Головна » 2015 » Жовтень » 14 » Міста і райони. 11 жовтня. Частина ІІ
10:00
Міста і райони. 11 жовтня. Частина ІІ

КОСІВ
17 тур
Березів - Пістинь - 3:3
Тюдів - Трач - 2:2
Шешори - Вербовець - 2:2
Старі Кути - Малий Рожен - 1:6
Яблунів - Слобідка - 1:1
Матч 15 туру
Шешори - Пістинь - 0:3

Становище команд
                       І   В  Н  П    М    О
Пістинь          17  16  1  0  87-12  49
Березів          17  12  2  3  60-20  38
Шешори         17  10  3  4  43-28  33
Вербовець      17  8  2  7  50-28  26
Слобідка        17  8  2  7  46-35  26
Трач               17  8  2  7  42-49  26
Тюдів             17  6  2  9  47-36  20
Мал. Рожен    17  6  1  10  30-55  19
Яблунів          17  3  1  13  16-60  10
Ст. Кути          17  0  0  17  9-107  0

Детальніше - vk.com/football_kosiv

НАДВІРНА
Підсумкове становище
                         І    В  Н  П    М     О
Тисменичани    18  14  2  2  36-15  44
Волосів            18  12  3  3  45-28  39
Перерісль         18  9  3  6  27-21  30
Камінне            18  8  2  8  23-20  26
Назавизів          18  7  5  6  23-22  26
Гаврилівка        18  7  3  8  34-43  24
Ланчин             18  6  5  7  29-34  23
Битків               18  5  3  10  13-28  18
Ліс. Тарновиця  18  5  2  11  24-31  17
Красна              18  2  2  14  8-20   8 (знята)

2 ліга. 21 тур
Лоєва - Саджавка - 3:3
Молодків - Пнів - 6:2
Зелена - Парище - 1:9
Пасічна - Стримба - 2:2
Добротів - Фитьків - 4:5
Середній Майдан - Гвізд - 2:1

Становище команд
                         І   В  Н  П     М     О
Фитьків            21  15  4  2  62-33  49
Парище            21  15  2  4  76-22  47
Добротів           21  13  3  5  66-26  42
Молодків          21  11  2  8  62-60  35
Гвізд                21  9  4  8  42-36  31
Саджавка         21  9  3  9  47-45  30
Стримба           21  8  3  10  47-52  27
Зелена             21  7  2  12  34-61  23
Сер. Майдан     21  6  4  11  37-50  22
Пнів                  21  6  2  13  33-51  20
Пасічна             21  4  4  13  22-48  16
Лоєва                21  3  5  13  24-68  14

Детальніше - Футбол Надвірнянщини

РОГАТИН
Суперліга. 21 тур
Добринів - Липівка - 2:3
Верхня Липиця - Долиняни - +:- (3:0)
Букачівці - Лучинці - 2:1
Рогатин - Нижня Липиця - 1:0
Юнашків - Помонята - 1:0
Бабухів - вільний

Становище команд
                   І   В  Н  П     М     О
Лучинці      19  12  4  3  44-17  40
Липівка       19  12  1  6  56-32  37
​Бабухів      19  10  6  3  38-26  36
Рогатин      19  11  3  6  40-22  36
Добринів     19  9  2  8  28-28 29
Н. Липиця   20  8  3  9  54-44  27
В. Липиця    19  7  5  7  34-30  26
Букачівці     19  8  2  9  33-33  26
Юнашків      19  5  5  9  32-40  20
Помонята    19  5  1  13  30-56  16
Долиняни    19  2  0  17  22-84  6
Васючин     з н я т о

1 ліга. 21 тур
Черче - Воскресинці - 1:1
Підвиння - Конюшки - 1:7
Путятинці - Загір’я - 2:2
Колоколин - Жовчів - 3:3
Козарі - Кліщівна - 2:1
Пуків - Чесники - 2:2

Становище команд
                    І    В  Н  П    М     О
Конюшки     21  19  1  1  95-16  58
Загір'я         21  14  4  3  60-25  46
Кліщівна     21  15  0  6  54-32  45
Козарі         21  12  3  6  45-36  39
Черче          21  11  3  7  55-37  36
Воскресинці 21  11  1  9  58-43  34
Пуків           21  9  5  7  33-34  32
Жовчів        21  7  2  12  35-50  23
Чесники      21  4  5  12  ? (-32)  17
Колоколин  21  4  3  14  ? (-42)  15
Путятинці    21  4  3  14  ? (-33)  15
Підвиння      21  1  0  20  ? (-53)  3

2 ліга
Підсумкове становище
                   І   В  Н  П     М     О
Яглуш        20  16  2  2  46-17  50
Залужжя    20  15  2  3  46-17  47
Руда          20  12  4  4  54-22  40
Підкамінь   20  10  3  7  32-29  33
Сарники      20  9  5  6  34-24  32
Явче           20  9  5  6  48-30  32
Беньківці    20  8  2  10  33-36  26
Фрага         20  7  3  10  34-44  24
Заланів      20  6  2  12  ? (-18)  20
Чернів        20  1  1  18  ? (-42)  4 (знято)
Приозерне  20  1  0  19  ? (-58)  3 (знято)

Детальніше - Футбол Рогатинщини

РОЖНЯТІВ
1 ліга

Підсумкове становище
                      І    В  Н П     М     О
Сваричів       16  14  1  1  51-16  43
Рожнятів       16  13  1  2  45-11  40
Ниж. Струтин 16  9  1  6  40-25  28
Брошнів         16  6  3  7  28-28  21
Суходіл         16  6  2  8  42-42  20
Вільхівка       16  6  2  8  28-34  20
Лоп'янка        16  6  2  8  30-42  20
Берлоги         16  4  1  11  28-59  13
Цінева           16  1  1  14  23-58  4

2 ліга. 21 тур
Вербівка - Закерничне - 0:15
Креховичі - Верхній Струтин - 7:2
Сливки - Іванівка-Ясеновець - 5:3
Петранка - Небилів - 4:1
Ясень - Вільхівка-2 - 11:2
Дуба - Спас - 3:2

Становище команд
                     І    В  Н П     М      О
Закерничне  21  18  2  1  103-22  56
Креховичі     21  18  1  2  73-22  55
Небилів        21  14  3  4  52-33  45
Ясень           21  13  2  6  55-32  41
Дуба             21  7  3  11  44-51  24
В. Струтин    21  6  5  10  38-43  23
Петранка       21  6  4  11  36-36  22
Вербівка        21  6  4  11  35-59  22
Сливки          21  6  3  12  35-53  21
Вільхівка-2    21  5  6  10  31-82  21
Спас             21  6  1  14  28-55  19
Іванівка-Яс.   21  3  2  16  36-78  11

Детальніше - Футбол РожнятівщиниКалущина футбольна

СНЯТИН
1 ліга. 24 тур
Вовчківці - Будилів - 5:0
Видинів - Залуччя - 5:2
Борщів - Підвисоке - 2:4
Потічок - Стецева - 4:0
Джурів - Белелуя - 0:6
Задубрівці - Прутівка - +:-
Матч 20 туру
Джурів - Будилів - 2:5

Становище команд
                   І    В  Н  П    М     О
Вовчківці    22  21  0  1  87-17  63
Будилів      23  15  1  7  56-26  46
Видинів      22  15  0  7  51-24  45
Підвисоке   22  13  4  5  46-26  43
Борщів       21  10  4  7  37-27  34
Белелуя     22  10  4  8  42-42  34 
Задубрівці  22  7  7  9  30-36  28
Прутівка     22  7  5  10  35-40  26
Залуччя     21  6  5  10  26-52  23
Потічок       22  6  2  14  20-46  20
Стецева      22  5  5  12  33-48  20
Устя            22  4  3  15  22-59  15
Джурів        22  3  2  17  27-69  11

2 ліга. 24 тур
Попельники - Рудники - 3:4
Новоселиця - Красноставці - +:-
Русів - Любківці - 2:1
Олешків - «Кулачин» Снятин - -:+
Келихів - "Стара Сеньйора" Заболотів - 3:1
Ганьківці - Трійця - 1:1
Іллінці - Балинці - 1:0

Становище команд
                      
І    В  Н П     М     О
Рудники        24  18  4  2  71-32  58
Русів            24  16  5  3  48-17  53
Снятин          24  14  5  5  53-31  47
Трійця           24  14  4  6  50-26  46
Балинці         24  12  3  9  43-39  39
Новоселиця   24  11  4  9  37-36  37
Попельники   24  11  3  10  51-41  36
Іллінці           23  11  2  10  47-50  35
Ганьківці        24  9  7  8  38-33  34
Любківці        24  9  2  13  38-46  29
Келихів          24  7  3  14  38-64  24
Красноставці  24  4  1  19  25-63  13 (знято)
Олешків         24  3  4  17  30-39  13 (знято)
Заболотів       23  2  3  18  24-77  9

Детальніше - Футбол Снятинщини

ТИСМЕНИЦЯ
Прем'єр-ліга. 23 тур
Драгомирчани - Чукалівка - +:-
Єзупіль - Черніїв - 1:3
Старий Лисець - Підлісся - 4:6
Радча - Павлівка - 1:4
Липівка - Клубівці - 2:1
Чорнолізці - Пшеничники - 10:1
Загвіздя - Лисець - 0:2

Становище команд
                       І    В  Н  П    М     О
Чорнолізці      23  20  2  1  70-15  62
Павлівка         23  14  4  5  38-20  46
Загвіздя          23  14  3  6  50-24  45
Черніїв            23  13  5  5  61-29  44
Лисець            23  13  4  6  36-19  43
Драгомирчани  23  9  8  6  32-28  35
Підлісся          23  10  3  10  41-38  33
Єзупіль           23  10  2  11  36-39  32
Клубівці          23  10  2  11  28-37  32
Ст. Лисець      23  8  6  9  50-45  30
Липівка           23  5  8  10  27-44  23
Радча             23  6  3  14  40-55  21
Пшеничники    23  2  0  21  16-96  6
Чукалівка        23  1  2  20  10-46  5 (знята)

В матчі 13-го туру Єзупіль - Клубівці (4:1) господарям зараховано технічну поразку (-:+) 

1 ліга. 21 тур
Марківці - Тязів - 1:2
Підлужжя - Милування - 6:4
Стебник - "Сокіл" Угринів - 1:2
Старі Кривотули - Березівка - 1:0
ФУ "Угринів" і Довге - вільні

Становище команд
                        І   В  Н  П    М     О
Ст. Кривотули 17  10  2  5  37-21  32
Підлужжя        17  9  3  5  49-33  30
"Сокіл" У         17  9  2  6  27-34  29
ФК "Угринів"    17  8  3  6  45-34  27
Березівка        18  7  6  5  34-31  27
Милування      17  8  2  7  44-31  26
Стебник           17  6  6  5  42-33  24
Тязів               18  5  5  7  33-34  20
Довге              17  3  5  9  27-37  14
Марківці          17  4  0  13  27-77  12
Одаї               знято
Стриганці        знято

ТЛУМАЧ
1 ліга
 

Становище команд
                     І    В  Н  П    М     О
Живачів       22  16  3  3  55-18  51
Грушка        22  15  3  4  54-30  48
Остриня       22  11  6  5  54-31  39
Прибилів      21  11  5  5  54-28  38
Нижнів         22  9  6  7  49-45  33
Надорожна   22  7  8  7  28-28  29
Колінці         22  8  4  10  32-31  28
Королівка     22  8  3  11  39-41  27
Ісаків           22  7  6  9  34-39  27
Буківна        21  6  8  7  33-34  26
Гарасимів     22  2  5  15  29-75  11
Олеша          22  2  1  18  22-83  7

2 ліга. І етап
Група А

Становище команд
                     І   В  Н  П     М     О
Братишів      14  13  1  0  55-12  40
Вікняни         14  9  4  1  38-9  31
Гостів           14  8  2  4  49-29  26
Локітка         14  7  2  5  33-35  23
Палагичі       14  6  1  7  32-32  19
"Єдність" Гр. 14  4  0  10  17-53  12
Петрилів       14  2  2  10  19-37  8
Олешів         14  0  2  10  6-40  2 (знято)

Група Б

Становище команд
                         І    В  Н  П    М     О
Бортники          16  11  2  3  42-13  35
Хотимир           16  10  2  4  36-15  32
Жуків               16  10  2  4  43-17  32
Яківка              16  9  4  3  35-12  31
Пужники           16  8  2  6  28-17  26
Озеряни           16  6  2  8  27-34  20
"Дністер" Підв. 15  5  1  9  24-49  16
ФК "Підвербці"  15  2  3  10  14-41  9
Живачів-2         16  1  0  15  12-63  3

БРАМКИ

Переглядів: 387 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: