Головна » 2013 » Липень » 15 » Міста і райони. 11-14 липня. "Відпустники" + Тлумаччина
14:06
Міста і райони. 11-14 липня. "Відпустники" + Тлумаччина
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Друге коло чемпіонату розпочнеться 25 серпня.

Становище команд
                    І  В Н П     М     О
"Легіон"        9  7 0 2  25-10  21
Крихівці       9  6 2 1  17-7    20
"Благо"         9  6 0 3  29-13  18
Микитинці     9  5 1 3  28-17  16
Опришівці     9  5 1 3  23-13  16
"Удар-Громадський
форум"         9  4 1 4  13-10  13
Угорники      9  3 2 4  25-36  11 
"Ярковиця"  9  2 0 7  12-30   6
Вовчинець   9  2 0 7  9-33     6 
Хриплин       9  1 1 7  6-19     4

БОГОРОДЧАНЩИНА

Кубок. 1/4 фіналу (перші матчі)
Глибівка – Монастирчани - 6:0
Дзвиняч – Маркова-Бабче - 2:0
Горохолина – Космач - 3:3
Старі Богородчани – Грабовець - перенесено


Друге коло чемпіонату і першості стартують 25 серпня.


1 ліга 
Становище команд
                          І  В  Н П    М     О
Глибівка             7  6  1  0  17-4  19
Іваниківка          7  4  2  1  23-4  14
Дзвиняч              7  4  1  2  22-9  13 
Маркова-Бабче   7  3  2  2  8-6    11 
Ст. Богородчани 7  2  2  3  12-13  8 
Підгір'я               7  2  0  5  8-29   6  
Саджава            7  1  2  4  8-14   5  
Горохолина        7  1  0  6  9-28   3 

2 ліга
Становище команд
                         І  В  Н  П   М     О 
Космач              6  5  0  1  18-7   15 
Старуня            6  5  0  1  15-10  15 
Грабовець         6  4  1  1  14-4   13  
Росільна            6  2  0  4  8-13   6 
Глибоке             6  1  1  4  5-16   4  
Монастирчани    6  0  0  6  9-17   0 


ТИСМЕНИЧЧИНА

Друге коло чемпіонату розпочнеться 21 липня, першості - 18 серпня.

Прем'єр-ліга
Становище команд
                        І   В  Н  П    М      О
Підлісся           12  10 1  1  31-10  31
Братківці          12  7  4  1  18-8   25
Черніїв             12  8  0  4  37-21  24
Чукалівка        12  7  3  2  21-14  24
Єзупіль            12  7  1  4  24-15  22 
Вільшаниця      12  6  1  5  30-40  19 
Милування       12  6  0  6  32-19  18
Загвіздя           12  5  2  5  20-15  17 
Ст. Кривотули   12  4  1  7  15-27  13 
Старий Лисець  12  3  1  8  17-28  10  
Драгомирчани   12  3  1  8  22-34  10  
Радча               12  3  1  8  15-27  10  
Клубівці           12  1  0  11  8-32    3

Становище команд
                    І  В  Н  П     М     О
Чорнолізці    9  7  1  1   31-10  22
Лисець         9  6  0  3   18-12  18
Сілець          9  5  2  2   20-13  17
Ганнусівка    9  4  4  1   16-8   16
Липівка         9  4  4  1   15-9   16
Стебник        9  3  0  6   15-14  9
Березівка      9  2  3  4   12-19  9
Н. Кривотули 9  2  2  5   11-19  8
Стриганці      9  2  1  6   14-24  7
Пшеничники  9  1  1  7   9-33    4

ТЛУМАЧЧИНА

Кубок. 1/2 фіналу
Прибилів - Бортники - 2:0 (перша гра - 2:2)
Королівка - Живачів - +:- (3:1)

1 ліга. 12 тур
Прибилів - Петрилів - (Петрилів знятий)
"Дністер" Нижнів - Колінці - 1:2 
Грушка - Вікняни - 0:0
Ісаків - Олеша - 8:0
Жуків - Підвербці - 0:1
Живачів - Палагичі - 6:2
Королівка - Надорожна - 1:0
Матч 10-го туру 
Ісаків - Палагичі - 6:0

Становище команд
                   І    В  Н П     М      О       
Нижнів         12  7  2  3  28-15  23
Грушка        11  7  1  3  24-13  22
Королівка    11  7  1  3  18-10  22
Прибилів      11  6  2  3  22-18  20
Ісаків          11  5  3  3  22-13  18
Підвербці     11  5  3  3  18-12  18
Колінці        11  4  6  1  18-10  18
Вікняни       11  4  4  3  20-17  16
Жуків          11  4  1  6  17-15  16
Надорожна  11  4  2  5  16-14  14
Живачів       11  4  1  6  15-15  13
Палагичі      11  1  0  10  9-40   3
Олеша         11  1  0  10  11-46  3
Петрилів      знято

2 ліга. 12 тур
Група А
Гринівці - "Нижнів-Агро" - 1:3
Локітка - Буківна - 3:2 
Братишів - Олешів - 6:1
Остриня - Антонівка - 7:0
Матч 9-го туру
Гринівці - Братишів - 0:5

Становище команд

                      І   В  Н  П     М     О
Остриня         12  10  1  1  47-11  31
Братишів        12  5  4  3  28-25  19
Локітка          12  5  4  3  23-21  19
Буківна          12  5  2  5  31-24  17
Олешів           12  5  2  5  22-34  17
"Нижнів-Агро" 12  3  4  5  23-30  13
Антонівка       12  3  3  6  17-24  12
Гринівці          12  2  0  10  12-35  6

Група Б
Живачів-2 - Пужники - 0:3
Яківка - Гарасимів - 2:2
Бортники - Хотимир - 5:4
Гостів - Петрів - +:-

Становище команд
                І    В  Н  П    М      О
Бортники  12  10  2  0  24-7  32
Гарасимів  12  7  2  3  33-21  23
Пужники   12  7  2  3  26-18  23 
Хотимир    12  5  3  4  27-19  18 
Гостів       12  6  2  4  27-19  20 
Яківка      12  4  5  3  23-18  17 
Живачів-2 12  1  0  11  5-48   3
Петрів       12  0  0  12  1-16   0
Переглядів: 470 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1  
Стебник - різниця мячів 16-14 ,  Стриганці -   різниця мячів 14-25

Ім`я *:
Email *:
Код *: