Головна » 2013 » Серпень » 12 » Міста і райони. 8-11 серпня. Перший пішов
10:45
Міста і райони. 8-11 серпня. Перший пішов
ВЕРХОВИНЩИНА

Верховинський "Черемош"достроково виборов титул чемпіона району. Відтак Верховинщина першою з-поміж інших регіонів визначила найсильнішу команду 2013 року. 

9 тур
"Черемош" - Верх. Ясенів - 6:3
Буковець - Ільці - 3:1
"Лісгосп" - Криворівня - 3:3

Становище команд
                    І  В Н П    М     О
"Черемош"    9  7 1 1  45-16  22
Верх. Ясенів 9  6 0 3  19-13  18
Криворівня   9  5 2 2  19-11  17
"Лісгосп"       9  4 1 4  25-20  13
Ільці            9  2 0 7  8-31    6
Буковець     9  1 0 8  14-39  3

ГАЛИЧИНА (Галицький р-н)

1 ліга

Дем'янів - Жалибори - 6:2 
                      І   В Н П   М     О
Бовшів            6  3 3 0  9-5    12
Дем'янів          6  3 2 1  14-8   11
Задністрянськ 6  3 1 2  16-10 10
Комарів           6  2 3 1  11-10 9
Мединя           6  2 2 2  16-7   8
Вікторів-
Височанка       6  1 1 4  8-12   4
Жалибори        6  1 0 5  6-29   3
Більшівці        знято
Яблунів           знято

2 ліга. 12 тур

Тустань - Сокіл - +:-
Нараївка - Дубівці - 0:1
Залуква - Загір'я - 4:3
Водники - Насташино - 2:1
Вигівка - Маріямпіль - 4:5
Крилос - Медуха - 2:0


Становище команд 
                 І   В  Н  П    М      О
Медуха     12  9  1  2  23-9    28
Залуква    12  8  1  3  28-20  25
Дубівці      12  8  1  3  29-22  25
Маріямпіль 12  8  0  4  31-18  24
Крилос      12  7  3  2  38-17  24
Насташино 12  6  1  5  27-18  19

Тустань     12  5  3  4  10-11  18
Водники    12  5  2  5  18-13  17

Нараївка   12  5  0  7  11-18  15
Вигівка      12  3  1  8  15-25  10
Загір'я       12  1  1  10  14-50  4
Сокіл        12  0  0  12  3-26   0 

3 ліга.  14 тур

Блюдники - Межигірці - 3:0
Ганівці - Острів - 2:1
Курів - Придністров'я - 2:0
Колодіїв - Підшумлянці - 2:3
Куропатники - Крилос-2 - 1:2
Бринь - Ст. Мартинів - 6:0

Становище команд

                     І    В Н П   М      О
Кінчаки         12  9 2 1  41-15  29
Блюдники     11  9 2 0  29-6   29
Курів             12  8 1 3  23-12  25
Крилос-2       12  8 1 3  19-9   25
Бринь            13  7 2 4  33-13  23
Підшумлянці   13  6 2 5  21-20  20
Колодіїв         13  5 2 6  32-27  17
Куропатники  13  5 0 8  33-39  15
Острів            13  4 1 8  18-37  13
Ганівці           13  3 2 8  16-26  11
Ст. Мартинів   12  2 5 5  15-24  11
Придністров'я 12  3 0 9  13-38  9
Межигірці       13  1 2 10  8-34   5

Детальніше: Галицький футбол.

Становище команд 

ГОРОДЕНКІВЩИНА

1 ліга. 15 тур
Чернятин – Ясенів-Пільний - 5:0
Семенівка - Воронів - 8:2
Котиківка - Чортовець - 2:0
Лука - Серафинці - 1:3
Колінки - Олієво-Королівка - 1:0
Топорівці - Вербівці - не відбувся

Становище команд 
                       І    В Н П     М     О
Чернятин        14  11 1 2  50-17  34
Яс.-Пільний     14  11 1 2  49-23  34
Серафинці      14  11 1 2  42-18  34
Чортовець      14  8 1 5  31-23  25
Торговиця      13  7 2 4  36-30  23
Вербівці         13  5 4 4  29-24  19
Колінки          14  4 4 6  28-43  16
Ол.-Королівка 14  4 2 8  25-25  14
Котиківка       14  4 1 9  19-31  13
Воронів          13  4 1 8  20-56  13
Семенівка       14  3 3 8  28-40  12
Лука              14  3 2 9  36-49  11
Топорівці        13  2 1 10  15-38  7

2 ліга. 11 тур
1 підгрупа
Росохач - Тишківці - -:+
Рогиня - Виноград - 1:4
Слобідка - Глушків - 1:1
Рашків - Сороки - 3:2

Становище команд 
                І   В  Н  П     М     О
Рашків     10  8  1  1  42-16  25
Глушків    9  5  2  2  11-7   17
Тишківці   10  5  2  3  22-17  17
Острівець 9  5  1  3  21-16  16
Виноград  10  5  0  5  23-18  15
Слобідка  10  4  2  4  24-24  14 
Сороки     10  4  1  5  20-22  13
Росохач    10  2  2  6  9-20   
Рогиня      10  0  1  9  10-42  1

2 підгрупа 
Стрільче - Копачинці - 3:3
Чернелиця - Раковець - 3:4
Поточище - Городниця - 3:1
Кунисівці - Семаківці - 1:2
Михальче - Пробабин - перенесено

Становище команд
                     І   В  Н  П    М      О
Поточище      11  8  1  2  35-8   25
Пробабин      10  8  1  1  37-12  25
Семаківці      10  7  1  2  24-12  22
Кунисівці       11  6  0  5  25-19  18
Стрільче        10  5  4  1  32-15  18
Михальче      10  4  2  4  25-25  14
Копачинці      11  3  4  4  25-21  13
Раковець       11  3  0  8  17-44   9
Городниця     11  2  0  9  21-38   6
Чернелиця     11  0  1  10  10-57  1


ДОЛИНЩИНА

1 ліга. 13 тур
ФК "Долина" - Міжріччя - 2:0
Белеїв - Яворів - 1:1
Старий Мізунь - Велика Тур'я - 4:5
Надіїв - "Свіча" Тяпче - -:+
Солуків - Тисів - 2:2

Становище команд 
                        І    В  Н  П     М      О
"Свіча" Тяпче   13  12  1  0  61-13  37
ФК "Долина"     13  11  0  2  42-24  33 
Міжріччя           13  7  4  2  44-24  25
Велика Тур'я    13  7  3  3  27-24  24 
ТФК Тяпче        13  7  2  4  33-29  23
Яворів              13  4  4  5  27-30  16   
Надіїв               13  4  1  8  13-20  13 
Гошів                13  3  4  6  19-33  13
Тисів                13  3  1  9  17-36   10 
Ст. Мізунь        13  2  3  8  27-40   9  
Солуків            13  2  3  8  21-39   9
Белеїв              13  2  2  8  17-38   8
 
2 ліга. 15 тур
Раків - Княжолука - 1:0
Гузіїв - Кропивник - +:-
Новошин - Слобода-Долинська - 4:1
Розточки - Одиниця - 5:4
Станківці - Шевченкове - 2:1
Підбереж - Підліски - 4:2
Перенесені матчі
Гузіїв - Одиниця - 1:0
Кропивник - Підліски - 0:1 

Становище команд

                         І   В   Н  П     М     О
Новошин           14  13  0  1  57-13  39 
Розточки           14  12  1  1  53-17  37 
Гузііїв                14  9  2  3  31-13  29 
Княжолука        14  8  1  5  37-18  25
Одиниця           14  8  1  5  32-23  25
Сл.-Долинська  14  7  0  7  29-34  21 
Підбереж          14  7  1  6  31-35  22
Раків                13  5  2  6  28-34  17  
Шевченкове     14  5  0  9  20-28  15  
Кальна             13  5  0  8  22-33  15
Станківці          14  3  1  10  24-52  10
Підліски            14  2  1  11  14-49  7      
Кропивник        14  1  0  13  11-40  3
 
Детальніше: Долинський футбол.

КАЛУШ (місто)

Кубок. 1/2 фіналу
"Дністер – "УТОГ-Іскра" - +:-
 Збора – Хотінь - 1:2


Становище команд
                              І В Н П   М   О
Збора                    6 5 0 1  13-4  15
"Євробуд-Олімпія" 5 4 1 0  18-4  13
"Дністер"               5 2 1 2  8-10  7
Хотінь                   4 1 0 3  7-6    3
"Червона Валіза"   6 0 0 6  5-27  0
"УТОГ-Іскра"         знята

Детальніше: ФК "Калуш".

КАЛУЩИНА

Кубок. 1/2 фіналу
Довге-Калуське - Станькова - 1:5 (перша гра - 0:1)
Студінка - Гуменів - 3:0
(1:2)

1 ліга. 14 тур
Студінка - Сівка-Калуська - 2:2 
Вістова - Довгий Войнилів - 3:1
Станькова - Довге-Калуське - 5:1
Перекоси - Гуменів - 2:0
Верхня - Голинь - 4:0 
Підгірки - Старий Угринів - 2:1


Становище команд
                   І    В  Н  П    М       О
Станькова   14  12  1  1  46-17  37 
Верхня        14  11  1  2  41-14  34 
Голинь         14  7  1  6  33-23  22 
Студінка      14  6  4  4  29-32  22
Д. Войнилів  14  7  0  7  22-35  21
Д.-Калуське 14  6  3  5  30-26  21
С.-Калуська 14  4  5  5  23-24  17 
Вістова        14  5  3  6  23-21  18
Гуменів        14  4  2  8  17-30  14  
Перекоси     14  4  1  9  19-31  13 
Підгірки       13  3  2  9  17-33  11  
Ст. Угринів   14  3  1  10  17-31  10

2 ліга
1 зона . 14 тур
Боднарів - Середній Бабин - 0:3 
Бережниця - Грабівка  - 1:4
Бабин Зарічний - Добровляни - 3:0 
Підмихайля - Кадобна  - 4:3
Перевозець - Новиця - 1:1

Становище команд
 
                   І    В  Н П    М      О
Грабівка      14  10 2 2  36-15  32
Б.-Зарічний  13  10 1 2  27-5   31
Перевозець 14  9 3 2  32-16  30
Підмихайля  14  8 2 4  28-20  26
Б.-Середній 13  6 1 5  26-24  19
Боднарів     13  6 1 6  27-26  19  
Кадобна      14  4 2 8  28-33  14  
Новиця        14  3 4 7  27-32  13 
Добровляни 13  2 1 11  12-41  7 
Бережниця  13  1 1 11  14-47  4

2 зона. 15 тур
Томашівці - Станькова-2 - 4:5
Завадка - Довпотів  - 0:3
Лука - Довжка  - 5:0
Войнилів - Слобідка - 3:0
Негівці - Дубовиця - 2:1


Становище команд   
                    І    В  Н П    М      О
Войнилів      14  11 1 2  42-11  34
Лука            14  9 4 1  36-9   31
Негівці         13  8 2 3  35-16  26 
Станькова-2 13  8 2 3  39-22  26
Копанки       13  7 1 5  24-18  22 
Слобідка      14  6 2 6  35-24  20
Довпотів       12  6 2 4  19-17  20
Завадка       14  4 0 10  16-31  12 
Дубовиця     14  3 3 8  18-29  12  
Томашівці     12  2 2 8  15-56   8  
Довжка        14  0 1 13  9-55   0


КОЛОМИЙЩИНА

1 ліга. 15 тур
Спас - Мала Кам'янка - 0:0 
Жукотин - Дебеславці - 3:1 
Верх. Вербіж - Угорники - 3:2 
Коршів - Струпків - 0:5 
Молодятин - Іванівці - 1:0 
Ліс. Хлібичин - Воскресинці - 2:2 
Семаківці - Шепарівці - 3:0
14 тур
Струпків - Верх. Вербіж - 7:1

Становище команд
                    І    В  Н  П    М      О 
Струпків      15  10  5  0  50-11  35
Жукотин       15  10  4  1  23-7   34
Воскресинці 15  9  4  2  25-14  31
Коршів         15  9  0  6  42-23  27 
Семаківці     15  7  4  4  23-13  25
Л. Хлібичин  15  7  4  4  27-21  25 
В. Вербіж     15  7  4  4  25-27  25  
М. Кам'янка  15  7  3  5  19-18  24 
Дебеславці  15  5  4  6  15-21  19  
Угорники     15  5  0  10  20-38  15   
Молодятин   15  3  3  9  16-24   12 
Спас            15  3  1  11  11-27  10 
Іванівці       15  3  1  11  13-38  10 
Шепарівці    15  1  1 13  7-32     4

2 ліга. 15 тур
Корнич - Печеніжин - 2:2 
Підгайчики - Сопів - 4:2 
Ковалівка - Матеївці - 1:0 
Джурків - Годи-Добровідка - 2:0 
Голосків - Ліс. Слобідка - 2:2 
Вел. Кам'янка - Черемхів - 2:4  

Становище команд 
                           І    В  Н  П    М     О  
Печеніжин           14  10  3  1  24-10  33
Матеївці               14  8  4  2  40-14  28
Лісна Слобідка     14  7  5  2  26-13  26  
Велика Кам’янка  14  8  1  5  37-25  25
Черемхів              14  7  3  4  33-24  24
Ценява                13  6  4  3  20-16  22 
Королівка-Корнич 13  6  4  3  17-21  22
Годи-Добровідка  14  6  1  7  18-22  19 
Ковалівка            14  4  4  6  20-22  16  
Джурків               13  2  4  7  21-32  10 
Голосків               14  2  3  9  14-28   9
Сопів                   14  2  3  9  15-33   9 
Підгайчики           14  1  1  12 16-43  4  
Ворона                знята

Детальніше: Футбол Коломийщини.

КОСІВЩИНА

11 тур
Слобідка - Березів - 1:3 
Хімчин - Рожнів - 3:0
Пістинь - Старі Кути - 4:0
Яблунів - Тюдів - 0:3
Шешори - Вербовець - 0:0

Становище команд
                  І    В  Н П    М     О
Березів       11  9  1  1  32-18  28
Пістинь       11  8  3  0  42-11  27
Вербовець  11  8  2  1  29-7   26
Рожнів        11  7  1  3  24-19  22
Тюдів         11  5  1  5  21-23  16
Хімчин        11  5  0  6  23-24  15
Ст. Кути      11  4  1  6  23-27  13
Шешори      11  2  2  7  16-22   8
Слобідка    11  1  1  9  10-34   4
Яблунів      11  0  0  11  9-44   0

Детальніше: http://vk.com/football_kosiv.

НАДВІРНЯНЩИНА

1 ліга. 11 тур 
Фитьків - Пнів - 1:1
Камінне - Волосів - 2:1
Перерісль - Тисменичани - 3:1
Лісна Тарновиця - Красна - 1:1
Гаврилівка - Назавизів - 2:0

Становище команд
                       І    В Н П     М     О
Гаврилівка       11  6 3 2  20-12  21 
Камінне            11  6 2 3  25-17  20
Перерісль         11  5 5 1  24-12  20  
Тисменичани     11  4 4 3  23-15  16 
Красна             11  4 3 4  18-16  15
Л. Тарновиця    11  3 5 3  18-18  14 
Фитьків             11  3 4 4  20-25  13
Волосів             11  3 2 6  21-31  11  
Назавизів          11  2 3 6  17-25   9  
Пнів                  11  2 3 6  18-33   9   
"Нафтовик" Б    знятий

2 ліга. 11 тур
Пасічна - Зелена - 1:4
Середній Майдан - Парище - 3:5
Стримба - Саджавка - 2:2
Молодків - Гвізд - 2:0

Становище команд
                        І   В Н П    М     О
Б. Ослави         9  6 2 1  25-16  20  
Парище             10  6 4 0  31-16  22 
Стримба            10  5 2 3  31-13  17
Саджавка         10  5 2 3  20-12  17
Гвізд                 9  4 1 4  21-27  13
Пасічна             10  3 2 5  17-22  11
Молодків           10  3 1 6  13-22  10 
Серед. Майдан  9  2 2 5  13-23  8  
Зелена              9  1 0 8  14-34  3   
Верх. Майдан   знято

Детальніше: Футбол Надвірнянщини.

РОГАТИНЩИНА

1 ліга. 12 тур
Васючин - Верх. Липиця - 1:1
Помонята - Добринів - 4:0
Черче - Долиняни - 5:4
Ниж. Липиця - Обельниця - 1:3
Лучинці - Потік - 1:0
Юнашків - "Укрлісекспорт" - 4:0

Становище команд
                         І    В  Н  П    М      О
Помонята           12  8  0  4  34-7    24
В. Липиця          12  6  5  1  26-13  23
Обельниця        12  7  2  3  23-11  23
Юнашків            12  7  2  3  24-14  23 
Лучинці             12  6  3  3  16-12  21
Добринів            11  5  4  2  18-15  19
Долиняни           12  4  4  4  28-26  16 
Васючин            12  4  3  5  26-25  15
Потік                  12  4  1  7  21-22  13
Черче                12  3  2  7  22-29  11
Н. Липиця          12  1  3  8  16-35  6
"Укрлісекcпорт"  11  1  1  9  9-54    4 

2 ліга. 12 тур  
Козарі - Путятинці - 2:1
Бабухів - Світанок - 3:1 
Кліщівна - Пуків - 1:0
Підвиння - Беньківці - 3:1
Липівка - Залужжя - 4:0
Букавчівці - Беньківці - +:- (3:0)

Становище команд

                 І    В Н П    М     О
Бабухів     12  10 2 0  26-6   32
Липівка     11  9 1 1  33-11  28 
Підвиння   12  7 4 1  41-11  25
Козарі       12  8 0 4  25-18  24
Букачівці  12  7 2 3  24-12  23
Кліщівна    11  6 2 3  35-13  20
Світанок   12  5 3 4  26-26  18
Путятинці   12  4 2 6  19-25  14
Пуків         12  3 1 8  23-28  10 
Беньківці   12  2 0 10  19-30  6 
Залужжя    12  0 2 10  12-58  2
Приозерне  12  0 1 11 13-57  1 (знято) 

2 ліга. 10 тур 
"Схід"
Явче - Жовчів - 1:9
Чесники - Загір'я - 2:1
Конюшки - Сарники - 1:1
Руда - Діброва - матч не завершено

Становище команд  
                І  В Н П    М     О
Жовчів     8  6 1 1  25-8   19 
Чесники   8  6 0 2  12-8    18
Конюшки  8  4 2 2  16-12  14
Руда        7  3 2 2  15-12  11
Сарники   8  3 2 3  8-8    11
Діброва    7  3 1 3  10-11  10
Загір'я      8  1 1 6  10-19  4
Явче        8  0 1 7  3-21   1 
Княгиничі знято
Чагрів      знято

"Захід"
Яглуш - Григорів - 2:0
Заланів - Чернів - 0:0
Фрага - Воскресинці - 1:2
Колоколин - Підкамінь - 2:5

Становище команд   
                   І   В Н П   М    О
Підкамінь     9  8 1 0  22-7  25
Воскресинці 9  7 2 0  22-5  23 
Фрага          9  5 1 2  34-11  16
Колоколин   9  3 2 4  26-19  11
Яглуш          9  3 3 3  18-15  12 
Заланів        8  2 2 4  11-20  8
Чернів         9  2 2 5  7-20   8 
Долиняни-2  8  0 3 5  9-30   3
Григорів       8  0 2 6  8-30   2
Журів          знято

Детальніше: Футбол Рогатинщини.

РОЖНЯТІВЩИНА

Кубок. 1/4 фіналу
Рівня - Рожнятів - не завершено
Сваричів - Ниж. Струтин - 0:2
Суходіл - Небилів - 0:2 
"Карпати" Лоп'янка - ФК "Перегінськ" - 1:2

1 ліга. 16 тур
Закерничне - Небилів - 0:3  
Цінева - Нижній Струтин - 2:0  
Брошнів - Сваричів - 2:1  
Ясень - "Лімниця" Перегінське - 1:2  
ФК "Перегінське" - Берлоги - 6:1  
"Карпати" Лоп'янка - Рожнятів - 2:3
Вільхівка - Петранка - +:-

Становище команд
                      І    В Н П    М      О
Небилів          15  11 2 2  41-11  35 
Цінева            15  10 3 2  27-15  33 
"Перегінське" 15  10 1 4  42-25  31 
Н. Струтин      15  9 2 4  30-20  29 
Сваричів        15  9 1 5  30-14  28
"Лімниця" П    15  9 0 6  21-19  27
Брошнів         15  7 3 5  23-18  24 
Рожнятів        15  7 2 6  28-20  23 
Берлоги         15  5 2 8  21-28  17
Ясень            15  5 0 10  14-24  15
Вільхівка       15  4 3 8  19-37  15
Закерничне   15  3 1 11  19-33  10
"Карпати" Л   15  3 2 10  21-40   8 
Петранка       15  1 2 12 14-47  5 (знято)

2 ліга. 10 тур 
Спас - Сл.-Рівнянська - 0:0
"Скала" Лоп'янка - Верх. Струтин - 4:0  
Суходіл - Рівня - 1:0  
Креховичі - Камінь - 2:0

Становище команд
                         І  В Н П     М       О
Сл.-Рівнянська 10  8 1 1  29-9   25 
Рівня                10  7 1 2  21-5   22 
Суходіл            10  7 1 2  22-19  22
Спас                 10  4 4 2  29-17  16 
"Скала" Л         10  4 1 5  17-19  13 
Камінь              10  4 1 5  16-21  13 
Креховичі         9  2 2 5  16-22   9 
В. Струтин        10  2 1 7  12-27  7 
Дуба                 9  0 0 9  10-33    0
Вербівка знята з першості

Детальніше: Футбол Рожнятівщини.

СНЯТИНЩИНА

Кубок. 1/2 фіналу (перші матчі)
Устя - Вовчківці - 1:3
Залуччя - Видинів - 0:7

1 ліга. 14 тур
Борщів - Видинів - 1:2
Потічок - Вовчківці - 0:1
Устя - Задубрівці - 2:1
Тулуків - "Єдність" Балинці - 3:1
Залуччя - Княже - перенесено
Белелуя - Прутівка - 2:2

Становище команд
                  І    В Н П     М      О
Видинів      13  12 0 1  47-14  36
Прутівка     13  9 3 1  27-13  30
Вовчківці   13  8 2 3  38-11  26
Княже        12  8 0 4  30-20  24
Задубрівці  13  6 1 6  24-23  19
Белелуя     13  5 3 5  19-25  18
Підвисоке   12  5 2 5  19-27  17
Устя           13  5 1 7  19-28  16
Залуччя     12  4 2 6  13-15  14
Тулуків      13  3 2 8  13-30  11
Балинці      13  2 2 9  13-27  8
Потічок       13  2 2 9  12-26  8
Борщів       13  2 2 9  13-30   8

2 ліга
Група А. 13 тур
Стецева - Русів - 2:0
Красноставці - Прутівка-2 - 13:0
Келихів - "Лідер" Снятин - 2:5
Завалля - Шевченкове - 1:3 

Становище команд
 
                     І    В  Н  П    М      О
Красноставці 13  10 3  0  55-10  33
Стецева        13  10 2  1  54-17  32

Русів             13  7  3  3  42-13  24
«Лідер»         13  7  1  5  50-27  22
Шевченкове  13  7  1  5  25-19  22
Завалля        13  2  3  8  19-27   9
Келихів         13  2  0 11  24-54   6
Прутівка-2     13  0  1 12  13-115  1

Група Б. 15 тур
Любківці - "Чайка" Іллінці - 4:1
Попельники - "Стара Сеньйора" Іллінці - 3:1
Олешків - Джурів - 3:0
"Карпати" Балинці - Трійця - 0:3 

Cтановище команд 
                    І    В Н  П    М     О
Джурів         14  8  3  3  24-13  27
Попельники  13  7  4  2  28-11  25
Трійця          14  7  3  4  36-22  24
Новоселиця  13  7  0  6  29-21  21
«Стара 
Сеньйора»   13  6  1  6  15-27  19
Олешків       13  5  2  6  24-25  17
Любківці      14  5  2  7  17-25  17
Балинці        13  4  1  8  16-23  13
«Чайка»       12  1  3  8  13-35   6

Детальніше: Футбол Снятинщини.
Переглядів: 399 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: