Головна » 2013 » Серпень » 12 » Міста і райони. 11 серпня. Івано-Франківськ, Богородчани, Тисмениця і Тлумач
13:56
Міста і райони. 11 серпня. Івано-Франківськ, Богородчани, Тисмениця і Тлумач
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Друге коло чемпіонату розпочнеться 1 вересня.

Становище команд
                    І  В Н П     М     О
"Легіон"        9  7 0 2  25-10  21
Крихівці       9  6 2 1  17-7    20
"Благо"         9  6 0 3  29-13  18
Микитинці     9  5 1 3  28-17  16
Опришівці     9  5 1 3  23-13  16
"Удар-Громадський
форум"         9  4 1 4  13-10  13
Угорники      9  3 2 4  25-36  11 
"Ярковиця"  9  2 0 7  12-30   6
Вовчинець   9  2 0 7  9-33     6 
Хриплин       9  1 1 7  6-19     4

БОГОРОДЧАНЩИНА

Кубок. 1/2 фіналу
Глибівка -  Дзвиняч – 0:0 (перша гра - 2:0)
Старі Богородчани -  Горохолина – 2:3 (4:1)
Фінал відбудеться 18 серпня 

Друге коло чемпіонату і першості стартують 25 серпня.


1 ліга 
Становище команд
                          І  В  Н П    М     О
Глибівка             7  6  1  0  17-4  19
Іваниківка          7  4  2  1  23-4  14
Дзвиняч              7  4  1  2  22-9  13 
Маркова-Бабче   7  3  2  2  8-6    11 
Ст. Богородчани 7  2  2  3  12-13  8 
Підгір'я               7  2  0  5  8-29   6  
Саджава            7  1  2  4  8-14   5  
Горохолина        7  1  0  6  9-28   3 

2 ліга
Становище команд
                         І  В  Н  П   М     О 
Космач              6  5  0  1  18-7   15 
Старуня            6  5  0  1  15-10  15 
Грабовець         6  4  1  1  14-4   13  
Росільна            6  2  0  4  8-13   6 
Глибоке             6  1  1  4  5-16   4  
Монастирчани    6  0  0  6  9-17   0 


ТИСМЕНИЧЧИНА

Прем'єр-ліга. 17 тур
Радча - Клубівці - 2:0
Чукалівка - Черніїв - 3:3
Єзупіль - Старий Лисець - 6:0
Загвіздя - Драгомирчани - 5:1
Вільшаниця - Підлісся - 1:3
Братківці - Старі Кривотули - 3:0

Становище команд

                        І   В   Н  П    М      О
Підлісся           16  12  3  1  37-12  39
Братківці         15  10  4  1  25-8   34 
Єзупіль            16  10  2  4  37-16  32
Чукалівка        16  8  5  3  30-23  29
Черніїв             15  9  1  5  41-25  28
Загвіздя           15  7  3  5  30-17  24
Радча               16  7  1  8  29-29  22
Милування       15  6  1  8  32-24  19
Вільшаниця      15  6  1  8  33-46  19  
Ст. Кривотули   16  5  1  10  20-41  16 
Ст. Лисець        15  3  2  10  20-42  11  
Драгомирчани   16  3  1  12  25-50  10   
Клубівці           14  1  1  12  8-34    4

1 ліга
Друге коло розпочнеться 18 серпня.

Становище команд
                    І  В  Н  П     М     О
Чорнолізці    9  7  1  1   31-10  22
Лисець         9  6  0  3   18-12  18
Сілець          9  5  2  2   20-13  17
Ганнусівка    9  4  4  1   16-8   16
Липівка         9  4  4  1   15-9   16
Стебник        9  3  0  6   15-14  9
Березівка      9  2  3  4   12-19  9
Н. Кривотули 9  2  2  5   11-19  8
Стриганці      9  2  1  6   14-24  7
Пшеничники  9  1  1  7   9-33    4

ТЛУМАЧЧИНА


1 ліга. 14 тур
Прибилів - Королівка - 3:0
Живачів - Надорожна - 2:1
Жуків - Палагичі - 0:1
Ісаків - Підвербці - 3:1
Грушка - Олеша - 8:2
"Дністер" Нижнів - Вікняни - 3:2

Становище команд
                   І    В  Н П     М      О       
Грушка        15  9  2  4  35-20  29
Прибилів      14  9  2  3  32-20  29
Нижнів         14  8  2  4  32-22  26
Королівка    15  8  2  5  22-17  26
Ісаків          15  7  4  4  30-15  25
Вікняни       15  6  5  4  26-21  23
Живачів       15  7  1  7  23-18  22
Колінці        14  5  7  2  24-13  22
Підвербці     15  6  3  6  23-22  21
Жуків          15  6  1  8  29-21  19
Надорожна  15  5  2  8  21-23  17

Палагичі      15  3  1  11 13-44  10
Олеша         15  1  0  14 16-70   3
Петрилів      знято

2 ліга. 1 етап (підсумкове становище)
Група А


Становище команд

                      І   В  Н  П     М     О
Остриня         14  12  1  1  54-13  37
Буківна          14  7  2  5  34-24  23
Олешів           14  7  2  5  24-35  23
Братишів        14  6  4  4  39-31  22
Локітка          14  6  4  4  23-21  22
"Нижнів-Агро" 14  3  4  7  23-32  13
Антонівка       14  3  3  8  18-33  12
Гринівці          14  2  0  12  13-40  6

Група Б

Становище команд
                І    В  Н  П    М      О
Бортники  14  11  2  1  26-9  35
Гарасимів  14  9  2  3  41-24  29
Хотимир    14  7  3  4  32-22  24
Пужники   14  7  3  4  28-22  24
Яківка      14  5  6  3  31-20  21
Гостів       14  6  2  6  33-30  20 
Живачів-2 14  2  0  12  5-54   6
Петрів       14  0  0  14  1-16   0

2 етап. 1-8 місця (з "золотими" очками)

1 тур
Остриня - Хотимир - 3:1
Бортники - Братишів - 2:0
Олешів - Гарасимів - 3:5
Пужники - Буківна - 0:2

Становище команд
                     І  В  Н  П    М     О
Остриня         7  7  0  0  31-7   21
Бортники       7  5  1  1  14-8   16 
Гарасимів       7  4  1  2  14-12  13
Буківна         7  3  1  3  19-15  10  
Пужники        7  2  2  3  9-11   8   
Олешів          7  2  0  5  13-29  6
Братишів       7  1  1  5  13-25  4
Хотимир        7  0  2  5  12-18  2

9-16 місця
Гостів - "Нижнів-Агро" - 2:1 
Переглядів: 502 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: