Головна » 2014 » Вересень » 16 » Міста і райони. 11-14 вересня (Коломия, Снятин, Городенка, Косів, Верховина)
12:44
Міста і райони. 11-14 вересня (Коломия, Снятин, Городенка, Косів, Верховина)

ВЕРХОВИНА

Кубок. Фінал
Яблуниця - Верхній Ясенів - 5:2

Становище команд
                      І  В  Н  П   М    О
"Черемош" 
Верховина     7  7  0  0  28-7  21
Верх. Ясенів  8  5  1  2  31-17  16
Яблуниця       8  5  1  2  27-17  16
Криворівня     7  4  0  3  19-11  12
Красноїлля     8  2  1  5  10-33  7
Ільці-"Лісгосп" 8  2  0  6  16-28  6
Буковець        8  0  1  7  7-27  1

ГОРОДЕНКА

1 ліга. 18 тур
Торговиця - Чернятин - 0:1
Ясенів-Пільний - Чортовець - 9:1
Семенівка - Глушків - 3:2
Котиківка - Олієво-Королівка - 4:3
Воронів - Колінки - 3:2
Лука - Топорівці - перенесено

Становище команд
                         I    В  Н  П    М     O
Чернятин          18  15  2  1  80-13  47
Ясенів-Пільний  18  13  2  3  66-25  41 
Лука                 17  13  2  2  49-19  41
Семенівка         18  11  3  4  49-30  36
Торговиця         18  10  2  6  50-39  32
Воронів             18  8  0  10  36-51  24 
Чортовець         18  7  0  11  26-51  21    
Топорівці           17  6  0  11  36-53  18
Ол.-Королівка    18  6  0  12  31-48  18 
Колінки             18  6  0  12  37-63  18 
Глушків            18  3  2  13  28-60  11
Котиківка          18  2  1  15  19-54  7

2 ліга
1 зона. 16 тур

Михальче - Поточище - 4:2
Кунисівці - Городниця - 2:3
Копачинці - Семаківці - 3:1 
Рашків - Корнів - +:-

Становище команд
                  І   В  Н  П   М     О
Копачинці 14  10  0  4  32-18  30
Рашків      15  9  2  4  37-27  29
Стрільче   14  9  2  3  26-23  29
Михальче  14  9  0  5  38-25  27
Городниця 14  8  1  5  28-30  25
Поточище 15  6  3  6  23-28  21
Семаківці  14  6  0  8  15-19  18
Корнів       14  2  1  11  19-25  7
Кунисівці   14  0  1  13  9-34  1

2 зона. 14 тур
Тишківці - Острівець - 5:0
Виноград - Рогиня - 3:1
Росохач - Сороки - 0:4
Серафинці - Слобідка - +:-

Становище команд
                  І    В  Н  П    М     О
Сороки      14  13  0  1  49-12  39
Серафинці  14  9  3  2  36-17  30
Виноград   14  9  1  4  40-23  28
Тишківці     14  6  2  6  26-18  20
Слобідка    14  4  2  8  24-35  14
Острівець   13  4  1  8  29-32  13
Рогиня       13  3  0  10  22-38  9
Росохач     14  2  1  11  18-71  7

Детальніше: Футбол Прикарпаття

КОЛОМИЯ

1 ліга. 21 тур
Печеніжин - Коршів - 0:2
Дебеславці - Лісний Хлібичин
Семаківці - Воскресинці - 1:1
Жукотин - Угорники
Спас - Мала Кам`янка - 3:5
Струпків - Верхній Вербіж - 3:1

Становище команд
                        I    В  Н  П    М     O
Струпків          19  15  1  3  47-12  46
Коршів            19  14  0  5  44-24  42  
Угорники         17  12  2  3  37-13  38 
Жукотин          18  11  2  5  42-22  35 
М. Кам`янка     19  9  3  7  38-33  30 
Верх. Вербіж   20  8  3  9  35-41  27
Воскресинці     19  7  3  9  33-41  24 
Дебеславці      18  7  3  8  24-32  24
Печеніжин       19  7  3  9  33-42  24 
Матеївці           18  6  0  12  39-48  18
Ліс. Хлібичин    18  5  2  11  31-45  17       
Семаківці         20  4  4  12  23-47  16     
Спас                20  2  2  16  29-55  8
Молодятин       знято

2 ліга. 20 тур
Ценява - Іванівці - 1:0
Джурків - Королівка-Корнич - 4:4
Сопів - Лісна Слобідка - +:-
Ковалівка - Голосків - 1:0
Ворона - Велика Кам'янка - 4:6
Торговиця - Черемхів - -:+

Становище команд 
                       I    В  Н  П    М    O
Сопів             19  15  0  4  53-19  45
Черемхів        19  13  2  4  62-33  41
Підгайчики     18  12  5  1  46-30  41
Іванівці           17  10  1  6  36-24  31
Ценява          19  9  3  7  33-36  30
Вел. Кам'янка 17  8  3  6  35-27  27
Ковалівка       18  8  3  7  34-46  27 
Ліс. Слобідка 17  6  4  7  35-33  22 
Королівка-Корнич 18  5  4  9  38-47  19
Голосків         19  5  2  12  25-39  17
Джурків          18  4  2  12  35-45  13 (-1)
Торговиця       18  3  4  11  26-28  13 (знята)
Ворона           18  1  3  14  26-67  6

Детальніше - Футбол Коломийщини

КОСІВ

Кубок. Фінал
Пістинь - Вербовець - 2:1

21 тур
Яблунів - Малий Рожен - 3:3
Пістинь - Старі Кути - 2:0
Вербовець - Рожнів - +:- (3:0)
Березів - Трач - 16:0
Слобідка - Кути - 3:1
Тюдів - Шешори - 0:7
Хімчин - вільний від гри

Становище команд
                        I   В  Н  П    М     O
Пістинь           20  17  2  1  70-19  53
Березів           19  14  3  2  93-18  45
Шешори          19  14  2  3  69-20  44
Вербовець      19  14  0  5  66-27  42 
Рожнів            20  9  4  7  57-31  31
Слобідка         20  8  3  9  42-42  27
Старі Кути       19  8  2  9  47-41  26
Тюдів              20  7  2  11  40-49  23
Малий Рожен  19  6  3  10  40-44  21
Кути                19  5  4  10  31-53  19  
Яблунів           19  4  4  11  31-48  16 
Хімчин             18  2  5  11  31-74  11
Трач                19  0  0  19  9-156  0

Детальніше - vk.com/football_kosiv

СНЯТИН

1 ліга. 19 тур
Борщів - Стецева - 2:0
Устя - Потічок - 0:1
Тулуків - Залуччя - 4:0
Підвисоке - Джурів - 1:2
Задубрівці - Видинів - 1:7
Белелуя - Вовчківці - 1:4
Прутівка - Княже - 1:1

Становище команд
                      I    В  Н  П     М     O
Вовчківці       19  16  2  1  70-8  50
Видинів         18  14  2  2  61-22  44 
Борщів          19  10  8  1  30-14  38
Прутівка        18  10  5  3  38-26  35 
Задубрівці     19  9  5  5  31-32  32
Підвисоке      19  6  6  7  42-36  24
Джурів           19  6  6  7  14-17  24 
Белелуя         19  7  2  10  25-38  23
Залуччя         19  4  6  9  26-46  18 
Княже            19  3  9  7  23-32  18  
Потічок           19  4  4  11  24-35  16
Тулуків          19  2  9  8  34-45  15
Стецева         19  3  5  11  19-40  14
Устя               19  3  1  15  19-65  10

2 ліга. І етап
Група А

Становище команд
                      І   В  Н  П   М    О
Будилів        14  12  2  0  34-8  38
Русів            14  8  3  3  25-15  27 
Любківці       14  8  2  4  25-19  26 
Орелець       14  7  1  6  20-19  22
Келихів         14  6  2  6  22-23  20
Шевченкове  14  3  6  5  13-19  15
Завалля        14  2  3  9  11-32  9
Красноставці 14  0  1  13  4-19  1

Група Б

Становище команд
                    І   В  Н  П    М   О
Заболотів    16  9  5  2  36-16  32 
Попельники 16  10  3  3  48-15  33  
Новоселиця 16  9  1  6  33-19  25 
Балинці       16  6  6  4  31-24  24 
Рудники      16  6  3  7  27-28  21 
Трійця         16  6  2  8  17-17  20 
Іллінці         16  5  4  7  25-36  19 
Олешків      16  5  3  8  25-29  18
Тростянець  16  1  1  14  14-67  4

Фінал. 1-8 місця
2 тур

Новоселиця - Будилів - 0:3
Заболотів - Русів - 3:0
Попельники - Любківці - 5:2
Балинці - Орелець - 2:1

Становище команд
                     І  В Н  П    М    О
Будилів        8  7  1  0  21-4  22
Попельники  8  5  1  2  22-11  16
Русів            8  4  1  3  11-14  13
Заболотів      8  3  4  1  12-9  13
Новоселиця  8  3  1  4  12-14  10
Балинці        8  2  2  4  10-18  8
Любківці       8  2  0  6  13-19  6
Орелець       8  1  0  7  8-20  3 

Детальніше - Футбол Снятинщини

БРАМКИ

Переглядів: 491 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
1  
Чемпіонат Снятинщини. у Джурова 24 очки.

0
2  
Виправляємо.

Ім`я *:
Email *:
Код *: