Головна » 2017 » Червень » 15 » Міста і райони. 11-15 червня. Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Богородчани, Надвірна
07:41
Міста і райони. 11-15 червня. Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Богородчани, Надвірна

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
7 тур

"Благо" - "Легіон" - 2:4 (Н. Олійник, 51, І. Маланюк, 67 - Я. Грицак, 5, А. Бибик, 11, 32, В. Салманов, 88)
"Бистриця" Вовчинець - "Січ" Микитинці" - 3:0 (В. Романчук, 22, 42, Т. Гуцман, 88)
"Металіст" - "Бистриця" Хриплин - 3:2 (І. Красій, 5, І. Шайбан, 60, В. Ларін, 75 - В. Яковишин, 8, 60)
КіК - АТО - 7:2 (В. Ярмошевич, 1, В. Сенько, 40, 45, 56, 82, А. Процик, 72, А. Качкан, 75 - О. Базилів, 10, 36)
ФК "Крихівці" - НАВС - 9:0 (І. Данилів, 3, І. Лукинів, 5, 9, 24, 24, 56, 60, Р. Човган, 75, І. Лукач, 80). Нереалізований пенальті: І. Лукинів (К)
Матч 6-го туру
"Легіон" - "Металіст" - 2:1 (К. Фалько, 9, Н. Король, 64 - М. Лишиленко, 30)

    І В Н П М О
1 ФК Крихівці 6 6 0 0 34-2 18
2 Легіон (Івано-Франківськ) 7 5 1 1 19-11 16
3 Бистриця (Вовчинець) 6 4 1 1 12-5 13
4 Бистриця (Хриплин) 7 3 0 4 13-19 9
5 Металіст (Івано-Франківськ) 5 2 2 1 10-6 8
6 КіК (Івано-Франківськ) 5 2 1 2 13-11 7
7 Благо (Івано-Франківськ) 6 1 2 3 9-15 5
8 СІЧ (Микитинці) 7 1 2 4 7-22 5
9 АТО (Івано-Франківськ) 6 1 0 5 7-18 3
10 НАВС (Івано-Франківськ) 5 0 1 4 4-19 1

Бомбардири: І. Лукинів (ФК "Крихівці") - 20, А. Бибик ("Легіон") - 8 голів.

ТИСМЕНИЦЯ
Прем'єр-ліга.
20 тур

ФК "Радча" - "Козацький Острів" Чорнолізці - 3:4 (В. Ханас, 42, І. Якубів, 76, М. Струк, 86 - Ю. Косован, 12, 61, І. Нагірний, 25, П. Ткаченко, 70)
"Стримба" Липівка - "Бистриця" Старий Лисець - 1:1 (Н. Паньків, 77 - Т. Федоришин, 82)
"Колос" Братківці - "Ураган" Черніїв - 1:3 (В. Волосінчук, 55 - Т. Кельбас, 8, 13, В. Лящовський, 89)
"Дружба" Драгомирчани - ФК "Клубівці" - 1:3 (В. Кучера, 35 - Ю. Проценко, 40, О. Валько, 43, А. Фуштей, 75)
"Сокіл" Чукалівка - "Сокіл" Підлісся - 0:3 (Т. Парипа, 49, І. Галагуз, 57, Я. Ципердюк, 86)
"Авангард" Загвіздя - вільний від гри

    І В Н П М О
1 Авангард (Загвіздя) 18 14 1 3 56-16 43
2 Козацький Острів (Чорнолізці) 18 13 2 3 40-15 41
3 Ураган (Черніїв) 19 12 4 3 43-25 40
4 Колос (Братківці) 18 10 3 5 29-18 33
5 ФК Клубівці 19 9 4 6 34-33 31
6 Дружба (Драгомирчани) 18 9 1 8 30-26 28
7 Бистриця (Старий Лисець) 18 5 7 6 24-25 22
8 Стримба (Липівка) 19 4 6 9 31-44 18
9 Сокіл (Підлісся) 19 4 3 12 28-43 15
10 ФК Радча 18 4 3 11 21-36 15
11 Сокіл (Чукалівка) 18 0 0 18 11-66 0

Бомбардири: Кудла (Загвіздя) - 18, Нагірний (Чорнолізці) - 15, Зварич (Черніїв) - 12, Трушко (Драгомирчани) і Якубів (Радча) - по 19, М. Іванишин (Загвіздя) - 8, Царук (Черніїв) - 7, Чекіс (Загвіздя) і Б. Струк (Чукалівка) - по 6 голів.

1 ліга. 2 етап
1-6 місця.
4 тур

"Козацький Острів-2" Чорнолізці - "Оболонь" Милування - 1:0 (І. Гладун, 57)
"Прикарпаття" Підлужжя - "Дністер-Рітас" Побережжя - 2:6 (С. Челяк, 38-п., 43-п. - В. Крижанівський, 7, Д. Третяк, 20, 62, О. Гнатишин, 56, Г. Тихонюк, 87, 89)
"Сокіл" Угринів - ФК "Угринів" - 1:5 (Р. Ільніцький, 56 - М. Стуй, 12, Р. Череватий, 28, Н. Самочко, 30, 80, В. Івасишин, 87)

    І В Н П М О
1  ФК "Угринів" 8 6 1 1 19-9 19
2  "Козацький Острів-2" Чорнолізці 8 5 2 1 15-5 17
3  "Оболонь" Милування 8 4 2 2 15-11 14
4  "Дністер-Рітас" Побережжя 8 5 0 3 27-14 15
5  "Прикарпаття" Підлужжя 8 1 0 7 13-25 3
6  "Сокіл" Угринів 8 0 1 7 6-31 1

Бомбардири: Н. Самочко (ФК "Угринів") - 20, Д. Третяк (Побережжя) - 18, М. Гайдейчук (Чорнолізці) - 17, А. Гринчак (Підлужжя) - 14, С. Челяк (Підлужжя) - 12, І. Солом'яний (Чорнолізці) і С. Кузенко (Побережжя) - по 11 голів.

Фінал. 7-12 місця
4 тур

ФК "Майдан" - "Цегельник" Нові Кривотули - 5:2 (М. Зелінський, 39, 79, В. Бенько, 41, 82, І. Гбур, 43 - М. Маснюк, 22, Р. Гавадзин, 29)
"Фортуна" Березівка - "Інтербур" Єзупіль - 3:2 (В. Федоронько, 14, 66, Д. Стасюк, 33 - І. Кабан, 20, Р. Гасюк, 71)
ФК "Марківці" - ФК "Вільшаниця" - 4:1 (В. Фрейнак, 34, 59, А. Адамчук, 38, В. Токарук, 90 - Р. Василишин, 65-авт.)

    І В Н П М О
1  ФК "Марківці" 8 5 1 2 21-6 16
2  "Цегельник" Нові Кривотули 8 5 1 2 21-12 16
3  "Фортуна" Березівка 8 4 1 3 21-9 13
4  "Інтербур" Єзупіль 8 3 1 4 17-18 10
5  ФК "Вільшаниця" 8 2 3 3 14-19 9
6  ФК "Майдан" 8 1 1 6 8-38 4

ТЛУМАЧ
1 ліга.
 5 тур

ФК "Остриня" - ФК "Буківна"
ФК "Надорожна" - ФК "Ісаків" - 1:0
ФК "Королівка" - ФК "Гончарів" - 1:2
"Дністер" Нижнів - ФК "Прибилів" - 1:1
ФК "Колінці" - ФК "Грушка" - 1:2
ФК "Живачів" - ФК "Олеша" - 9:0

    І В Н П М О
1 ФК Грушка 5 4 0 1 16-7 12
2 Дністер (Нижнів) 5 3 1 1 10-8 10
3 ФК Надорожна 5 3 1 1 10-7 10
4 ФК Живачів 5 2 2 1 17-4 8
5 ФК Прибилів 4 2 2 0 3-2 8
6 ФК Буківна 4 2 1 1 11-7 7
7 ФК Ісаків 5 2 0 3 7-11 6
8 ФК Гончарів 5 1 2 2 8-10 5
9 ФК Колінці 4 1 1 2 5-7 4
10 ФК Остриня 3 1 0 2 3-5 3
11 ФК Королівка 5 1 0 4 5-11 3
12 ФК Олеша 4 0 0 4 3-19 0

2 ліга. 4 тур
ФК "Гарасимів" - ФК "Локітка" - 3:1
ФК "Живачів-2" - ФК "Тлумач" - 0:3
ФК "Яківка" - ФК "Підвербці" - 2:0
ФК "Жуків" - ФК "Бортники" - 4:3
ФК "Озеряни" - ФК "Пужники" - 1:3
ФК "Кутище" - вільні від гри

    І В Н П М О
1 ФК Бортники 4 3 0 1 13-5 9
2 ФК Жуків 3 3 0 0 8-4 9
3 ФК Тлумач 4 3 0 1 9-6 9
4 ФК Яківка 4 3 0 1 6-3 9
5 ФК Підвербці 3 2 0 1 10-4 6
6 ФК Пужники 4 2 0 2 9-7 6
7 ФК Кутище 3 1 0 2 7-8 3
8 ФК Локітка 3 1 0 2 3-6 3
9 ФК Гарасимів 4 1 0 3 5-15 3
10 ФК Озеряни 3 0 0 3 1-6 0
11 ФК Живачів-2 3 0 0 3 2-9 0

БОГОРОДЧАНИ
10 тур
Група А

Глибівка – Горохолина - 4:0 (Н. Ковтун, 7, 75-п., В. Семенів, 62, 72)
Росільна – Монастирчани - 0:1 (В. Кузюк, 35)
Космач – Богородчани - 0:6 (Ю. Сенич, 2, 62, 70, 78, М. Ерназаров, 6, В. Андрусів, 48) 

    І В Н П М О
1  СФК "Богородчани" 10 8 2 0 28-4 26
2  "Отрада" Глибівка 10 6 3 1 33-11 21
3  "Скала" Монастирчани 10 5 4 1 18-10 19
4  "Дружба" Горохолина 10 3 1 6 14-23 10
5  ФК "Росільна" 10 1 3 6 11-24 6
6  ФК "Космач" 10 0 1 9 7-39 1

Група Б
Підгір’я – Саджава - 0:2 (Р. Руснак, 21, Ю. Загірняк, 39)
Іваниківка – Дзвиняч - 0:1 (М. Семенишин, 33)
Старі Богородчани – Старуня - 7:1 (Н. Куртин, 16, М. Мискоглід, 35, В. Момот, 47, 50, Т. Волочій, 49, В. Челепіс, 53, В. Паливода, 85 – Є. Фафлей, 27)

    І В Н П М О
1  "Карпати" Ст. Богородчани 10 9 1 0 35-8 28
2  ФК "Саджава" 10 6 0 4 32-19 18
3  ФК "Підгір'я" 10 3 3 4 12-13 12
4  "Каменяр" Іваниківка 10 3 2 5 12-17 11
5  ФК "Дзвиняч" 10 3 1 6 20-31 10
6  ФК "Старуня"  10 2 1 7 14-37 7

Бомбардири: Н. Ковтун (Глибівка) – 12, Ю. Сенич (Богородчани) - 10, С. Криховський (Саджава) - 9, В. Кузюк (Монастирчани), Д. Курилюк (Підгір’я) і О. Ярема (Дзвиняч) – по 8, В. Семенів (Глибівка) - 7 голів.

НАДВІРНА

Кубок. 1/2 фіналу. 1 тур
"Арсенал" Тисменичани - ФК "Перерісль" - 2:2
ФК "Ланчин" - ФК "Волосів" - 2:1

Матчі-відповіді - 22 червня

1 ліга
Група А. 10 тур

"Сокіл" Фитьків - "Нива" Гаврилiвка - 1:2
ФК "Ланчин" - "Лістер" Лісна Тарновиця - +:-
"Арсенал" Тисменичани - ФК "Перерісль" - 2:1

    І В Н П М О
1  "Арсенал" Тисменичани 10 7 1 2 24-15 22
2  "Нива" Гаврилівка 10 6 2 2 32-12 20
3  ФК "Ланчин" 10 6 1 3 17-19 19
4  ФК "Перерісль" 10 5 2 3 31-12 17
5  "Лістер" Лісна Тарновиця 10 2 1 7 18-32 7
6  "Сокіл" Фитьків  10 0 1 9 14-46 1

Група Б. 9 тур
"Бистриця" Пасічна - "Колос" Парище - 2:3
"Нафтовик" Битків - "Підгір'я" Назавизів - 2:2
ФК "Волосів" - "Олімпія" Камінне - 3:2

    І В Н П М О
1  "Олімпія" Камінне 9 6 1 2 20-12 19
2  ФК "Волосів" 9 5 1 3 28-21 16
3  "Нафтовик" Битків 9 5 1 3 15-13 16
4  "Підгір'я" Назавизів 9 4 2 3 13-14 14
5  "Бистриця" Пасічна 9 2 0 7 11-27 6
6  "Колос" Парище 9 2 1 6 8-8 7

2 ліга. 9 тур
Група А

"Фортуна" Пнів - "Лісоруб" Бистриця - 4:1
"Лукавець" Гвізд - "Горгани" Зелена - 7:2
ФК "Лоєва" - "Скеля" Пнів - -:+ 
(ан. - 0:0)

    І В Н П М О
1  "Лукавець" Гвізд 9 7 0 2 45-15 21
2  "Скеля" Пнів 9 6 1 2 40-10 19
3  "Горгани" Зелена 9 5 1 3 38-20 16
4  ФК "Лоєва" 9 3 3 3 27-21 12
5  "Фортуна" Пнів 9 3 1 5 19-40 10
6  "Лісоруб" Бистриця 9 0 0 9 9-72 0

Група Б
"Темп" Молодків - "Страгора" Стримба - 0:5
ФК "Білі Ослави" - "Прут" Саджавка - 1:2
ФК "Добротів" -
вільний від гри

    І В Н П М О
1  "Страгора" Стримба 8 4 1 3 23-12 13
2  "Прут" Саджавка 6 4 1 1 14-7 13
3  ФК "Добротів" 7 1 5 1 18-19 8
4  "Темп" Молодків 6 1 3 2 9-16 6
5  ФК "Білі Ослави" 7 1 2 4 11-21 5

БРАМКИ

Переглядів: 298 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: