-13  9
Суходіл           7  2  0  5  15-25  6 
Берлоги           7  1  0  6  10-22  3 
Ясень              7  0  1  6  10-24  1

2 ліга. 8 тур
Небилів - Вербівка - 3:1
Лоп'янка - Спас - 2:1
Рівня - Камінь - 2:3
Іванівка-Ясеновець - Дуба - 1:5
Грабів - Сливки - 5:2
Закерничне - Верхній Струтин - 1:1

Становище команд 
                    І  В  Н  П   М    О
Дуба            7  6  0  1  27-6  18 
Петранка      7  5  1  1  21-13  16
Камінь         8  4  3  1  28-16  15 
Лоп'янка       7  4  2  1  23-8  14 
Небилів        7  4  1  2  17-14  13
Спас            8  4  0  4  17-12  12 
Грабів          7  4  0  3  20-20  12
Рівня            8  3  2  3  18-17  11
Вербівка       7  3  0  4  11-16  9
Закерничне   7  2  2  3  10-16  8
В. Струтин    8  1  1  6  11-23  4 
Іванівка-Ясеновець 7  1  1  5  11-29  4 
Сливки         8  0  1  7  10-34  1

Детальніше - Футбол Рожнятівщини

БРАМКИ





 

Переглядів: 328 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: